Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

Найчастіше люди роблять зачіски і стрижки в спеціалізованих салонах і перукарнях. Багатьом рекомендують філірувати волосся, адже так можна освіжити образ і внести щось нове і оригінальне. При сумнівах в необхідності филировки волосся, зроблені фото до і після допоможуть прийняти рішення.

Види інфікування та їх призначення

Філіровка волосся – це обрізання окремих пасом на різній висоті. Завдяки филировке можна зробити об’ємнішими стрижку на рідкісних волоссі, внести поправки у форму або взагалі поміняти вид зачіски, зробити її пишніше. Філіровку волосся роблять на коренях, кінчиках або по всій довжині. Щоб визначиться, як і де виконувати стрижку, можна переглянути фото до і після.

Проріджування на коренях робиться для додаткового обсягу. Такі маніпуляції проводять в основному на потилиці і темечке. Обрізка проводиться з використанням гребінця, в якій рідкісні зубчики. Пасмо потрібно підняти з самого кореня і підрізати кілька тоненьких пасом на висоті 1 див.

Поширеною вважається филирование кінчиків, в цьому випадку волосся виглядають природно, а контур стає м’якше. Тут використовують як прямі, так і філіровочние ножиці, а також небезпечну битву і для інфікування. Щоб створити повноцінний образ, майстер филирует всю довжину волосся. Він видалить жорсткі і важкі волоски, що дозволить зовні кардинально змінитися.

Професіонали рекомендують філірувати чубок, тоді вона знаходить аристократичний вигляд, а образ стає акуратніше, ніжніше.

Коли потрібно проріджування волосся і кому підходить філіровка

Якщо було вирішено змінювати зовнішній вигляд зачіски в перукарні, то напевно майстром буде рекомендована філіровка волосся. Фото до і після попередніх робіт є практично у кожного перукаря, тому можна заздалегідь упевнитися в досвідченості і кваліфікації майстра. Він також дасть слушні поради у виборі нового образу.30d2224519bf6659ad6bd3f3419f7c75 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

Не дивлячись на це, треба знати, кому филирование підходить, а кому варто підшукати що-небудь інше:

 • Така зачіска буде йти круглолицим, адже зможе приховати пухкі щічки і безліч інших недоліків. Довга трохи профільована чубчик візуально подовжить обличчя і підкоригує його форму.
 • Для трикутного типу обличчя ідеальним буде сильне проріджування волосся.
 • Філіровка підійде для короткої стрижки і додасть образу завершеності і грайливості.
 • Для нарощених локонів новий образ додасть волоссю природний вигляд і форму.

Основні правила филировки довгого волосся

Щоб зачіска виглядала об’ємно, а волосся лягали правильно, необхідно дотримуватися наступних правил:

 • Філіровку потрібно робити тільки після стрижки і коли волосся сухе. При відстані від коренів до низу вийде збільшення обсягу, а від кінчиків до коренів волосся будуть прилизаны.
 • Під час інфікування довжину локона ділять на 3 однакові частини. Для повного проріджування від кореня залишити 1/3 частина локона і виконати процедуру, для часткового – залишити 2/3 від довжини.9dbed18ec4076aefe9688e55620f8ef7 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить
 • Для рівномірного розміщення пасом після стрижки, майстер повинен проводити процедуру в однаковому ритмі відкриття і закриття ножиць;
 • У майстра має бути почуття міри;
 • Перш ніж піти і профілювати волосся, необхідно ознайомиться з фото, на яких зображені люди до і після филировки.
 • Правила филировки короткого волосся

  Не рекомендується філірувати надто коротке волосся. Результат може бути непередбачуваний (все залежить від типу волосся): або локони будуть прилизаны, або піднімуться, утворюючи чоловічу стрижку «їжачок». Щоб забезпечити правильне розташування пасом, треба філірувати віскі і потилицю.

  Техніка филировки по всій довжині волосся

  Стрижка, виконана цією технікою, дозволить швидше і легше зробити укладку, а також додасть легкість і невимушеність. Досвідчений майстер без проблем зможе підкоригувати форму обличчя, якщо правильно зробить філіровку.

  Довге волосся можна філірувати кількома техніками: метод муш, палять і ковзний зріз. Завдяки методу джгута, волосся знайдуть додатковий об’єм від коренів до кінчиків. Потрібно всього лише пасма скрутити у вигляді мотузочок і прорізати їх по всій довжині.3c7c187b4d7c89b9ddeec08967136b9f Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Ковзний зріз використовують на трохи вологе волосся філірувальними ножицями від кореня до низу. Ножиці повинні знаходиться паралельно до волосся і недожимая їх до кінця. Зріз робити на відстані 1-1,5 див. Також майстри використовують прості або філіровочние бритви. Волосся обрізаються по зростанню за 5-7 рухів. Бритва розміщується паралельно до волосся.

  Техніка муш використовується для проріджування окремих пасом по всій довжині. Для правильного виконання, потрібно взяти ножиці без насічок і широку гребінець. У вертикальних проборах відбираються широкі локони і розміщуються між трохи прочиненими ножицями, кінці яких дивляться вниз. Ножиці під час роботи роблять півколо – від верху до низу.

  Прикореневе филирование

  Прикореневе проріджування роблять поперек пасм. В першу чергу здійснюють дії біля коренів, потім в середині і знову біля коренів. Така стрижка буде виглядати ефектно і пишно.

  Для проведення процедури використовують філіровочние ножиці, а в разі прямого волосся – небезпечну бритву. Хоча індивідуальний підхід майстра, все буде залежати від типу і структури волосся. Якщо перукар професіонал своєї справи, то він може використовувати і звичайні ножиці. Така техніка вимагає багато зусиль і тренувань.

  Філіровка кінчиків

  Филирование кінчиків ділиться на 3 види:

 • Горизонтальне: пасмо закріплюють між середнім і вказівним пальцями, ножицями зрізають перпендикулярно частина волоса (0,5 см). Стрижка виходить пишною і стильною.
 • Вертикальне: локон закріплюється також як і горизонтальному, тільки ножицями проробляються перпендикулярні ковзання вниз. Ножиці для інфікування повністю закривати не можна, потрібно, щоб зрізалася тільки частину волосся. Зачіска, виконана в такій техніці, виходить округлої.
 • «Зубчики»: кінчики локонів витягують, а потім зрізують під кутом 45? на висоті 0,5 див.0d1416e5f188c804b5af7e7b18d8c60f Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить
 • Важко зробити правильний вибір стосовно филировки волосся. Фото до і після допоможуть оцінити результат виконаної стрижки.

  Філіровка чубчика

  Чубчик вимагає належного догляду: регулярної обрізки, укладання і т. п. Укладати локони, які прорежены, простіше і швидше. Філіруваний чубчик підійде не кожній дівчині.

  Відмовитися варто тим у кого:

  • кучеряве волосся (вони будуть стирчати на всі боки);
  • волосся пофарбовані в червоні відтінки;
  • тонкі волоски.f93b919121e7908782b1f9a918932132 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Підійде філіруваний чубчик для власниць трикутного типу обличчя. Перед початком процедури слід вимити і висушити волосся. Не можна проводити філіровку на мокрих пасмах, адже тоді чубчик буде набагато коротше, ніж потрібно.

  Щоб профілювати чубок потрібно:

  • прилобовой локон відібрати від основних волосся, все, що залишилося заколоти шпилькою;
  • використовуючи праску вирівняти її і трохи зволожити кінчики;
  • чубок розділити на 3 однакові пасма;
  • стрижку починати з середнього локона;
  • перед початком обрізки пасма потрібно закрутити в джгути і ножицями робити надрізи по всій довжині.

  Особливості филировки тонкого волосся

  Взагалі, майстри не рекомендують філірувати тонкі волосся. Така процедура не додасть зачісці бажаної пишноти, а навпаки, зробить її рідкісною і додасть волоссю свіжий вигляд.

  Якщо було вирішено робити процедуру, то філіровка повинна бути легкою, злегка помітною. Непоганим варіантом буде обробити верхні локони, а на боках і знизу зробити прямий зріз.

  Незважаючи на вдало виконану філіровку, обсяг потрібно буде створювати вручну, використовуючи гребінець, фен або праска.

  Особливості филировки густого волосся

  На густих волоссі можна робити глибоку і ретельну філіровку. Вона допоможе правильно розподілити обсяг і зробити волосся легше.15c8547673347f7eca275eee8bdb0bbd Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Для густого волосся підійде прикоренева філіровка. Вона дозволить зменшити обсяг і створить враження окремих, елегантних локонів. Частинки волосся обрізаються по всій довжині від кореня, по діагоналі шириною 3-4 мм Відстань кожного кроку приблизно 1-2 див.

  Вдаються до цієї техніки і для корекції форми обличчя. Щоб досягти мети, потрібно використовувати будь-який з наступних методів: врізання, ковзний зріз, муш.

  Особливості филировки кучерявого волосся

  Філіровка – це відмінне рішення для тих, у кого хвилясте волосся. Процедура зробить їх гнучкими і слухняними.

  Для филировки кучерявого волосся, перукарі ніколи не використовують філіровочние ножиці. В основному филируют прямими ножицями, а ідеальною технікою вважається пойнтинг. Форма стрижки не має значення, все залежить від бажання клієнта. Стиліст може тільки висловити свою думку щодо того, як та чи інша форма буде виглядати в залежності від форми голови, фігури і т. п.

  Філіровка негативно вплине на здоров’я волосся — сильно страждають кінці.

  Техніка филировки ножицями

  Щоб звичайними ножицями прорідити локони, потрібен чималий досвід. Локон натягається під невеликим кутом, розкриті ножиці розміщуються перпендикулярно росту волосся. Відразу виконують 2 операції: злегка з’єднують кінці ножиць, різко зрушують їх до кінчиків волосся. Метод вимагає акуратності і уважності, інакше можна зрізати більше необхідного або ціле пасмо.

  Способи филировки прямими ножицями:

 • Зубчастий зріз. Ножиці знаходяться під невеликим кутом до волосся. У результаті, виходить трикутник з декількох ліній. Філіровку роблять в ході стрижки.
 • Вищипування. Ножиці знаходяться перпендикулярно до кучері і обрізають маленькі пасма на однаковій відстані. Таким способом філірувати волосся можна як під час стрижки, так і після неї.ebc114cb05946d1011b6ec141a63d60b Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить
 • Ковзний зріз. Ножиці повинні бути розкритими і розміщуватися на середині волосяного пучка, невеликими зрізами спускаючись до низу. Рука повинна міцно дерзати інструмент, щоб уникнути небажаних наслідків. Филируют після стрижки
 • Ковзний зріз з проріджуванням. Результат похід на філіровку бритвою. Ножиці трохи прочинені і ковзають вниз по волоссю. Інструмент ставиться паралельно кучері. Цю техніку використовують після стрижки.
 • Проріджування філірувальними ножицями

  Ножиці для інфікування застосовуються для тушевания і проріджування обсягу. Вони бувають одно – або двосторонніми. У перших зубчики розміщуються тільки з одного краю, відповідно до двосторонніх – по обидва лез. Під час використання таких інструментів, волосся, що потрапляють на зуби, відрізаються, а всі інші волоски цілі.

  Филирование роблять на сухі, чисті волосся. Щоб створити об’єм на чубку або маківці, майстер відбирає вертикальні локони і филирует від низу до верху. Таким чином, короткі нижні волосинки будуть піднімати верхні. Для створення пишної стрижки з ніжним виглядом, застосовують спосіб «зубці пилки». Перукар від коренів обрізає волосся на 2-3 див.

  Використовуючи техніку ковзаючого зрізу (ножиці вирізають волосся від середини і до кінчиків), робиться зачіска різної довжини. У кінцевому підсумку виходить видимість об’єму.

  «Вищипування» — обрізають пасма на однаковій довжині і відстані, ножиці «працюють» перпендикулярно. Так можна освіжити вигляд зачіски, додати легкості в образ. Філірувати кінчики можна у вертикальному і горизонтальному положенні ножиць.

  7a39e605607cea1c7e751ae395cf853c Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Горизонтально: волосся випрямляються, і впоперек обрізаються приблизно 5 мм. Вертикально: пасма розміщуються під кутом 30° і обрізаються полотном до низу. Прорідити коріння волосся потрібно випрямити і облазать невеликі пасма в поперек: в першу чергу – в самих коренів (5-10 мм), в середині і на кінчиках.

  При роботі з філірувальними ножицями необхідно звертати увагу на тип волосся, наприклад, жорсткі волосся філірувати небажано – вони будуть стирчати на всі боки, а густе і м’яке варто прорідити глибше, тоді зачіска буде на багато пишніше. Филирование волосся бритвеним верстатом обов’язково роблять на вологі волосся.

  Філіровка бритвеним верстатом

  Филирование волосся бритвеним верстатом обов’язково роблять на вологі волосся.

  Правила виконання стрижки:

  • пасма волосся сильно напружуються, інакше лезо їх не обріже;
  • верстат під час стрижки розміщується паралельно натягнутим волоссю, а гострий край повинен дивитися вниз;8fdd49550ae2edaccddc6a35ef6d69c9 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить
  • коли лезо майже дійшла до місця передбачуваного зрізу, збільшують його нахил;
  • при звичайній филировке на кожній пасма роблять 2-3 зрізу;
  • для додаткового обсягу по волоссю додатково роблять 3-5 надрізу.

  Пойнтинг

  Метод пойнтирования застосовується практично у всіх стрижках, і филирование не виняток. Головна мета пойтинга – надати кінчиків волосся форму зубчиків. Одним рухом обрізається довжина і филируется волосся. Готова стрижка схожа на бахрому, вона стає пышней, а образ м’якше. Важливо – пойтинг робиться на чисті і сухі волосся.71008bcc811d14a1d876469f23583ee8 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Техніка виконання проста: потрібно підняти пасмо під невеликим кутом, залишаючи будь-яку довжину волосся. Зріз краще робити в глиб на 1 див. Глибоке понтирование рекомендують робити для густих або жорстких волосся.d3b886e1d1e1da0bc7bda68d1e6811f9 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Зріз роблять кінчиком ножиць, які ставляться під будь-яким кутом до лінії росту. Чим гостріше його зробити, тим менше буде помітно филирование.

  Точеченый зріз пойнткат

  Найчастіше його використовують для надання геометричних форм зачісці. Це і зачіска, і філіровка одночасно. Вихідний результат такої техніки — текстуровані краю локонів. Волосся потрібно обрізати краями ножиць, які розташовуються перпендикулярно пасмам. Глибина відрізів не більше 2-3 мм.

  До недоліків відноситься довгий проведення процедури.

  Пікетаж

  Підходить для коротких стрижок, надає кінчиків волосся правильне положення. Для виконання техніки стрижуть волосся над гребінцем. Локони зачесують проти зростання. 6d7d73e2ca55ead401b5428ff4e755f1 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить Ті, що визирають з-за зубців гребінця, вирізують кінчиками інструменту під кутом 50°.

  Метод джгута

  Застосовують для додання обсягу. Волосся діляться на кілька невеликих локонів, скручується у вигляді мотузки і роблять невеликі надрізи по всій довжині.

  Метод вирізання

  Застосовується для додання пишності зачіски. Кінчики лягають після процедури природно і легко. 60de80ea7a3a31c54d653ea3e8adee50 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходитьОбрізаються локони різної довжини. Ножиці розміщуються перпендикулярно.

  Ковзний зріз

  Волосся, підстрижене по техніці слайсинг, набувають гарний, елегантний вигляд, стають слухняними. У процесі стрижки зрізом формують овал з волосся по контуру обличчя. Використовується для об’єднання зон, досягнення об’єму і правильної текстури пасм.9967f46ebf4145a3f3fe3e049c1f62c2 Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходить

  Техніка підходить для інфікування чубчика. Застосовують гострі звичайні ножиці. Перед процедурою волосся злегка зволожують. Невелику пасмо відтягнути лівою рукою. Рухаючись від верху вниз, ножицями надрізають невеликі ділянки пасма. При короткій стрижці ножиці повинні торкатися голови.

  Завдяки техніці можна зробити рваний або плавний зріз.

  Техніка «муш»

  Цю техніку використовують як для текстурування окремих пасм, так і для повноцінної стрижки. Характерна риса методу – після маніпуляцій, волосся самі діляться на локони, кінці яких трохи підвертаються вгору.

  Ножиці беруться без насічок. Волосся бажано розчесати і поділити вертикальними проборами на пасма. Кожна з них розміщується між лезами ножиць, краї яких рухаються вниз. Ковзний зріз роблять зверху вниз півколом.

  Способи филировки волосся своїми руками

  Своїми руками можна виконати будь-яку з вищеописаних технік филировки. Деякі з них вимагають вправності, тому починати потрібно з простих способів проріджування волосся.

  b8f8b192d4aeca95050a920e5555c0cb Філіровка волосся. Фото до і після, по всій довжині при стрижці, як правильно робити для тонких, кучерявого коротких локонів, як виглядає, кому підходитьФіліровка волосся, фото до і після. Як легко робити своїми руками зробити не пошкодивши волосся

  До початку филировки волосся можна зробити фото їх стану, а після порівняти початковий та кінцевий зовнішній вигляд. Таким способом можна вибрати метод, яким буде зручно користуватися в майбутньому для самостійної стрижки.

  Перед филировкой потрібно підготувати інструменти: ножиці або бритву, гребінець, шпильки і дзеркало.

 • Потрібно взяти пасмо волосся в руку і робити зрізи ножицями під кутом 90°. Гребінець знаходиться паралельно вістря інструменту. Використовуючи метод, можна проріджувати довге волосся частково або по всій довжині. Провівши повну філіровку, можна позбутися 2/3 волосся.
 • Щоб підрізати чубок, її потрібно злегка намочити. Ножиці потрібно розмістити перпендикулярно. Обрізати чубок, починаючи від центру, краю підправляти в останню чергу.
 • Власницям рідкісних волосся можна розділити проділом, половину закинути вперед і зрізати необхідну довжину. Те ж зробити з другою половиною.
 • Довгі об’ємні волосся зав’язати в хвіст на маківці, перекинути вперед і злегка змочити. Інструмент розташувати перпендикулярно тулубу. Зріз роблять в кілька підходів.
 • На філіровку кучерявих волосся потрібно багато часу і зусиль. Потрібно стригти невеликими пасмами. Основну частину волосся заколоти і починати стрижку з невеликих локонів. Плюс кучерявих волосся – кучері приховають невеликі недоліки після филировки.
 • Звільниться від такого, що посіклися кінчиків нескладно – досить скрутити волосся в пучок і обрізати пошкоджену частину.
 • Коли філіровку робити не варто

  Філіровку не рекомендують робити, якщо:

  • волосся рідке, за структурою шорсткі і тонкі;
  • була хімічна завивка;
  • від природи кучері в’ються;
  • вона не підходить під зачіску.

  Для остаточного рішення, можна подивитися фото филированных волосся, які були зроблені всупереч перерахованим вище аргументів, і порівняти результат до і після процедури.

  Філіровка повинна підходити до форми обличчя, типу волосся, іміджу жінки. Дотримання правил під час филировки волосся, дозволить підкреслити образ. Можна зробити фото до і після, що дозволить порівняти результат стрижки і проаналізувати помилки.

  Відео про филировке волосся

  Правильна філіровка волосся:

  Як постригти себе вдома за 10 хвилин:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради