Прикмети: перегоріла лампочка, лопнула, вибухнула, блимає

Електричні прилади служать певну кількість часу, тому мало хто дивується, коли перегорають або починають мерехтіти лампочки. Однак за прикметою, якщо таке відбувається більше одного разу за короткий проміжок часу або це відбувається в будинку в одного і того ж людини, варто задуматися і придивитися уважніше до деталей, які супроводжують таку подію.

f078088c729bbcac7ab8924a6454f2a8 Прикмети: перегоріла лампочка, лопнула, вибухнула, блимає

До чого перегорає лампочка

Екстрасенси і езотерики стверджують, що робота електронних приладів безпосередньо пов’язана з тонкою енергетикою в приміщенні. На біоенергетичне поле можуть впливати численні фактори – від подій до настрою проживаючих людей.

Якщо в квартирі часто перегоряють лампочки, значить фон в будинку недостатньо гармонійний. За цим негативним знаком найчастіше йдуть менш сприятливі події.

Основні причини перегорання лампочок:

 1. Хтось з домочадців володіє сильною енергетикою. Вона може бути як позитивною, так і негативною, але заподіює занепокоєння оточуючим.
 2. Постійні сварки, скандали і вибухи емоцій не можуть сприятливо впливати на енергетичне поле.
 3. Можливо, будинку завелася стороння сутність або полтергейст – в цьому випадку можна зіткнутися і з іншими побічними явищами, такими як незрозумілі шуми, пропажа невеликих предметів або неспокійна поведінка домашніх тварин.
 4. Є прикмета: лампочка може перегоріти в тому випадку, якщо в будинку з’явилася вагітна жінка. Це відбувається з-за того, що тонке поле при вагітності посилюється для захисту майбутнього малюка.
 5. Посланий понад знак прийдешніх змін.

Зрозуміло, не можна списувати з рахунків тривіальні причини того, що відбувається, наприклад, несправну проводку. Але якщо вдалося все перевірити, а лампи в люстрах і плафонах продовжують блимати і іскрити – є сенс звернутися до езотеричного тлумачення того, що відбувається.

Інші прикмети про лампочках

Лампи в будинку можуть не тільки перегорати повністю. Іноді електроприлади просто погано працюють, змушуючи вразливих людей надавати цьому великого значення.

Лопнула

Найтривожніша прикмета – якщо лампочки не просто перегорають, а різко лопаються, розбиваючись на безліч осколків. За народним повір’ями це може вказувати на швидку біду, передвіщає хворобу або навіть смерть у хаті. Потрібно вести себе обережніше і ретельно аналізувати, що відбувається навколо.

Є й більш м’яке тлумачення прикмети про лопнула лампі – на думку деяких астрологів, така подія може вказувати на те, що якась сила понад намагається звернути увагу домочадців на важливу інформацію, яку вони випускають з уваги. Як би там не було, варто очікувати раптових новин.

Вибухнула

Трапляється так, що лампочки вибухають, поширюючи снопи іскор. Якщо це відбувається регулярно, то, цілком можливо, що хтось навів на будинок псування або провів ритуал чорної магії. Енергетика в такому приміщенні зазвичай важка, там незатишно довго перебувати, домочадці відчувають пригніченість, тугу, лаються і стикаються з поганим самопочуттям.

Якщо лампочка вибухнула, залишивши господаря будинку в повній темряві, – це погана прикмета, яка вказує на те, що незабаром відбудуться неприємні зміни. Рекомендується прислухатися до інтуїції і бути максимально обережним.

Блимає

Прикмету про миготливої лампочці трактують залежно від того, в якому приміщенні відбувається:

 • в передпокої або коридорі – значить, в будинку часто буває недоброзичливо налаштований чоловік;
 • у ванній – в найближчому часі домочадці будуть багато хворіти;
 • на кухні – хтось заздрить сімейного щастя, рекомендується оберігати своїх близьких і не довіряти стороннім;
 • у спальні – вказує на те, що між подружжям виникнуть конфлікти, а незаміжня дівчина в такій сім’ї може залишитися самотньою надовго.

Як би те ні було, найчастіше причиною перегорання стає поганою енергетичний фон в квартирі. Це схоже на замкнуте коло: сварки і скандали провокують сплески негативної енергії, яка, в свою чергу, призводить до подальших неприємностей.

85ba53d0f981b00423368e38cd50b8e4 Прикмети: перегоріла лампочка, лопнула, вибухнула, блимає

Як очистити приміщення

Для того щоб уникнути несприятливих наслідків і допомогти родині, рекомендується провести певні дії, спрямовані на очищення енергетичного поля в приміщенні.

 • Перший спосіб – очищення за допомогою вогню і свічок. Необхідно взяти свічки, числом за кількістю кімнат у квартирі і запалити в кожному з приміщень (включаючи кухню, ванну і туалет). Свічки проносять по кутах кожної з кімнат, одночасно можна читати молитву (наприклад, «Отче наш») або подумки відправляти намір про очищення простору. Після завершення ритуалу згорілі свічки відносять подалі від будинку і закопують в безлюдному місці – вважається, що віск вбере негативні вібрації в просторі.
 • Другий метод – використання води і солі. Потрібно взяти ємність з чистою джерельною водою і насипати в неї столову ложку морської або кухонної солі, після чого окропити кожен кут в квартирі. Цей ритуал проводять рано вранці, одягнувшись у білий одяг з натуральної тканини. Після нього рекомендується провести генеральне прибирання і вимити підлогу, не залишаючи ніде пилу і брудних плям.

Після того як проведена чистка, результат потрібно закріпити. Для цього можна розташувати в просторі кристали кварцу або поставити ароматичну лампу з ефірним маслом. Віруючі люди можуть запросити священика для освячення житла і поставити ікони.

f48fec26b131ad1248f27e1a2ca39096 Прикмети: перегоріла лампочка, лопнула, вибухнула, блимає

Не завжди перегорающие лампочки можна пояснити банальними фізичними причинами: трапляється так, що проводка у повному порядку, а електроприлади нові, але неприємність все одно відбувається. В цьому випадку потрібно обов’язково прийняти заходи по поліпшенню енергетики в приміщенні, в тому числі звернути увагу на себе і постаратися позбавитися від негативного мислення – пам’ятайте, що подібне притягує подібне.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради