До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

17cecb0793f8b96ad723cef01e5bd566 До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

Прикмета, коли свербить попа має безліч різноманітних тлумачень, про які не завадить знати кожному. В народі часто говорять фразу «дупою відчуваю» перед можливими грандіозними подіями. Спробуємо розібратися, чи так вже чутлива ця частина тіла до сигналів із Всесвіту чи це просто народна приказка.

До чого свербить ліва сідниця

Права сідниця свербить, як правило, до негативних подій. Наприклад, спілкування з неприємною людиною або безліч дрібних проблем, які будуть слідувати одна за одною. До таких неприємних подій також можуть ставитися погані новини від родичів або сварки з ними, непередбачені витрати. Деякі тлумачі стверджують, що права сідниця свербить до пліток.

Прикмета про чешущейся у дівчини попи з правої сторони може означати швидку сварку з коханим після того, як вона ревнуватиме його (без причини). Також дівчатам прикмета віщує сварку з далекою родичкою.

Чоловікам таке явище говорить про можливі проблеми на роботі, які навіть можуть призвести до необхідності її змінити. Якщо п’ята точка засвербіла під час робочої поїздки — результат відрядження може закінчитися благополучно. Також для чоловіків прикмета може пророкувати псування репутації.

Зачесавшаяся права сідниця може передвіщати деякі проблеми зі здоров’ям.

a2c112d5076181893c81bc5137e77706 До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

До чого свербить ліва сідниця

Ліва сідниця свербить, як правило, до хороших подій в житті.

Для молодих дівчат це віщує швидке заміжжя. Існує навіть прикмета: якщо у дівчини чи незаміжньої жінки засвербіла попа з лівої сторони, їй потрібно тричі постукати у вікно або двері, назвавши чоловіче ім’я. Якщо це зробити, то незабаром в житті з’явиться чоловік із таким ім’ям, який і стане супутником життя.

Є також імовірність, що в житті жінки вже є чоловік з таким ім’ям, і після цього він почне проявляти знаки уваги до представниці прекрасної статі, хоча раніше не наважувався цього зробити.

Для чоловіків свербляче ліва півкуля попи говорить про збільшення клопоту на роботі, які згодом будуть добре оплачені. Найчастіше клопоти полягають у тривалому відрядженні, яка обов’язково закінчиться успішно і буде винагороджена.

Для подружжя прикмета, коли свербить ліва сідниця, може означати, що сімейні відносини незабаром будуть розвиватися і досягнуто нового рівня.

b782c3199ee2988fc15572809a9562c7 До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

Підліткам або просто молодим людям такий знак говорить про майбутній веселе проведення часу — довгоочікуваної зустрічі або молодіжній вечірці з хорошою компанією. Особливо значуще це тлумачення, якщо попа засвербіла з ранку або ввечері.

При цьому для людей різного віку та сімейних положень прикмета може принести і негативний прогноз — неприємності. Щоб їх уникнути, найближчим часом не варто планувати проведення часу в малознайомій компанії або зустріч з незнайомцями.

До чого сверблять обидві сідниці

Обидва половини попи можуть несподівано зачухатись, якщо в найближчому майбутньому з’являється ймовірність цікавого подорожі, незабутніх і яскравих пригод, отримання додаткового фінансового доходу. Також попа може зачухатись перед отриманням цікавих, добрих новин.

Якщо ж попа засвербіла у вечірній час доби — чекай біди, можливо, навіть серйозної загрози здоров’ю, ймовірно, і життя. Для запобігання такого розвитку подій варто на деякий час обмежити себе від далеких поїздок, зустрічей, розваг у громадських місцях.

2dcac64d754a831b15e5e1b0c98d31f5 До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

Сверблячі попа може бути знаком того, що найближчим часом на вас чекає зустріч із злочинцем. Будьте акуратні.

Для самотніх людей ця ознака також може бути знайомий до появи в житті ймовірного супутника або супутниці. Варто уважніше поставитися до нових знайомств, не забуваючи про що вже склався оточенні.

Чоловікам така прикмета за тлумаченням деяких провісників говорить про швидку появу проблем на роботі і в сімейному житті. Жінкам же ця прикмета обіцяє зустріч з небажаними людьми і тривалу тривогу.

Якщо попа засвербіла у людини у віці — це до погодних змін, швидше до опадів. Також це може означати швидкий візит онуків в гості на кілька днів або невелике оновлення в будинку.

За деякими версіями зачесавшаяся одночасно з двох сторін попа свідчить про хвальбе або високою оцінкою кимось. При цьому таке тлумачення не має вікових меж або статевих розділень.

Зверніть увагу! Вважається, що почерговий свербіж на половинки попи говорить про мінливості подій — гарні будуть швидко змінюватися поганими і навпаки. Наприклад, після великих фінансових витрат трапляється суттєва матеріальна прибуток.

Прикмета: до чого свербить куприк

Якщо свербить куприк — зверніть увагу на такі прикмети:

 • у найближчі дні ймовірні труднощі на роботі;
 • поява безлічі невеликих справ, які при цьому потрібно швидко вирішити;
 • останнім часом недостатньо спілкування з оточуючими і близькими людьми;
 • невеликі пригоди, по більшій частині, погано закінчуються.

В основному, коли свербить куприк, це говорить про самих негативних трактуваннях прикмети.

Також існує повір’я, що сверблячих куприк у вечірній час не можна чесати — тоді все негативне, що могло б статися, обійде людини стороною.

Є також і протилежне пояснення прикмети — якщо перед тим, як зачесався куприк, спина свербіла і це мало негативні прогнози, то тепер можна сказати, що від всього поганого вийде ухилитися.

Трактування для молодят

В залежності від того, з якого боку засвербіла попа, трактування для молодят буде наступна:

 • сверблячі ліва сідниця у нареченого говорить про щасливих сімейних відносинах, можливо, відразу після весілля піде розвиток кар’єри;
 • сверблячі права сідниця у нареченого говорить про протилежне — після шлюбу імовірні проблеми зі здоров’ям або кар’єрою;
 • ліва сідниця свербить у нареченої — прикмета пророкує багато дітей після шлюбу і забезпечену сімейне життя;
 • права сідниця свербить у нареченої — це знак проблем з чоловіком, ймовірно, у нього є схильність до пияцтва.
 • Основне передбачення для молодят — благополуччя, щастя, міцний союз, взаєморозуміння і відсутність конфліктів.

  Попа свербить у сні — чого очікувати

  Сон, у якому засвербіла попа, має свої трактування. Наприклад, чоловікам таке сновидіння подає сигнал про швидкі незабутніх пригоди, значних фінансових доходах, можливо буде повернутий давній грошовий борг.

  Молодим дівчатам такий сон пророкує короткостроковий, але палкий роман, або пригоди романтичного характеру. Варто бути уважними при спілкуванні з молодими хлопцями.

  Жінкам середнього віку варто бути насторожі: найближчим часом імовірна дружня зустріч зі старим приятелем, яка стане приводом для появи неприємних чуток про неї, здатних зіпсувати репутацію жінки.

  Прикмети народилися в народі багато років тому. Вони засновані на спостереженнях подій, збігів. Вірити чи сьогодні таких речей або жити звичайним життям — кожен вирішує для себе сам.

  pinit fg en rect red 28 До чого свербить попа (ліва, права сідниця, обидві сідниці, куприк) — народні прикмети для дівчат, жінок, чоловіків, наречених

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради