Парогенератор для прибирання квартири: як вибрати

Багатофункціональний побутовий прилад — парогенератор для прибирання квартири допомагає багатьом господиням з легкістю справлятися з домашніми справами. Такий пароочисник здатний очищати поверхні і матеріали за допомогою гарячої пари. Це пристрій нагадує освітніх пари в прасці, працює за тим же принципом і навіть повторює деякі його функції.

parogenerator dlya uborki kvartiry: kak vybrat5 Парогенератор для прибирання квартири: як вибрати

Переваги та область застосування пароочисника

Температура роботи парогенератора досягає 140-160 градусів. Очищувач справляється не тільки з чисткою підлоги або стін, але застосовується і для одягу (вертикальний відпарювач). Різноманітність областей застосування побутового пароочисника вражає. Це чистка килимів, кахлю, меблів, білизни та інше в залежності від виду пристосування. Відпарювач — найкращий побутовий прилад, який здатний замінити функції безліч інших збиральних пристроїв. Його компактність позбавить господинь від проблеми зберігання великої кількості техніки.

Не рекомендується купувати дорогий відпарювач без необхідності використання безлічі додаткових функцій.

Найчастіше пароочисник для прибирання будинку потрібен тим сім’ям, де є алергіки або діти. Парогенератор дбайливо очищає всі забруднені поверхні без використання побутової хімії, уникаючи забруднення повітря хімікатами. Прибирання парогенератором більш надійна в питанні видалення старих плям, шляхом сильного тиск прилад рятує будинок від бактерій на 99,9%. Ще пару поглинає пил, а отже, повітря в оселі стає приємніше і чистіше. При прибиранні пароочищувачем не потрібно миючий засіб, що є додатковою перевагою такого виду прибирання.

Як і де правильно використовувати парогенератор?

parogenerator dlya uborki kvartiry: kak vybrat6 Парогенератор для прибирання квартири: як вибратиПарогенератор має широке застосування, зокрема допоможе в прибиранні на кухні і усуне бруд на швах плитки.

Призначення такого приладу проявляється в наступних функціях:

 • Очищення поверхонь і плити на кухні від жирних плям і небажаних запахів.
 • Чистка килимів. Пара, що утворюється парогенератором, чистить килим від пилу і плям, що важко виводяться.
 • Знезараження будь-яких видів поверхонь.
 • Миття ламінату. Мити ламінат пароочищувачем можна без побоювання пошкодити матеріал.
 • Прибирання у ванній кімнаті. Очищення сантехніки і стін від нальоту.
 • Очищення швів між плитками від плісняви та бруду.
 • Позбавлення постільної білизни від пилу і кліщів.

Насамперед варто знати, що це пристосування допоможе почистити важкодоступні місця в будинку, адже завдяки своїм габаритам пароочисник може дістатися до будь щілини або отвори. Він знезаражує, стерилізує, обробляє будь-які поверхні в квартирі. Користуватися парогенератором нескладно:

 • Акуратно залити воду в спеціально відведений резервуар.
 • Потім включити в мережу і очікувати час готовності приладу до роботи.
 • Піднести пристрій до поверхні, на якій буде проводитися прибирання, і натиснути кнопку подачі пари.
 • Як вибрати хороший парогенератор?

  parogenerator dlya uborki kvartiry: kak vybrat7 Парогенератор для прибирання квартири: як вибратиОбираючи прилад необхідно звернути увагу на його функціональність, тобто які насадки йдуть в комплекті.

  В першу чергу важливо розуміти як правильно вибрати відпарювач. При виборі пароочисника краще звернути увагу на наступні критерії вибору:

  • Габарити. Існує три різновиди — ручний до 3 кг, компактний (розміром з пилосос) і великогабаритний.
  • Функціональність. Це можуть бути насадки для підлоги, вікон, текстилю, вузька насадка, розпилювач, потужна насадка.
  • Тиск. Середні показники тиску пари складають 1-4 бару. Краще вибрати парогенератор з тиском в 3 бари.
  • Потужність. Від потужності парогенератора залежить час нагрівання. Переважний час — 2-3 хвилини.
  • Об’єм резервуара. 1-2 літра рекомендований обсяг для комфортного користування.
  • Режими роботи. Це плюс, якщо відпарювач оснащений додатковими властивостями, які допомагають змінювати потужність подачі і температуру пари.

  Час від часу необхідно додавати в парогенератор воду. Заливати рідину слід акуратно, щоб не обшпаритися гарячим повітрям.

  Виробники і моделі парогенераторів

  Рейтинг виробників домашнього пароочисника для чищення, на думку користувачів, виглядає наступним чином:

  parogenerator dlya uborki kvartiry: kak vybrat8 Парогенератор для прибирання квартири: як вибратиНа думку споживачів очолює рейтинг парогенераторів компанія Philips, апарати якої служать тривалий період.

 • Philips. Незважаючи на дорожнечу, прилади цієї компанії працюють протягом тривалого періоду і оснащені деталями, які допомагають у прибиранні.
 • MIE. Бюджетний варіант пароочисників, які теж довго прослужать.
 • Tefal. Найкраще співвідношення «ціна-якість».
 • Bosch Braun. Висока якість продукції цих виробників тягне за собою і високу ціну.
 • Висновок

  Не кожна сім’я застосовує парогенератор для прибирання будинку, однак, ця така техніка необхідна допомога господині підтримувати чистоту без використання хімікатів. Спробувавши домашній відпарювач хоча б раз, буде складно відмовитися від його допомоги в подальшому. Пароочисник дозволяє чистити найбільш забруднені і важкодоступні місця швидко, без зайвих зусиль і додаткових хімічних засобів, які шкідливі для здоров’я людини. За якістю прибирання парогенератором вважають самої ретельної та гігієнічною.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради