Прикмети, якщо тріснула або лопнула кружка від окропу: чи можна пити з такої чашки

Речі ламаються часто, і зазвичай люди не надають цьому значення. Насправді, кожен предмет несе в собі певний енергетичний заряд. Його поломка або пошкодження може негативно позначитися на власника. Це відноситься і до прикметою, коли кружка тріснула від окропу. Така подія зазвичай попереджає про щось неприємне, тим більше, якщо посуд до служила вірою і правдою. Щоб точно зрозуміти, чого чекати в майбутньому, потрібно проаналізувати деталі події і врахувати, з якого матеріалу зроблена кружка.

322f1cd6e9d0430fcc08bf4554c5f2e4 Прикмети, якщо тріснула або лопнула кружка від окропу: чи можна пити з такої чашки

До чого лопається кружка від окропу

Подібні події в першу чергу говорять про неприємною обстановці в будинку. Накопичилося занадто багато негативу. Можливо, мешканці часто сваряться, настала чорна смуга. Ця негативна енергія знаходить вихід через зламану річ.

Крім того, прикмета, коли кружка лопнула від окропу, може трактуватися таким чином:

 1. Розпочнеться непростий період у житті, буде багато дрібних проблем і клопотів, які заберуть сили.
 2. Якщо власник речі планував щось, то краще відмовитися від задуманого. Справа буде безрезультатним.
 3. Коли гуртки виливається багато гарячої рідини, це символізує даремну витрату енергії.

Прикмети кажуть, що тріснута чашка попереджає про сварку з близькими людьми. Почнуться з’ясування відносин, спливуть старі образи.

Коли лопається кружка, про людину може хтось думати. Причому думки — негативні і можуть нашкодити власнику посуду. Варто бути обережним і не піддаватися емоціям, це призведе до поганих наслідків.

Найгірше, коли лопається кружка, в якій вже були тріщини. Вважається, що в них заводяться злі духи. Вони вириваються на волю і починають нести в будинок руйнування й розорення, коли річ остаточно ламається. Тому розбиті гуртки або посуд з тріщинами і сколами вже містять в собі негатив.

Тлумачення обставин події

Гуртки лопаються в різних умовах. Часто це відбувається зовсім раптово. Але все одно потрібно запам’ятати, як і що сталося. Якщо кружка лопнула, вибухнувши, і людина при цьому обпікся, то треба бути дуже обережним найближчим часом. Це попередження про прийдешнє нещастя — можливо, отримання серйозної травми.

Коли жодної краплі не потрапило на одяг чи тіло, трактування прикмети може бути такою:

 • у важливий момент щось порветься, відлетить ґудзик, розв’яжеться шнурок, по дорозі на ділову зустріч зламається каблук;
 • людина отримає неприємну, але легку травму, наприклад, поріз;
 • інші дрібні проблеми — зламається у невідповідний час річ, не вдасться зустрітися з потрібною людиною.

Згідно з прикметами, якщо подібне відбувається вранці перед роботою, можливі неприємності з колегами або начальством. Не варто грубити кому-то, це може мати погані наслідки.

d9807ec8c4fc663e8060afc210435bfe Прикмети, якщо тріснула або лопнула кружка від окропу: чи можна пити з такої чашки

Тлумачення змінюється, якщо кружка належить комусь із близьких. Постраждала чашка дружини або чоловіка — до другої половинки нерівно дихає людина. Лопнула посуд дитини — можливо, на нього навели псування або пристріт.

По днях тижня

Не завжди протікання кружки буде означати щось важливе. Більшість днів тижня взагалі нейтральні, але є три з них, на які звертають особливу вплив. Причому лише один наділений по-справжньому негативною енергетикою:

 1. Понеділок — весь тиждень буде вдалою. Можна спокійно займатися своїми справами. Прикмета діє, навіть якщо неприємність трапилася перед роботою.
 2. Субота — задумане справа буде вдалою і принесе плоди.
 3. Неділя — настає чорна смуга в житті, сварки з рідними, проблеми на роботі або навіть звільнення.

В залежності від матеріалу виробу

Раніше тлумачення прикмети не сильно залежала від того, з чого зроблена кружка. Основним матеріалом була глина, але в будь-якому разі пошкодження посуду ставало неприємною подією. Із збільшенням асортименту матеріалів тлумачення доповнилося новими подробицями:

 • Скло символізує чистоту думок, невинність. Тому, коли вона лопається, руйнуються надії, слідують розчарування, невдачі в справах. Дають тріщину і щирі почуття між закоханими.
 • Дитяча скляний кухоль, кружка зазвичай приймає на себе магічний удар. Після такої події дитині потрібен захист.
 • Коли лопається фарфоровий кухоль, це говорить про турботи і грошових витратах. Швидше за все, пов’язані вони будуть з задуманим давно підприємством. От тільки доведеться витратити більше, ніж планував спочатку господар речі. Але витрати окупляться сповна.
 • Гірше всього, якщо постраждала глиняна чашка. Такий матеріал володіє великою силою, він перетягує на себе негатив, який починає діяти на людей. Незабаром обставини повернуться проти сім’ї, і її члени нічого не зможуть вдіяти. Необхідно підготуватися до складного періоду.

По осколках

Прогноз залежить і від того, як виглядає протікання кружки. Добре, якщо після події залишилося багато дрібних осколків, які розсипалися по підлозі. Вони символізують надходження грошей.

9f37ed6be679204d7918d9e1271389ba Прикмети, якщо тріснула або лопнула кружка від окропу: чи можна пити з такої чашки

Коли кружка лопається і розпадається на дві акуратні половинки, потрібно почекати з новими починаннями. Вони не принесуть успіху. Краще зайнятися рутиною і розгребти старі справи. Схоже значення буде у великих осколків або відвалилася дна.

Якщо ж протікання кружки просто пішла невеликою тріщиною, то чоловік задумав щось небезпечне. Це відіб’ється на його моральному обличчі, позбавить все, чим той тримається. Але ще не пізно зійти з поганої дороги.

В залежності від оточення

Гуртки лопаються під час певних подій чи у конкретних місцях не просто так. Щоразу значення прикмети змінюється:

 • Якщо чашка тріснула під час весільного бенкету, це говорить про зміни в особистому житті. Якщо людина, наливший гарячу рідину, не перебуває у відносинах, то скоро зустріне другу половинку. Сімейному людині загрожують сварки, зради, можливий розлучення.
 • Посуд попереджає про проблеми в любовній сфері, коли лопається будинку.
 • Пригода, під час поминок говорить про серйозні проблеми, хворобах. Можливо, людині загрожує смерть.
 • Якщо кружка лопнула на роботі, скоро у її господаря або його колег почнуться проблеми. Комусь загрожує звільнення або скорочення.

Трактування для чоловіків і жінок

Протікання кружки не для всіх буде поганим знаком. Коли подібне відбувається з чоловіком, то прикмета майже завжди тлумачиться в позитивному ключі. Всі біди будуть обходити його стороною. Якщо власник тріснутою гуртки задумував якесь підприємство, можна сміливо за нього братися. Прибуток і успіх гарантовано.

Гірше, якщо в момент ушкодження дружина наливала якийсь напій в кухоль чоловіка. Значить, на кохану людину хтось поклав око.

Однак прикмета не натякає на зраду. Чоловік навряд чи здогадується про любовний інтерес. Можливо, варто поговорити з ним на цю тему і стежити за оточенням. Таке відбувається з посудом і з-за надмірних емоцій. Можливо, на той момент дівчина була чимось дуже засмучена. Потрібно заспокоїтися і не робити нічого зопалу.

Коли чашка лопається в руці

Якщо посуд тріскається, коли господар тримає її в руках, це говорить про прийдешні неприємності. Ще гірше, коли гаряча рідина залишає опік. Тоді потрібно побоюватися ще більш серйозних травм.

Якщо кружка була в той момент в руках гостя, сталося видає його наміри. Отже, в думках у візитера щось недобре. Якщо при цьому він поранився об осколки гуртки, це означає, що прийшов людина хоче заподіяти сім’ї зло.

Є й інші прикмети:

 • лопнула кружка у дружини чи чоловіка після того, як ті побували на весіллі, — до розладу в сім’ї;
 • під час одруження у тещі або свекрухи — родичі будуть шкодити молодятам;
 • посуд може ламатися у гостя, якщо господарі думають про нього погано.

c0ad567cf1272a7ce3846ff679faf641 Прикмети, якщо тріснула або лопнула кружка від окропу: чи можна пити з такої чашки

Хороша прикмета, якщо пригода сталася будинку, ніхто не поранився і не обпікся. У власника гуртки налагодяться справи, але доведеться ловити удачу за хвіст.

Можна пити з тріснутою гуртки

Пошкоджену посуд часто залишають вдома, особливо якщо вона красива або пам’ятна. Але езотерики попереджають, що зберігати таку кружку не можна. У всіх тріщинах і сколах накопичується негативна енергія, яка потім проникає в будинок, може посварити родичів.

Ще гірше — пити з тріснутою гуртки. Все погане, що на ній осідає, залишається в будь-якому напої. Є і наукове пояснення. Тріщини складно промивати, там збираються мікроби, які негативно впливають на здоров’я.

Тому варіант тільки один — викинути пошкоджену кухоль. Якщо вона розбилася, збирають всі осколки, ретельно підмітають підлогу. Шматочки загортають у пакет і як можна швидше забирають з житла. Якщо річ тріснула, коли вдома були гості, то викидають її тільки після відходу сторонніх. Прикмета стосується і чашок з невеликими і майже невидимими сколами і тріщинами.

Протікання кружки — зазвичай погана ознака. Щось в будинку скоро піде не так. Але відразу лякатися не варто, можливо, людину чекає удача, грошова прибуток, навіть успіх в любовній сфері. Це залежить від деталей події. Важливо відправити пошкоджену кухоль на смітник, а не зберігати її вдома.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради