Чому не можна забиратися коли хтось їде, чи можна мити підлоги перед від’їздом, дорогий?

Своїми коренями прикмети про дорогою йдуть у далекі часи, однак, до багатьох з них забобонні люди досі прислухаються. І одне з таких повір’їв здатне розтлумачити, чому не можна забиратися в будинку, коли хтось їде.

ad30881843628df71c68c1408998323f Чому не можна забиратися коли хтось їде, чи можна мити підлоги перед відїздом, дорогий?

Можна забиратися перед від’їздом?

Слід звернути увагу на такі прикмети:

 • Мандрівникові проводити прибирання самостійно вкрай не бажано, так як існує ймовірність того, що він в цей будинок більше ніколи не повернеться.
 • Не можна підмітати підлогу, коли від вас їдуть гості. Своїми діями ви можете серйозно зашкодити або, як кажуть у народі, «замести шлях». В результаті дорога буде сповнене небезпек.
 • Якщо хто-небудь з домочадців почне мити підлоги перш, ніж ви підете в дорогу, то з’являється небезпека, що удача від вас відвернеться.
 • Поганою прикметою вважається ситуація, коли родичі, які гостювали у вас, ще не переступили порога, а ви вже почали прибиратися. Перед самим від’їздом прибирання затівати не варто, так як в домі оселяться сварки і лайка.
 • Варто зазначити, що, згідно з повір’ями, перед від’їздом бажано ретельно вимити сходи. В результаті дорога обіцяє бути щасливою і без перешкод.

  Чому не можна прибирати, коли хтось поїхав?

  Прикмети радять починати прибирати у своєму будинку тільки після того, як людина дістанеться до пункту призначення. Відразу після його від’їзду цього робити не можна.

  • Під час прибирання, разом з сміттям господиня позбавляється від спогадів про виїхали людині. Краще дочекатися, поки мандрівник не досягне кінцевої точки, допомагаючи йому своїми добрими думками і ділячись позитивною енергією.
  • Якщо в далеку дорогу вирушив хтось із членів сім’ї, то прикмети наполягають на тому, що забиратися в будинку не можна протягом трьох днів. У такому випадку подорож пройде гладко.
  • Якщо гості тільки що переступили поріг і вирушили додому, поспішати з прибиранням також не варто, навіть якщо вони живуть зовсім поруч. Наприклад, якщо людина буде добиратися до свого будинку на автомобілі, то ваші дії можуть стати причиною її поломки або аварії. Слід дочекатися від гостей дзвінка або повідомлення про те, що вони вже на місці і тільки після братися за домашні справи.
  • Якщо у вашому будинку гостювали свати, то вкрай небажано мити підлоги і підмітати відразу ж після їх від’їзду. Прикмети кажуть, що в такому випадку весілля не відбудеться.

  Мити підлоги можна тільки в тому випадку, якщо гості не були бажаними. Так ви зможете прибрати негатив і назавжди «вимити» цих людей зі свого будинку.

  Перед поїздкою не варто займатися прибиранням. Краще сядьте, як мовиться, на доріжку і подумки поспілкуйтеся з домовиком. Якщо ви щось забули, то він обов’язково про це вам нагадає. А після від’їзду гостей або родичів варто просто відпочити. І після того як вони доїдуть до пункту призначення, зможете забратися в своєму будинку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради