До чого сверблять брови: права, ліва, прикмети про свербіння брів

k chemu cheshutsja brovi pravaja levaja primety o zude brovej ecbbf0c До чого сверблять брови: права, ліва, прикмети про свербіння брів

Деякі люди дуже серйозно сприймають знаки, які подає їх власне тіло. Звідки така увага до різних тілесним сигналам цілком зрозуміло: іноді свербіж, печіння або висипання важко пояснити рядовими фізіологічними причинами.

У прийме про свербіння досить широкий спектр трактувань. Наприклад, “свербить ліва брова” – прикмета суперечлива. Найчастіше цей знак пов'язують з плітками або наклепом, проте дану розшифровку можна вважати абсолютно справедливою лише за умови, що свербіж в області брів поєднується з відчуттям палаючих вух. Тим часом у забобони, яке пояснює, до чого можуть свербіти брови, є чимало цілком оптимістичних тлумачень.

До чого можуть свербіти права чи ліва брови

Сучасна людина існує в ритмі поспіху і постійної зайнятості собою, нам ніколи дивитися по сторонах, звертати увагу на те, що відбувається навколо. Часом ми навіть не знаємо імен своїх сусідів по сходовій клітці. Наші предки жили в більш спокійному ритмі, а тому мали можливість спостерігати за близькими, помічати закономірності і робити цілком достовірні висновки. Звід народних прикмет – це результат багатовікового аналізу дрібних епізодів, на кшталт вискочив на носі прищика або висипання над губою, а також наступних за цим подій.

Звичайно, звертатися до тлумачень прийме має сенс, якщо у виниклого свербежу немає природних причин: брови можуть свербіти після косметичних процедур (надання форми, фарбування, відвідування солярію) або при алергічних реакціях. Коли нав'язливе відчуття можна пояснити наявністю будь-якого зовнішнього подразника, розшифровки прийме не працюють.

Свербить ліва брова: прикмета закликає до обережності

k chemu cheshutsja brovi pravaja levaja primety o zude brovej f52388b До чого сверблять брови: права, ліва, прикмети про свербіння брів

Сигнали тіла, які проявляються з лівого боку, рідко тлумачаться в позитивному ключі. З давніх часів вважалося, що за лівим плечем людини варто злий дух (з приходом християнства цей образ перетворився в біса-спокусника). Отже, хороших ознак з лівої сторони не чекали.

Вважається, що паління або нав'язливий свербіж в області лівої брови попереджає, що хтось проклинає за вашою спиною. Один із знайомих обурений будь-яким з ваших вчинків, засуджує вас або ж заздрить досягненням. Через ці низинних емоцій недоброзичливець розпускає плітки і намагається налаштувати оточуючих проти вас.

Іноді прикмету пов'язують з далекої діловою поїздкою, а в деяких регіонах кажуть, що печіння в області лівої брови віщує неминучі сльози. В одному ряду зі сльозами варто здивування, причому майбутній людині сюрприз навряд чи можна назвати приємним. Швидше, слід готуватися до візиту вороже налаштованої людини або несподіваного розмови, який матиме сумні наслідки.

Ще одна поширена розшифровка забобони говорить про високу ймовірність стати жертвою обману або фінансового шахрайства. Словом, якщо у вас засвербіла ліва брова, в найближчі дні постарайтеся діяти обережно і розважливо.

Якщо свербить брову справа

k chemu cheshutsja brovi pravaja levaja primety o zude brovej a8d1939 До чого сверблять брови: права, ліва, прикмети про свербіння брів

Коли свербить права брова, прикмета розшифровується з більш оптимістичними прогнозами. Кажуть, що печіння або свербіж над правим оком віщує поява нового знайомого, який зробить благотворний вплив на ваше життя. Ще одне тлумачення уточнює, що людину чекає раптова, але приємна зустріч з ким-то з минулого.

Якщо нав'язливі відчуття поширюються на праву скроню або щоку, значить, вас хвалять. Прямо зараз хтось висловлюється про вас в позитивному ключі: захоплюється зовнішністю, характером, а може бути, навіть пропонує вашу кандидатуру на підвищення.

Ще одне трактування віщує радісна подія, приємні емоції, несподіваний поворот справ на краще. А якщо права брова свербить разом з долонькою, то можна сміливо очікувати будь-якого прибутку: подарунка, премії, виграшу в лотерею.

Чому сверблять обидві брови відразу

До чого сверблять брови? Прикмети кажуть, що сильний, майже нестерпний свербіж в області надбрівних дуг попереджає про несподіване візит гостей. Прикмета не уточнює, чи будете ви раді відвідувачам, однак і будь-яких неприємностей не віщує. Судячи з усього, атмосфера незапланованих посиденьок буде нейтральною.

Найбільш поширена розшифровка пророкує поліпшення матеріального становища, причому мова йде не про разовому вливання в бюджет, а швидше про появу додаткового джерела доходу або скорочення витрат.

За старих часів побутував вислів: “зачесати брови – доведеться поклонитися”. Це означає, що незабаром людині належить звертатися за допомогою, дякувати за підтримку або просити вибачення за якусь провину.

Нюанси трактування для жінок і чоловіків

k chemu cheshutsja brovi pravaja levaja primety o zude brovej e7d572d До чого сверблять брови: права, ліва, прикмети про свербіння брів

Всі розшифровки, наведені вище, справедливі як для жінок, так і для чоловіків, проте деякі пояснення враховують стать людини, якого дошкуляє свербіж в області брів.

Так, чоловікам прикмета обіцяє знайомство з темпераментної представницею прекрасної половини людства. Якщо свербить справа, відносини будуть приємними і тривалими, можливо, справа навіть закінчиться весіллям. Сверблячка з лівого боку попереджає чоловіка, що спокуслива особа стане джерелом багатьох неприємностей.

Жінці слід поставитися до забобонів з особливою увагою, якщо вона чекає дитину. Старовинні тлумачення стверджують:

  • відчуття корости в області правої брови провіщає народження хлопчика
  • свербить з лівого боку особи – чекайте дівчинку
  • часто виникає бажання почухати то одну, то іншу, то обидві брови відразу свідчить про народження двійні

Багато тлумачі вважають за необхідне враховувати час, в яке проявилися симптоми тієї чи іншої прикмети. Розшифровки прикмети про що зудять бровах доповнюються важливим уточненням: чим раніше протягом доби засвербіла брову, тим вище ймовірність, що марновірство збудеться в найбільш сприятливому з можливих варіантів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради