Форма брів для круглого обличчя

Мистецтво візажу в першу чергу має на увазі під собою основи корекції та моделювання обличчя, і лише потім різноманітні види макіяжу на всі випадки життя. Брови є одним з основоположних умов формування правильних пропорцій на обличчі і візуально значно змінюють його форму. У цій статті ми розглянемо відповідні брови для круглого обличчя.

Загальні рекомендації

Отже, форма брів для круглого типу обличчя являє собою класичну форму, яку носять найкрасивіші знамениті панянки. Вона являє собою широкі брови дугою з невеликим зламом, які здатні прикрасити практично будь-який тип особи. Але перед тим, як детально розібрати брови для круглого особи, давайте засвоїмо кілька основних складових ідеальних брів.

Придбайте якісні інструменти для корекції

І неважливо пінцет це або віск для брів. Це дозволить трохи зменшити болючість цього процесу і виключить можливість будь-яких наслідків, оскільки ви будете впевнені в якості складу або матеріалу. Також пам’ятайте про те, що перед корекцією слід обробляти інструмент і шкіру дезінфікуючими засобами.

Підтримуйте форму

На жаль, гарні брови потрібно постійно підтримувати «у формі» і раз в тиждень видаляти відрослі зайві волоски. Не забувайте про це і завжди тримайте пінцет в косметичці. Якщо його не виявиться, то для корекції може зійти і звичайна нитка, адже у використанні вона зовсім проста.

 forma brovejj dlya kruglogo lica 19 Форма брів для круглого обличчя

Забезпечуйте догляд

Красиві брови також потребують догляду, як шкіра або волосся, правда, звичайно ж, їм не потрібні креми, пінки або кондиціонери. Для того, щоб вони виглядали доглянуто й продовжували зростати, кілька разів в тиждень змащуйте їх мигдальним маслом і залишайте на ніч. Тільки не переборщіть: достатньо трохи нанести його на щіточкою для брів і кілька разів прочесати волоски.

Використовуйте косметику

Щоб виділити брови і остаточно надати їм бажану форму, завжди подкаршивайте їх спеціальним олівцем, тінями, гелем або воском. Головне тут підібрати відтінок, який буде схожий на природний або ж буде трохи темніше його, що особливо актуально для блондинок. Також, не забувайте про те, що корекція може відбуватися і за допомогою спеціальної фарби, але як правило, такий спосіб застосовується в більшій мірі в салонах краси.

Корекція

Тепер, коли ви знаєте що потрібно робити для того, щоб брови виглядали доглянуто, вивчимо то яка саме форма брів для круглого особи найбільш підходить добре. Як говорилося вище, це класична форма, яка являє собою изломанную брову з високим підйомом і коротким кінчиком. При цьому кінчик не повинен бути дуже гострим, а вони самі надміру округлими, інакше ви ще більше підкреслить рельєф круглого обличчя.

Для того, щоб правильно скоригувати брови для круглого особи не потрібно винаходити велосипед: потрібна форма брів для круглого особи вийде, якщо слідувати класичною схемою корекції, трохи змінивши останній крок.

На фото представлена схема корекції ідеальної форми для будь-якої особи і щоб отримати потрібну для круглого просто слідуйте за нами крок за кроком.

 forma brovejj dlya kruglogo lica 20 Форма брів для круглого обличчя

Почнемо корекцію з обробки пінцета і шкіри і дезинфікуючим засобом, попередньо помившись і знявши залишки макіяжу.

Початок форми для круглого особи повинно бути паралельно точці кінця носа, а середина повинна бути діагоналлю, проведеної через цю точку і зіниця. Для того, щоб визначити ці точки візьміть лінійку або олівець.

Точка закінчення форми для круглого особи не повинна проходити через закінчення очі, тому трохи відступивши від початкового значення.

Починайте видаляти зайве, але пам’ятайте, що форма для круглого особи повинна містити в собі злам, тому не округляйте їх, а робіть її будиночком.

Подивитися урок корекції брів ви зможете в цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради