Томат рідкісного сорту Канадське спадщина: властивості, опис агротехніки, відгуки

Томат під назвою Канадське спадщина — рідкісний в РФ сорт, який прибув з-за Атлантики. В народі також відомий як Канада. Помідори цікаві кольором, смаком, стабільно високою врожайністю. Ознайомтеся з описом культури, правилами її вирощування, думкою садівників-любителів.

tomat redkogo sorta kanadskoe nasledie: svojjstva, opisanie agrotekhniki, otzyvy21 Томат рідкісного сорту Канадське спадщина: властивості, опис агротехніки, відгуки

Опис сорту та його особливості

Цей томат не районований з РФ. Він не включений до Реєстру Держкомісії селекційних досягнень. Насіння можна знайти тільки у приватних фермерів-розповсюджувачів. Деякі городники вирощують культуру на основі садивного матеріалу з США.

Увага! Не переплутайте томат з сортом Канадський велетень. У них схожі не тільки назви, але і деякі характеристики. Канадське спадщина дрібніше, а ще відрізняється забарвленням і смаком.

Томат являє собою 2-метровий кущ. В основному його вирощують в грунті відкритого типу, але є і тепличні приклади. Плоди дивні сполученням червоної, жовтої і проміжної між ними помаранчевої фарби. Оцініть на фото — ця комбінація присутній і на шкірці, і в м’якоті. Від жовтоплідних сорт томатів перейняв солодкий смак, кислинки немає взагалі. М’якоть рыхловатая, але практично позбавлена рідкої частини.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
Пізньо-стиглий Индетер-минантный Універсальний Для стаціонарних теплиць і відкритого грунту 100-500 5-10 Червоно-жовтий біколор Серцеподібна форма

Переваги і недоліки культури

Головна цінність культури — в смакових якостях. У стані повної стиглості томати стають червоно, м’якоть набуває желеподібної структуру та характерні фруктові нотки смаку. У хороших умовах і при вірній агротехніці можна виростити помідори масою до 700-800 р. У середньому вони теж не маленькі — 150-300 р. Плоди на одному кущі виходять рівними за розміром.

Увага! У теплиці томат показав кращу врожайність у порівнянні з відкритою грядкою в саду: 9-10 кистей по 5-6 плодів проти 8 кистей з 5-ю помідорами на кожній.

Недоліки:

 • Розтягнуте недружнє дозрівання.
 • Складність вирощування томатів в регіонах з прохолодним кліматом і коротким сезоном. Період дозрівання Канади варіюється в межах 110-120 днів.
 • Не краща лежкість. Не дуже щільна м’якоть не дозволяє довго зберігати помідори і перевозити їх на далекі відстані.
 • Кущу потрібно коректне формування, регулярне видалення пасинків. Без підв’язки томат теж не зможе нормально плодоносити.
 • Невелика кількість насіння. З одного куща насилу збирають по 2-3 насінини, причому тільки з пізнього урожаю.
 • Особливості агротехніки в умовах вітчизняного клімату

  Томат вирощують розсадою. Посів насіння проводять в кінці березня, за 60-65 діб. до пересадки в грунт. У теплицю висаджувати рослини можна трохи раніше. Особливості:

  tomat redkogo sorta kanadskoe nasledie: svojjstva, opisanie agrotekhniki, otzyvy22 Томат рідкісного сорту Канадське спадщина: властивості, опис агротехніки, відгуки

  • розміщуйте не більше 3-4 рослин на 1 кв. м землі;
  • формуйте кущ до 2 ствола для кращої врожайності томата;
  • відразу монтуйте шпалери по сусідству — подвязывайте кисті по мірі формування.

  Реальні відгуки городників

  В середовищі любителів і професіоналів немає єдиної думки щодо імені томату. Швидше за все, його дали вітчизняні городники. Плодоносить сорт досить довго. У помірному кліматі на відкритій грядці дачниця Alisa збирала недружный урожай аж до середини вересня. За її досвідом, можна зривати томати бурими, в стані технічної стиглості. Вони доспеют, але втратять у смаку.

  Жінка порівнює цей томат з схожим сортом Помаранчевий російська 117. Канада виграє по смаку і ніжності м’якоті, її візаві — в термінах зберігання зібраного врожаю. Катерина з Волгограда зазначила кращу врожайність Помаранчевого російської. Порівнювані сорту вона вирощувала одночасно.

  Інна з Свердловської обл. у своєму відзиві зазначає примхливість сорту до умов вирощування. З-за погоди і нюансів догляду терміни дозрівання можуть істотно продовжуватися. Канадське спадщина поки широко не випробуваний російськими дачниками. Достоїнств у нього багато, але і негативні якості присутні.

  Сорти томатів: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради