Прикмета прищ на вусі — що означає і як трактувати в залежності від місця розташування

Прищ, який несподівано вискочив на тій або іншій частині тіла, – не просто прикре непорозуміння. Народна мудрість могла витлумачити це явище самим несподіваним чином. Наприклад, відома прикмета: «прищ на вусі – до любовної заваруха». Але потрібно звернути увагу ще і на те, в якій саме частині вуха зволив з’явитися непроханий гість.

На вушній раковині або всередині

Прищик у вусі – до несподіваних новин, так говорить народна прикмета. А ось які це будуть новини, залежить від точного місця розташування.

  • На лівому вусі – новини будуть не з приємних. Пов’язані вони можуть бути з чим завгодно – з роботою, особистими взаєминами, зі здоров’ям.
  • На правому вусі – до гарних новин. Також це може говорити про те, що вашу персону де обговорюють, і розмови ці приємні (хвалять, радіють за вас).

Прищ, що з’явився на мочці вуха, попереджає, що скоро настануть не кращі часи. Варто підготуватися до появи в житті проблем, які можуть перевернути все з ніг на голову.

f2b662d5056bdc53e905f8fef435d4df Прикмета прищ на вусі — що означає і як трактувати в залежності від місця розташуванняМожуть виникнути побутові конфлікти, розбіжності з колегами по роботі, з’ясування відносин з другою половинкою.

Ще одна прикмета говорить про те, що зміни на мочці вуха з’являються у людей, що знаходяться в постійному стресі. Він свідчить про внутрішньому виснаженні і вигорянні.

Якщо ви помічаєте за собою подібні стану, потрібно постаратися не реагувати занадто емоційно на негативні події, піклуватися про своєму душевному рівновазі.

Прищ на правому вусі

Прищ, що з’явився праворуч, – добрий знак: гарантує благополучний результат будь-якого задуманого справи.

Часто він є передвісником вагітності. Не обов’язково це буде саме ваш стан – можливо, зачаття відбудеться у когось із близьких вам людей. Якщо власник червоного плямочки – чоловік, про вагітність його може повідомити улюблена жінка.

f2cf48f022fd0996d8fc74e08bbb20cb Прикмета прищ на вусі — що означає і як трактувати в залежності від місця розташуванняЩе одна приємна подія, про яку мовить з’явилася цятка в правому вусі, – бурхливий і пристрасний роман. І чим значніше розміри прищика, тим сильніше будуть почуття. Якщо відносини вже існують, це знак того, що скоро вони перейдуть на новий рівень: заручини, весілля, співжиття.

Прищ на лівому вусі

Прищ за лівим вухом або на ньому говорить про те, що ви піддаєтеся лихослів’я. Чим більше його розміри, тим більше наклепу звучить на вашу адресу.

Взагалі будь-які зміни, пов’язані з лівим вухом, обіцяють неприємності. Якщо незабаром намічаються якісь важливі переговори або заходи, їх краще відкласти або перенести. Варто переглянути всі свої найближчі плани і діяти дуже обережно.

За вухом

Прищ, що розташувався за вухом, попереджає про зраду з боку близької людини. Потрібно бути у всеозброєнні, зберігати пильність, не довіряти нікому важливих справ.

dde6d5e3bc0da9e3813337d6719b6cbc Прикмета прищ на вусі — що означає і як трактувати в залежності від місця розташуванняЦя прикмета не говорить про неминучість настання події. Цілком можливо, що вдасться викрити зрадника до того, як він завдасть удару, якщо проявити кмітливість і обережність.

Особливі прикмети для літніх людей

Прищі, що з’явилися у вухах у літньої людини, навряд чи можуть бути передвісником бурхливого роману. В цьому випадку тлумачення прикмети зовсім інше.

Найчастіше поява висипань свідчить про переміну погоди. Якщо людина народилася в холодну пору року (зима і осінь), почервоніння на вусі свідчить про те, що скоро різко похолодає. Коли це трапляється з народженими влітку і навесні, варто очікувати потепління.

Як нейтралізувати найгірші передбачення

Якщо прикмета обіцяє наступ неприємного періоду в житті треба спробувати зробити так, щоб прищ зник як можна швидше. Але ні в якому разі не видавлювати його. Кращий спосіб – обробка антисептиками.

Будь-який негатив можна зняти з себе в церкві, в тому числі і погана прикмета. Поставте свічки і попросіть у Всевишнього прощення за всі свої гріхи. Можливо, в цьому випадку напасті обійдуть ваше життя стороною.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради