Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Сторінка в Інстаграмі перестала бути соціальної анкетою. Інформація, яку власники аккаунта розміщують про себе, дозволяє розкрити оточуючим характер, особистість, звички і показати, чим вони захоплюються.

Профіль у соціальній мережі — онлайн-майданчик для спілкування та маркетингу. Якщо користувач знає, як зробити стильні фото, і що написати під ними, кількість передплатників зростатиме щомісяця.

Що писати про себе в Інстаграмі?

Профіль у Инстаграме — онлайн-проекція особистого життя його власника. Велика частина користувачів соціальної мережі стежить за тим, які розміщувати фото, і що написати про себе. На відміну від інших майданчиків, у Инстаграме читачі віддають перевагу підписуватися на сторінки людей, які вміють цікаво розповідати про своє життя, захоплення та амбіції.

Інформація будь-якого аккаунта включає в себе 3 ключових моменту:

 • «Шапку» профілю. Це дані, які вказуються відразу після імені власника сторінки.
 • Підписи до фото. Об’ємні або короткі: це залежить від завдання і контексту.
 • Написи в історіях. Добові фото — не завжди тільки знімки. Якщо контент зберігається в профілі, рекомендується оформити знімки, систематизуючи кожну подію.

d4c87998fb0fed70505383c283470784 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішнеУ статті наведено приклади того, що можна написати про себе в Инстаграме.

Оригінальне заповнення всіх інформаційних блоків — запорука цікавого аккаунта, який може стати популярним (від 10 000 передплатників) всього за рік.

Оригінальне заповнення «шапки» профілю

Рядок «Про себе» у профілі — це «шапка» аккаунта. Обсяг для записів обмежений — не більше 150 символів. Майже 50% читачів при переході на сторінку приділяють увагу саме цій написи, роблячи висновок, чи варто витрачати час на перегляд всього профілю. Тому оригінальне наповнення блоку «Про себе», поряд з якісними фотознімками — основа популярного блогу.

Заповнення профілю: приклади з мережі

Написати про себе в Инстаграме можна оригінально, якщо враховувати 5 простих порад:

 • Використовувати можливості художньої літературні: епітети, синоніми, порівняння, протиставлення, гіперболи. Приклади: «Нестерпний кардіолог», «Кур’єр — швидкий і небезпечний, як куля».
 • Публікувати те, чого немає у інших: нагороди, досягнення. Приклади: «Переможниця регіонального конкурсу краси Оренбург-2016», «Учасник міжнародної екологічної конференції Париж-2018».

da1a1ab3daa593f70d939c79aa91c6bd Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

 • Звертатися до передплатників: «Якщо ви на моїй сторінці, значить, чоловік вміє робити гарні знімки», або «Проводжу соціальне опитування: дивіться інформацію до останнього фото».
 • Публікувати важливу, життєстверджуючу цитату. Вона повинна збігатися за змістом із загальною темою сторінки. Приклад (з блогу дівчата фітнес-тренера): «Не я вибрала спорт — це була любов з першого погляду. У нас все серйозно». Варіант для фінансового консультанта: «Відмовляючи в непотрібної покупки сьогодні, ви дозволяєте собі діамант через рік».
 • Більше гумору. Приклади жартівливих підписів: «Спортсменка року на думку мого чоловіка», «Самий ледачий активіст країни».

Однієї оригінальної фрази достатньо, щоб коротко розповісти про себе і розкрити особливості особистого життя або професії, що публікуються в профілі.

Невдалі цитати для Инстаграма

Головне — інформація в «шапці» профілю повинна бути правдивою, цікавою і актуальною.

Написи в профілі, від яких краще відмовитися:

 • «найчарівніша і найпривабливіша», «дівчина твоєї мрії» — егоїстично, банально і нецікаво;
 • «юрист», «модель», «Іванова А. А.» та інші «сухі» факти, без роз’яснення і особливостей;
 • набір символів, слово, що не має особливої значеннєвої навантаження, про значення якого відомо тільки власникові облікового запису. Наприклад, «Мурладка» або «deytog123». Якщо напис важлива, поруч має бути коротке пояснення: «Дивіться «Мурладка» — новий гумористичний кліп на YouTube за посиланням»;
 • дані, скопійовані у інших блогерів – порушення авторського права;
 • з помилками. Неграмотне опис гірше, ніж банальна цитата з інтернету;
 • політичні гасла, заклики, образи чи мат. Публікація таких відомостей призведе до блокування аккаунту.

Написати про себе в Инстаграме правду краще, ніж намагатися створити вигаданий, нереальний образ. Невідповідність особистих даних, фотографій та іншої інформації може відштовхнути передплатників.

Оригінальні приклади для дівчат

Instagram дозволяє написати не більше 150 символів в профілі. Користувачі можуть вибрати режим «Професійний», вказавши типу зайнятості: блогер, актор, гуморист, публічна особа. Це дозволяє додати інформацію про особисті контакти або даних менеджера (електронна пошта і телефон, адресу), а в рядку «Про себе» вказати інші важливі відомості.

Як коротко і красиво написати про себе

Написати про себе в Инстаграме можна коротко і красиво. Для цього потрібно дотримуватися загального стилю сторінки. Якщо власниця аккаунта — фітнес-тренер, допустимі цитати про спорт і здоровий спосіб життя, а б’юті-блогеру або моделі доречно розповісти про захоплення в світі дизайну або мистецтва.

2733126904f2c462d287cd2659c8776b Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Приклади гарних описів:

 • «Мої фото — як сон тиші, посмішка дитини і погляд коханої людини».
 • «Сподівайтеся, якщо закохані. Дивіться фільми, якщо шукаєте ідеальної людини. І забудьте про все, якщо щасливі».
 • «Студентка з великої літери. Хочу вчитися, працювати і закохатися — і це тільки в планах на місяць».
 • «Мене звуть Ірина. Друзі звуть мене Джессі. А я люблю, коли мене кличуть в кафе або погуляти».
 • «Я — менеджер в банку. Працюю багато, довго і старанно. Люблю гострі крильця і жарти, а також свій старий помаранчевий светр і кіно про Різдво».

Загальні фрази на кшталт «красива і цілеспрямована» доречні в контексті з іншими відомостями про себе. Романтичний стиль — для юних дівчат, бізнес-леді рекомендується дотримуватися помірних висловлювань, а звичайним менеджерам в профілі достатньо вказати улюблене захоплення.

Цитата або статус

При виборі цитати або статусу для соціальної мережі важливо враховувати стиль блогу (романтика, бізнес, хаотична підбірка фото особистих фото).

Інформація повинна доповнювати ідею і підкреслювати загальний настрій, наприклад:

 • «Блог дивного людини, який тричі обігнув Землю» — варіант для любителів подорожувати.
 • «Яскрава особистість, креативний дизайнер, хороший друг і вірний сім’янин» — універсальний варіант, де професію і сімейний статус можна змінити на свій розсуд.
 • «Тут зібрані найкращі моменти мого життя: для друзів, колег і всіх, хто стежить за її розвитком» — теж універсальна цитата, що підходить для більшості облікових записів.
 • «Життя змінюється: ще вчора ми пили газовану воду на лавочці, а сьогодні насолоджуємося латте на березі моря» — варіант для мрійників і кар’єристів.
 • «Дякую, що ви зі мною. Стежу за кожним коментарем, лайком і репостом. Активним передплатникам дарую посмішку і гарний настрій» — класичний статус-звернення до читачів. Підійде для підпису до будь-якого фото.

Жартівливі фрази

Гумор доречний, якщо користувач хоче залучити більше аудиторії. Але для публічних особистостей, серйозних блогерів — це не завжди кращий варіант. В профілі не повинно бути вульгарності і недоречних жартів, решта — на розсуд автора.

ТОП-5 прикладів гумористичних підписів:

 • «Я — візажист, фітнес-тренер, мотиватор, скульптур і той ще фантазер».
 • «Подруги часто запитують мене, як я все встигаю? Все просто: я розповідаю лише про плани, які встигла реалізувати».
 • «Моя професія не дуже рідкісна, але цікава, і подобається всім. Я — професійна бездельница».
 • «У цьому році, обіцяю, я зроблю все, що задумала. А саме: щотижня дивитися серіали і є тортики».
 • «Немає нічого приємніше, ніж зайти в порожній ліфт, потрапити на вільну касу або з’їсти всі цукерки вночі без докорів совісті».

80da37bb04d83ff31533c7028dc90943 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Гумор доречний не тільки в «шапці» профілю, але і під фото, в історіях або відповіді на коментарі.

Запис про свої захоплення

Написати про хобі легко: достатньо 1-2 статусів. Якщо кілька захоплень, рекомендується виділити значимі. Щоб читачам було цікаво, в інформації про себе слід вказати не тільки термін (блогер, візажист, баскетболістка), але і короткий опис.

В залежності від хобі (краса, спорт, духовний розвиток, гумор), в Инстаграме можна підібрати кілька яскравих варіантів для оформлення сторінки, використовуючи цікаву цитату в якості доповнюючого стиль контенту.

Статуси для цінителів б’юті-трендів, макіяжу, догляду за собою

5 прикладів короткої інформації для дівчат в сфері б’юті-індустрії:

 • «Невтомний б’юті-блогер. Розкрию секрети дешевих масок для обличчя. Обережно, корисні поради по догляду за собою!».
 • «Модель, читає книги. Люблю російську класику і класичний смокінг. Дивлюся на подіум зверхньо, а на освічених людей — з повагою.»
 • «Не просто стиліст. Створюю комплекти на випадок побачення з хлопцем мрії, його мамою і колишньою дівчиною. Заховаю пару кілограмів без ременя і утяжек».
 • «Я — звичайна дівчина з незвичайною зовнішністю. Стежу за модою, грошима в гаманці і телефоном свого хлопця».
 • «Люблю стильно одягатися. Знаю все про знижки і ніколи не переплачую. Яскраві фото нових образів — щотижня в профілі».

d3d809d4777e75d38c2768d23a0cda31 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Для дівчат, які просто люблять доглядати за собою, є універсальні цитати в Instagram:

 • «Підбори, макіяж, зачіска: я не збираюся на роботу, всього лише виношу сміття».
 • «На стилі: модна, розумна, красива. Скромна? Звичайно, але тільки по понеділках».
 • «Важливо завжди піклуватися про себе. Особа, тіло — це матеріал, з якого створюються шедеври тільки після щоденної праці».

Цитати в Instagram для спортсменок

Тим, хто захоплюється фітнесом і спортом, слід зробити акцент на ЗСЖ і правильному харчуванні. Не слід писати «Я — богиня фітнесу», якщо це далеко від реальності.

Краще використовувати більш доречні цитати:

 • «Тренуюся щодня. Спорт для мене — можливість довести світові, що жінка теж може бути сильною».
 • «Я легко можу відмовити собі в покупці модної сукні. Але пройти повз фітнес-залу після роботи — це за гранню фантастики».
 • «Спорт змінив мене. Раніше я не могла підніматися на другий поверх. Тепер я не помічаю, як пробігаю цілих п’ять».
 • «Для мене фітнес — це спосіб життя. Не їм шкідливу їжу, не дивлюся нудне кіно і не спілкуюся з токсичними людьми».
 • «Якщо ви хочете змінити щось в своєму житті, необов’язково йти в перукарню. Фітнес лікує краще психологів».

Цікаві цитати для мам в Instagram

Одне з популярних напрямків у Инстаграме — блогери-матері, що розповідають про пологи, секрети виховання, бізнесу в декреті і відновлення фігури після вагітності.

0664de7b4c2e2a4331f23faaab7ce852 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Цікаві цитати по темі:

 • «Вести Instagram з дитиною легко. Це все одно що намагатися зав’язаними очима скакати на коні, попиваючи чай».
 • «Я — мати двох синів. Знаю всі серії «Ну, постривай!» напам’ять, секрети сухих підгузників і смачних обідів для свекрухи».
 • «Відновила фігуру після пологів за 2 місяці: без дієт і тренерів. Допоможу з діастаз, поганий самооцінкою і пупковою грижею».
 • «Мама юної пустунки. Кожен день читаю казку дитині, чоловікові і собі. Знаю секрет щасливого материнства».
 • «Працюю в декреті. Забула, що таке економія, не слідкую за зарплатою чоловіка і цінами на дитяче харчування».

Розміщуючи цікаву та корисну інформацію про дітей, досвідчені мами в Инстаграме допомагають молодим дівчатам отримати основи батьківського виховання, набути впевненості і забути про проблеми в декреті.

Красиві фрази і вислови англійською

Цитати іноземною мовою виглядають красиво і стильно. Але рекомендується знати точний переклад, щоб не опинитися в ніяковому положенні.

Написати про себе в Инстаграме англійською можна так:

 • Псевдонім, якщо блогер (Blogger) — письменник (Writer) або журналіст (Journalist).
 • Хобі — «Образотворче мистецтво» (ART), «Стрільба з лука» (Archery).
 • Освіта — Московська державна юридична академія ім. О. Е. Кутафіна (Kutafin Moscow State University Law).
 • Сімейний стан — «найщасливіша дружина» (The happiest wife).

Список популярних цитат для Инстаграма представлений у таблиці:

Цитата англійською Переклад на російську мову
Life is what happens while you’re busy making other plans. Життя — те, що відбувається з тобою, поки ти будуєш плани на майбутнє.
The course of true love never did run smooth У справжньої любові не буває легкого шляху.
Real beauty lives in the heart is reflected in the eyes and leads to action. Справжня краса живе в серці, вона відображається в очах і проявляється у вчинках.
Never regret anything that made you smile. Ніколи не шкодуй про вчинки, які змушують тебе радіти.
Simplicity is the ultimate sophistication. Витонченості найбільше в простоті.

Не рекомендується створювати профіль іноземною мовою, якщо власник сторінки в Инстаграме не є публічною особою. Не всі російськомовні читачі зрозуміють, про що написано в профілі, і це вплине на зростання передплатників.

Фрази загального плану, що підходять для різних випадків

Якщо немає настрою регулярно міняти статуси, краще написати про себе загальну, універсальну інформацію. Є цитати, які схожі для багатьох користувачів Instagram.

5 Список універсальних статусів:

 • «Якщо ви зайшли на мою сторінку, поспішаю засмутити: тут немає нудних, змащених або «вкрадених» фото. Не згодні? Чекаю коментарів!»
 • «Веду особистий блог: трохи ліниво, трохи непрофесійно, але вкрай талановито».
 • «Бути блогером нескладно. Ось я — блогер. Розмістив фото і написав про себе. А що, хіба потрібно щось більше?».
 • «Сторінка належить унікальному людині. Він подумки дякує всім, хто ставить «лайк» під фото. Той ще добряк».
 • «Не хотілося хвалитися, але поділюся: у мене є сторінка у Инстаграме. Нічого нового: просто класні фото про мене і не тільки».

Якщо немає бажання вставити цитату, рекомендується вказати соціальний статус або основне захоплення. Порожній рядок в полі «Про себе» — варіант для тих, хто завів сторінку заради перегляду відеороликів і стеження за друзями.

Про особистій чарівності

Популярні висловлювання про особисті якості: чарівність, красу, багатому внутрішньому світі.

Підбірка 5 статусів для чарівних дівчат:

 • «Часто помічаю, як незнайомі хлопці хочуть справити на мене враження. Шкода, що їм далеко від мого чарівності».
 • «Сама чарівна, приваблива і скромна. Забула уточнити: ще я чудово готую, стежу за собою і не скандалю. Ну де ж принц?»
 • «Головне — щоб в очах завжди була іскра! Немає нічого чарівніший, ніж дівчина з палаючий поглядом: таку чоловіки не втрачають».
 • «Складно бути поганою людиною, коли ти така чарівна».
 • «Кажуть, мене складно забути. Напевно, це через фігури, гарної зовнішності і нескінченного потоку чарівності».

1cb68528a2ce491df5a4d3d3ae4245f5 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Статус про переваги власника аккаунта повинен бути підкріплений гарними професійними фотографіями. Інакше це буде хвастощі.

Про стосунки

Статуси про відносини можуть використовуватися для залучення загальної уваги або призначатися «того самого». Тут доречно використовувати романтику, гумор чи філософію, в залежності від ситуації.

Приклади яскравих статусів в Instagram про відносини:

 • «Не страшно, якщо вас кинув кохана людина. Страшно, якщо ви змирилися з роллю жертви».
 • «Я щаслива, любима, обожаема. Заздрите? Марно! Не варто мріяти про чуже щастя. Ви не знаєте, чого довелося пожертвувати заради створення ідеальних відносин».
 • «Відносини між чоловіком і жінкою — це війна, в якій немає переможених: одні принижені й покалічені».
 • «Можна не знати людину, але не боятися довірити йому свою дитину. А можна все життя йти в руку з рідним та близьким, і розчаруватися в ньому в одну мить».
 • «Сьогодні цілий день йде дощ. Він змиває сліди колишньої любові. Так дивно: вчора ми стояли біля Рагсу, а сьогодні наче чужі. А дощ все йде, йде, йде…»

0fdb692b066dd16ec6df1c35166d5e05 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Цитати про стосунках можуть бути пов’язані не тільки з любов’ю, але і дружбою, діловими контактами або родиною.

Наприклад:

 • «Немає нічого приємніше, ніж базікати з колегами за чашкою кави в перерві. Особливо, коли начальства немає поруч».
 • «Сім’я — це головне! Ви можете мати 100 друзів і 1000 знайомих, але у важкий момент завжди варто розраховувати тільки на сім’ю».
 • «Справжньої дружби не буває. Це відносини веденого і ведучого: один створює свій ідеальний світ, інший — допомагає його мрії здійснитися».

Як красиво оформити профіль Инстаграме про себе

Стильні сторінки в Инстаграме привертають увагу передплатників.

523cb3dae73551b9fd153b2172707693 Що написати про себе в Інстаграмі оригінально в профілі. Приклади, цитати для дівчат, ідеї: прикольне англійською, російською, смішне

Підбірка 5 порад, як зробити профіль оригінальним і незабутнім:

 • Оформлення сторінки в одному стилі. Для цього можна викладати знімки в єдиній колірній гамі, вручну редагуючи кожне зображення. Більш простий варіант — використання спеціальних редакторів, які називаються пресети. Популярний стиль в Инстаграме — Lightroom.
 • Смайлики і емодзі. Їх можна використовувати в коментарях, вставити в «шапку» профілю і при описі фотографії. Використання смайликів і емодзі не повинно перевищувати 15% всієї інформації, інакше вони будуть відволікати увагу від викладеної теми.
 • Форматування тексту. Щоб упорядкувати символи під фото і в коментарях, рекомендується стежити за абзацами. Це можна зробити вручну, вставляючи невидимий символ (» «) між рядками в інших редакторах, а потім копіюючи відредагований текст в блозі. Альтернатива — спеціальний бот: @text4insta.
 • Створювати альбом з історій з яскравою обкладинкою — Stories Highlights. Впорядковані історії — стильне рішення. Для створення гарної обкладинки альбому можна використовувати додатки Flaticon, Pinterest, Canva або App For Type, а також завантажити готове зображення з галереї.
 • Незвичайний шрифт. Він виділить профіль з мільйонів інших в Instagram. Змінити шрифт можна в додатку Fonts (iOS). Особливість: введення символів латинськими літерами, а не кирилицею.

Щоб створити цікавий профіль Инстаграме, необов’язково використовувати всі варіанти редагування. Загальний стиль — основа гарного профілю, його рекомендується використовувати всім, хто хоче завоювати симпатію передплатників і збільшити їх кількість мінімум до 5000 унікальних користувачів.

Щоб написати пост під ніком, слід використовувати смайлики і оригінальний шрифт. Далі — відредагувати історії, упорядкувавши їх за альбомами, наприклад: «Про себе», «Захоплення», «Подорожі», «Щасливі моменти».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради