До чого втратити кільце: прикмети про золоте, срібне, спаси і збережи

Прийнято вважати, що предмети круглої форми краще інших зберігають людську енергетику. Чаклуни здавна використовували їх для ворожінь і наведення псування. Одним з найбільш сильних круглих оберегів людини є кільце. Воно служить не тільки прикрасою, але і захищає господаря від темних сил. Не дивно тому, що ще наші предки були впевнені: втратити кільце — погана прикмета.

60d7192b330558149009c1886bcf95c8 До чого втратити кільце: прикмети про золоте, срібне, спаси і збережи

До чого втрачається кільце

Несподівана втрата персня говорить про те, що втратив його людина залишається без захисту. З його зникненням йдуть енергія, життєві сили, мудрість, здоров’я, щастя. Будь чорний маг, який знайшов чужу кільце, може навести на його господаря псування і забрати собі удачу.

Для подружжя втрата обручки означає розлад у родині, виникнення загрози шлюбу. Такі ж погані наслідки обіцяє пропажа помолвочного колечка і перснів з дорогоцінних металів. І тільки в одному випадку втрата прикраси з пальця віщує добрі зміни — якщо перстень втрачається в момент, коли його господар відчуває низку невдач. Така пропажа віщує швидкий відхід неприємностей життя людини.

Яке кільце втрачено

Для визначення наслідків, пов’язаних з втратою кільця, принципове значення має те, яке прикраса було втрачено. Якщо це була дешева біжутерія, особливо поганих наслідків чекати не варто.

Якщо дівчина втратила помолвочное або обручку, то її сімейне щастя може опинитися під загрозою.

Обручку

Це кільце є не просто прикрасою, а символом вічного союзу двох люблячих сердець. Народне повір’я стверджує: людину, що втратила обручку, незабаром може покинути його друга половина. Втім, для правильного тлумачення прикмети важливо враховувати те, в який період сімейного життя сталася втрата:

 1. Якщо втрата трапляється в день одруження до укладення церемонії в загсі, це Ангел-хранитель попереджає людину про те, що тому не варто поєднуватися узами шлюбу. Нічого хорошого цей сімейний союз не принесе.
 2. Пропажа кільця відразу після весілля обіцяє подружжю швидке розставання.
 3. Якщо ж втрата відбувається вже відбулася сім’ї, то тут можливі кілька варіантів. Втратив кільце чоловік може незабаром овдовіти. Або сімейний союз розпадеться з-за того, що між чоловіком і дружиною зникне любов. Сім’я може опинитися на межі розлучення, так як з’ясується, що один з подружжя не вірним іншому.

Помолвочное

Для будь-якої дівчини втрата помолвочного кільця — сумна прикмета. Вона свідчить про те, що молода людина ставиться до відносин з обраницею несерйозно. Значить, дівчині не варто розглядати його як майбутнього чоловіка. Втім, ця втрата може означати і те, що сама дівчина ще не готова до серйозної сімейного життя.

Спаси і збережи

Кільце, на якому є напис «Спаси і збережи», робиться з срібла, але не розглядається як прикраса або знак добробуту господаря. Воно є релігійним символом віри і глибокої любові людини до Бога, а також потужним оберегом від темних сил. Якщо господар втратив такий перстень, то це може говорити про наступне:

 1. Людина не чистий у своїх діях і помислах, не чесний перед Всевишнім.
 2. Можливо, настав час піти на сповідь до церкви, осмислити вчинені гріховні вчинки, усвідомити свою неправоту.
 3. Кільце виконало свою функцію могутнього оберега, прийнявши на себе магічний удар, і захистило господаря від псування недоброзичливців.

c7b996809de8478175ccbc906c6f9bf0 До чого втратити кільце: прикмети про золоте, срібне, спаси і збережи

З якого металу

Щоб передбачити точні наслідки, викликані пропажею кільця, важливо знати не тільки, яке прикраса було втрачено, але і з якого металу воно було зроблено. Якщо жінка втрачає дешеве колечко з напиленням під золото або срібло, то нічого поганого їй чекати не варто. Проте у разі втрати по-справжньому дорогого виробу з дорогоцінного металу слід задуматися про те, як вберегти себе від можливих негативних подій.

Золоте

Наші предки завжди розглядали золото не тільки як найдорогоцінніший метал, але і як матеріал, здатний краще за інших вбирати енергію людини. Відповідно, втрату золотого кільця століттями розцінювали як поганий знак. Якщо загубилося таке прикраса, значить, від людини відвернулася удача. Недоброзичливець, який заволодів кільцем, може вплинути на його господаря. Останньому варто приготуватися до фінансових труднощів, на роботі його чекатимуть неприємності.

Срібне

Якщо втрачений прикраса зі срібла, то нічого поганого його господареві чекати не варто. Повір’я говорить, що зникнення такого персня — нейтральна прикмета.

Срібне колечко прийнято вважати надійним оберегом, захистом від пристріту, родового прокляття. Його пропажа свідчить про те, що на людину намагалися навести порчу, але перстень прийняв на себе магічну атаку і захистив господаря. Все погане вже позаду.

Металеве

Коли втрачаються дешеві кільця з нікелю, латуні, інших неблагородних металів, то їх господарям не потрібно побоюватися негативних наслідків. Прикмета про втрати в цьому випадку не працює. Єдиним винятком є прикраси з платини. Цього дорогоцінного металу останню сотню років приписують такі ж магічні властивості, як і золота, тому до зникнення платинового кільця слід віднестися з тією ж серйозністю, як і до зникнення золотого.

Дії при втраті кільця

Перш за все, потрібно зрозуміти: було кільце вкрадено або просто загубилося. Якщо прикраса вкрали недоброзичливці, то необхідно захиститися від можливого негативного впливу викрадачів, прочитавши спеціальний змова чи молитву.

Якщо перстень зісковзнув з пальця випадково, то його можна спробувати знайти там, де він імовірно пропав. Якщо пропажу не вдається виявити відразу, то можна вдатися до парі народних методів повернення прикраси господареві. Найпростіший з них — поставити порожню склянку денцем вгору на підвіконня. Незабаром після цього колечко має знайтися.

Вважається, що іноді прикраса забирає домовик. В цьому випадку його треба задобрити. Достатньо на ніч залишити на столі блюдце з молоком і солодощі, а також сказати: «Пограв — тепер поверни і пригощайся». Після такого ритуалу зникле кільце часто знаходять там, де вже безрезультатно шукали до цього.

2cf0ef7df2152e952eedf5a54e0aa58c До чого втратити кільце: прикмети про золоте, срібне, спаси і збережи

Якщо ж, незважаючи на всі зусилля, пропажа довгий час так і не виявляється, то слід нейтралізувати негативні наслідки від втрати прикраси. Дії при цьому залежать від виду зниклого колечка:

 1. У разі безповоротної втрати обручки необхідно придбати два нових вироби, які подружжя повинні надіти одночасно (купувати тільки одне, взамін втраченого, не можна!), прочитавши перед цим над ними замовні слова. Залишився колечко треба без жалю пожертвувати на церкву.
 2. Якщо ж розлучатися зі старим символом подружньої вірності не хочеться, то можна прочитати над ним змова, прибрати в скриньку і більше не показувати оточуючим. Або можна переплавити одиночне обручку в іншу прикрасу. Накопичена в старому колечку позитивна енергетика, зберігшись в золоті, буде додатково оберігати господиню в новій брошці або сережках.
 3. Священнослужителі вважають, що нічого страшного при втраті кільця «Спаси і збережи» не відбувається — Бог як і раніше любить людину. Тим не менш, перед тим як купити новий оберіг і принести його на освячення до церкви, слід сходити на сповідь до священика, щоб одягти нове кільце, будучи вже очищеним від усіх гріхів.
 4. При втраті золотого, не обручки, вироби достатньо попросити близького друга або родича подарувати людині, яка втратила прикраса, новий перстень із золота. Воно повністю замінить втрату, стане енергетичним оберегом господаря.
 5. Нове срібне кільце замість втраченого прикраси людина може купити сам. Але перед цим бажано замовити в церкві молитви за себе і свою сім’ю, щоб нейтралізувати залишки негативу, який прийняв зниклий срібний оберіг.

Що робити, якщо кільце знайшлося

Іноді втрачені прикраси все-таки знаходяться. В цьому випадку людина може тільки порадіти, що улюблене кільце повернулося. До того ж воно стало перевіреним оберегом, за допомогою пропажі захистивши свого господаря, і надалі буде рятувати його від заздрості недоброзичливців з подвоєною силою. Після виявлення загубленого прикраси над ним слід прочитати молитву і обмити святою водою. Далі його можна спокійно носити на пальці.

Ніколи не варто забувати про те, що кільце — це не тільки прикраса, але і загальновизнаний символ любові, жіночої мудрості, родового багатства і єднання з Богом. Тому ставитися до неї потрібно з повагою, дбайливо і не знімати в незнайомих місцях, щоб потім не пошкодувати про свою безпечність.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради