Втирка на гель-лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

За останні десять років індустрія нейл-арту зробила неймовірний прорив. Починаючи від різноманітності матеріалів і закінчуючи неординарними способами їх застосування.

Безмежна фантазія і професіоналізм майстрів цієї індустрії дозволяють робити дизайни, що вражають своєю красою і простотою виконання. Втирка на гель-лак є одним з дизайнів, який можна зробити навіть у домашніх умовах.

Загальні рекомендації

Втиркой виробники товарів нігтьової індустрії називають розсипчастий матеріал, по консистенції нагадує пудру з-за дрібнодисперсного помелу. З моменту її появи попит на даний вид манікюру залишається стабільним. Простота використання і великий вибір відтінків дозволяють цього продукту відмінно вписуватися в будь-які модні тенденції сфери нігтьового сервісу.

Втирка застосовується як для звичайного лаку, так і для гель-лаку, вимагає просушки в ультрафіолетовій лампі спеціального призначення. Відмінності даних технік полягають у використанні різних базових і фінішних матеріалів. Сам спосіб нанесення ідентичний в обох випадках.

Основні відмінні риси і позитивні моменти застосування:

 • різноманітність відтінків;
 • варіативність щільності покриття;
 • вартість;
 • економічність;
 • широкий спектр дизайнів;
 • проста техніка застосування.

bab5b3734707f9cb205d336aa7240707 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фотоВтирка на гель-лак (зробити яку може навіть новачок), дозволяє розширити діапазон можливих варіантів манікюру, маючи в арсеналі невелику палітру базових матеріалів. Так, наприклад, використовуючи гель-лак чорного кольору і 10 різних по відтінку і щільності втирок можна отримати 10 варіантів дизайну.

А якщо доповнити їх стразами, блискітками, візерунками або наносити її за допомогою трафарету, можна добитися неповторного ефекту, подвоївши кількість варіацій. Це далеко не весь список декору та іншої атрибутики, застосовуваної в тандемі з втиркой.

Вибір кольору і щільності в першу чергу залежать від бажаного результату. Якісні втирки мають дрібний помел, що забезпечує рівномірний розподіл вологи по всій поверхні нігтьової пластини.

Виробники виділяють наступні види втирок:

 • перлова (перламутрова);
 • дзеркальна (хром);
 • голографічна;
 • мерехтіння.

Крім щільності і текстури втирка, як і інші матеріали нігтьового сервісу, мають широку колірну гаму. Великі виробники якісних матеріалів для зручності клієнта створюють спеціальні панелі на штучних типсах.

Вони включають в себе кілька варіантів колірних схем з використанням втирок на темні і світлі лаки. Це істотно полегшує процедуру вибору потрібного відтінку.

Техніки і методи

Назва матеріалу підказує майстрові, що наносять його технікою втирання в заздалегідь підготовлену поверхню нігтя. Така техніка необхідна для щільного, однорідного заповнення частками поверхні базового покриття і їх максимального зчеплення.

Найбільш часто використовуваними інструментами для нанесення втирки серед майстрів нейл-арту вважаються:

 • аплікатор для тіней;bcc8c01962cbfe075e025d9a695e9f8c Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото
 • спонж (маленького розміру);
 • силіконова кисть.

Втирка на гель-лак (зробити її можна не маючи досвіду) при відсутності інструменту наноситься пальцем руки. Основним мінусом цього способу є можливість пропуску у важкодоступних місцях біля кутикули і проксимальних валиків. Для усунення лисин буде потрібно вправність і більшу кількість часу.

Застосовувати таку техніку дизайну можна з використанням:

 • звичайних лаків (висихання відбувається на відкритому повітрі);
 • гель-лаків (для полімеризації, яких потрібно спеціальна LED, UV або гібридна лампа).

Перший варіант не вимагає покупки лампи, однак і носибельність манікюру в даній техніці 5-7 днів. Термін шкарпетки покриття з використанням полимеризирующей лампи від 2х тижнів до 4х. Незважаючи на те, що лампа для гель-лаку є у багатьох представниць прекрасної статі, її відсутність не вирок.

Ось перелік матеріалів та інструментів, необхідних для виконання дизайну нігтів з втиркой:

 • база під звичайний лак (для вирівнювання нігтьової пластини);
 • лак (самосохнущий);
 • втирка;
 • аплікатор для тіней;
 • тонка плоска кисть (для видалення залишків);
 • топ (фінішне покриття для звичайного лаку).

Використання базового покриття під будь-який вид лаку необхідно. Нігтьова пластина тільки під неозброєним поглядом рівна і гладка. Насправді вона поцяткована дрібними подряпинами, бугристостями або, навпаки, виїмками. Кольорове покриття не здатне приховати дані дефекти, а втирка володіє властивістю їх відображати.1180507398747c4bb87c9f152b593bb0 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Не винятком є топ, який застосовується для покриття втирки після її нанесення на кольорове покриття.

Топ виконує відразу кілька функцій:

 • підсилює зчеплення лаку з втиркой;
 • захищає дизайн від стирання;
 • надає глянець, підсилюючи ефект;
 • вирівнює поверхню.

Виконання даної техніки вимагає більше часу. Це пов’язано з необхідністю повного висихання кожного нанесеного шару.

Покрокова інструкція виконання манікюру з втиркой на самосохнущий лак:

 1. Зробити гігієнічний, обрізний або апаратний манікюр.
 2. Знежирити нігтьову пластину.
 3. Нанести шар бази разравнивающими рухами.
 4. Нанести кольорове покриття (для слабо пігментованих лаків 2 шари).
 5. Аплікатором, легкими, втирающими рухами розподілити втирку по поверхні.
 6. Особливу увагу приділити місцям в зоні валиків і кутикули.
 7. М’якою кистю прибрати надлишки пудри.
 8. Покрити нігті фінішним матеріалом.

Шанувальники нанесення втирки з використанням даних матеріалів не перестають експериментувати. Тому деякі з них перед втиркой наносять топ (фініш) на кольорове покриття, відзначаючи, що так її колір стає набагато яскравіше.

9cdec6e9b0054418d5fa38f6351dfa66 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фотоВтирка на гель-лак – техніка, яка відрізняється не тільки необхідністю полімеризації, але і більш довгим терміном шкарпетки, але зробити її також просто.

З матеріалів для виконання дизайну знадобиться:

 • базове покриття (гель, полигель, акрил);
 • гель-лак;
 • втирка;
 • топ (фінішне покриття без липкого шару);
 • аплікатор для тіней;
 • знежирювачах.

Термін служби гель-лаку залежить від якості манікюру і попередньої підготовки нігтьової пластини. Застосовують, як правило, гель-лак при виконанні нарощування, укріплення, покриття.

З появою навчальних відео та онлайн курсів, багато представниць прекрасної статі оволоділи знаннями, що дозволяють здійснювати ці процедури в домашніх умовах. Кожен з перерахованих способів моделювання нігтів вимагає покриття природного нігтя базою, що підходить для даної техніки.

Після чого виконують такі послідовні кроки:

 1. Знежирити базове покриття.
 2. Нанести кольорове покриття гель-лаком та просушити в лампі (при слабкій пигментированности матеріалу знадобиться два шари).
 3. Нанести топовий шар і просушити в лампі.
 4. Поверх нього, втирающими рухами, пудра наноситься до тих пір, поки повністю не покриє кольоровий шар.043bfbafc9575f8876b6bc18e0e60e5e Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото
 5. Залишки сипучого порошку змітаються м’якою кистю.
 6. Закріплюється результат топом, з подальшим просушуванням в лампі.

Полімеризація матеріалів здійснюється під впливом ультрафіолетових променів з виділенням тепла. Фахівці нігтьового сервісу вважають тепло ключовим моментом при нанесенні втирки. Втирка на гель-лак (зробити її можна тільки з лампою) наноситься на шар топа відразу після вилучення руки з лампи. Вважається, що більш рівномірно втирка лягає на теплий матеріал.

Також це запобігає втрату блиску, відколи, лисини при нанесенні. Рекомендується наносити топ, а слідом втирку, на кожен палець руки послідовно (конвеєром). Це допоможе уникнути ситуацій з остиганням матеріалу інших пальців очікують втирання.

Окремо варто поговорити про топі або, як його часто називають, фінішному покритті. Для того, щоб втирка зберігала свою дзеркальність або сяйво краще використовувати топ, який не має липкого шару після полімеризації. Консистенція густого топа більш гнучка і запобігає дизайн від сколювання в процесі носіння.a945553499bdd6273c46759dfd2ba641 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Крім створення глянцевого ефекту, його основним завданням є споювання втирки, її скріплення з кольором обраного лаку. Враховуючи, що втирки, використовувані сьогодні, мають дрібний помел, щільно вкриває поверхню, густому топу важко просочити її частки. Майстри нігтьового сервісу використовують безкислотний праймер.

Даний матеріал володіє наступними властивостями:

 • рідкої консистенції (для просочення часток);
 • швидкої випаровуваністю;
 • липкість;
 • здатністю склеювати різні за складом матеріали.

Наносити його слід на торець нігтя, адже саме там основна зона зносу матеріалу і ймовірність відшарування. Кисть повинна бути напівсухий, а руху чіткими і легкими. В іншому випадку кисть просто розмаже ще не закріплену втирку по лаку. Після повного висихання праймера за описаною вище покрокової інструкції можна покрити всі топом і просушити під лампою.

Ідеї для однотонного манікюру

Втирка на гель-лак (зробити її можна не тільки в салоні) виглядає ефектно в якості самостійного закінченого дизайну, без доповнень і декору. Палітра сипучих матеріалів дозволяє обіграти нечисленний колірної арсенал лаків. В даній техніці можуть застосовуватись втирки з однаковим набором частинок (що дають один відтінок).

Часто буває так, що колір купленого в магазині лаку, не виправдав очікувань або просто набрид. Завдавши втирку на пастельні тони гель-лаку можна отримати відмінний повсякденний манікюр, доречний на робочому місці. Як правило, фахівці рекомендують використовувати однотонні лаки без блискіток і відтінків.

a2d2705da863fa30af4fd1a22684757e Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фотоВтирка на червоний гель-лак

Для створення образу на вечірку краще використовувати більш яскраві і контрастні відтінки, наприклад:

 • червоний;
 • чорний;
 • винний;
 • смарагдовий;
 • помаранчевий.

Дуже щільні втирки з дзеркальним ефектом (золото, срібло, мідь) повністю перекривають колір гель-лаку.

Для створення акценту на декількох окремих пальцях при виконанні однотонного манікюру в домашніх умовах є нескладний дизайн. Після нанесення втирки і просушування топового покриття, фініш наносять ще раз. На непросушенний матеріал пензлем кладуть трохи звичайної піни і сушать в лампі.

Видаляють залишки піни серветкою з знежирювачем. Результат повинен нагадувати щось середнє між зміїною шкірою, кратерами або бульбашками. Малюнок багато в чому залежить від щільності піни. Дизайн можна залишити шорсткою або знову перекрити топом для гладкості.

Варіанти в різних відтінках

Непоказне на вигляд бежеве покриття з застосуванням перлової втирки засяє новими відтінками. Цей варіант добре підходить на весільний манікюр, коли образ нареченої виключає можливість більш яскравого і об’ємного дизайну. Виконується як на довгих, так і коротких нігтях.f7ba2cd36c950402c780e6e6c04c0c26 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Похмурість чорного покриття можна виправити з допомогою втирки хром з різнобарвним відливом або дзеркальним покриттям.

Найбільше у клієнток користуються попитом пігменти з яскравим полиском:

 • смарагдові;
 • фіолетові;
 • бузкові;
 • бронзові;
 • сині (північне сяйво).

Найбільш виграшно лінія відливу виглядає на довгих і середніх нігтях. При русі руки покриття оживає, ломлячи сонячні промені.

Досить незвичним, але швидко набирає популярність дизайном, є одночасне застосування декількох відтінків втирки. Після нанесення вибраного кольорового покриття п’ять однакових по ефекту, але різних по відтінку пігментів наносяться по черзі.

Кожен палець руки має дзеркальну поверхню зі своїм відливом. Використовувати різні по помолу пудри не рекомендується, так як одні нігті на руці можуть виглядати яскравіше, а інші тьмяніше.b5f5afa8348c892e6d795183d2dbd676 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Голографічна втирка візуально виглядає багатогранною і обьемной, тому на неї рідко наносять візерунки і малюнки. Фахівці в нейл-індустрії вважають нанесення голографії на всі 10 пальців занадто строкатим варіантом для повсякденного життя. Тому найчастіше цю втирку використовують для створення акценту в дизайні, завдавши на 2-3 пальця руки.

Дана втирка трохи відрізняється фракціями від інших, більше нагадуючи не пудру, а пластівці. Вони також можуть мати один тон або різні варіанти кольорових відблисків.

Матовий манікюр

На сьогоднішній день матовий манікюр виконується при будь-якій довжині нігтьової пластини. В дизайнах часто варіюють різні комбінації матового, глянсового, глиттерного ефектів. У випадку з таким матеріалом як втирка все не так однозначно. З одного боку, вона призначена для створення сяйва і блиску. Перекриття матовим топом дає цілком протилежний результат.

З іншого боку, тільки експериментуючи і порушуючи звичні правила, можна знайти, що-те нове. Можливо, такий варіант скоро стане модним трендом. Майстри нігтьового сервісу на даний момент застосовують схему, описану вище. Комбінують кілька матових нігтів і кілька з втиркой і глянсовим топом.

Варіанти з візерунками та малюнками

Інтернет рясніє величезною кількістю фото різних дизайнів нігтів. Найбільш цінними для клієнтів салонів завжди були малюнки і узори. Цінність даної категорії полягає в неповторності такої роботи, професіоналізм майстра, часу, витраченого на промальовування.c8767294808b929ed89555673970fe07 Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Основні варіанти можливих дизайнів:

Повсякденні дизайни Вихідний дизайн
 • геометрія;
 • плавні лінії;
 • дрібний візерунок;
 • вензелі;
 • пастельний квітковий орнамент.
 • вітраж;
 • яскраві квіткові принти;
 • малюнки в стилі ню;
 • полум’я;
 • контрастний мармур.

Варто зазначити, що для виконання деяких малюнків необхідна вправність. Перш ніж приступити до виконання обраного візерунка на собі, краще потренуватися на штучному нігті.

Найчастіше малюнок виконується після нанесення втирки і закріплення її топовим покриттям. У даному випадку необхідний контраст кольорів. В іншому випадку малюнок зіллється з гель-лаком. З простими лініями, геометрією, деякими квітковими малюнками впорається і новачок. Промальовування вензелів і візерунків, більш складних в техніці виконання, займе багато сил і часу.

Існує також інший варіант малюнків із застосуванням втирки. На поверхні нігтя малюють нескладний, але великий малюнок, покривають топом і тільки після цього втиркой. Краще використовувати темний гель-лак як основу і білий для розпису. Довжина вільного краю нігтя – середня і більше.

Ідеї з декором

Не всі володіють художніми здібностями і володіють пензлем. Для таких випадків нейл індустрія випускає широкий асортимент різного декору. Велика частина виробленої продукції проста у використанні, доступна за ціною і економічна у витрачанні.419b7aa30e74c85467af2b64cf77ed8e Втирка на гель лак. Як зробити з липким шаром, стразами. Покрокова інструкція, відео, фото

Перелік найбільш популярного декору для дизайнів з втиркой:

Найменування Спосіб застосування Варіанти дизайну
Стрази

Бульонки

Черепашки

Клеяться на топ, запікаються в лампі.
 • дугоподібне розташування біля кутикули;
 • асиметричне розташування;
 • розташування по центру.
Наклейки

Фольга

Наклеюються на ніготь, покриваються топом з подальшою полімеризацією.
 • по всій поверхні;
 • асиметрично.
Блискітки Змішуються з топом для нанесення.
 • по всій поверхні;
 • частково;
Сухоцвіти Приклеюються на топ, з подальшим повторним перекриттям.
 • у довільному порядку;
 • асиметрично.

Модні тенденції в 2020 р.

Вже кілька років поспіль мигдаль і загострений мигдаль є найбільш трендовими формами нігтів. Дизайни з даними формами займають топові позиції і в 2020 році. Подібне лідерство обумовлено балансом зручності при довжині вільного краю, а також гармонійністю дизайнів.

Багато вважають стилет і балерину незручними в користуванні. Тим не менш, форми все більше набирають популярність.

Техніка втирки – це один із способів спростити завдання. Зробити її на гель-лак простіше, ніж може здатися на перший погляд. Але простота використання не впливає на результат. Ідеально підходить для створення швидких і сяючих дизайнів.

Відео про манікюр з втиркой

Дизайн нігтів з втиркой:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради