Можна дарувати кактус дівчині або жінці на день народження: значення подарунка

Можна дарувати кактус, згідно з прикметами, залежить від статі, соціального та сімейного стану адресата. У різних народностей квітка символізує здоров’я і довголіття. Він грає роль талісмана і оберега, здатного захищати домочадців від псування і підступів недоброзичливців. Але кактуси мають гострі колючки, тому вважається, що вони роблять людину більш жорстким і суворим.

Позитивна і негативна енергетика кактусів

Кактусові володіють магічними властивостями, але це ще не означає, що їх не можна дарувати іншим людям. Квітка росте в посушливій місцевості, в якій не може вижити більшість рослин. З одного боку, він символізує завзятість і життєстійкість, а з іншого – закритість і недовірливість.

Позитивний вплив кактуса:

 • зміцнює дух;
 • наділяє мудрістю;
 • полегшує подолання труднощів;
 • вчить довготерпіння;
 • підвищує працездатність.

Негативний вплив кактуса:

 • підвищує підозрілість;
 • робить характер жорстким;
 • посилює вороже ставлення до світу.

Перш ніж презентувати кактус, потрібно оцінити обстановку. Дарувати колючий квітка незаміжньою дівчині – погана прикмета. Вважається, що кактусові відносяться до мужегонам, тому такий подарунок загрожує особистому житті жінки.

Можна дарувати кактуси

На думку квітникарів, кактуси – не самий вдалий подарунок на свято. Але вони мають екрануючими властивостями – захищають господаря від негативу. Можна дарувати кактус на день народження, залежить від багатьох факторів:

 • підлоги адресата;
 • соціального статусу;
 • сімейного стану;
 • властивостей характеру.

Живий подарунок від чоловіка відображає бажання оточити адресата турботою, захистити від неприємностей.

Забобонні люди вважають, що не варто дарувати квітка занадто м’яким натурам. Кактуси живляться твердою енергетикою господаря, і якщо її не вистачає, вони марніють.

Жінки

До чого дарують кактус дівчині, знають адептів езотеричних вчень. Сукулентна рослина володіє сильною біоенергетикою, якою ділиться зі своєю господинею. Не варто дарувати кактус жінці, яка ще не знайшла супутника життя. Він пригнічує жіночу енергетику, з-за чого дівчина стає занадто жорсткою і непривабливою в очах чоловіків. З цієї причини кактусові відносять до квіткам-мужегонам.

Значення подарунка в залежності від статусу жінки:

 • Заміжня. Не варто дарувати квітка заміжнім жінкам. Такий презент має негативний підтекст. Вважається, що дарувальник має позбавити дівчину жіночого щастя. Сукулентна рослина переповнює будинок енергетикою, тому подружжя починають частіше сваритися.
 • Вагітна. Забобонні не радять дарувати колючі рослини жінці, яка чекає дитину. З енергетичної точки зору, кактус представляє серйозну загрозу для плода. Поки він знаходиться в утробі матері, то не може захиститися від навколишнього негативу. Не варто дарувати сукулент і відразу після пологів. За прикметою, рослина здатне спровокувати серйозні хвороби у матері і новонародженого.
 • Бізнес-леді. Якщо жінка жадає професійної реалізації, то їй не завадить підтримка з боку. Бізнес-леді можна дарувати сукуленти, так як вони посилюють волю до перемоги, підвищують працездатність. Але зворотна сторона такого подарунка теж є. Успішна в кар’єрному плані жінка ризикує прожити життя без надійного чоловічого плеча.

Не варто дарувати квітка співробітницям, подруг або знайомих на 8 Березня. Якщо подарунок підносить чоловік, так він натякає на негативне ставлення до адресата.

Дарувальниця кактуса недвозначно повідомляє про готовність змагатися або оголошує холодну війну.

Чоловікові

Більшість чоловіків не вміє і не бажає доглядати за рослинами, але хотіли б милуватися квіткою на робочому столі, на підвіконні в кухні або вітальні. Тому кактус підходить в якості подарунка просто ідеально. Його не потрібно часто поливати, удобрювати грунт або пересаджувати.

Можна дарувати суккулентное рослина забобонним чоловікам. Вони знають, що кактусові:

 • поглинають негативну енергію;
 • роблять більш вольовим;
 • підвищують працездатність.

Сукулент нейтралізує УФ-промені, які випускають люмінесцентні лампи, фіолетові світлодіоди. Тому рекомендується ставити кактуси поряд з моніторами, телевізором і іншою апаратурою, в якій використовується люмінофор.

Небажано дарувати квітка хлопцеві, який тільки почав зустрічатися з дівчиною. Якщо він володіє слабкою внутрішньою енергетикою, рослина її придушить. У результаті поведінку молодої людини зміниться, про що будуть свідчити:

 • відстороненість;
 • підозрілість;
 • зайва жорсткість;
 • самовпевненість.

Перш ніж подарувати кактус знайомого чи друга, варто тричі подумати. Небажано дарувати квітка чоловікові, який регулярно свариться з дружиною. Такий подарунок означає, що жінка хоче зайняти місце суперниці.

Коли будете дарувати кактус чоловікові, то попередьте, щоб він не ставив його на полиці в коридорі. Згідно з народними віруваннями, це призведе до різкого погіршення матеріального становища, пониження в посаді або звільнення з роботи.

Не варто дарувати суккулентное рослина кар’єристові з сім’єю. Такий подарунок навіть може стати причиною розлучення.

mozhno li darit kaktus devushke ili muzhchine na den rozhdeniya: znachenie podarka Можна дарувати кактус дівчині або жінці на день народження: значення подарункаПросування по кар’єрних сходах на шкоду особистому життю призводить до матеріального успіху, але не до щастя.

Кактус в подарунок по фен-шуй

Згідно фен-шуй, кактусові володіють унікальною всмоктуючою здатністю. Вони поглинають як хорошу, так і погану енергію. Колючки уособлюють приймач, притягує негативні енергетичні потоки. Рослину можна дарувати лише сильним особистостям, не схильним до впливу ззовні.

Види кактусових, які небезпечно дарувати знайомим:

 • Цереус – кімнатна суккулентное рослина, яка швидко зростає. Рекомендується дарувати низькі види, що нагадують невеликі чагарники. Їх ставлять на вікна у східній частині будинку. Сукулент приносить удачу, захищає від пристріту і псування.
 • Ребуцій – кулястий кактус, який невибагливий у догляді. Його слід дарувати одруженим чоловікам і заміжнім жінкам. Квітка зміцнює сімейні узи, покращує взаємини між подружжям, батьками і дітьми.
 • Эхиноцереус (їжаковий цереус) – низкоколонные сукуленти, які швидко розростаються. Відрізняються від інших видів тим, що не акумулюють негативну енергію. Таку рослину можна дарувати як жінкам, так і чоловікам незалежно від властивостей особистості і характеру.
 • Маммиллярия – великий розгалужений сукулент з сплощено-кулястим стеблом, при цвітінні якого розпускаються красиві рожеві квітки. Його можна дарувати заміжнім жінкам. На думку адептів фен-шуй, рослина захищає свого власника від будь-якого негативу.
 • Астрофітум (зірчастий кактус) – циліндричне рослина, у якого немає колючок. На стеблі розташовані численні світлі цятки – пучки волосків, які вбирають вологу. Квітка не представляє ніякої загрози для людини, так як не випромінює негативну енергію. Вважається, що якщо кактус швидко зацвітає, в домі панує гармонія і взаєморозуміння.

Згідно фен-шуй, кактусові – квіти-обереги, які просто необхідно тримати вдома. Але щоб вони не завдавали шкоди своїм господарям, не ставте їх на холодильник або обідній стіл.

Чому не можна дарувати кактуси дітям:

 • виснажують енергетичні резерви;
 • провокують депресивні стани;
 • підвищують ризик психосоматичних захворювань.

Щоб енергетика сукулент працювала на благо, їх ставлять на підвіконня, полиці поруч з вхідними дверима. Тоді квітка грає роль захисного екрана, що перегороджує шлях негативним потоків енергії. У таких людей ніколи не крадуть гроші, техніку та інші речі.

Як прибрати негативний вплив подарованого квітки

Якщо вам дарують сукулент на день народження або весілля, відкупитеся від подарунка декількома монетами. Так ви позбудетесь негативного впливу рослини. Якщо ж квітка подарували комусь із домочадців, і ви застали нового постояльця вже вдома, тоді вдамося до одного із способів:

 • Спосіб №1. В 1 л теплої води розчиніть 1 ст. л. солі. Обмийте розчином горщик, щоб нейтралізувати інформацію про попередньому господаря.
 • Спосіб №2. Запаліть аромапалочку з сандалом і окур їй рослина. Про себе тричі повторіть: квітка очищаю себе від негативу захищаю.
 • Спосіб №3. Поставте кактус на підвіконня, а перед ним – невеличке дзеркальце. Вранці направте сонячний промінь на квітку і повторіть про себе: світлом очищаю, біди і нещастя забороняю.

mozhno li darit kaktus devushke ili muzhchine na den rozhdeniya: znachenie podarka1 Можна дарувати кактус дівчині або жінці на день народження: значення подарункаОбряд очищення – ефективний спосіб нейтралізації негативного впливу суккулентного рослини.

Вірити прикметам про кактусові чи ні – справа кожного. Але якщо ви побоюєтеся деструктивного впливу, виконайте обряд очищення. Тоді з ворога сукулент перетвориться в надійного захисника будинку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради