Як правильно давати гроші в борг, коли можна і не можна – прикмети по днях тижня

Існує безліч прикмет і забобонів, пов’язаних з матеріальним благополуччям. Давати гроші в борг потрібно правильно. Враховуючи деякі нюанси і рекомендації можливо поліпшити власне фінансове становище, а не просто допомогти комусь у важкій ситуації. Також важливо правильно повертати взяті кошти, щоб вийти з чорної смуги і нікому не нашкодити.

dbf00a67a588c070f58d56127e946c95 Як правильно давати гроші в борг, коли можна і не можна – прикмети по днях тижня

Як давати гроші в борг: прикмети

За народним повір’ями розроблена ціла система послідовних дій. Необхідно враховувати безліч деталей, щоб грошовий потік тільки посилювався. За прикметами давати гроші в борг дозволено не кожен день і не всім. В крайньому випадку буде потрібно прочитати змову або провести простий обряд, щоб уникнути негативних наслідків.

Дає гроші в борг необхідно враховувати наступні фактори:

 • час доби;
 • фаза Місяця;
 • емоційний настрій;
 • якою рукою давати;
 • як скласти купюри;
 • що при цьому думати і говорити.

Чи можна давати гроші в борг ввечері

Прикмети свідчать про погане ознак, якщо зробити це під час сутінків або темряви. Вважається, що при таких умовах грошова енергія загубиться, не знайде господаря. В результаті у людини почнуться труднощі у фінансовому плані.

Сприятливим є яскраве сонячне світло, який допоможе грошей повернутися і примножити наявний капітал.

У ситуаціях, коли іншого вибору немає рекомендується дотримуватися простих правил:

 1. Давати правою рукою складені навпіл купюри, вільними краями до себе.
 2. Не можна перекладати з одних рук в інші.
 3. Підготовлені купюри покласти на землю або підлогу в будинку.
 4. Людина повинна підняти самостійно.
 5. Бажано підсвітити ліхтариком або лампою, імітуючи сонячне світло.
 6. Проговорити простий змова: «Йдіть, але повертайтеся, дохід мій примножуйте». Можна скористатися шепітком: «Гроші хоч і шкода, але потрібно, та на добру справу і добрим людям. Допоможіть і не повертайтеся до заданого терміну, а до потрібного часу».
 7. Не обов’язково запам’ятовувати наговори дослівно, сенс загальновідомих фраз допустимо висловити своїми словами.

В який час не можна позичати

Деякі дні вважаються найбільш несприятливими. Якщо давати гроші в борг саме в цей час, можливо заблокувати особистий грошовий потік. У цьому випадку слід очікувати низки неприємностей і проблем, пов’язаних з втратою матеріальних цінностей.

5910cd758a823f3811b0ffa4e937702e Як правильно давати гроші в борг, коли можна і не можна – прикмети по днях тижня

Не можна давати в борг:

 • на убуваючу Місяць;
 • сонячне або місячне затемнення;
 • тільки народившуюся або повний Місяць;
 • 13 або 31 числа;
 • у понеділок, вівторок або неділю;
 • перед Новим роком;
 • на основні церковні свята;
 • у темний час доби (вечір, ніч);
 • перебуваючи у пригніченому стані;
 • на похорони (краще просто віддати як благодійність).

Зручний час для цієї процедури

Головна умова – світлий час доби. Згідно з народними прикметами гроші в борг можна давати в першій половині дня. Це знизить навіть негативний вплив, коли для процедури вибрана не сама відповідна дата. Бажано звертати увагу на фазу нічного світила.

Припустимо позичати гроші лише на зростаючу Місяць. Вважається, що її зростання сприяє збільшенню власного фінансового добробуту, а також допоможе боржника швидше повернути борг.

На убуваючу заборонені будь-які маніпуляції з грошима. Єдиний виняток з цього правила стосується займає людини. Коли він знаходиться у великих боргах, не може тривалий час позбутися від зобов’язань, то повернення грошей під час спадної фази допоможе йому разом з ними віддати свої біди, проблеми, негаразди. Але це негативно відіб’ється на тому, хто йому позичав. З цієї причини рекомендується попросити людину трохи відстрочити платіж і повернути запозичені засоби пізніше.

Кому можна давати гроші в борг, а кому ні

Від ситуації і особистих якостей занимателя безпосередньо залежить, коли фінанси повернуться до господаря і повернуться взагалі. Сприятливо позначиться допомогу заможному, успішному підприємцю. Позитивна енергія успіху, везіння і багатства збільшаться разом з повернутими їм засобами.

Дати гроші також можливо людині, яка не боїться труднощів, завжди знаходить вихід із складних ситуацій, життєрадісний, відповідальний, дорожить репутацією і хорошим думкою про себе. Бажано попросити його написати розписку. Це вбереже від непередбачених ситуацій.

42c57824f67e0de2d1e2cf6f1d5e867b Як правильно давати гроші в борг, коли можна і не можна – прикмети по днях тижня

Не завжди краще давати в борг родича або близького друга. У ряді випадків можна залишитися і без нього і без грошей. Не рекомендується позичати тим, у кого займали самі. Так фінанси доведеться чекати довше звичайного, людина може запропонувати пробачити один одному борги, що не завжди буває вигідно. Рідко повертають люди, схильні до разгульному способу життя, завзяті гравці і гульвіси.

Якою рукою

За логіку відповідає ліва півкуля головного мозку, також керує рухами правої руки. З цієї причини рекомендується позичати саме правою, оскільки це сприяє раціональному обмірковування ситуації, допоможе позичальнику керуватися логікою, швидше повернути фінансові кошти.

Не можна давати і повертати борги лівою рукою. Це вважається поганою прикметою, націлює на неробство, швидкий і безцільний злив фінансів на непотрібні речі.

Інші умови при позичанні грошей

Існують також інші рекомендації, дотримання яких допоможе не втратити, а примножити власний капітал. Менш забобонним людям достатньо обмежитися загальними правилами – зростаюча Місяць, перша половина доби, права рука. Вірить у народні прикмети бажано дотриматися всі нюанси, щоб запевнити власну підсвідомість у правильності вчинку, що запозичені кошти обов’язково повернуться.

Дати в борг допустимо при обліку наступних правил:

 1. Гроші не передавати в руки. Покласти на стілець, стіл, підлога, будь-який інший предмет інтер’єру.
 2. Не можна купюри складати на обідньому столі.
 3. Дерево забирає негативну енергетику, тому при неправильно повернутий борг рекомендується покласти гроші на дерев’яну поверхню, залишити на 1 годину.
 4. Купюри згортати навпіл, тримати вільними кінцями до себе.
 5. Не можна позичати суми з числом 2, наприклад, 200, 2000 рублів.
 6. Лівою рукою дозволяється тільки забирати борг.
 7. Рекомендується потрібну суму видати максимально великими купюрами.
 8. Не можна дозволяти повернути борг купою дрібних грошей. Подібна дрібниця здатна забрати фінансову енергію, призвести до небажаних наслідків.
 9. Шкодувати про тих засобах не можна. Рекомендується переконати себе в тому, що вони повернуться до потрібного терміну.
 10. Даючи в борг подумки бажати успіху і удачі.

Календар для позики та повернення

Не всі дні тижня підходять для позичання та повернення фінансових коштів. Дізнатися, чи можна саме сьогодні провести подібні маніпуляції з грошима, допоможе місячний календар. Існують загальні рекомендації без урахування дати по фазі Місяця.

Як день тижня впливає на борги:

 1. У понеділок вкрай небажано займатися фінансовими справами. Існує повір’я, що в результаті кошти будуть бездумно витрачені на непотрібні речі.
 2. Вівторок пророкує надовго залишитися в боржниках.
 3. У середу допустимо давати в борг тільки в першій половині дня до обіду.
 4. Найкращим днем, щоб позичити гроші, є четвер. Він сприятливо позначиться на обох сторонах, допоможе швидше забрати борг назад.
 5. П’ятниця особливо негативно впливає на кошти, які і без того заборгували, не повернули вчасно. Підходить тільки для самих надійних людей.
 6. У суботу бажано тільки повертати гроші.
 7. Недільний обов’язок часто радять пробачити, оскільки він повернеться назад не завжди.

Облік основних рекомендацій при позичанні коштів сприяє швидкому поверненню, а також збереження доброзичливих відносин з усіма учасниками правочину. Правильно проведена процедура сприятливо відбивається на фінансових потоках обох сторін. Матеріальні цінності вимагають рахунку і дбайливого ставлення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради