Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео-уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Жіночі молодіжні стрижки відрізняє асиметричність ліній, виразність форм і оригінальне фарбування. Природність, легка недбалість зачісок – ось модний тренд 2021 року.

Модні молодіжні стрижки в 2021 році

Стрижки повинні зберігати свою неповторність, жіночність. Зробити волосся здоровими і красивими – це основна мета стилістів.

Сучасні професійні методики дозволяють легко вирішувати подібні завдання. Наприклад, багато майстри використовують такі прийоми як брондірованіе або градуювання пасм. Вони надають локонам обсяг і здоровий вигляд.

Сьогодні перукарі виділяють кілька новомодних напрямів молодіжних жіночих зачісок цього року:

Дуже короткі моделі Такі стрижки підходять сміливим, зухвалим, яскравим дівчатам люблять ризикувати і привертати до себе увагу оточуючих.
Геометричні лінії Саме вони потіснили асиметричні моделі на другий план. Рівні контури, чіткі форми зроблять образи надзвичайно креативними і стильними. Особливо класно виглядають стрижки з чубчиком, які доповнюють образи, а також маскують деякі дефекти зовнішності.
Каскад Ця нестаріюча стрижка знову в моді. Трендової вважається багатошарова або асиметрична модель. Вона зробить пасма значно пишніше. Тонким додасть волоссю об’єм, а густим локонам акуратний вигляд. Її обов’язково доповнюють різними чубчиками.
Багатошарові зачіски Шаруваті моделі створюють ніжні, жіночні образи. Вони йдуть практично до будь-якого типу особи і фігури.
Укорочені віскі Зараз у тренді дуже короткі пасма на скроневих зонах. Дівчата, які обрали такий стиль виглядають сексуально і трохи зухвало.
Під горщик Стрижка відрізняється пасмами, що мають однаковий зріз довжини. Така зачіска дуже популярна. Вона додає зовнішності відкритість, крихкість.

Молодіжні короткі стрижки

Молодіжна жіноча Стрижка на короткі волосся завжди виглядає виграшно. Зачіска не вимагає особливої укладання або великих витрат. Необхідно лише підтримувати її форму, акуратний вигляд. До того ж такі моделі підкреслюють сексуальність, а також індивідуальність їх власниць. З ними образи виходять одночасно бунтарським і жіночними.

Боб

Зачіска відрізняється більш короткими пасмами на потилиці ніж в основної маси волосся. Локони збільшують ближче до лиця. Кінці роблять рваними, а переходи довжин плавними. Подовжена чубчик – особливість стрижки цього року. Її укладають на бік. Вона надає деяку недбалість вигляду.

Подібна модель найбільше підходить мініатюрним представницям прекрасної статі, що володіє невеликим овалом і виразними рисами обличчя. Вона вигідно підкреслює довгу шию.

Жінкам, що відрізняється великою комплекцією бажано підбирати більш довгі моделі. Короткі локони тільки привернуть увагу до зайвих кілограмів. Така зачіска не підходить і власницям важкої, чоловікоподібною фігури. Цю стрижка не рекомендована стилістами круглого або квадратного овалу, низькою товстій шиї, а також тугим кучерям.

76b6eed9f8ba157a193e57d8f3eb8e59 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Подібна стрижка підходить як молодим особам, так і зрілим жінкам. Цю зачіску роблять на прямих або трохи хвилястих локонах. Сильно кучерявим пасмам буде необхідна ретельна укладання.

Покрокова інструкція виконання стрижки має стандартну схему роботи:

 1. Спочатку помиті, вологі пасма добре розчісують.
 2. Далі волосся ділять на сектори. Після їх поділяють вертикальною лінією на 2 рівні частини.
 3. Потім намічають горизонтальну кордон, що відокремлює потиличну область від макушечно-тім’яної зони.
 4. Потім стригти починають знизу. Тонку пасмо відділяють горизонтальним проділом. Локон затискають між пальцями. Зріз роблять рівним. На потилиці пасма зістригають рівномірно.
 5. Далі в макушечной області формують шапочку, збільшуючи довжину локонів.
 6. Потім зрізи виконують, використовуючи прийом «пасмо за пасмом».
 7. Потім подовжуючи локони по направленню до лиця, їх стрижуть під кутом 45°.
 8. На завершення роблять окантовку, філіровку, а також оформляють чубок.

Молодіжну жіночу стрижку боб укладати досить просто. Жорсткі волосся підсушують, направляючи кінці в бажану сторону. Тонкі волосся сушать за допомогою фена і брашінга, надаючи їм об’єм. Подовжені пасма укладають на бігуді або стайлером.

Локони попередньо обробляють мусом, пінкою, а після створення зачіски збризкують лаком. Недбалість надають руками. Пальці змочують воском або гелем. Потім пасма взъерошивают, піднімаючи їх вгору. Або волосся зачесують тому, роблячи сувору, елегантну зачіску.

Піксі

Для такої стрижки характери короткі пасма в потиличній області і довгі локони на маківці. Чубок роблять будь-якої форми. Класична модель добре виглядає на струнких дівчатах володіють овальним обличчям з правильними рисами. Однак писки має безліч варіацій. Тому її можна підбирати до різних типів зовнішності.

Така стрижка не має вікових обмежень. Вона однаково підходить юним дівчатам і жінкам 60 +. Цю зачіску роблять навіть на середні локони. Виходить піксі-боб. Однак занадто короткі моделі протипоказані представницям прекрасної статі, які мають круглий, квадратний, трапецієподібний овал.

Круглолицим жінкам слід вибирати модель, доповнену подовженою або асиметричною чубчиком, щоб візуально трохи витягнути овал. А дівчатам володіє великим підборіддям бажано створювати хаос у макушечной зоні.

ac796dc2db2a2922d64c1d366c22afbb Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Модель пікс підійде прямим або злегка кучерявим локонам. Таку стрижку складно створити на дрібненьких кучерях. В іншому випадку голова буде схожа на кульбабу. Але зате багатоступенева техніка перетворить тонкі пасма, створивши пишну зачіску.

Покрокова інструкція виконання:

 1. Перш за все, волосся поділяють проділом між скронь, включаючи верхівку. Виходить форма підкови.
 2. Далі процес стрижки починають від скроневої лінії, відокремлюючи по черзі пасма розмежовані горизонтальною рискою.
 3. Потім доходять до потиличної області. Дії повторюють на іншій стороні, рівняючи довжину локонів вже з підстриженими пасмами.
 4. Потім на маківці волосся відділяють також півколом. Але кінцеві точки намічають вище кінчиків вушних раковин.
 5. Далі пасма стрижуть, розділяючи їх вертикальними межами. Пучки беруть шириною в декілька сантиметрів.
 6. Після волосся тім’яної зони підстригають таким же способом. Кінці филируют.
 7. Потім чубок відокремлюють трикутником. Кут зміщують до скроні, якщо овал круглий або квадратний.
 8. Також роблять филированную, асиметричну модель. Пряму, густу вибирають пасмо для витягнутої форми.

Піксельна стрижка не потребує особливої укладанні:

 1. Для початку на чисті волосся наносять пінку, мус.
 2. Потім їх укладають феном, плойкою або щипцями. Обсяг створюють круглою щіткою.
 3. Далі воском або гелем виділять окремі пасма, щоб надати їм недбалість.

Гарсон

Стрижка, нагадує чоловічу зачіску, має свої особливості. Її виконують, використовуючи техніку градуювання. Тобто коли одну пасмо накладають на іншу. Мінімальна довжина волосся на потилиці знизу і максимальний обсяг ззаду, вгорі – це основна відмінність подібної моделі.

Така стрижка вважається універсальною. Вона підходить жінкам будь-якого віку. Її роблять на прямих, кучерявого локони різної густоти. Найчастіше зачіску доповнюють філіруваною трохи подовженою чубчиком, яку укладають навскоси. Також припустима і коротка передня пасмо.

b5d55c69f9c7ccaac962f28bd2837a31 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Подібна зачіска ідеально підходить крихким юним дівчатам, що володіє овальної або трикутною формою обличчя. Жінкам, що мають великий ніс, коротку шию або відстовбурчені вуха краще відмовитися від цієї стрижки. Вона також не йде круглої, квадратної і трапецієподібної конфігурації овалу.

Технологія виконання:

 1. Спочатку локони миють. Їх трохи підсушують рушником.
 2. Потім волосся поділяють прямим проділом на праву і ліву частину від лоба до потилиці.
 3. Далі їх ділять на тім’яну, потиличну, скроневу область. Кожна ділянка фіксують затискачем.
 4. Після зістригати волосся починають з потилиці. Пасма шириною 1 див беруть по черзі. Окантовку роблять рівною лінією або зразок півкола, трикутники.
 5. Потім відокремлюючи по одному пучку, стрижку виконують на правій стороні голови. Після оформляють область ліворуч.
 6. Далі поступово пасма підстригають, просуваючись від вуха до центру.
 7. Коли обробляють потилицю, пасма стрижуть у напрямку їх росту.
 8. Потім поступово рухаються до верхівки. При цьому роблять відтяжку пасм і плавно збільшують градус.
 9. Потім, дійшовши до рівня мочок вух, волосся відтягають під кутом 90°.
 10. Коли переходять до верхівки, кут нахилу знижують до 45°.
 11. Далі волосся на скронях від вуха стрижуть. Пасма захоплюють паралельно їх зростання. Виконують окантовку на бажану довжину. Одні кінці укладають над іншими. Висоту збільшують поетапно. Ножиці тримають знизу вгору.
 12. Потім в макушечной зоні виділяють контрольну пасмо розміром 0,5 див. Її розчісують, одночасно захоплюючи пасма на скронях.
 13. Потім волосся підрівнюють до одного рівня.
 14. Далі стрижуть від контрольного пучка, просуваючись до лоба.
 15. Потім в середині тім’яної зони формують чубок, намічаючи її трикутним проділом.
 16. Потім стрижуть зигзагоподібними рухами по всій ширині.
 17. Далі поділяють вертикальної кордоном на пучки розміром в 1 див.
 18. Після волосся відтягують перпендикулярно голові. Кінці затискають пальцями, роблячи рівний зріз.
 19. Потім перевіряють симетричність пасм, періодично роблячи їх відтяжку.
 20. В останню чергу виконують коригування, забираючи зайві волоски.

Хлоп’яча стрижка не вимагає складної укладання:

 1. Для початку локони покривають пінкою.
 2. Потім їх збивають пальцями, щоб створити легкий безлад на голові.
 3. Або пасма рівне зачесують, роблячи бічний проділ або укладаючи їх на один бік. Так створюють гладку зачіску.
 4. Локони попередньо змащують гелем, воском. Сушать феном.

Молодіжна стрижка на середні волосся в 2021 році

Молодіжна жіноча Стрижка на середні волосся вважається найбільш поширеною. Так як довжина локонів зберігається, а їх укладання не забирає багато часу.

Каре

Подібна модель припускає висоту локонів від середини вуха до рівня плечей. Класична зачіска відрізняється чіткими контурами, рівними лініями зрізів. На сьогоднішній день існує безліч варіацій такої стрижки. Наприклад, асиметрична, подвійна, багатошарова. Але особливо модною стилісти називають каре-боб.

Зачіска користується популярністю у жінок всіх віків. Вона практично не потребує укладання, а різноманіття моделей дозволяє підібрати її під будь-яку зовнішність. Стрижку носять як з чубчиком, так і без неї. Передню пасмо роблять рівною, короткою, подовженою. А також косою, градуйованою.

ee542a834b8ed516d37f98f11b308f4a Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волоссяУ статті наведено фото молодіжних жіночих стрижок.

Подібна стрижка підходить прямим, витким, кучерявим пасмам. Зачіска добре виглядає на тонких або густих локонах. Модель, доповнена чубчиком, найкраще підкреслює гідності, маскує недоліки квадратного і витягнутого обличчя.

Всі варіанти стрижки створюють на основі класичної моделі.

Хід роботи:

 1. В першу чергу помиті, трохи вологі пасма ретельно розчісують.
 2. Потім масу волосся ділять проборами на зони.
 3. Далі вертикальну разграничивающую лінію роблять по центру голови. Використовують кінець скелетної гребінця.
 4. Потім верхівкову область між вухами відокремлюють від потиличної зони.
 5. Потім беруть пасмо, роблячи горизонтальний проділ. Її підхоплюють з відтяжкою, намічаючи необхідну довжину. А після відрізають.
 6. Далі наступний локон розташований вище підстригають на 1 – 2 мм довше. Так роблять контур зачіски.
 7. Потім на маківці зістригають волосся, використовуючи прийом «пасмо за пасмом». За ним рівняють інші локони.
 8. Потім стрижку обрамляють кшталт «шапочки» з квадратними контурами.
 9. Далі виконують чубок бажаної конфігурації.
 10. По завершенні процедури роблять філіровку якщо необхідно.

Зачіски каре практично не потрібне укладання. Локони достатньо помити і розчесати, упорядкувавши їх. Можна використовувати стайлінгові кошти, фен.

Подовжений боб

Стрижка характеризується видовженими пасмами спереду і об’ємної верхівкою. Її створюють на прямих, кучерявого пасмах. Зачіску виконують, орієнтуючись на різні типи зовнішності, а також структуру, густоту локонів.

Класична модель з довгою чубчиком йде жінкам, що володіє витягнутої і правильною формою особи. Масивне підборіддя, пухкі щоки маскують косою передній пасмом, а також локонами обрамляють обличчя.

Дівчатам, які мають кучеряве волосся краще віддати перевагу пасмам довжиною до рівня плечей. Також добре виглядає контрастний перехід від потилиці до маківки. Витягнутого овалу підійде і коротка пряма чубчик вище лінії брів.

f8ce8482f140e80fa08b4a1e53ace6c0 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Подовжений боб відмінно виглядає на тонких локони з пористою структурою. Багатоступенева техніка візуально надає їм пишність, а витким неслухняним пасмам акуратні контури. Круглі, трапецієподібні, квадратні овали поєднують з асиметричними чубчиками.

Таку зачіску небажано робити власницям кучерявого пасом з дрібними завитками. Тому що їй складно буде надати необхідну форму.

Схема стрижки:

 1. Першим ділом волосся ділять на тім’яну, скроневу, а також верхню і нижню потиличну зону.
 2. Далі ззаду внизу пасма вкорочують, залишаючи необхідну довжину.
 3. Потім решту волосся стрижуть, орієнтуючись на висоту цих локонів.
 4. Потім на ділянці скроневих нижню пасмо підтягують до потиличної кордоні.
 5. Далі підстригають волосся на скронях, з боків.
 6. Потім вгорі голови локони відводять назад. Їх попередньо поділяють діагональним проділом.
 7. Тім’яну область оформляють останньої. Намічають розділяє лінію, а після стрижуть від коротких пасом до довгим локонам.
 8. Відтяжку роблять їх під прямим кутом до голови.
 9. Потім волосся розчісують і филируют.
 10. Потім пасма висушують феном, а кінці підрівнюють.
 11. Цю стрижку виконують по направленню до лиця.

Існує безліч варіантів укладання подібної зачіски.

Найбільш простий спосіб не займе багато часу:

 1. Для початку помиті пасма підсушують за допомогою стайлера, одночасно підкручуючи кінці всередину. Використовують круглу гребінець.
 2. На локони попередньо наносять мус або пінку.

Паж

У такій зачісці локони стрижуть по колу, підкреслюючи рівні лінії і переходи. Чубок формують довгий, максимально густу. Пасма оформляють контуром зразок овалу. Їх зовнішній шар роблять довшою, ніж внутрішній. Однак ця стрижка підійде далеко не всім.

Така модель не йде повним дівчатам. Тому що робить обличчя більш округлим. Юним особам її можна трохи змінювати, а також доповнювати асиметричною чілкою або оригінальним забарвленням.

Класична модель не рекомендована стилістами тоненьким, ослабленим локонам, тому що вони погано зберігає форму і об’єм. Однак вона підкреслює витончену шию, ховає відстовбурчені вуха. Зате подібну зачіску можуть носити жінки у віці.

c399db432a391c28653ffaa58349d5ee Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Молодіжна жіноча Стрижка під назвою Паж ідеально підходить густим прямим волоссям. Але її не варто виконувати на хвилястого або кучерявого пасмах, так як кожного разу необхідно буде використовувати випрямляючі стайлери, щоб зробити укладання.

Покрокова техніка стрижки:

 1. Насамперед, вологі пасма розчісують.
 2. Потім їх поділяють вертикально на 2 рівні половини.
 3. Далі від обох частин невеликі пасма відділяють горизонтальним проділом. Їх добре розчісують.
 4. Потім намічають необхідну довжину. Зайві волосся зістригають. При цьому локони притискають до шиї.
 5. Потім нові пасма шириною 1,5 див. відокремлюють аналогічним чином. Їх підстригають на необхідному рівні.
 6. Далі формують рівну лінію у напрямку до вух. Після куточки плавно зрізують.
 7. Пряму чубок роблять на фінальному етапі.
 8. Потім зачіску вкладають за допомогою фена і брашінга. Кінці локонів підкручують всередину.

Варіанти укладок, які можна використовувати в різних ситуаціях.

Романтична зачіска:

 1. Спочатку пасма обробляють пінкою.
 2. Потім на маківці горизонтальні локони формують плойкою, а вертикальні завитки з боків.
 3. Потім окремі пасма виділяють воском або гелем, щоб зробити акценти.

Ретро-стиль:

 1. Нижні локони зачесують догори.
 2. Їх прикривають верхніми прямими пасмами.
 3. Зачіску закріплюють лаком. Прикрашають обручем або стрічкою.

c045b8e93cdbf6839a323ae0f7f76760 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Строгий діловий образ:

 1. Перш зволожені локони обробляють гелем.
 2. Потім їх зачесують тому. Після підсушують і лакують.

Елегантна укладання:

 1. Спочатку на волосся наносять пінку.
 2. Потім їх витягають брашингом від коренів, надаючи їм об’єм.
 3. Після кінці волосся закручують назовні. Зачіску збризкують лаком.
 4. Також їх можна підкрутити всередину або залишити прямими.

Каскад

Молодіжна жіноча Стрижка під назвою Каскад відрізняється багатошаровістю локонів, підстрижених у ступінчастою техніці по всьому об’єму волосся. Найбільш короткі пасма залишають на верхівці або в тім’яній зоні. Далі їх подовжують шарами. Зачіска має різні модифікації, завдяки чому її можна пристосувати під будь-яку форму обличчя.

Цю стрижку роблять на прямі, хвилясті, кучеряві локони. Тонкі вони або щільні ніякого значення не має. Зачіска ідеально підходить власницям круглого, прямокутного, овального обличчя. Іншим типам також можна підібрати підходящу модель.

Однак шарувату стрижку не варто робити, якщо локони занадто жорсткі і важкі. Інакше пасма будуть виглядати мляво. Вони обвиснуть під власною вагою.

Техніка стрижки:

 1. Для початку пасма миють або зволожують.
 2. Потім волосся ділять на скроневу, тім’яну і потиличну зони. Пучки закріплюють затискачами.
 3. Далі на маківці виділяють основну пасмо. Її зрізають, залишаючи необхідну довжину.
 4. Після в потиличній області пасма поділяють кількома горизонтальними проборами.
 5. Потім локони кожного рівня обрізають, витягаючи їх паралельно підлозі. Орієнтуються на контрольну пасмо.
 6. Потім тім’яну зону також поділяють на кілька горизонтальних проділів.
 7. Далі зістригають кожен шар пасм, рівняючи їх з контрольного кучері. Відтяжку роблять перпендикулярно підлозі.
 8. Після скроневі ділянки обробляють аналогічним способом.
 9. Потім чілку стрижуть бажаної довжини.
 10. Потім намічають область волосся обрамляють овал. Локони обрізають, витягаючи за невеликий пасма. Їх порівнюють з висотою чубчика.
 11. Філіровку роблять завершальним етапом.

25f6707da62ae4f9186af441cd21e81d Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Каскад укласти досить просто:

 1. Спочатку мокрі волосся обсушують рушником.
 2. Потім їх покривають мусом або пінкою.
 3. Далі їм надають форму руками, якщо вони в’ються, а прямі укладають гребінцем.
 4. Також використовують фен, плойку, праску на вибір. Кінці підкручують всередину або назовні за бажанням. Їх можна виділити моделюючим воском.
 5. Укладання закріплюють лаком.

Молодіжні стрижки на довге волосся

Молодіжні зачіски на довгі локони виглядають красиво і ефектно, але вимагають постійного догляду.

Драбинка

Традиційну стрижку виконують, створюючи ступінчастий контур зачіски. Основна маса волосся зберігає свою довжину. Пасма підстригають шарами, роблячи помітні переходи довжин. Драбинку починають формувати на рівні скул або підборіддя. Тут розташовують найбільш короткі пасма.

Потім їх поступово подовжують. Нижні локони вливаються в загальну довжину волосся. Цю зачіску створюють на рівних пасмах. З хвилястими локонами або кучерями весь сенс ступеневої моделі втрачається. Найчастіше стрижку доповнюють прямо, косою, подовженої чубчиком. Також вона може бути рваною, градуйованою.

Стрижка підійде круглої, трикутної, квадратної формі овалу. Вона пом’якшує незграбні обриси, підкреслює правильні лінії. Драбинку на довгих локонах краще всього робити, якщо вони володіють середньою густиною і товщиною. Тонкі пасма мати жалюгідний вигляд, а надмірно щільні необхідно буде додатково прорідити.

795dcc6e7cd30e50ff147d598a7b0da3 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

Така зачіска найбільше підходить молодим дівчатам. Жінкам зрілого віку і старше бажано виконувати її на середню довжину пасом.

Техніка виконання:

 1. Перш волосся миють, витирають рушником.
 2. Потім їх розчісують. Невикористані локони підколюють затисками.
 3. Далі визначають початок укорочення, форму пасм, інтервали між східцями.
 4. Потім пасма стрижуть по черзі. Пучок виділяють, відтягують. Його зрізають на необхідну довжину.
 5. У класичному варіанті роблять рівний зріз. Рваний контур формують, відокремлюючи тонкі пасма. Їх зрізують під кутом.
 6. Потім локони краю оформляють аналогічним способом по всій довжині.
 7. Кожну наступну пасмо подовжують приблизно на 2 – 3 см.
 8. Чілку стрижуть в останню чергу.

Укласти драбинку зовсім не складно. Локони, оброблені стайлинговыми засобами, укладають за допомогою фена або плойки. Кінці пасом підкручують всередину, якщо особа широке або завивають назовні при вузькому, незграбну овалі. Також їх можна накручувати на бігуді, збирати в пучок або хвіст. Заплітати коси.

Бахрома

Подібна зачіска підходить власницям правильних овалів особи і густих локонів. Круглолицим дівчатам необхідно створювати обсяг, щоб образ вийшов вдалим. Рвані кінчики роблять його природним, динамічним і легким.

f31ee861939b6f4b30a32ea7af6c82e4 Стрижка молодіжна жіноча 2021. Схема, фото, відео уроки, як стригти на короткі, середні, довгі волосся

У стрижці обробляють тільки кінчики волосся, щоб уникнути зайвого об’єму. Переходи роблять плавними. Її виконують дуже просто: пасма підстригають спереду з боків. Довгі локони залишають без змін. Цю зачіску укладають, як і стрижку драбинка. Також застосовують стайлінгові кошти, фен, плойку.

Молодіжні жіночі стрижки відрізняються різноманіттям моделей. Вони роблять образи модними і стильними. Необхідно тільки підібрати підходящий варіант зачіски.

Відео про молодіжних жіночих стрижках

Модні жіночі стрижки волосся середньої довжини:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради