Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель-лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Зовнішній вигляд жінок часто залежить від професії і місця роботи. Деякі з них змушують вибирати нейтральні кольори в манікюрі, щоб відповідати дрес-коду. Однак навіть короткі нігті зі стриманим оформленням можуть виглядати ефектно.

Модні тенденції в манікюрі нейтральних відтінків на короткі і довгі нігті в 2020-2021 році

Основний пік популярності на нейтральний манікюр приходить восени після сезону відпусток і ранньою весною. Нейтральні відтінки мають здатність візуально згладжувати кордон нігтя. Ця оптична ілюзія візуально подовжує нігтьову пластину.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom d3c46ee Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Найбільш популярними комбінаціями нейтрального манікюру з дизайном є:

 • малюнки та візерунки;
 • декоративні елементи;
 • гліттери;
 • мармурова техніка;
 • поєднання матирования і глянцю.

Перше місце за популярністю займають камуфлюючі бази молочних і натуральних відтінків. Вони універсальні і поєднуються з будь-якими квітами гель-лаку і дизайнами.nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 47273b9 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномnejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom fbc1b51 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

У поточному році набирає популярність стемпинг. Він дозволяє прискорити виконання дизайнів, комбінується з іншими техніками, незамінний для нейтрального манікюру.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 3a77816 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном Не втрачає актуальності і градієнт з плавним переходом від одного відтінку до іншого, що дозволяє ввести в нейтральні відтінки темніші кольори, уникаючи надмірного контрасту і яскравості.

форма нігтів

Нейтральний манікюр як на довгих, так і на коротких нігтях виглядає однаково доречно. Велика площа нігтьової пластини розширює список можливих дизайнерських рішень і форм.

Для виконання деяких з них довжина є обов'язковою умовою:

 • мигдаль;
 • стилет;
 • балерина.

Більш універсальними формами для коротких нігтів є квадрат і овал. На широких нігтях з коротким нігтьових ложем дані форми будуть виглядати грубо.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 14547de Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномДосвідчений майстер підбирає форму виходячи з безлічі чинників:

 • довжини і форми пальців;
 • форми натурального нігтя;
 • анатомічної форми лінії кутикули;
 • ступеня розростання гіпоніхій.

Нейтральні кольори лаків

У колористиці нейтральними кольорами називають чорний, білий і сірий. Однак для нейтрального манікюру чорний вважається занадто яскравим і використовується тільки для створення дизайну (малюнки, візерунки, орнаменти).

Під нейтральними в нейл індустрії розуміють кольору натуральних і пастельних відтінків. Перші з них утворені додаванням білого в один з дванадцяти основних кольорів.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 924c3da Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномТаким способом можна отримати наступні пастельні (молочні) відтінки:

 • бежевий;
 • блідо-жовтий;
 • ніжно-блакитний;
 • світло рожевий;
 • м'ятний;
 • персиковий;
 • оливковий;
 • лавандовий;
 • сірий.

Коли дрес-код дозволяє використовувати в образі більш темні відтінки, їх насиченість можна приглушити сірим кольором. Використовуючи суміш зеленого і сірого, можна отримати стильний кипарисоподібний відтінок.

Вдалі поєднання відтінків

У нейтральному манікюрі не вітається контрастна схема колірної гармонії. Найбільш вдалими вважаються поєднання монохромних кольорів представляють собою відтінки одного кольору і аналогових. Останні розташовуються праворуч або ліворуч від основного на колірному колі.

Контрастні монохромні кольори, як правило, використовують для виконання дизайну. У поточному році більшою популярністю користуються розпису, візерунки, вензелі, виконані чорною гель-фарбою. Білий колір використовують в техніці омбре, виконуючи розтяжку з плавним переходом.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom bc62dbe Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном Нейтральний манікюр на коротких нігтях часто комбінують з глітером або гель-лаками з Шимер. При підборі відтінку мерехтливого матеріалу враховується колір основного покриття.

Аксесуари та прикраси

Нейтральний манікюр на коротких нігтях помилково вважають посереднім і позбавленим індивідуальності. Скромні кольори гель-лаку представляють лише оправу для дизайнів, які можна створити не тільки за допомогою малюнка пензлем, а й різних декоративних елементів.

Перелік найбільш часто використовуваного декору в нейтральному манікюрі включає наступні позиції:

 • стрази і бульонкі різного розміру;
 • блискітки / гліттери;
 • втірка;
 • гнучка стрічка (на клейкій основі);
 • фольга;
 • кришталева крихта, мармелад;
 • наклейки / слайдери.

Крім прикрас, в нейл індустрії існують товари для допомоги в створенні дизайну. Використовуючи спеціальні наклейки-трафарети, можна створювати цікаві візерунки.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 77baea7 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномnejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 5162081 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномnejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom b01058f Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Клейова основа трафарету дозволяє тимчасово закріпити його на нігті, нанести гель-лак або інший обраний матеріал. Після чого трафарет видаляють за допомогою пінцета.

Залежно від обраної форми він дозволяє створювати різні прості дизайни:

 • геометричні прогалини;
 • френч;
 • місячний френч;
 • візерунки;

Декор і трафарети істотно спрощують створення дизайну, економлять час його виконання. Це особливо важливо для початківців майстрів.

Як зробити гарний нейтральний манікюр: покрокові інструкції, ідеї

Нейтральний манікюр на коротких нігтях є комплексом поетапних дій:

 • манікюр;
 • підготовка нігтьової пластини;
 • робота зі штучними матеріалами (вирівнювання, побудова архітектури);
 • виконання дизайну.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 55623b3 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном Штучні матеріали, що застосовуються в сучасній нігтьової індустрії, мають високу міцність і ступенем зносостійкості. Однак все це можливо тільки при якісній підготовці нігтьової пластини, подкутікульного простору і пазух.

Існує три основних види манікюру:

 • європейський;
 • класичний обрізний;
 • апаратний;
 • комбінований.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom fba70a8 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Дослідним шляхом майстра нігтьового сервісу прийшли до висновку, що апаратний і комбінований вид виконання манікюру більш сумісні з матеріалами. При класичної і європейської техніці на нігтьову пластину впливає волога, що знижує їх зчеплення.

Покрокова інструкція нейтрального манікюру:

 1. Після обробки рук антисептиком пушер або апельсинової паличкою піднімають кутикулу. Використовуючи фрезу «полум'я», потрібно розкрити подкутікульное простір і вичистити птеригий. Фреза повинна бути розташована під кутом 45 ° до нігтьової пластини, напрямок рухів: від центру до синусів і далі по боковій пазусі і валика.
 2. На даному етапі необхідно обробити нігтьову пластину бафом для зняття глянцю з її поверхні і підняття лусочок. Розташувавши фрезу під кутом 90 ° необхідно вивернути кутикулу для її подальшого видалення.
 3. Застосовуючи тільки апаратну техніку, вивернула кутикулу зчищають фрезою «куля» з алмазним напиленням. У комбінованій техніці застосовують ножиці для кутикули або манікюрні ножиці з тонкими лезами.nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 0162d9c Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном
 4. По завершенні манікюру утворилася пил зчищають щіткою з жорсткою щетиною. Нігтьову пластину обробляють знежирювачем, а після висихання наносять дегідратор. Рідина підсушує її, видаляючи зайву вологу.
 5. Для підготовки до покриття на натуральний ніготь напівсухий пензлем наносять праймер. Рідина має хімічний склад, який після висихання на відкритому повітрі залишає липкий шар. Вона виступає в ролі двостороннього скотча між різними за характеристиками поверхнями.
 6. На підготовлені нігті втираючими рухами наносять тонкий шар базового покриття і відправляють на повний цикл просушування в ультрафіолетовій або LED лампі.nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom a6bba94 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном
 7. Поверхня промазують тонким шаром бази, після чого набирають на кисть краплю фарби і, встановивши її ближче до кутикули, розподіляють по поверхні нігтя. Додатковий обсяг не тільки дозволяє зміцнити пластину, а й сформувати апекс. Щоб уникнути набряків дана дія краще здійснювати лампою, просушуючи по одному пальцю і чергуючи руки. Даний етап доцільно виконувати при необхідності вирівнювання нігтьової пластини і корекції архітектури.
 8. Після полімеризації поверхню нігтів обробляють безворсовой серветкою, змоченою в знежирювачем, і приступають до покриття кольором і дизайну. Як правило, для щільного кольору без лисин використовують 2 шари гель-лаку з проміжним просушуванням.
 9. Завершальним етапом є нанесення топа. Цей матеріал захищає колір і дизайн від стирання, а також надає глянсовий блиск.

Найбільш популярними ідеями для нейтрального манікюру є такі поєднання:

 • малюнки та візерунки в стриманому стилі;
 • інкрустація стразами;
 • гліттери (блискітки різних розмірів);
 • фольга;
 • втірка.

Матовий манікюр в нейтральних тонах

Особливим шармом виділяються дизайни нігтів, поверхня яких візуально нагадує оксамит. Даний ефект досягається завдяки використанню матового топа зі спеціальною формулою. Матована поверхню візуально виглядає більш м'якою і ніжною.

Цей вид топа має в'язку консистенцію і при нанесенні тонкого шару може полосить після просушування. Майстри рекомендують наносити його на гель-лак середнім шаром з невеликим вирівнюванням.

Після полімеризації на поверхні фінішного покриття утворюється дисперсійний шар. Його необхідно видалити безворсовой серветкою, змоченою в рідині для зняття липкості.nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom b1844f8 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom c8709bd Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Варто врахувати, що поверхня після використання топа буде пористої, отже, пил, ворс і інші дрібні частинки будуть затримуватися на поверхні. Очистити її можна за допомогою мила та щітки.

Малюнки на нігтях в стриманому стилі

Для створення акценту в нейтральному манікюрі на декількох нігтях допускається виконання малюнків, переважно в стриманому стилі.

Найбільш поширені з них:

 • флористичні візерунки;
 • геометрія;
 • вензелі;
 • акварель.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom d4557e1 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном На фото – стемпинг і блискітки на нейтральному манікюрі

Для виконання ручного розпису потрібно не тільки набір професійних кистей різної форми і призначення, але і художній навик. Для промальовування тонких ліній, крихітних пелюсток і гілочок потрібно багато тренувань.

Саме тому все більше набирає популярність така техніка як стемпинг. Вона дозволяє створювати дизайни з малюнками, використовуючи невеликий набір пристосувань. Виробники пластин для стемпінга постійно поповнюють тематику малюнків, аналізуючи модні тенденції в даному напрямку.

Мінімальний набір для стемпінга:

 • пластина з гравіруванням;
 • скребок (для видалення зайвої фарби);
 • силіконовий штамп;
 • фарби для стемпінга;
 • рідина для зняття фарби.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 1627bde Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномПокрокова інструкція виконання стемпінга на нейтральному манікюрі:

 1. Невелика кількість фарби наносять на обраний візерунок.
 2. Притискаючи скребок з поверхні пластини, видаляють (соскребают) зайвий матеріал.
 3. Силіконовий штамп притискають до пластини в місці нанесення фарби.
 4. Штамп з візерунком притискають до поверхні пластини для відбитка візерунка.
 5. Результат закріплюють топом і просушують в лампі.

Що потрапив на шкіру пальця візерунок можна видалити безворсовой серветкою з рідиною для видалення фарби для стемпінга.

Манікюр з блискітками

Нейтральний манікюр на коротких нігтях з блискітками має масу варіацій і способів виконання.

Вибір техніки виконання та кріплення на поверхні залежить від декількох факторів:

 • розмір блискіток;
 • консистенція;
 • призначення;
 • загальної ідеї манікюру.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom d2fef3e Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномНайбільш гармонійні ідеї і варіанти нанесення блискіток наведені в таблиці:

варіант опис відповідні блискітки
Розтяжка блискітками Розтяжка виконується за аналогією з градієнтом. В одній частині пластини блискітки нанесені густо і поступово сходять нанівець ближче до центру нігтя.
 • сухий дрібний / середній глиттер;
 • гель-лак з шіммери;
Повне покриття нігтя Як правило, виконується з обраним відтінком гель-лаку, однак, якщо блискітки мають легку (напівпрозору консистенцію) можна перекрити всі 10 нігтів.
 • гель-лак з дрібними блискітками;
 • шіммери;
 • заміс з бази і дрібного сухого Гліттера;
Місячний манікюр / френч Промальовування лунули або лінії посмішки виконується тонким пензлем. Матеріал повинен мати щільність.
 • будь-які дрібнодисперсні блискітки;
 • шіммер;

Манікюр зі стразами

Основним завданням в інкрустації є дотримання міри і балансу. Перевантажена обсягом або кількістю композиція внесе дисонанс у загальну концепцію.

Ідеальним варіантом вважається використання страз середнього розміру і менше. Для заповнення прогалин між елементами можна використовувати кришталеву крихту. Через брак за допомогою тонкої кисті слід нанести в ці місця блискітки відповідного відтінку. Досвідчені майстри нігтьового сервісу рекомендують виконувати плавний перехід від великих деталей до більш дрібним, зводячи їх нанівець.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 97de4ca Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномНайбільш оптимальні варіанти розташування композиції:

 • геометрично;
 • дугою в зоні кутикули;
 • по лінії лунули;
 • асиметрія (від кутикули до бічного валика);
 • хаотично.

Не всі шанувальниці манікюру охоче погоджуються на дизайни зі стразами. Мотивуючи це тим, що після нетривалого періоду вони сколюються і дизайн виглядає не естетично до подальшої корекції. Причиною відколів є неправильний підбір матеріалів для кріплення.

Список матеріалів використовуються для надійного кріплення страз:

 • густий топ;
 • база;
 • суміш бази і акрилової пудри;
 • моделює гель.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom ed412da Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномnejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom 026cc3a Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайном

Для дрібних стразів, бульонок, кришталевої крихти застосовують густий топ іноді на каучуковій основі. Стрази середнього розміру важчі, отже, буде потрібно використання бази або її суміші з акрилом. Більші плоскі або об'ємні конусні стрази, камені кріплять на густий моделює гель. Жорсткість матеріалу забезпечує хорошу міцність конструкцій.

Манікюр з втіркой

Окремим напрямком в манікюрі є використання втіркі. Для нейтрального манікюру підійде перлова втірка, єдиноріг або з легким металевим відливом.

Застосування даного пігменту дозволяє розширити варіативність доступних дизайнів при обмеженому наборі кольорової палітри гель-лаків.

nejtralnyj manikjur na korotkih nogtjah dlinnyh foto gel lakom s blestkami risunkom dizajnom e1f2786 Нейтральний манікюр на коротких нігтях, довгих. Фото гель лаком з блискітками, малюнком, дизайномОднак для ефективного її застосування необхідно враховувати ряд факторів:

 • пігмент проявляє всі нерівності і огріхи вирівнювання;
 • ефект залежить від щільності втіркі і базового кольору гель-лаку;
 • наносять матеріал на просушений топ без липкого шару;
 • після нанесення необхідно обробити торець вільного краю м'якою пилою або жорстким бафом;
 • перед нанесенням фінішного покриття торець промащують ультрабондом, а після висихання базою (захоплюючи вільний край на 2-3 мм);
 • для закріплення використовують топ з липким шаром.

У нанесенні самого матеріалу складнощів не виникає:

 • Використовуючи палець, або аплікатор для тіней легкими рухами мелкодисперсную пудру втирають в топ. Особливу увагу приділяють зоні біля кутикули та бокових валиків. Залишки скидаються м'якою кистю, так як жорстка може залишати борозни.
 • Пігмент забиває все пори і створює щільну плівку, погіршуючи зчеплення фінішного покриття з нігтем. Саме для цього необхідно підпиляти торець, очистивши його від втіркі, а потім нанести праймер (бонд). Клейкість праймера допомагає закріпити пігмент і скоротити ймовірність сколювання.
 • Для кінцевої фіксації матеріалу використовують топ з липким шаром. Тому перед відправкою нігтя на полімеризацію необхідно дати йому просочити втірку 2-3 секунди.

Спокійні, виважені тони гель-лаків надають образу легкість. Широке різноманітність відтінків і дизайнів дозволяє виконувати одночасно нейтральний, але при цьому ефектний манікюр навіть на коротких нігтях.

Відео на тему: нейтральний манікюр гель лаком

Ідеї нейтрального манікюру:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради