Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

Мелірування є різновидом способів фарбування волосся. Воно користується популярністю у жінок і дівчат, не залежно від віку. Найбільший ефект від такого мелірування проявляється на темних, довгі локони. Постійно розвиваються технології і методи дозволяють освіжити зовнішній вигляд жінки, додати блиск волоссю, пишний об’єм і колорит зачісці.

Відтінки підходять для мелірування темних волосся

При виборі відтінку мелірування слід враховувати індивідуальні особливості зовнішніх даних жінки, колір шкіри, овал обличчя і багато інші фактори.

Потрібно врахувати стан і структуру волосся і, виходячи з цих показників вибрати оптимальний варіант. Для темних відтінків пасм прийнятні приглушені тони карамелі, меду, молочного шоколаду і кавові відтінки.

Мелірування, виконане тонкими довгими пасмами, виглядає природно і природно на темному волоссі, а широкі і світлі смуги додадуть екстравагантності і зачісці стильності. 9aedd1052a8861690a58c93f667b5fb4 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і післяПри такій техніці обробки локонів, хімічному впливу піддаються тільки фарбується ділянки волосся, що є щадним варіантом фарбування та не зачіпає весь волосяний покрив голови.

Мелірування на темне волосся з тонуванням

Мелірування на темне довге волосся може створити чудовий ефект і змінити імідж з застосуванням тонування. Пасма темного кольору є відмінною основою для фарбування їх у відтінки різних кольорів.defc184f27b531389df9b1654081f0a2 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

Мелірування виконується в певній черговості за етапами:

 • Готується знебарвлюючий склад, необхідні інструменти і шапочка з прорізами або фольга.
 • Волосся розподіляються на пасма, які простягаються крізь отвори в шапочці.
 • На підготовлені локони наноситься приготований освітлюючий склад на певний період часу.
 • Після закінчення часу знебарвлення склад змивається водою і шампунем. У випадку не досягнення бажаного результату процедура освітлення повторюється.
 • Через кілька днів рекомендується зробити тонування освітленого локонів спеціальними тонуючими барвниками для згладжування переходів між кольорами. Тоніки вносять пігмент у знебарвлені волосся, покриваючи кожен волосся захисною плівкою і оберігають від сухості і ламкості.

  Наносяться тонуючі склади одного чи кількох кольорів на необхідний час до отримання потрібного ефекту. Товщина, розміщення і розподіл пасм повинні бути рівномірними, щоб отримати бажаний результат фарбування.

  Мелірування фарбованих темних волосся

  Незважаючи на ефект, який дає мелірування на темне довге волосся, слід дотримуватися обережності при виконанні процедури на попередньо пофарбованих у темний колір волосся. Потрібно витримати інтервал між повною фарбуванням волосся і мелірування протягом місяця. Такий період необхідний, щоб уникнути пошкодження структури волосся хімічними складами.

  Якщо після перефарбовування волосся втратили еластичність, блиск, стало ламким і тьмяним, то перед меліруванням їх потрібно пролікувати і відновити структуру з допомогою лікувальних масок або бальзамів.

  852327ca26e4be751d6d28fd401b3c7c Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і післяМелірування на темне волосся може прибрати небажаний колір минулого фарбування

  Фарбоване волосся освітлюються довше і важче, ніж природні темні локони і процедура виконується в кілька прийомів. Особливістю є факт, що бажаний колір локонів не виходить за 1 раз і не завжди потрібного відтінку. Для фарбованого волосся ефективним є метод мелірування за допомогою фольги.

  Методи передбачають загортання кожної офарблює пасма у фольгу, що оберігає сусідні локони від впливу фарби:

 • З допомогою затискачів і гребінця поділити волосся на ділянки майбутнього мелірування, зайві волосся зв’язати, або прикрити.
 • З відібраних локонів відокремити пасма для мелірування і нанести на них заздалегідь приготований знебарвлюючий складу.
 • По мірі викришування кожну пасмо загорнути у фольгу і закріпити затиском на необхідний час.
 • Після закінчення часу освітлення змити складу з пасом спочатку водою, а потім з застосуванням шампуню, який нейтралізує дію окислювача на волосся.
 • Нанести пом’якшувальну маску або бальзам на кілька хвилин і змити теплою водою.
 • Посилити або урізноманітнити ефект можна подальшим тонуванням гармонують з основним кольором і відтінками. Найкраще з темним волоссям поєднуються м’які медові, вогняні або червоні відтінки.

  Класичне мелірування на темне волосся

  Мелірування на темне довге волосся передбачає висвітлення окремих локонів або пасом по всій довжині волосся. Дана технологія може виконуватися двома способами – частим і рідким, залежно від стану і типу волосся.

  Рідкісний тип мелірування використовується для великих пасом густих або кучерявих локонів, а часте мелірування застосовується для прямого волосся.

  3492b2780224587fdd8181733f5d3717 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Тонкі пасма освітлюються і фарбуються в декілька тонів кольору різної інтенсивності і насиченості, що надає їм більш природний і природний вигляд. У цьому випадку пасма відбираються тонкі і рівномірні з ретельно підібраним чергуванням кольору.

  Щоб не створити різкого контрасту, товщина офарблюються пасом має бути в межах 3-4 мм, а після мелірування рекомендується зробити тонування оброблених пасм.

  Для класичного варіанту мелировки потрібно поліетиленова шапочка або пакет з прорізами або фольга, гребінець і щіточка.

 • Протягнути тонкі пасма крізь прорізи шапочки або пакета.
 • Нанести освітлюючий склад на заготовлені пучки волосся і прикрити фольгою на необхідний проміжок часу.
 • Промити оброблені волосся водою і шампунем.
 • Нанести тонуючі фарбники з різницею на кілька тонів на певний час.
 • Змити тонік теплою водою.
 • Зональне мелірування

  Зональне мелірування застосовується не для всього волосяного покриву голови, а тільки для певних ділянок в області верхівки і скроневих часток біля обличчя.6adf3d685c24c378de41e94c1e0adc4b Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Для чого:

  • фарбуються пасма піднімаються;
  • необроблювана частина прикривається фольгою або целофаном;
  • на відібрані локони наноситься робочий склад на необхідний час;
  • по закінченні часу фарбування склад змивається з шампунем.

  Брондірованіе на темні волосся

  Брондірованіе волосся призначене для створення ефекту збільшеного об’єму волосся, максимально наближеному до природного вигляду, з використанням 3-4 схожих відтінків. be67b7cb6b437009465170b3bb0d1482 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після Кожна пасмо освітлюється або забарвлюється на 1-2 тони вище попередньої, створюючи візуальний ефект об’ємності зачіски. Виконується так само за допомогою фольги або спеціальної шапочки, в залежності від довжини волосся.

  Омбре на темні волосся

  Технологія фарбування волосся «Омбре» включає в себе класичний і контрастний варіанти. Класичний метод передбачає плавне перетікання одного кольору темного відтінку до світлого, створюючи видимість вигорілих кінчиків волосся з темними корінням.8c3988de31c76e668f3cbe24cf415541 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Для отримання такого результату, волосся фарбуються в кілька прийомів:

  • спочатку склад наноситься на кінці волосся на тривалий час;
  • склад змивається після закінчення необхідного часу;
  • фарба наноситься на наступний ділянку волосся, шириною 4-5 см на менший проміжок часу;
  • знову змивається;
  • на наступну частину волосся склад наноситься на ще менший час.

  Прикоренева частина волосся залишається в рідному або базовому кольорі, а ближче до країв переходить у світлий колір. Красиво омбре виглядає не хвилястих волоссі.

  Контрастний спосіб омбре передбачає викришування волосся за такою ж схемою, тільки в яскраві контрастні кольори.

  Колорування на темне волосся

  Колорування є способом часткового фарбування окремих локонів в інший колір, або повного викришування всіх волосся в різні кольори. Практикується також фарбування окремих зон в контрастний колір.92e841c3dbd90329c74f15657cbaf37e Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Метод передбачає використання декількох барвників одночасно і вимагає постійного коригування та підфарбовування коренів. Виділяється колорування екстравагантністю і неординарністю, шикарно виглядає і підходить молодим дівчатам і жінкам.

  Мелірування на чорне волосся з фольгою

  При виконанні мелірування чорних волосся слід враховувати, що колірний пігмент у них найстійкіший з усіх інших, тому і процедура мелірування найтриваліша.

  Самим прийнятним варіантом для чорних волосся буде використання фольги. Для короткої і середньої довжини волосся можна скористатися перфорованої шапочкою, а для довгих волосся потрібно смужки фольги на дві довжини всього локона.cfaae2f4bc3cfee02b66e20cc2f79aeb Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Якщо застосовується шапочка, то протягнуті в шаховому порядку пасма, покриваються барвником або надає засобом і накриваються фольгою і на 35-45 хвилин. Потім, не знімаючи шапочки, реагент змивається.

  На довгому волоссі:

  • під кожну пасмо по всій довжині підкладається фольга наноситься робочий склад;
  • смуга фольги загортається наверх і накриває пофарбовану пасмо, щоб склад не торкався до сусідніх локонам;
  • волосся промивається проточною водою прямо з фольгою;
  • пасма звільняються від фольги і миються все волосся з використанням шампуню і бальзаму.

  Для згладжування кольору використовують тонуючі засоби.

  Блондування

  Процес блондування є методом вимивання натурального або штучного, темного пігменту із структури волосся. За одну процедуру блондування бажаного результату можна і не досягти, враховуючи початковий колір волосся. На темному волоссі ефект досягається після 2-3 світлих процедур.

  Блондорант наноситься на немиті пасма волосся, які обертаються фольгою і витримується протягом 25-40 хвилин. Потім змивається і наноситься відновлююча маска або бальзам. Для запобігання пошкодження волосся процедуру можна повторити не раніше, ніж через 2-3 тижні.

  Каліфорнійське мелірування

  Ефект вигорілих на сонці локонів забезпечує каліфорнійське мелірування. Зробити його можна без фольги або шапочки, рівномірно офарбивши окремі дрібні локони в 3-4 відтінки одного тону фарби, відступивши від коренів кілька сантиметрів.d6d46fb6ba04916ffd2fbb1c8c7ff429 Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Через півгодини змити фарбу і за тонувати прокрашенние пасма від темного до світлого тону на кінцях локонів, виконуючи маніпуляції зверху вниз. Такий спосіб надає видимість вигоряння і відблисків на волоссі шляхом розтягування кольору від темного до світлого.

  Часткове мелірування на темне волосся

  Часткове мелірування виконується на окремих широких і тонких локонах, на кінцях пасом у вигляді пір’я. Для цього достатньо зв’язати в пучки волосся і пензликом нанести освітлюючий або фарбувальний склад розкид на кінці пучків, або фарбувати всю довжину відібраних локонів.

  Також можна освітлити тільки частину волосся на маківці, потім рівномірно розподіливши їх по всій голові. Після відростання коренів підфарбовувати їх необов’язково, а зачіска буде змінюватися сама по собі.

  Балаяж

  Техніка мелірування «Балаяж» відноситься до щадним видами, так як не передбачає фарбування великої кількості волосся, а тільки кількох невеликих пасом макушечной області і в скроневій частині, на відстані 12-15 см від коріння волосся.4f4e2daa6a6c143185f121863e720e4b Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після

  Такий спосіб мелировки корисний при відрощування власного кольору волосся, щоб приховати перехід між кольором відрослих коренів і фарбованого волосся. Тонкі пасма вздовж особи в скроневій області вигідно підкреслюють овал обличчя. Для виконання мелірування потрібна тільки пензлик для нанесення фарби. Сусідні локони частково фарбуються і створюють плавний перехід між відтінками волосся.

  Чим відрізняється мелірування довгого волосся від фарбування коротких і середньої довжини локонів?

  Відмінною особливістю мелірування довгого волосся перед фарбуванням коротких локонів є:

  • більш природний загальний вигляд волосся;
  • впливу хімічних окислювачів піддається тільки невелика частина волосся, а при фарбуванні коротких обробляється весь обсяг волосся;d6f4a45ebcaddfb2d02b85dc693a891d Мелірування на темне довге волосся, середні, короткі стрижки з чубчиком і без. Кому підходить, як виглядає, як зробити покроково з фольгою в домашніх умовах. Фото до і після
  • при невдалій процедурі можливо зворотне мелірування;
  • Багато види мелірування не зачіпають прикореневу частину волосся;
  • Після відростання волосся не завжди потрібно підфарбовування коренів.

  З короткими та середніми локонами легше працювати майстру, а деякі види фарбування та мелірування можна зробити в домашніх умовах самому. Для аналогічних маніпуляцій з довгим волоссям краще звернутися до майстра.

  Мелірування можна робити всім жінкам і дівчатам, у яких довгі, а особливо на темне волосся, не залежно від їх віку.

  Сучасні методики пропонують безліч варіантів для молодих дівчат і жінок старшого віку, необхідно лише визначитися з підходящим способом мелірування. Таке перетворення стало можливим завдяки розвитку нових технологій фарбування та використання їх на практиці.

  Відео про мелірованії на темні волосся

  Мелірування на темне волосся:

  Венеціанське мелірування:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради