Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

Обличчя й очі людини – дзеркало внутрішнього, душевного стану здоров’я. Після появи прищів, фурункулів, чирьев, можна припустити, які зміни відбуваються в організмі. Але з’явився прищик на носі – більше прикмета, ніж показник захворювання внутрішніх органів. Причому частіше розшифровується як любовний знак, що доля дає підказку.

5eadc85781ae1b4ac45ccd8f55c8414c Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

До чого по прикметі прищик на носі

Гормональний дисбаланс дійсно призводить до появи прищів на обличчі. Знайти причину досить легко всім скептикам. Але народні прикмети створювалися до появи медицини, а розшифровка підтверджується на практиці. Стандартне пояснення: «Хтось закохався» у володаря прища на носі ліворуч або праворуч. Чим більше, красно, тим сильніше почуття. Маленький прищ – до удачі, щастя. Форма, місце розташування також мають значення.

У жінок

«Показник закоханості» протилежної статі – приємна звістка. Але більше підходить для дівчат, незаміжніх жінок. Тих, чиє серце зайняте, всі думки про чоловіка, дітей, побутових проблемах, прикмета не приводить у захват. У жінок пророкування про те, що схопився прищик на носі — до залицяльникові, плавно переходить в пошук кошти для порятунку зовнішнього вигляду. Народні забобони переходять у розряд «бабусині казки». Однак, це не так.

Існує кілька варіантів тлумачення, якщо на носі схопився прищик:

 • робоче відрядження, подорож;
 • швидка покупка (чим більше розмір прища, тим значиміша придбання);
 • новини.

На носі виліз не один прищ, а кілька – тривала поїздка, переїзд. Причому подорож і зміна житлових умов можуть бути незаплановані.

Гнійник великий, з почервонінням, неприємними відчуттями при торканні – необхідність захисту від заздрісників. Прищ свідчить про надмірну заздрості, злості до представниці прекрасної статі.

У дівчат

Для дівчат прищ на переніссі вказує на появу палкого шанувальника. Він може триматися в тіні, але уважно стежить за спокусницею, її життям. При появі нового шанувальника «наречений» відразу дасть про себе знати. Якщо у дівчини є хлопець, почуття взаємні, то неприємний горбок свідчить про важливі известиях.

Велике скупчення маленьких прищиків, нехворобливих в будь-якому місці на носі – покажчик швидких змін у житті. На кінчику носа – успіх у всіх починаннях, навчанні, на любовному фронті.

У чоловіків

Для чоловіка вказані значення прикмети в більшості випадків — антиподи. Тобто, якщо для дівчат – це новий залицяльник, то для сильної статі – самотність. За народними спостереженнями позначає знак долі, який підказує чоловікам про важливість знайти другу половину.

Інші позначення:

 • якщо у чоловіків вискочив на кінчику носа прищ – удачі не буде;
 • на одному місці вискакує маленький прищик, але швидко сходить – депресивний стан, суєта;
 • великий чиряк в будь-якому місці – застій у справах. Проблеми.

d0dfa6ff538f346be7e519d92c343383 Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

Поява «знака» на молодий місяць, в перший тиждень місячного місяця свідчить про необхідність стати охайним, акуратним, уникати сварок. Такий гнійник означає, що емоційний струс, складності, проблеми затягнуться на тривалий час.

У хлопців

Висипання на носі не завжди турбують молодих хлопців. Деякі приписують прищів жіночі позначення: поява закоханої особи. Але це не так. У хлопців, як і у чоловіків, значення змінюються на протилежні:

 • вугри по центру або між очей – серйозні проблеми, стресові ситуації;
 • на кінчику носа – пиятики;
 • великий чиряк – екстрим з наслідками;
 • прищ неболезненный, без почервонінь і тривалий час не проходить – пора розсудливим. Найкращий вихід, якщо хлопець закохається.

У дітей

Якщо появився фурункул або чиряк на носику у дитини в будь-якому місці, значить, батькам варто вжити заходів для захисту дитини. Хтось регулярно намагається наврочити малюка, бажає йому поганого.

Особливо несприятливий знак, якщо поруч з великим чірьем маленькі прищики.

Місце появи

Народні тлумачення можуть змінюватися з-за місця положення неприємного «прикраси» на носі. Акне на переніссі, на крилі, кінчику тлумачаться по-різному. Важливо і час появи вугрів на лицьовій частині.

На кінчику

Позитивні значення має прищик на кінчику носа. Марновірств з негативним змістом не існує:

 • успіх і благополуччя;
 • хороші новини, запрошення на весілля;
 • вечірка, пиятика;
 • нову любовну пригоду.

8bdd530d1decca73269fc9741bde29f9 Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

Праворуч

За умови, що з’явився прищик на носі праворуч — прикмета відноситься до новинним символів:

 • лист від далекого родича;
 • послання від друзів, давніх приятелів;
 • вісточка від близького родича;
 • любовний лист;
 • листи, повідомлення від партнерів.

Гірше, коли з’являється чиряк на правому крилі – попереджувальний знак. Вказує на появу:

 • суперників, суперниць для закоханих;
 • проблеми в бізнесі і на роботі;
 • погані звістки;
 • небезпека, розрив у стосунках.

Зліва

Прикмета про появу на лівому крилі носа прищів носить негативний характер. Віщує труднощі, складнощі в побуті і на роботі, у відносинах. Особливо погано, коли на ніздрі з лівої сторони вискочив прищ під час судових спорів, сварки, при фінансових труднощах. Означає програш, посилення негативних моментів у житті, продовження складного періоду на невизначений термін.

9024e21d9ed99c99677728be4b5a3e1b Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

Всередині

Коли з’явився біль у носі з-за чірья, людині варто насторожитися. Знак несприятливий, свідчить про зраду, обман. Зрадником може стати хто завгодно з близького оточення. Але внутрішні прищі абсолютно не стосуються особистого життя. Тому зраду варто виключити відразу. Придивіться до тих, з ким спілкуєтеся на роботі, друзям, родичам. Якщо прищик сильно болить, знаходиться на перегородці всередині носа, то це підказка: обманщиком стане близький кровний родич.

На переніссі

Якщо з’явився прищик на переніссі, то це може означати наступне:

 • несподівані події, новини, які підбадьорять людини, принесуть радість;
 • визнання в любові з пропозицією руки і серця, швидка весілля;
 • збільшення матеріальних доходів, подарунки, великі придбання.

Крім вугрів велике скупчення дрібних прищиків – передвістя серйозних змін в житті. Це може бути не тільки зміна діяльності, роботи або переїзд. Цілком можливо, що доля віщує вигідні поїздки.

Існують тлумачення прищів на переніссі з негативним моментом – складні ситуації, неприємні справи, судові спори. Боятися цього не варто. Народні прикмети вказують на необхідність зібратися з думками, бути більш обережним і обачним.

Біля носа

Несприятливий знак – прищ біля носа, під ним. Яскравий покажчик на невірність чоловіка (дружини). Кохана людина не тільки помилковим, але готовий кардинально змінити своє життя.

d4761cead3f9715dd62bdeff0de8dd74 Прикмета: прищ на носі (на переніссі, на кінчику носа) ліворуч або праворуч

Нейтралізація негативної дії

Народні забобони допомагають не тільки дізнатися майбутні зміни в житті, але і попередити майбутні неприємності. Для нейтралізації рекомендується нюхати розігріту на вогні сіль. Якщо прищик на крилі носа зліва або справа, то вдихати рекомендується тієї ніздрів, де прищик. При великих фурункулах маніпуляції з сіллю проводять не менше 3 днів перед сном.

З’явився чиряк на носі не завжди можна відносити до забобонів. Явище двояке, вимагає аналізу. Якщо людина захворіла, то прищі зовсім не пов’язані з любовними ознаками. Перш ніж приступати до розшифровки прикмети, зверніть увагу на стан здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради