Як фарбувати брови олівцем: техніка виконання, як підібрати форму до овалу обличчя

Як фарбувати брови за допомогою олівця

В останні кілька років тренд на брови став настільки актуальне, що з’явилися майстри, що займаються тільки їх корекцією. Але перед деякими дівчатами досі постає питання «як фарбувати брови олівцем» і при цьому робити це красиво.

Як користуватися олівцем для брів

Перш ніж фарбувати брови, потрібно дізнатися, як робити це правильно.

Як користуватися олівцем:

 • Перед тим, як малювати контур і волоски, олівець слід нагострити. Тиснути на нього сильно не потрібно. Щоб створити природний вигин, штрихи повинні бути плавними.
 • Фарбують поетапно, використовуючи олівець і тіні.
 • Поширена помилка недосвідчених дівчат – намалювати в основі росту волосків біля перенісся пряму лінію і жирно зафарбувати її.
 • В кінці макіяжу розчісують щіточкою, щоб лінії не були занадто різкими.

Закріпити отриманий результат можна прозорим воском, який не дає волоскам стирчати в різні боки. Або гелем, споріднених з їх відтінком. Щоб простіше було працювати перші дні можна дивитися відео від візажистів або знайти фото-інструкцію, де все наочно показано.

Як малювати природні брови

Новачкам в макіяжі не обійтися без відео уроків.

Процес малювання брів поетапно:

 • перш ніж підводити волоски, їх розчісують щіточкою і надати форму, зачесати волосся догори (зазвичай вона йде разом з олівцем);
 • намалювати внизу кордон, потім зачесати волосся вниз;
 • теж саме проробити і на другий брови;
 • щоб вигин був намальований правильно, потрібно зачесати волосся вниз, прокреслити верхню межу;
 • нафарбувати олівцем так, щоб не залишалося порожнього місця;
 • кінчик обвести гостро заточеним олівцем;
 • щоб вигин був намальований красиво і природно, біля перенісся волоски зафарбовують тінями трохи світліше по відтінку.

 kak krasit brovi karandashom: tekhnika vypolneniya, kak podobrat formu k ovalu lica Як фарбувати брови олівцем: техніка виконання, як підібрати форму до овалу обличчя

Нафарбувавши поетапно брови, можна приступати до їх оформлення. Для цього верхню частину століття зафарбовують тілесним олівцем. На верхньому столітті проводять лінію, яку потім слід правильно розтушувати. В кінці макіяжу потрібно нафарбувати прозорим гелем або воском.

Як підібрати форму брів під овал обличчя

Щоб правильно нафарбувати спершу потрібно підібрати форму, щоб макіяж виглядав красиво.

 kak krasit brovi karandashom: tekhnika vypolneniya, kak podobrat formu k ovalu lica 1 Як фарбувати брови олівцем: техніка виконання, як підібрати форму до овалу обличчя

Перш ніж підводити брови, потрібно зробити фото особи без макіяжу і з волоссям забраним.

Як правильно підібрати форму під овал обличчя:

 • Перш ніж підводити брови, треба точно з’ясувати, до якого типу відноситься овал. Найпростіше зробити це за фото. Наприклад, дівчатам з круглим типом особи підводити рекомендується з «високим» підйомом і коротким кінчиком. Лінії рекомендується малювати плавні.
 • Якщо по фото зрозуміло, що тип особи квадратний, таким дівчатам підійдуть вигнуті брови, або класичні з невеликим вигином. Їх рекомендується малювати широкі.
 • При овальному обличчі рекомендується малювати пряму лінію без різких вигинів. Якщо намалювати таку форму правильно, вона візуально зменшить особа.
 • Якщо по фото видно, що тип особи відноситься до кутового, підводити брови потрібно класичної форми. З різкими вигинами особа буде виглядати не дуже красиво.

 kak krasit brovi karandashom: tekhnika vypolneniya, kak podobrat formu k ovalu lica 2 Як фарбувати брови олівцем: техніка виконання, як підібрати форму до овалу обличчя

Намалювати бровки олівцем поетапно стає не так складно, якщо потренуватися пару раз. А щоб було простіше – можна подивитися навчальні відео.

Як підібрати відтінок олівця

 kak krasit brovi karandashom: tekhnika vypolneniya, kak podobrat formu k ovalu lica 3 Як фарбувати брови олівцем: техніка виконання, як підібрати форму до овалу обличчя

Для того, щоб намалювати брови правильно, потрібно підібрати відтінок олівця під них. Підбирається він в залежності від кольору волосся.

 • Брюнеткам зі смаглявим відтінком шкіри рекомендується фарбувати чорним олівцем. Світлошкірим – графітового кольору. Не бажано використовувати темно-коричневі кольори, які йдуть в рыжину.
 • Шатенкам потрібно малювати брови відтінками коричневої палітри в залежності від насиченості кольору волосся.
 • Рудим дівчатам підходять теракотові, жовті та коричневі кольори.
 • Блондинкам рекомендується фарбувати бровки світлими відтінками, але при цьому вони повинні бути на 1-2 тони темніше, ніж відтінок волосся.
 • Русявим і сивим жінкам треба фарбувати волоски блідо-коричневим олівцем.

Природний колір можна отримати в тому випадку, якщо користуватися відразу декількома відтінками.

Краще всього придбати декілька олівців або спеціальну палітру тіней, або помадки. Основну частину зафарбовують самим темним відтінком. У підстави біля перенісся – світлим. Кінчик також добре промальовані темним кольором. А щоб було наочно зрозуміло, як користуватися різними відтінками палітри можна подивитися навчальні відео б’юті-блогерів і візажистів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради