Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Прикраса зубів використовувалося ще з давніх часів. У 80-х роках ХХ століття з’явилися грілзи. Автором конструкції виступив стоматолог з Атланти Едді Плейн. Першим замовником, оценившим привабливість виробу, став репер Just-Ice. Дантист виготовив ексклюзивну модель для співака із золота, що послужило початком нової моди. Виготовлену конструкцію виконавець одягнув на зуби у своєму новому кліпі, після чого прикраса знайшло своїх нових шанувальників.

6d302d6f8591e212e932e8d07fd64921 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Спочатку число послідовників нового іміджу становили тільки репери. Лікар виконував для співаків різні замовлення. При виготовленні їм використовувалися різні фактури і матеріали. Нові вироби відрізнялися більшою хитромудрістю і високою ціною.

Що це таке, види грилз

Назва «грілзи» в перекладі з англійської означає «грати». По суті, вони виглядають саме так. Вироби з металу покривають зовнішню сторону верхніх і нижніх рядів зубів.

3cfa5f19611257cd6b4982fedf32c0b5 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Модернізація привнесла ряд змін: почав використовуватися різний матеріал і додаткові декорації. Призначення конструкцій одно — прикраса ротової порожнини незвичайним аксесуаром.

18037ed8e1a8d3f22c3a60974942e52f Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

 

Грілзи на зуби, як вважають багато молоді люди, які ідеально підходять як оригінальна прикраса для світських вечірок і тусовок.

709d83ce3af161a86d3476edd7e89850 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Грілзи на зуби, ціна яких різна, відносяться до приладів стоматології. Кріплення пристроїв здійснюється щадними методами. Використовуються найдрібніші затискачі або силікон.

Грілзи можуть розрізнятися за наступними категоріями:

 • ціною;
 • якістю;
 • формі;
 • методом виготовлення;
 • матеріалу.

9b0b4e6d3160bcf536c681557ca834c2 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовитиНакладка проводиться як для одного зуба, так і для цілого ряду або центральній частині.

Цінові категорії

Грілзи на зуби високої цінової категорії представляють ефектні накладки, при виготовленні яких використовуються високоякісні металеві сплави і дорогі камені. Зазвичай вартість таких виробів становить від 50000 до 300000$. До дешевого сегменту відносяться хромонікелеві вироби. Ціна на них низька — від 10 до 100$.

0b9397341b527a664d334c73a58ffebb Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Накладки, відлиті у відповідності з відпрацьованою технологією, не сприяють пошкодження та зміни кольору зубної емалі. Також не провокують розмноження мікробів у ротовій порожнині.

За способом виготовлення

Основні види моделей представлені в таблиці.

Дизайнерська Штампове
Виріб виготовляється у відповідності з бажанням клієнта за індивідуальними мірками. На прийомі стоматологом береться зліпок щелепи. Виріб високої якості, виготовлене на замовлення, не заподіює дискомфорт і прилягає впритул.

Найчастіше дизайнерські моделі поодинокі. Вони не мають повторень або подібностей з іншими виробами. Конструкції на замовлення володіють спеціальним внутрішнім покриттям, безпечним для ротової порожнини. Грілзи повторюють зубну форму. Вони зручні в носінні.

Основу виробу становить метал низької якості. Модель прилягає до зубного ряду нещільно. Для скорочення незручності виробники надають їй гнучкість. Кріплення пристрою здійснюється за допомогою затискачів із сталі, які чіпляються за далекі зуби. Вони сприяють порушенню цілісності структури емалі і провокують розвиток карієсу.

Виріб не має співвідношення з формою і розміром зубів. Аксесуар може травмувати ясна і слизову ротової порожнини, сприяти порушенню структури емалі, провокувати появу тріщин. Конструкція підганяють по конфігурації за допомогою вигинання і натискання пальцями.

Матеріал виготовлення

За матеріалом можуть бути:

 • Хромоникелевыми. Цей сплав є найпоширенішим. Він підходить для замовлень індивідуального характеру. Ціна виробів відрізняється демократичністю. Аксесуари виглядають на зубах красиво, але щоденне носіння не рекомендується. Це пояснюється здатністю матеріалу швидко окислюватися і порушувати РН-баланс ротової порожнини.1708f30d12aa49acff1c89eca37a069d Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити
 • Срібними. Моделі вважаються найбезпечнішими для зубів. Особливо якщо вироби виготовлені за індивідуальними мірками. При правильному догляді і дотриманні гігієни метал проявляє антисептичні властивості. Деякі замовники стверджують, що грілзи з срібла забезпечують свіжість дихання.
 • Золотими. Конструкції їх цінного металу входять у категорію дорогих брендів. Зазвичай вибираються знаменитими людьми в сфері шоу-бізнесу та представниками заможного прошарку.10405b2ff9c5319c5b95ad56405fda64 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити
 • Платиновими. Володіють найвищою вартістю. Доповнюються інкрустацією. Також виготовляються для багатих людей.

ee77a7f2ff2ffc8528706ba5c3f2ba1e Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Грілзи на зуби (ціна залежить від матеріалу) можуть мати різні форми. Дорогі моделі зазвичай доповнюються дорогоцінними каменями.

Дизайнерські вишукування

Дизайн накладок залежить може бути абсолютно різним, вибирати виріб слід залежно від смакових пристрастей.

e6e11d4479011fe6a4607fe6c50c98ca Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Прикраси можуть виглядати як:

 • фігурки;
 • літери, які складають ім’я або псевдонім;
 • імітація звіриних або вампірських іклів;
 • метелики;
 • серця;
 • імітація вставної щелепи;
 • зброю;
 • зірки.64d308ea5e0c8791dd38917be38ca142 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Іноді поверхню накладок доповнено мікроскопічними насічками, виконаними лазером. Вони імітують блиск натурального діаманта. Грілзи можуть володіти матовою або блискучою поверхнею.

Застосування

Вироби представлені знімними та незнімними конструкціями. Другий тип відноситься до стилю боді-моди і придбав широку популярність у моделей. Фіксування виробів здійснюється за допомогою спеціальних болтів. Вони розраховані на постійне використання. Поширеними вважаються змінні моделі. Їх можна одягати і знімати за бажанням. Для кріплення декорації до зубів використовуються звичайний віск, склад на основі силікону або кріпильні болти.

40f0de22957e8070de8d102938d00139 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

 

Віск для закріплення повинен бути очищеним. Він використовується тільки після попереднього підігріву. Спосіб відрізняється комфортністю і зручністю. Фіксація воском володіє своїми ризиками. Якщо грілзи одягаються на вечірку, яка передбачає застілля, то від гарячих напоїв матеріал може почати плавитися. Це викличе випадання накладної конструкції або проковтування прикраси на один зуб разом з їжею.

Фіксація за допомогою складу на основі силікону є оптимальною. Конструкції будуть триматися міцно і не злетять. Однак цей спосіб застосовується для грилзов, виготовлених в індивідуальному порядку. Кріплення за допомогою болтів використовується для конструкцій постійного типу і виконується професійним стоматологом в кабінеті.

37698f49c4298908c7d2f34423d5de43 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Догляд за аксесуарами передбачає дотримання деяких правил:

 • після кожного використання виріб слід очищати м’якою зубною пастою;
 • необхідно протирати аксесуар насухо і загорнути в тканину;
 • радиться берегти прикраса від механічних пошкоджень.

При алергії на метал і кріпильні речовини слід проконсультуватися зі стоматологом.

Кращі виробники

Грілзи на зуби (ціна представлена нижче) проводяться зарубіжними та вітчизняними компаніями. Вироби можна придбати через онлайн-магазинів. Лінійка продукції представлена як дорогими, так і дешевими конструкціями. При випуску накладок, що відрізняються високою ціною, як правило, використовується золото та срібло. Метали доповнені дорогоцінними каменями. До дешевого ряду відносяться аксесуари на основі хромникеля.

Grillz & Dental Grills

Компанією представлений широкий сегмент грилзов для зубів. Вироби покриті золотим або срібним напиленням або ж виконані з цих металів. Конструкції доповнені ефектною інкрустацією та дорогоцінним камінням. Вони виконані в різних колірних варіаціях. Вартість коливається від 20 до 2000$.

eb5696d94e60e7b1e488d275a1485f96 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Boako

Фірма випускає вироби в стилі хіп-хоп і панк. Вироби покриті позолотою або сріблом, або ж виконані з дорогих металів. Деякі моделі доповнені інкрустацією і камінням. Вартість складає від 13 до 5000$.

4b667ddfc00fa0614a0d75bd87193ce3 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Gucy

На ринку представлені позолочені або золоті моделі. На вибір покупця пропонуються як суворі обтічні моделі, так і інкрустовані і прикрашені камінням. Є і кольорові конструкції. Вартість виробів становить від 15 до 150000$.

Asher Ney

Вітчизняна компанія, що виробляє грілзи на основі дорогоцінних металів. 8a737b3e1f2f7ab1a09cf7540836afae Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовитиВироби доповнені камінням. Виготовлення здійснюється професіоналами із високим досвідом. Вартість продукції складає від 7000 до 50000 руб.

Рейтинг

Аксесуари користуються високим попитом. Основну масу покупців становить молодь. Нижче представлений рейтинг виробників низької цінової категорії.

TOPGRILLZ

Являє грілзи в стилі хіп-хоп золотого і срібного кольору з фіанітами і накладками. Розраховані на нижній зубний ряд. Також компанією представлені позолочені одинарні моделі і кольорові грілзи на верхній і нижній зубний ряд. Вартість виробі становить 10-20$.

BOAKO Bling grillz

Являє ковпачки для чоловіків в стилі хіп-хоп, а також грілзи в стилі панк. Мають золотистим напиленням. Моделі декоровані камінням. 6d45dced3bddc5d278fcf2747f12269f Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовитиВартість становить 10$.

GS-Jewellery Store

Виробляє посріблені верхні і нижні грілзи для чоловіків і жінок. Вироби володіють високою якістю. Конструкції інкрустований білими каменями. Вартість виробу становить 14-20$.

LOUI GOZLUK Official Store

Представляє новий користувацький набір, що включає 4 насадки для зуба різних кольорів. Вартість виробу становить 14$.

CANNER

Випускає набір грилзов в стилі хіп-хоп для чоловіків, включає 6 верхніх і 6 нижніх зубців золотистого і сріблястого кольору з імітацією справжніх зубів. e6d3ed008a0ed4caea7b20d918131704 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовитиВартість виробу складає 25$.

Adwlof

Представляє набір золотистих грилзов, покритих стразами. Комплект надано для шанувальників хіп-хопу і реперів. Вартість виробу складає 20$.

UWIN

Проводить набір накладок з срібним і золотим напиленням. Також є моделі з фіанітів. Вартість становить 10$.

JAVRICK

Випускає модні грілзи для чоловіків і жінок. Є посріблені і позолочені вироби, вкриті камінням. Вартість складає 12$.

LuReen

Являє подвійні позолочені ковпачки, вампірські ікла і порожнистий одинарний ковпачок з позолотою. Ціна складає 18$.

Рекомендації по вибору

Придбання грилзов здійснюється за допомогою онлайн-ресурсів. Деякі воліють робити замовлення у дантиста. Всі конструкції повинні володіти сертифікатом, що підтверджує безпеку. Особливо це стосується аксесуарів, виконаних із дорогоцінних металів з дорогоцінним камінням. При замовленні допомогою Інтернету, розмір і форма конструкції свідомо відома. Часто вироби представляють штампування. При відсутності документів на продукцію, від її покупки радиться утриматися.

eff4009c80d277ad658878fda9529f23 Грілзи на зуби. Що це таке, ціна золоті, срібні, з діамантами, білі. Де купити, замовити

Індивідуальне виготовлення займає більше часу, так як передбачається огляд ротової порожнини, зняття зліпків щелепи і виготовлення накладок. Очікуваний показник якості конструкції компенсує тривале очікування.

Після зняття зліпків здійснюються примірки та корекція форми. Залежно від ступеня складності виробу на виготовлення йде від 2 тижнів до 2-х місяців. В Інтернеті є безліч сайтів в пропозиціями про продаж аксесуарів. Велика частина накладок відрізняється однотипністю і стандартної модифікацією. Ґрунтуючись лише на зображенні зробити вибір накладки важко.

При купівлі грилзов слід звернути увагу на деякі аспекти:

 • Вибір способу. Якщо є мета створення епатажного іміджу, то підійдуть великі накладки для зубів, що відрізняються привабливістю. Їх слід одягати на весь передній ряд, в деяких випадках і нижній.
 • Куди одягати. При щоденному ношении вибираються невеликі за розміром аксесуари. Для вечірок і тусовок підійдуть яскраві і оригінальні по дизайну конструкції.
 • Матеріал виготовлення. Зубні накладки, що відрізняються високою якістю, коштують дорого. Їх основу може складати платина, золото або срібло.
 • Чутливість організму. Метали, що володіють низькою ціною, часто провокують алергічні реакції. Дорогі екземпляри володіють повною безпекою.

Перед початком носіння конструкції радиться проконсультуватися з фахівцем. Особливо рада стоматолога актуальний при наявності патології ротової порожнини та ураження зубів карієсом. Будь-які хвороби повинні бути піддані лікуванню.

Грілзи на зуби повинні доповнювати імідж власника. Вони є аксесуаром з неоднозначними характеристиками. З одного боку конструкції виглядають вражаюче і модно, а з іншого — спричинюють появу проблем, пов’язаних з їх використанням. Данина моді може закінчитися стертою емаллю, запаленими яснами і карієсом. Дантистами радиться набувати грілзи в спеціалізованих клініках естетичної стоматології. Ціна на вироби буде високою, але така конструкція зберігає цілісність зубів.

Відео про грилзах

Як носить грілзи:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради