Які речі не можна тримати вдома за прикметами і чому

Існує думка, що будинок є відображенням душі його мешканців. Знаючи, які речі не можна тримати вдома, ви зможете уникнути неприємностей у відносинах, сім’ї, фінансах. Різні предмети інтер’єру, меблі, одяг і навіть кімнатні квіти – все це впливає на добробут людей. Не варто зберігати у своєму помешканні речі, які засмічують енергетику і негативно відбиваються на якості життя.

Розбитий посуд і дзеркала

Посуд – це побутовий предмет, який часто використовується, тому являє собою енергетичну губку. Він насичує своїх власників не тільки їжею, але і позитивною енергетикою. Тому посуд з тріщинами і сколами не можна зберігати вдома. Якщо вірити народним прикметам, вона приваблює негатив і фінансові проблеми. Це ж стосується дуже старою, затертої посуду.

Щоб уникнути проблем з матеріальним становищем, необхідно своєчасно позбавлятися від зіпсованої посуду.

 Які речі не можна тримати вдома за прикметами і чомуКрім того, використання посуду, яка прийшла в непридатність, небезпечне із-за можливості поранитися.

Що стосується розбитих дзеркал, то їх теж категорично заборонено тримати ці речі в будинку. Будь зламаний предмет приваблює негатив і негативно позначається на самопочутті власників, провокуючи хвороби і сварки в родині. Таке дзеркало необхідно замінити новим. Бажано вибирати овальної або круглої форми – так предмет сприятиме покращенню атмосфери у житло.

Зношене взуття

Старе взуття, зокрема, домашні капці, не слід зберігати в будинку. Зношені тапки не тільки займають цінне місце в передпокої, але і здатні притягнути хвороба до свого господаря, тому від них обов’язково потрібно позбавлятися.

Неробоча техніка і електроніка

Через стару і вийшла з ладу техніку надходить негативна енергія, яка може нашкодити справним приладів. Тому зберігати її в будинку не варто. Старі пристрої можна здати на утилізацію і навіть виручити трохи грошей.

Фотографії з дефектами

Чимала кількість людей зберігає вдома старі фотографії, які дуже дорогі як пам’ять. Це правильно, якщо фотознімки хорошої якості, без дефектів.

 Які речі не можна тримати вдома за прикметами і чомуВ іншому випадку їх необхідно відреставрувати, адже старі потерті фото забирають енергію і стають причиною бід і неприємностей у родині.

Старий віник

Раніше вважалося, що завдяки віника можна «наместі» успіх або, навпаки, накликати біди і неприємності на свою сім’ю. Це говорить про те, що предмет для наших предків грав велику роль.

Інструменти для прибирання будинку повинні мати охайний вигляд, ось чому старий і зношений віник необхідно замінити на новий. Він буде притягувати удачу. Те ж саме стосується зламаною швабри і дуже брудної ганчірки. Використання таких інструментів для прибирання не обіцяє фінансового успіху, тому їх необхідно викинути подалі від будинку або спалити.

Порожні пляшки та макулатуру

Порожні скляні та пластмасові пляшки, які зберігаються вдома, перетворюються на купу непотрібного мотлоху. Крім того, скло і папір вважаються дуже хорошими провідниками для залучення неблагополуччя, бідності, а розбите скло провокує розлад у сім’ї і чвари. Зберігання старих журналів і газет позбавляє енергії мешканців будинку.

 Які речі не можна тримати вдома за прикметами і чомуПорожні пляшки та папір можна віднести в пункти прийому, звідки вони відправляться на переробку. Так ви виручіть трохи грошей і позбудетеся від мотлоху.

Речі померлих

Речі кожної людини мають властивість просочуватися його енергетикою. Після його смерті накопичена енергія не віщує нічого доброго, а тільки забирає життєві сили і викликає негативні емоції. Постільна білизна, на якому спав покійний, а також подушки і ковдру необхідно знищити, а меблі – спалити.

Одяг покійного слід акуратно скласти в пакети і віддати бездомним або віднести в церкву. Пам’ятні речі можна сховати або роздати.

Подарунки від неприємних людей

Подарунки, отримані від інших людей, повинні викликати позитивні емоції. Якщо річ викликає неприємні емоції або отримана від недоброзичливця, то її краще передарувати або продати.

Кучеряве і колючі рослини

Кімнатні квіти, які не можна тримати в своєму будинку:

  • Кучеряві ліани притягують нещастя і хвороби.
  • Якщо вірити народним прикметам, то, тримаючи в своєму будинку ковила, можна стати вдовою.
  • Пальма в квартирі може стати причиною смутку в родині.
  • Колючі кімнатні рослини, наприклад, кактуси, сприяють блокуванню позитивної енергії.

Тому краще віддати перевагу іншим квітам.

Речі, що використовуються в ритуалах

З магією необхідно звертатися дуже акуратно. Її атрибутика може завдати шкоди мешканцям будинку, зруйнувати атмосферу в оселі і стати магнітом для неприємностей і хвороб.

 Які речі не можна тримати вдома за прикметами і чомуМагічна атрибутика небажана для домашнього зберігання, тому тримати предмети необхідно далеко від дому. Особливо це стосується предметів чорної магії.

Статуетки та зображення тварин

Статуетки у формі тварин і їх малюнки, як правило, є елементом декору. Однак не всі фігурки можна тримати вдома, так як вони негативно впливають на благополуччя сім’ї:

  • Слон з опущеним хоботом викликає стрес.
  • Лев з відкритою пащею може стати причиною залучення злих духів.
  • Фігурки сови, голуби або орла приносять нещастя.
  • Черепашки притягують непорядних людей.

Речі колишніх господарів

Меблі накопичує в собі як позитивну енергетику, так і негативну. Після переїзду в нову квартиру можна виявити деяку меблі, що залишилася від колишніх господарів, але зберігати її не варто. Ви не знаєте цих людей, в якому настрої вони залишали свою квартиру, і що змусило її продати, тому ризикувати не варто.

Пір’я павича

Згідно з народними прикметами, такий елемент декору приносить нещастя в дім. Павине перо в будинку може стати причиною пізнього заміжжя для молодої дівчини. Крім того, малюнок, який має перо павича, нагадує око, вважається оком диявола.

Старовинні речі, антикваріат і коштовності

Старі речі, які зберігаються в будинку кілька десятків років, володіють потужною енергетикою, яка не завжди є позитивною. Такі предмети випромінюють негатив, який передавався їм від колишніх господарів. Це призводить до руйнування енергетичного поля людини і ставить під загрозу благополуччя. Особливо небезпечні натуральні камені, власниками яких були люди, що займаються магією.

Згідно з народними прикметами і забобонами, щоб залучити благополуччя й удачу в свій будинок, важливо своєчасно позбавлятися від небажаних речей. Пам’ятайте, що будинок – це ваша фортеця, яка повинна містити в собі тільки позитивну енергетику.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради