Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Коли виповнюється 39 років весілля, подружжя святкують креповую річницю. Свою назву вона отримала завдяки тканини, волокна якої переплетені таким чином, що розірвати їх практично неможливо.

Так і союз пари, яка прожила разом майже 4 десятки років, можна вважати непорушним. У статті розповімо, яке весілля відзначається через 39 років і як вона називається.

Яка це весілля, як називається

Через рік подружжя будуть святкувати рубінове річницю. А сьогодні у них 39 років спільного життя – який вагомий період прожили подружжя з дня весілля! Символом цієї дати є тканина креп. Що означає креповая весілля? В основі креповой тканини знаходяться шовкові нитки. Така матерія вражає своєю красою, міцністю, благородством. Тому її вартість дуже висока, як і цінність відносин в сім’ї.

До особливостей крепу також відносять його несминаемость. Для пари це символізує стійкість до різних негараздів, з якими вони стикалися за багато років, та змогли подолати, зміцнивши свій союз.

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den157 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Креповая весілля — не ювілейна, але важлива річниця життя сім’ї

Привітання з креповой річницею подружнього життя

Привітання з днем весілля через 39 років повинні бути серйозними і лаконічними. Подружжя за довгі роки вже довели силу і серйозність своїх почуттів.

Як привітати чоловіка або дружину

Ранок у цей день зазвичай починається з привітань чоловіка і дружини. Для них це чудова можливість згадати все приємне, що було з ними за такий довгий період, зануритися в романтику і освіжити свої почуття.

Щоб привітати чоловіка з 39 річницею весілля, можна заздалегідь домовитися про бажані подарунки. Це можуть бути:

 • штани, сорочка або інші речі з крепового матеріалу;
 • аксесуари;
 • органайзер;
 • предмети особистого користування (наприклад, парфуми);
 • корисні штучки, пов’язані з захопленням чоловіка;
 • домашні речі (теплий плед, затишний халат).

Приклади того, що може подарувати на креповую весілля чоловік своїй дружині:

 • креповое сукню або костюм;
 • косметику;
 • прикраси;
 • аксесуари;
 • подорож;
 • сертифікат на відвідування СПА-салону.

В цей день подружжя можуть відправитися в ресторан і за романтичною вечерею згадати все хороше, що вони встигли пережити разом.

Гарні приклади у віршах

Оригінальними виявляться привітання з креповой весіллям у віршах. Добре, якщо подружжя мають поетичним талантом, тоді вони зможуть самостійно скласти їх, вклавши сюди всю душу.

Коханий чоловік – ти найкращий сім’янин,
До того ж кращий з чоловіків.
Вже цілих 39 років з тобою вдвох,
Ми разом за руки ходімо.

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den158 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Ще один варіант красивих слів чоловіка

Що дарувати батькам

Рідні теж часто не знають, що дарувати на креповую весілля. Першими привітати «молодят» поспішають їх вже дорослі діти.

Ось кілька прикладів, що подарувати на креповую весілля батькам:

 1. Текстиль. Символічним і корисним подарунком виявляться крепові скатертини, покривала.
 2. Предмети інтер’єру, які зроблять будинок ще більш затишним. Це можуть бути картини, симпатичні вази, світильники.
 3. Посуд. Часто за великим столом у батьківському домі збирається численна родина з дітьми та онуками. Тому такий подарунок не буде просто припадати пилом у шафі.
 4. Подарунки-враження. Діти завжди знають, про що мріють батьки. Можливо, вони вже давно хотіли відправитися в подорож або відвідати рідкісне театральна вистава. А може, вони дуже багато працюють, і їм просто необхідно відпочити удвох в санаторії.

Якихось обмежень в подарунках близьких родичів з нагоди цієї дати немає. Єдине, від чого слід утриматися, – це покупка предметів особистого користування або білизни.

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den159 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Чудовим доповненням стануть святкові капкейки

Картинки та листівки, які підходять для події

Щоб винуватці торжества ще довго згадували торжество, гості разом з подарунком дарують їм листівки на 39 років весілля. Їх можна купити або зробити своїми руками. Картинки з річницею весілля 39 років можуть містити вірші або вітальну напис. Зазвичай на таких малюнках зображують лебедів, як символ вірності, обручки, весільний торт або букет.

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den160 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Зображення квітів з тканини

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den161 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Статуетки-лебеді

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den162 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Фото обручок

kakaya svadba otmechaetsya posle 39 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki umestny v ehtot den163 Яке весілля відзначається після 39 років спільного життя, які привітання і подарунки доречні в цей день

Композиція з тортом

Як відзначити річницю шлюбу

Зазвичай це свято відзначають у вузькому сімейному колі. Так як кругла дата буде через рік, то гучних гулянь не влаштовують.

Кращим варіантом стане вечеря з дітьми та онуками. Адже вони обов’язково прийдуть з привітаннями батькам з річницею весілля 39 років.

Приміщення бажано прикрасити. Виходячи з тематики свята, стіл можна застелити креповой скатертиною, а стіни прикрасити гірляндою з 39 повітряних кульок.

Висновок

 1. 39-я річниця спільного життя – яскраве і радісна подія в родині.
 2. Люди, які прожили разом такий термін, гідні захоплення. Тому гостям урочистості з нагоди креповой весілля слід уважно поставитися до вибору подарунка і добре обдумати текст привітання.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради