Горобець залетів у вікно, в квартиру або будинок: що означає прикмета

abafe7e7646125ec2aefc406c4fd3cf1 Горобець залетів у вікно, в квартиру або будинок: що означає прикмета Птахи не так вже й часто залітають в будинку або офісні приміщення, адже для крилатих створінь неба замкнутий простір – це неприродна, лякає середу. Однак часом таке все ж відбувається. Люди здавна намагалися зрозуміти, чи варто надавати цьому незвичайному події якийсь особливий сенс або ж слід вважати його нічого не значущим епізодом. Про те, що означає голуб, що влетів у вікно, ми вже розповідали, а сьогодні пропонуємо поговорити про горобців.

«Воробей залетів в будинок» – прикмета неоднозначна. Найпоширеніше народне повір’я говорить, що вигляд птахів приймають душі померлих, які час від часу повертаються в рідні місця. Однак у цієї прикмети є і інші, не менш цікаві пояснення. Хочете дізнатися про них докладніше? Тоді наша нова стаття розповість вам все, що потрібно знати про це марновірство.

Горобець залетів у приміщення: про що попереджає прикмета

Кажуть, що горобчик, цвірінькають на балконі або підвіконні незаміжньої дівчини, зазиває до неї сватів. Незабаром дівчина зустріне свого судженого. Однак значення прикмети кардинально змінюється, якщо маленький співак намагається проникнути всередину.

Яким чином горобець потрапив в житло

Поява маленького гостя навряд чи може залишитися непоміченим. Якщо таке трапилося, перш за все постарайтеся зрозуміти, яким шляхом скористався сміливий горобчик.

Проник через двері

Якщо пташка якимось чином проникла в квартиру через вхідні двері, значить, прикмета вказує на будь-які події, про які ви вже замислювалися. Згадайте, які думки турбували вас останнім часом – саме цим планам і задумам потрібно приділити особливу увагу. Якщо ви давно подумували про те, щоб пройти медичне обстеження – зробіть це, не відкладаючи. Перед далекою дорогою ретельно перевірте валізу і список документів, які необхідно взяти з собою. Вирушаючи на співбесіду, постарайтеся вийти з будинку раніше, щоб не нервувати через можливе запізнення і не провалити інтерв’ю.

Влетел через вікно

Якщо горобець залетів у вікно, прикмета попереджає мешканців про несподівані проблеми і непередбачених труднощі. Нічого небезпечного не відбудеться, але слід приготуватися до того, що дрібні неприємності зруйнують ваші плани. Можливо, в самий невідповідний момент у вас зламається телефон, довгоочікуваний захід буде скасовано або ж ви встигнете на літак.

Пробрався через вентиляцію або комин

Забобонні люди кажуть, що горобець, що проник в кімнату через вентиляцію або камінну трубу приватного будинку – це поганий вісник. Пернатий відвідувач символізує важку хворобу когось із близьких родичів або інше, не менш значне нещастя.

Однак сумних наслідків візиту незваною птиці можна уникнути. Потрібно тільки замкнути двері, позбавивши горобця можливості покинути кімнату цим шляхом: нехай вилетить через вікно або кватирку. Тоді погана прикмета не спрацює.

Маленький гість відвідав будинок або офіс

Воробей в будинку – прикмета, яка не має особливого значення, якщо справа відбувається в сільській місцевості, особливо влітку, коли двері і вікна часто залишають відкритими. А ось міським жителям має сенс сприймати візит крилатого вісника як особливий знак. Горобці – цікаві і зухвалий створення, однак міські квартири відвідують все-таки нечасто, та й чисельність їх в місті менше, ніж на природі.

Якщо горобець залетів в будинок, прикмета трактується виходячи з методів, які ми розглянули вище. Потрібно визначити, яким чином горобчик потрапив всередину – це дасть ключ до розшифровки народного повір’я.

Інша справа, якщо пташка заблукала в виробничому приміщенні, офісі або магазині. Новина, яку вона принесла, стосується всього колективу. На жаль, прийдешні зміни складно назвати оптимістичними: в кращому випадку вони спричинять за собою безглузду суєту. Найпохмуріші трактування прикмети обіцяють підприємству період значних фінансових труднощів.

Втім, серед пояснень забобони є і сприятливий варіант: якщо літаюча по офісу пташка залишить після себе послід, то співробітників чекає приємна подія – премія, запуск багатообіцяючого проекту, поліпшення умов праці. А якщо горобець позначив робоче місце заміжньої жінки, досить імовірно, що скоро вона візьме відпустку у зв’язку з вагітністю та догляду за малюком.

Горобець залетів в будинок: прикмета про загиблу птицю

Птахи часто обживають занедбані будівлі, а ось в безпосередній близькості від людей селяться рідко. Якщо ж горобець наважився звити гніздо прямо під дахом житлового будинку, то для самотньої людини це хороший знак: скоро він зустріне свою пару. Втім, деякі тлумачі не схильні розглядати пташине гніздо як сприятливий символ: кажуть, що оселилася в будинку птаха може принести з собою хвороби.

Прикмета «горобець залетів у житло» стає особливо похмурою, якщо пернатий гість гине, не встигнувши покинути квартиру. Втім, прикмета про мертву птаху розшифровується приблизно однаково незалежно від того, яка саме птах проникла в будинок. Згідно з народними повір’ями, загибла птиця віщує мешканцям різноманітні нещастя: хвороба когось із членів сім’ї, втрату роботи, серйозний конфлікт. Тельці померлої птиці потрібно поховати, однак постарайтеся не доторкатися до бідної крихті руками. Загорніть птицю в ганчірку або пакет, а потім віднесіть з дому. Місце, де вона загинула, гарненько вимийте.

Негативні наслідки прикмети можна мінімізувати, якщо слідувати нескладним правилам. Не можна виганяти або лякати крилатого вісника: відкрийте вікно і нехай він самостійно покине ваш будинок. Не намагайтеся зловити горобця, щоб приручити, інакше нещастя, звістка про яку він приніс, надовго оселиться поруч з вами. Прийміть попередження до відома і відпустіть небесного вісника на волю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради