Ворона стукає в вікно чи сіла на підвіконня: прикмети і забобони

В народі ходить прикмета: якщо ворона стукає у вікно – скоро почнуться проблеми, нещастя, станеться горе. Особливо погано, коли перната б’ється у вікно, намагаючись потрапити в будинок. Наші предки вважали, що образ чорної птиці пов’язаний тільки з поганими подіями. Але чи так це насправді? Існують судження і про те, що ворона приносить звістку про швидкі життєвих зміни в кращу сторону.

До чого ворона стукає в вікно

Насправді ворона, тревожащая стуком по склу, є посланцем від предків. Така зв’язок з потойбічним світом зовсім не обіцяє негативних подій в житті. Духи померлих родичів намагаються повідомити людині про наближення шансі. Можливе виконання заповітної мрії.

vorona stuchit v okno ili sela na podokonnik: primety i sueveriya69 Ворона стукає в вікно чи сіла на підвіконня: прикмети і забобониПтиця, яка тривалий час неспокійно стукає в вікно, часто буває вісницею змін у житті людини. Деякі люди пов’язують її стукіт з тим, що незабаром у родині станеться страшне горе – смерть.

Прикмета може означати і інші зміни в житті:

  • стрибає по підвіконню ворона, яка іноді стукає, обіцяє приємні витрати;
  • птах наполегливо тарабанить по склу – нові можливості, великий шанс на здійснення бажаного;
  • два ворона, які турбують стуком, – швидка зустріч зі своєю другою половинкою.

У деяких випадках стукіт у вікно птахи – вісники далекої дороги. Найчастіше це приємний відпочинок, можливо подорож в далекі країни або просто заміська поїздка. Тому, якщо чорні птахи турбують стукіт у вікно, не треба їх проганяти.

Чому сідає на підвіконня

Часто поява пернатої оцінюють як ознаку негативних подій. З давніх часів люди вважали, що душі покійних переселяються у птахів. Ворони стали вісниками швидкої смерті і поганих подій саме з-за свого забарвлення і страхітливого каркання.

vorona stuchit v okno ili sela na podokonnik: primety i sueveriya70 Ворона стукає в вікно чи сіла на підвіконня: прикмети і забобониНародні повір’я і прикмети про прилетіла на підвіконня вороні трактуються зовсім по-різному.

Найпоширеніші трактування прикмети сидячого птаха на підвіконні:

  • влаштувалася біля вікна дівчини або хлопця швидке романтичне знайомство, яке, можливо, призведе до шлюбу;
  • якщо сідає на підвіконня біля відкритого вікна, то людину чекають приємні звістки;
  • несподіване каркання сидить на підвіконні чорної птахи вказує на те, що в даний момент людину хтось обговорює;
  • довгий її присутність означає серйозні грошові втрати, фінансові проблеми.

Слід звернути увагу на те, як саме сидить ворона: якщо вона спокійно сидить і дивиться в протилежну від вас сторону, значить, перната просто знайшла комфортне для себе місце.

Трактування прикмети, якщо ворона врізалася у вікно

Якщо ворона вдарилася об шибку, то не варто чекати добрих новин. Дана прикмета позначає наступні події:

  • небезпека для когось з членів сім’ї;
  • якщо налетіла на скло ворона отримала легкі ушкодження – людина поранитися або ушибется;
  • загибла птиця – серйозна загроза для життя людини.

vorona stuchit v okno ili sela na podokonnik: primety i sueveriya71 Ворона стукає в вікно чи сіла на підвіконня: прикмети і забобониВрізалася в скло перната може обіцяти неприємності у всіх життєвих сферах. Це може бути пожежа, серйозні хвороби, втрата фінансів, проблеми на роботі. Після такого знака необхідно дотримуватися обережності.

Бувають випадки, коли ворона налітає на вікно автомобіля. Ворони відмінно орієнтуються в просторі, тому така подія є знаком. Можлива серйозна аварія. Для запобігання неприємностей слід розвернутися і не продовжувати намічений шлях. Якщо поїздка невідкладна, то необхідно оглянути автомобіль на наявність несправностей і бути дуже уважним за кермом.

Як скасувати погана прикмета

Всі неприємності, які передбачаються прикметами, можливо попередити. Навіть якщо птах отримала серйозні пошкодження при ударі об віконне скло, можливо уникнути негативних наслідків. Для запобігання поганих подій в житті слід прив’язати на віконну ручку червону нитку з вовни. Таку ж дію необхідно виконати всім членам сім’ї. Після цього радять прочитати молитву.

Зганяти птицю, яка прилетіла на підвіконня, марно, так як негатив вона з собою забрати не може.

Позбавити ворону життя є великим гріхом. Після вбивства пернатої людина може втратити коханого, відчути значні грошові втрати і залишитися в злиднях. Таке прокляття може випливати з покоління в покоління.

У разі, якщо ворона сама розбилася об віконне скло, необхідно зібрати хліб у домі і віднести до церкви, згодувати знаходяться поруч птахам. Така дія послужить своєрідним відкупом від неприємностей і проблем. Птахи передадуть негатив іншій людині.

Найчастіше ворони, які стукають у вікно, не обіцяють людям погані події. Більшість прикмет, пов’язаних з пернатими, тлумачаться в позитивному ключі. Однак при агресивній поведінці ворон все змінюється. А померла птиця може служити звісточкою про швидкої смерті або серйозного біді. Не варто боятися смерті ворони, так як це ще сильніше притягне негатив. Всі прикмети можна нейтралізувати за допомогою оберегу і прочитаної молитви. Якщо ворон постукав у вікно – чекайте змін у своєму житті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради