До чого купаються голуби в калюжі: прикмети восени, навесні і влітку

Віримо ми в це чи ні, але людина протягом усього життя оточений знаменнями. В народі такі знаки прийнято називати прикметами. Побачити їх може кожен, головне — уважно придивитися і зуміти правильно розтлумачити.

Безліч народних прикмет пов’язано з прогнозами погоди. Незаперечний факт, що звірі та птахи точніше відчувають насувається негода. Сучасні метеорологи можуть тільки позаздрити точності, з якою голуби передбачають погоду.

8382ea7ef5cb1fa946508be91a6db9ff До чого купаються голуби в калюжі: прикмети восени, навесні і влітку

До чого купаються голуби в калюжі

Голуби протягом століть живуть поруч з людиною, вони пристосувалися до проживання навіть в самих населених містах. Тому нікого не здивують пернаті, які жарким днем борсаються у воді. Трактування прикмети залежить від сезону.

Тлумачення в залежності від часу року

З допомогою птахів можна самостійно скласти достовірний метеорологічний прогноз на найближчий час, а то і на весь сезон. Якщо голуби купаються в калюжі, прикмета передрікає теплу і ясну погоду.

Восени

Осіннє купання пернатого, говорить про те, що тепла погода ще протримається. Природа дасть можливість насолодитися і сонячними погожими днями. Помітивши птахів, купаються в кінці осені, можна чекати м’яку і теплу зиму.

Взимку

Іноді в зимову відлигу можна побачити голубів, приймають ванни у відталої воді. Прикмета каже, що така поведінка віщує посушливе літо і мала кількість опадів навесні.

Навесні

Купання голубів на початку весни, коли тільки задзюрчало перші струмочки, віщує швидку відлига. На зміну зимового холоду прийдуть теплі дні, а природа найближчим часом прокинеться і покриє всі молодою зеленню.

Якщо пернаті «метеорологи» приймають водні процедури в кінці весни, то варто очікувати посушливе літо. Тому для збору багатого врожаю доведеться докласти зусилля.

Влітку

Спостерігаючи за голубом, який активно хлюпається у воді влітку, потрібно приготуватися до посухи. Випадання опадів найближчим часом не передбачається.

Пернаті, приймають ванни в кінці літа, обіцяють суху та теплу осінь, яка триватиме досить довго. Також варто розраховувати на бабине літо — воно в цьому році настане обов’язково.

Чому швидко тікають з води

Побачивши пернатих, які в ясну погоду боязко топчуться навколо калюжі, не наважуючись навіть намочити лапки, можна брати на прогулянку парасолька. Безхмарне небо незабаром вкриється хмарами, і піде дощ.

06ee4a46ad279db0d127a748446ec095 До чого купаються голуби в калюжі: прикмети восени, навесні і влітку

Часто водні процедури голубів зводяться тільки до миття лапок, після чого пташки швидко виходять з калюжі. Такі дії пернатих віщують випадання опадів і похолодання на найближчий тиждень. Ця прикмета працює практично безпомилково. Навіть якщо на вулиці теплий і ясний день, можна бути впевненим, що скоро похолодає.

Щоб передбачити погодні зміни, досить проявити спостережливість і сконцентрувати увагу на знаки, які подає нам природа. З допомогою голубів можна заздалегідь підготуватися до посухи або опадам, а то і скласти прогноз на найближчу зиму. Найчастіше пернаті провісники передбачають погоду краще за професійних метеорологів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради