До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

Добра собака – символ неоднозначний для жінки. Вона може символізувати одного, рідної людини або статевого партнера, а може вказувати на наявність у близькому оточенні лицемірною, ненадійною особистості.

Щоб правильно розшифрувати сновидіння, в якому фігурує ласкавий вихованець, потрібно згадати сюжетні деталі: як виглядало тварина, як поводилося, якої породи належало.

76cd86b02a59ac914d009e1ad0aaf37e До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

До чого сниться собака: уві сні добра для жінки – загальне тлумачення

Собака добра, лагідна, доброзичлива – передбачення нового приємного знайомства, яке може стати початком любовних відносин.

Якщо пес уві сні охороняє, захищає сновидицу, то в реальному житті можна покладатися на захист вищих сил, на прихильність фортуни. Жінка в сновидінні годує ласкавого, дружелюбного вихованця – в реальності її вважають серйозною, відповідальною особистістю, до неї ставляться з повагою і довірою.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикДля бізнес-леді сон, в якому фігурує добра собака, обіцяє отримання великого доходу. Чим крупніше чотириногий друг у сні, тим більше грошей вдасться покласти в гаманець.

Для сімейної жінки щеня – символ дитини. Якщо сновидица обіймає песика, то в реальності занадто опікується дітей. Якщо прогулюється з вихованцем, то вирішує майбутнє дитини, не враховуючи його думку. А якщо полює з собакою, то воліє вільну і насичене сексуальне життя, не прагне створити сім’ю.

Дружелюбна собачка раптово почала сердитися – романтичні відносини розвиваються з перешкодами, але надалі все буде добре. Милий, ніжний вихованець раптом вишкірився, почав гарчати – в оточенні сновидицы є лицемірний, підступна людина, що прикидається другом. Ця особистість здатна завдати удару у самий несподіваний момент, тому не можна втрачати пильність.

Якщо добрий песик виглядає хворим, виснаженим, брудним, то скоро дружбу запропонує людина, від якої цього можна було очікувати. Собака, яка спочатку була сумною, але пожвавилася від спілкування з сновидицей, підказує, що труднощів не варто боятися.

cb3e31ab0c95ead940b86790ff8bf69f До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

Собака лащиться

Ласкающаяся собака для жінки уві сні – символ щирих дружніх і любовних відносин, ніжних і глибоких почуттів, романтики. Часто сон обіцяє перемогу в амурних справах, сновидицей всерйоз зацікавиться чоловік.

Незаміжня дівчина бачить у сні, як до неї лащиться собака коханого хлопця, – насправді коханий не відчуває щирих почуттів, йому цікаві тільки сексуальні відносини без зобов’язань, хоча він вміло приховує справжні бажання під маскою вірного і відданого кавалера. Слід подумати, чи варто розвивати ці відносини, у що вони надалі виллються.

Жінки уві сні лащиться незнайома собака – в реальному житті гостро не вистачає тепла і ніжності. Нерідко сновидіння попереджає про неприємних подіях, пов’язаних з нерозумінням, взаємними образами й докорами.

7a99c877dad48d59238cb787d44c05d7 До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

Добрий пес на ланцюгу

Сприятливий сон, у якому жінка бачить доброго, дружелюбного пса, що сидить на ланцюзі. Подальше життя буде благополучною і стабільною, ніяких небезпек боятися не варто.

По соннику Міллера, добра собака на ланцюгу – передвістя удачі.

Дії сновидицы

Розшифровуючи сон, жінка повинна враховувати свою поведінку і ставлення до побаченої собаці:

 1. Пестити, пестити добре тварина – наяву хочеться зробити якогось людини своїм другом.
 2. Пригощати ласощами – доведеться щиро дякувати за велику послугу.
 3. Грати з вихованцем – отримати подарунок у відповідь за послугу. Незаміжньої дівчини сон обіцяє швидкий вступ в шлюбний союз, який виявиться благополучним і щасливим.
 4. Розважати тварина – до приїзду родичів.
 5. Доглядати за собакою – до невдалого розвитку справ, до поразки в конкурентній боротьбі.
 6. Карати вихованця за пустощі – до шлюбу з позитивним і добрим чоловіком.

Багато добрих собак

По соннику Міллера, багато неагресивних собак – про сновидице активно пліткують. Сон підказує, що пліткарів потрібно негайно приструнити, поки поширювані чутки не вийшли з-під контролю.

За Эзопу сон розшифровується інакше: сновидица втратила пильність, з-за чого ризикує потрапити в неприємну ситуацію.

Закоханій жінці слід звернути увагу на поведінку собак у сні. Як вели себе тварини, так насправді ставиться до неї коханий чоловік.

Незаміжню дівчину уві сні супроводжують дві собаки добрі – в реальному житті у неї багато кавалерів. Але хлопці сором’язливі, відчувають труднощі у догляді, тому дівчині доведеться брати ініціативу в свої руки.

Приснилася пара добрих собак темного забарвлення – слід проявляти обережність у спілкуванні з близькими людьми. Можливо, в оточенні є інтригани.

d1c0c8cc70450c113592c37876ced3ce До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

Сниться власний вихованець

Якщо жінка бачить уві сні свого вихованця, що існує в реальності, то такий сон обіцяє приємні клопоти.

Іноді сновидіння не має особливого сенсу, а є відображенням емоційного стану жінки, її контакту з вихованцем протягом дня. Можливо, сновидица самотня, страждає від дефіциту теплого дружнього спілкування, потребує моральної підтримки, яку їй ніхто не надає.

Сон, у якому чотириногий друг проситься на руки чи на коліна, означає або те, що сновидица в реальності не піклується про тваринний належним чином, або прагне допомагати оточуючим людям, виявляти турботу.

Рідше сновидіння сигналізує, що в оточенні є людина, що потребує допомоги і моральної підтримки. А може, нічне бачення пов’язано з тим, що в реальності собака стрибнула на ліжко, намагається розбудити господиню.

Бачити уві сні власну собаку, яка лащиться до чужої людини, – наяву ревнувати, заздрити. Висока ймовірність зради з боку близьких. Можливо, жінка відчуває чорну заздрість до людини, який щасливий у сімейних і дружніх відносинах.

Швидше за все, заздрість викликана тим, що сновидица довго страждає від нестачі душевного тепла, потребує любові, яку ніхто їй не може дати.

Дівчина бачить у сні, як вихованця забирає чужий чоловік, а собака охоче з ним іде, проявляє дружелюбність до незнайомця, – в реальності примхами і невдоволенням вона розсердить і образить коханого хлопця.

Сниться вихованець знайомого або незнайомого чоловіка

Приснилася добра, доброзичлива собака, чий господар в реальності відомий, – скоро ця людина буде просити у сновидицы допомоги. Він гостро потребує спілкування, моральної підтримки. Відмовляти цій людині не варто, інакше совість буде неспокійна.

Сниться собака, що належить незнайомій людині, – в реальності дівчина буде спілкуватися із заміжньою подругою, щоб отримати допомогу від її чоловіка.

Якщо ж у сні точно відомо, що господар собаки холостою, то наяву дівчина приховує почуття до людини протилежної статі, так як боїться відмови. Зазвичай такий сон означає, що потрібно вступити в контакт з об’єктом таємної пристрасті, зав’язати з ним для початку дружні стосунки, які поступово перетворяться в любовні.

Приснилася добра собака, господиня якої – подруга чи знайома жінка, – наяву доведеться контактувати з особою жіночої статі. Сон позитивний, означає встановлення теплих дружніх відносин між спілкуються жінками.

cd222bbfad25c7b1622e7b4a4e7835eb До чого сниться добра собака уві сні ? тлумачення для жінки – бачити в сні пса який лащиться

Забарвлення і розмір доброї собаки

При розшифровці сну жінка повинна враховувати, якого кольору і розміру була побачена собака:

 • біла – попереду величезний успіх, розвиток дружніх відносин з щирими і порядними людьми;
 • чорна – серед друзів ховається лицемір і зрадник, він відмовить у допомозі в саму важку хвилину, а ще спробує зіпсувати репутацію сновидицы, разболтав її секрети;
 • маленька, заливисто тявкающая – попередження про наявність пліткарів і інтриганів в оточенні;
 • велика – до швидкого вступу в шлюб.

Порода доброї собаки уві сні

Важлива деталь сну – порода доброї собаки:

 1. Елітна кімнатна собачка сниться жінці до любовних стосунків з безвідповідальним, самозакоханим чоловіком.
 2. Сниться добра мисливська собака, що йде по сліду, вынюхивающая дичину, – в житті багато спокус, але від них слід відмовитися, щоб не зіпсувати долю.
 3. Сниться ласкава бійцівська собака – належить познайомитися з сильною, вольовою, авторитетною, але небезпечною особистістю. Дружні або любовні стосунки почнуться добре, але поступово виллються в скандали, незадоволеність, претензії. За цим настане розставання, але кинутий людина не відстане від сновидицы, почне її переслідувати. Такою людиною може виявитися як чоловік, пов’язаний зі злочинною діяльністю, так і підступна, стервозна жінка.
 4. Ласкава вівчарка – символ відданого, порядного, чесного, справедливого людини, поряд з яким немає почуття страху та незахищеності. Для незаміжньої дівчини такий образ символізує приємного і надійного хлопця, з якими встановляться міцні любовні відносини.
 5. Болонка, такса, пудель або інша собачка некрупною породи символізує жінку з оточення: подругу, сестру, дочку. Який окрас собачої шерсті, такий колір волосся жінки. Ця особа не має високого статусу, не має значного впливу на сновидицу. Але якщо собачка уві сні раптово з ласкавою перетворилася в злобну, вкусила, то від жінки з оточення слід очікувати підлого вчинку.
 6. Сенбернар, доги, лабрадор або інша велика собака – символ спокійного, розважливого, розумного, надійного друга, який завжди дасть правильну пораду. Незаміжньою жінці такий спосіб обіцяє знайомство зі зрілим чоловіком, який виявиться вірним і надійним другом, досвідченим коханцем, наполягатиме на створенні сім’ї.
 7. Коллі символізує зіткнення з суперницею, якій виявиться стервозна, зарозуміла, самозакохана дівчина. Вона буде красива і гламурна, і утримати коханого чоловіка сновидице буде нелегко. Не складається у відносинах дівчині сон обіцяє входження у вищий світ, спілкування з авторитетними і багатими особистостями.
 8. Добра дворняга уві сні сигналізує про те, що один опинився у складній життєвій ситуації, але нікому про неї не розповідає, щоб не обтяжувати інших своїми проблемами. За сонником, безпритульна собака пеститься – попереду самотня життя. Поранений бродячий пес треться об ноги – сновидица потребує любові і ніжності, або буде допомагати бідному людині. Жінка уві сні приголубила й нагодувала бездомного пса – в реальному житті з’явиться людина, яка розвіє самотність, подарує любов, надасть фінансову допомогу.

У більшості випадків добра, ласкава собака в сновидінні – позитивний символ для жінки, яка віщує отримання дружньої допомоги і підтримки. Також сон вказує на розвиток любовних відносин, підказує, як поводитися з чоловіками, рідше відображає емоційний стан сновидицы, її тугу за щирим почуттям.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради