Як позбавитися від запаху гасу на одязі: вивітрювання, прання

Гас — один з елементів, який допомагає вивести плями, але після маніпуляцій залишається запах. Позбутися від запаху гасу на одязі, незважаючи на його стійкість, легко, якщо знати чим. Їдкий аромат не вивести однієї пранням. Знадобитися ряд інших, допоміжних маніпуляцій, таких як замочування і вивітрювання, крім неодноразової прання.

c0fe3ea1963b8955d8d62c119dbd1180 Як позбавитися від запаху гасу на одязі: вивітрювання, прання

У запаху гасу є властивість въедаться в техніку, яку потім відмити буде ще складніше. Тому є ймовірність, що після прання речі просоченої гасом, подальші також просочаться тим же ароматом. Отже важливо попередньо вимочити і вивітрити одяг.

Підготовка до прання та загальні рекомендації

 • Річ, яка була оброблена гасом, прати окремо від інших.
 • Маніпуляції з одягом проводяться в провітрюваному приміщенні, подалі від займистих предметів.
 • Щоб запах не в’ївся в техніку, річ попередньо постирывается руками.
 • Перед маніпуляцій з одягом раніше неперевіреними засобами разу потрібно перевірити їх дію на маленькій ділянці.
 • Після прання річ вивішується для провітрювання.
 • Як прибрати запах?

  Допоміжна добавка

  7fcd4c34f552bb1523793d149ea28608 Як позбавитися від запаху гасу на одязі: вивітрювання, пранняІснують ефективні народні методи відновлення речей.

  Крохмаль у поєднанні з пральним порошком — засіб, який допоможе прибрати запах гасу з одягу. Рецепт приготування полягає в наступному:

  • Змішати крохмаль зі скипидаром і нашатирним спиртом в рівних кількостях. Спирт відмінний засіб, який допомагає позбавитися від плям, а скипидар додасть речі хороший аромат.
  • Після чого, наносять щіткою на забруднені місця. Таким чином, обробляючи всю поверхню.

  Вивітрювання

  Найбільш популярний метод, який цікавий для багатьох господинь. Відомий він тим, що не вимагає жодних фінансових витрат, але цей процес досить тривалий. Займає до декількох днів, все залежить від типу тканини, а також від якості попереднього прання. Цей спосіб використовується як до основного прання, так і після — на заключному етапі.

  Замочування

  3689731ed59795d7074c895a41f5384c Як позбавитися від запаху гасу на одязі: вивітрювання, пранняУ розчині з карбонатом натрію і побутовою хімією необхідно залишити брудний одяг.

  • Харчова сода в поєднанні з миючим засобом і порошком. Налити в ємність холодну воду і додати півсклянки миючого. Покласти зіпсовану гасом річ на 3 години. Після закінчення часу змінити на теплу воду з порошком та 1 ст. л. соди. Випрати виріб вручну.
  • Гірчичний порошок. Розчинити в теплій воді, збовтати і залити одяг. Залишити на деякий час, після чого змити розчин чистою водою, а виріб випрати вручну або на машинці з пральним порошком.

  Прання речей

  Навіть після вивітрювання і замочування рекомендується випрати зіпсовану гасом річ потрібно мінімум тричі. Слід використовувати кондиціонер.

  Ефективно допомагає позбутися такий спосіб:

  • Змішується вода з нашатирним спиртом в пропорції 1:8.
  • Переться вручну, а потім в машинці.
  • Після маніпуляцій вивісити одяг на свіже повітря і залишити на 2-3 дні.

  Які засоби використовують?

  Є спеціальні засоби, які можна придбати в магазинах. Вони допомагають у боротьбі з плямами і запахом від гасу на одязі. Найпростіші «Білизна» або Domestos, які використовуються після основного прання так: розчиняється невелика кількість речовини в прохолодній воді, кладуть туди річ на кілька хвилин, а після простирывается в проточній воді. Іншим ефективним засобом є кисневий відбілювач Alive Ultra. Якщо пляма близько 3 см, то знадобиться 0,5 ч. ложки відбілювача. Зазначене кількість використовується для прання вручну або на машинці. Прати можна при будь-якій температурі. Засіб допоможе відіпрати плями гасу з одягу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради