Дощ у день весілля прикмета: до чого йде злива

dozhd v den svadby primeta k chemu idet liven 572ca2d Дощ у день весілля прикмета: до чого йде злива

Напевно, кожна пара, яка подала заяву в ЗАГС, мріє про те, щоб в день одруження світило сонце. Навіть ті, хто зазвичай не має звички прислухатися до забобонів, в цей день звертають увагу на різноманітні знаки, за якими можна передбачити події спільного життя.

Дощ на весілля – прикмета багатогранна. В одних регіонах злива вважається добрим ознак, а в інших кажуть, що плач природи – це символ сліз, які доведеться пролити майбутній дружині.

Так чи варто засмучуватися, якщо в найважливіший для закоханих день сонце ховається за похмурими хмарами? Давайте разом розберемося, що обіцяє молодятам це марновірство.

Тлумачення прийме про дощ на весілля

Укладення шлюбу – це долгожданнний новий етап розвитку відносин, тому за минулі століття з'явилося безліч різноманітних прикмет про заміжжя і весілля. Детально вивчивши традиції предків, можна зрозуміти, як розцінювати капризи природи в день весілля.

Сприятливі розшифровки прикмети

Сьогодні нам важко уявити, наскільки життя наших предків залежала від погоди. Своєчасний дощ міг врятувати урожай і забезпечити сім'ю їжею на цілий рік. Тому весільний дощик часто називали доброю ознакою.

Кажуть, що дощ обіцяє молодим життєве достаток: професійні успіхи будуть поєднуватися з яскравими моментами відпочинку, подорожей; а у важкі моменти подружжя завжди зможуть розраховувати на підтримку друзів і родичів. Пара зможе дозволити собі стільки дітей, скільки їм захочеться для повного щастя. Батьки молодят можуть не турбуватися про здоров'я майбутніх онуків: дітки виростуть міцними і допитливими.

Знаючі люди стверджують, що дощ, що пройшов під час весільного торжества – це сльози, які треба було пролити молодій жінці в шлюбі, але тепер її заміжня життя буде більш спокійною і щасливою.

Передбачення по різновиди дощу

dozhd v den svadby primeta k chemu idet liven b188a94 Дощ у день весілля прикмета: до чого йде злива

  1. Гроза, що вибухнула посеред весілля, має кілька суперечливих значень. Люди похилого віку стверджують, що грім і блискавки відображають часті сварки і непорозуміння, які можуть привести подружжя до розлучення. Однак, якщо професія нареченого пов'язана з силовими структурами, знавці слов'янських вірувань говорять, що гроза – це благословення самого Перуна, покровителя воїнів.
  2. Дощ на весілля – прикмета сприятлива, якщо мова йде про «грибному» дощику. Дрібний дощ віщує безліч невеликих, але приємних подій у житті нової сім'ї.
  3. Сильний поривчастий вітер, кидає в обличчя молодят і гостей жмені холодної води, попереджає, що легковажне ставлення до шлюбу може стати основною причиною проблем між подружжям.
  4. Нетривалий «сліпий» дощик, що закінчився веселкою – добрий знак, який свідчить, що новоспечена сім'я буде жити в радості і достатку.
  5. Сильний, короткий дощ вибухнула в сонячний день, обіцяє нареченому з нареченою безліч яскравих, щасливих моментів, які прикрасять їх спільне життя.
  6. Ранковий злива пророкує часті сварки, які врешті-решт приведуть молодих до розлучення.
  7. Проливний дощ, який пройшов в ніч перед весіллям, символізує теплі, поважні, ніжні відносини, які подружжя зможуть зберегти на довгі роки.

Розшифровки з негативними значеннями

dozhd v den svadby primeta k chemu idet liven 93ef256 Дощ у день весілля прикмета: до чого йде злива

Деякі вважають, що дощ у день весілля – прикмета надзвичайно несприятлива.

Тривалі опади під час торжества пророкують, що жінка не стане щасливою в шлюбі: її життя піде на лад тільки після того, як вона вирішиться на розлучення.

Вечірнє негода, що вибухнуло після реєстрації і вінчання, обіцяє нареченому важку долю. Його життєвий шлях буде наповнений численними перешкодами. Однак, при сильному характері і підтримки дружини до зрілого віку чоловік зуміє домогтися добробуту для своєї сім'ї. Є й інша погана прикмета, яка відноситься до нареченого: під час весільної прогулянки наречений повинен ретельно обходити дощові калюжі, інакше йому не уникнути проблем з алкоголізмом.

Люди, добре знайомі з тлумаченнями весільних прикмет, насторожено ставляться до зливи, який почався з самого ранку і закінчився тільки під кінець торжества. Подібний каприз природи означає, що шлюб відбувається не по любові: один з подружжя переслідує корисливі цілі.

Ще один варіант пояснення прикмети свідчить, що злива символізує сімейне життя, повну взаємну любов, однак пара так і залишиться бездітною.

Якщо прогноз погоди, обіцяний синоптиками на день торжества, огорочает або насторожує вас, не поспішайте засмучуватися. Спробуйте провести додатковий аналіз майбутньої сімейного життя за допомогою одного з розкладів Таро на заміжжя.

Не варто занадто сильно переживати через примхи природи. Навпаки, потрапивши під дощ на власному весіллі, молодятам потрібно вийти з укриття і вмитися краплями небесної води. Цей простий ритуал змиє всі негаразди і розбіжності, які могли трапитися з молодим подружжям, приверне в спільне життя гармонію і зміцнить шлюб.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради