Модна біжутерія 2020-2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Одним із способів створити яскравий красивий образ, розставляючи потрібні акценти, є модна біжутерія. Тенденції змінюються, і в 2020 при купівлі біжутерії необхідно розуміти, в якій тематиці і стилі слід вибирати прикраси, а також дотримуватися кількох основних правил. Такий комплексний підхід дозволить без зайвих витрат створити модний look, виглядати гармонійно, актуально і стильно.

Правильно і зі смаком комбінуючи в образі сережки, кольє, браслети, амулети з самих різних матеріалів, прикраси зі стазами, брендового символікою або в квіткової тематики, можна підкреслити унікальність образу.

Переваги біжутерії перед дорогими прикрасами

Модна біжутерія 2020-2021 року поєднується з модними тенденціями в одязі, макіяжі. Така синергія в моді неподільна, адже завдання підбору прикрас полягає в посиленні естетичного ефекту і акцентуванні стилю, гармонійно завершуючи модний образ. Не завжди при виборі ціна є вирішальним чинником. Недорога біжутерія може розкрити темперамент, характер.

Приймаючи рішення, які підібрати прикраси до того або іншого образу, варто знати, що біжутерія має ряд переваг перед дорогими ювелірними прикрасами:

 • Індивідуальність. Навіть недорогі, але оригінальні кільця, браслети або кольє зможуть розкрити індивідуальність особистості, якщо правильно їх поєднувати з предметами гардеробу.
 • Доступність. Всі прикраси, виконані з металу, пластику, текстилю, дерева або бісеру доступні за ціною.
 • Оригінальність. Стильні аксесуари hand-made додадуть навіть строгому і класичного образу нот оригінальності.
 • Універсальність. Біжутерію можна сміливо надягати як у повсякденному житті, так і для вечірніх заходів, експериментуючи з образами.
 • Асортимент. Оскільки для виготовлення бюджетних аксесуарів менш затратно, без використання дорогоцінних металів, виробляється біжутерія у великому обсязі, що надає покупцям великий асортимент вибору.

10c979568e52f3c6394f5293d48cdbac Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинкиУ статті наведено приклади модною в 2020-2021 році біжутерії.

Біжутерія є гідною і оригінальною заміною дорогим ювелірним виробам.

Недорогими аксесуарами доречно доповнювати будь-який спосіб, чи то, як вечірній look, або повсякденний casual. В арсеналі модниць може бути досить великий асортимент прикрас, що дозволить змінювати образи без особливих фінансових затрат.

Основні напрями

Природа жінки полягає в тому, що вона живе у світі почуттів і образів, саме тому їй притаманна зміна стилю в залежності від способу життя, настрою і стану душі. Біжутерія допомагає створювати абсолютно новий і креативний look без особливих витрат, але при виборі аксесуарів необхідно орієнтуватися в напрямках та тенденції моди.

Залежно від матеріалу виготовлення можна виділити кілька напрямків:

 • Елітна. Така біжутерія створюється іменитими майстрами і дизайнерами, часто асортимент представлений ексклюзивними моделями. Для виробництва сережок, кольє, браслетів і інших атрибутів використовують благородні натуральні метали, але не високої якості, інкрустуючи вироби кристалами Swarovski.
 • Ювелірна. У таких виробах використовують натуральні або напівдорогоцінне виробні камені — бурштин різного відтінку, перли, корали, а також філігранне емалеве покриття. Візуально така біжутерія не поступається дорогим ювелірним виробам.
 • Hand-made. Вироби ручної роботи завжди самобутні, оригінальні, можуть стати справжньою родзинкою образу. Для виробництва таких аксесуарів використовуються будь-які підручні матеріали — дерево, метал, бісер і намистини, скло, нитки і текстиль, пластмаса, всі види дроту і багато іншого. Плюс таких виробів в їх екстравагантності і креативності.

2bea0b46418f3f450fc21888f948e0e0 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

В аспекті стилю існує безліч напрямків біжутерії.

Нижче представлено кілька основних з них, які особливо популярні в модному сезоні 2020 року:

Стиль Використовувані матеріали Особливості біжутерії
Авангардний Метали, дерево, тканини, скло, пластмаса Стиль, вільний у виборі матеріалів виготовлення та втілення ідей. Особливість стилю в його авангардної оригінальності, штучності виробів, ексклюзивному творчому підходу майстра до кожного виробу.
Етнічний Дерево, бісер, черепашки, насіння тропічних рослин, перламутр, текстиль Відмінність напрямку в етнічних мотивах – японських, індійських, африканських, слов’янських та інших. Стиль вважається найзагадковішим, оригінальним, але вимагає особливого підходу при поєднанні з одягом.
Класик Намистини, напівдорогоцінне каміння, метал, перли Зовні імітують вироби класичні ювелірні вироби. Такі сережки, каблучки, ланцюжки з кулоном можуть доповнити будь-який образ, доречні на вечірньому заході або в офісі, універсально поєднуючись з будь-яким одягом.
Хай-тек Метал, дерево, пластик Суть стилю в геометричності виробів. У виготовленні аксесуарів використовується мінімум декоративних елементів, яскравих кольорів, змішання фактур. Велика увага приділяється формі і лаконічності.
Вінтаж Бронза, черненые метали «Костюмна» біжутерія, введена в моду Коко Шанель, в період підняття податків на прикраси у Франції. В основному в такому стилі представлені брошки, сережки, кольє, форма і фактура яких виконана «під старовину».

Вибираючи напрямок, важливо, насамперед, враховувати, наскільки створений за допомогою одягу, аксесуарів, прикрас і образ макіяжу доречний в тій чи іншій ситуації. В залежності від призначення біжутерія буває повсякденному, офісної, вечірній, весільній.

963fd768c4c1631f85022ef2f38ebaa7 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Існує також безліч напрямків біжутерії – Ар-Нуво, мілітарі, молодіжна, стімпанк, гламурна, Арт-деко і ретро. Дизайнери пропонують експериментувати з вибором, можна сміливо поєднувати кілька близьких або контрастних стилів, домагаючись максимальної гармонії образу.

У новому сезоні 2020-2021 модна біжутерія відображається в таких деталях:

 • Елітні прикраси зі срібла, недорогих благородних металів з позолотою і переплетеннями.
 • Прикраси з натуральної шкіри, декорованою різними деталями — намистинами, стразами, камінням, металевими елементами.
 • Текстильні вироби з компонентами з атласу, шовку, пір’я.
 • Аксесуари з великими широкими, конструктивними деталями.
 • Біжутерія з виробні або натуральними каменями, стразами, намистинами, перлами.
 • Оригінальні аксесуари в стилі casual, street style, виконані в авторських техніках hand-made.

Враховуючи всі модні тенденції, модницям набагато простіше вибирати сережки, кільця, шийні прикраси та іншу біжутерію з пропонованого майстрами асортименту.

Кільця

Модна біжутерія, яка актуально для створення образів у 2020-2021 році, — це незвичайні поєднання стилів і фактур. Кільця є невід’ємним атрибутом, вітається будь напрямок — від класики до авангарду і етнічних мотивів.

ed65b2526c7950f10698e4f12a19f514 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Основні принципи вибору кілець в 2020-2021 році:

 • Об’ємні вироби з великими яскравими каменями. Такі прикраси необхідно носити на одному з пальців — в середньому або вказівному.
 • Персні в етнічному стилі. Для такої прикраси необхідний цілісний образ, що гармонує з одягом і макіяжем в єдиному стилі.
 • Набори тонких кілець. Вони можуть надіватися на кожен палець, створюючи ніжний і витончений образ.
 • Персні. Великі аксесуари можуть прикрашатися камінням, ліпленням з полімерів, литтям з металу, а також етнічної розписом.
 • Кільця-змії з ланцюжком. Прикраса надягають на першу фалангу, щоб ланцюжок з’єднувала два елементи між собою.
 • Розімкнені кільця. Такі вироби створюють оригінальний look і прикрашаються камінням, перлинами або фігурними елементами з металу, скла, полімерів.

На піку популярності залишаються кільця з дрібними підвісками, декоровані емаллю. Також основний тренд сезону — кільця в стилі hi-tech трикутної, квадратної форми, які носяться парно або на всіх пальцях відразу.

Модні прикраси у вигляді браслетів

98d7dd7b7c05a57d2aa8e01707a4b82c Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Браслети завершують образ, розставляючи вишуканий штрих і оформляючи витончена жіноча зап’ясті.

У 2020-2021 році, на думку дизайнерів, стануть такі прикраси:

 • Тонкі браслети, нагадують ланцюжка. Вони можуть бути доповнені мініатюрними підвісками різних форм і тематики. Така прикраса доповнить повсякденний стиль і прикрасить вечірній образ.
 • Яскраві і масивні браслети. Прикраси з великими деталями — металевими елементами, намистинами, керамічними шармами або підвісками додадуть оригінальності річному образу, доповнюючи будь-який сучасний стиль в одязі.
 • Біжутерія з шкіри. Тонкі або широкі браслети, виконані з натуральної шкіри і прикрашені всілякими декоративними деталями, доповнять стильний casual-look. Не варто надягати такі прикраси в офіс, на діловий обід або для вечірнього заходу. Оригінальний аксесуар підійде для побачень, походів у кіно і зустрічей з друзями.
 • Пластикові браслети в анімалістичному стилі. Великі прикраси з хижою забарвленням зроблять образ більш екстравагантним і ефектним.

Слід зазначити, що в 2020 році на піку популярності залишаються також тонкі ланцюжки-браслети на щиколотку. Вони можуть бути виконані з тонкого металевого дроту, ланцюжки, нитки, аксесуар можна прикрасити дрібними деталями — підвісками, бісером, кольоровими стразами.

Сережки

Модна біжутерія 2020-2021 року представлена як у традиційних, так і креативних дизайнерських рішеннях. Недорогі аксесуари можна підбирати в комплекті або окремо, все залежить від заходу і індивідуальних переваг.

Сережки є відмінним аксесуаром, завдяки правильно підібраним сережок можна скорегувати недоліки обличчя і зовнішності в цілому, залучити гідності і розставити акценти на деталях.

0564ceee8543075de7fb2246f69ab032 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

У новому модному сезоні 2020-2021 варто звернути увагу на наступні моделі:

 • Сережки-обручі. Великі аксесуари в стилі Giorgio Armani з кількома концентричними кільцями і елементом-метеликом у мочки вуха — тренд сезону.
 • Одиночна сережка. Якщо аксесуар в стилі Valentino і Marc Jacobs виглядає екстравагантно, масивно, оригінально, яскраво, сміливо, він самодостатній і не потребує парі. В іншу мочку досить протягнути блискучий «гвоздик».
 • Кафи. Їх перевага полягає в тому, що кафи можна носити навіть тим, у кого не проколоті вуха. Аксесуар надівається в мочку або кріпиться на будь-яку частину вуха. Кафи можуть бути прикрашені підвісками, інкрустовані стразами, камінням, намистинами або витіюватими металевими елементами.
 • «Пензлика». Сережки-бахрома з дрібних ниток став класикою вечірнього образу. Аксесуари можуть бути різної довжини, декоровані всілякими стразами, намистинами. Основне правило кольору сережок-пензликів – гармонія з кольором очей, щоб підкреслити достоїнства зовнішності. Також можна сміливо вибирати класичні відтінки – чорний, червоний, срібло або золото, довжина може бути будь – злегка довшою мочки або доходити до плечей.
 • З перлами. Моделі з перлинами стали хітом сезону 2020-2021. Біжутерія з крихітними перламутровими намистинами або великим перлами доповнить вишуканий вечірній образ, прикрасить строгий офісний look, а також стане родзинкою вбрання в стилі casual.
 • Пластикові вироби. Яскраві аксесуари-матрьошки з пластику неонових відтінків знову в моді і доповнять сміливий молодіжний стиль.

Незмінно модною залишається класика — сережки-ланцюжка, «гвоздики», невеликі кільця.

Один з нових трендів — поєднання в одному образі сережок різної довжини. Підбираючи сміливий у своїй непропорційність look, важливо поекспериментувати перед дзеркалом, новий тренд може підійти не кожної дівчини і при невмілому підборі порушити гармонію образу.

Амулети і нашийні прикраси

Нашийні прикраси дозволяють акцентувати увагу на зону декольте, шию зробити більш витонченою, створюючи витончений і жіночний образ.

230d7a390700035b5387e4d55650dba8 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

У новому сезоні 2020-2021 модно вибирати:

 • Чокеры. Обхватывающее шию прикраса може бути виконано з шкіри, кількох тонких ланцюжків, переплетених між собою, бісеру, ажурного мережива, атласного текстилю, декорованого металевими елементами або намистинами. Ширина чокера може бути будь, вибирають такий аксесуар найчастіше молоді дівчата.
 • Кольє-комір. Сплетене з бісеру або намистин кольє у вигляді коміра може прикрасити строгий офісний look, доповнити лаконічний однотонний наряд.
 • Ланцюжка з кулоном. Класичне прикраса залишається незмінно популярним завдяки безлічі варіацій. У 2020 році модно носити ланцюжок з підвіскою у вигляді масивного кольорового каменю, оригінального амулета в етнічному стилі, великого кулона геометричної форми в стилі hi-tech.
 • Сплетені з тонкого металевого дроту кольє, масивні бархотки з великими кольоровими каменями.
 • Вінтажні кольє. Такі вироби володіють особливим шармом. Модними залишаються вироби з перлів – кольє з декількох ниток з перламутровими намистинами, скріплених великою брошкою.
 • Кольє в етно-стилі. Стильні масивні прикраси на бронзової дроту, декоровані монетками, бісером або металевими деталями прикрасять романтичний casual образ. Особливо ефектно виглядають вироби, що імітують символіку і магічні атрибути стародавніх народів.
 • Оверсайз-ланцюга. Новий тренд – це нашийні прикраси у вигляді довгих ланцюжків – тонких або з великими масивними ланками, однієї фактури або в змішанні матеріалів – текстилю, металу, пластику, або нитки скляних намистин.
 • Намисто з яскравих пластикових бусин. Великі нашийні аксесуари з яскравих пластикових бусин через кілька десятиліть знову в тренді.

Основним трендом нашийні прикрас у новому сезоні є кілька ланцюжків різної довжини, доповнених лаконічним тонким чокером у вигляді атласної стрічки або плетеним шкіряним шнуром. Також залишаються популярними аксесуари у вигляді переплетень ланцюжків з металу і яскравих нашийні шовкових хусток.

Атрибути з символікою брендового

Створюючи нову колекцію, дизайнери випускають лінію модної біжутерії з брендового символікою. Логотипи відомих модних будинків є невід’ємною атрибутикою стильних прикрас 2020 року. На думку стилістів, саме брендовий символіка, якою прикрашений біжутерія, допоможе додати модному образу особливий шарм, розставить акценти і зробити його стильним.

8ddad7845c8c463cad274cfbd1bcffb7 Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Модні, будинки, прикрасили біжутерію своїми логотипами:

 • Gucci;
 • Christian Dior;
 • Balenciaga;
 • Chanel.

Це не весь список дизайнерів, але представлені логотипи часто використовуються у виробництві аксесуарів і прикрас для мас-маркету.

Брендовими символами прикрашають сережки, кольє, підвіски, браслети.

Основні плюси вибору таких аксесуарів:

 • вишукана демонстрація статусу і елітарності;
 • величезний асортимент недорогих прикрас;
 • можливість підкреслити бездоганний смак і знання модних тенденцій.

При виборі прикрас варто вибирати один аксесуар з брендового символікою або комплект прикрас. Всі аксесуари повинні підбиратися в єдиному стилі, щоб мати вигляд повного гарнітура. Варто пам’ятати про гармонії, адже наявність брендового символу в образі вимагає комплексного підходу, бездоганного підбору всіх його елементів – одягу, макіяжу, взуття.

З квітковою тематикою

Модна біжутерія 2020 року багатолика. Тенденції включають цілий калейдоскоп дизайнерських рішень — від стриманої і лаконічній класики до сміливого авангарду і екстравагантності.

d25edf0ed6fd041643de6737f589f59e Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

Квіткова тематика в біжутерії дозволяє підкреслити жіночність, витонченість, розкрити особливості характеру.

Такі прикраси універсальні і актуальні практично на будь-якому заході.

Є два основних напрямки в 2020-2021 році:

 • Новий модний флористичний тренд сезону 2020-2021 — це сережки, кільця, кольє, декоровані елементами у вигляді розкрилися квітів. Масивна блискуча біжутерія, оздоблена камінням, кристалами і стразами дозволяє підкреслити витонченість ліній, стрункість і крихкість фігури. Мініатюрні елементи, навпаки, більше підходять для дівчат великої статури, роблячи акцент на граціозність і вишуканість.
 • Таким популярним напрямком флористичної тематики є біжутерія з металу з емаллю. За спеціальною технологією на кільця, сережки, масивні браслети і кольє наноситься емаллю малюнок.

У новому сезоні популярні прикраси з яскравими квітковими візерунками. Модна біжутерія з флористичними мотивами дозволяє освіжити красу образу, надаючи йому романтичності, жіночності і легкості. Крім класичної біжутерії – сережок, кольє, браслетів, квітковими мотивами прикрашають обідки, тіари та інші аксесуари для волосся.

Зі стразами та камінням

Модна біжутерія 2020 року — це різноманітність фактур, матеріалу і дизайнерських ідей. На піку популярності залишаються вироби, інкрустовані камінням та стразами. Знову в тренді незвичайні, контрастні за стилем поєднання. Тому блискаюче пишність можна носити не тільки в поєднанні з вечірніми образами, але і доповнити вишуканим шармом практичний наряд в стилі casual.

В асортименті виробників є вироби з простих виробних каменів і стеклярусу, а також елітна біжутерія, інкрустована кристалами Сваровскі. Блискучим декором прикрашають будь-які аксесуари, все залежить від ідеї дизайнера або майстра.

Популярні в 2020 році прикраси, декоровані камінням та стразами:

2560e92d46a302fe76716a79ab09cd5c Модна біжутерія 2020 2021. Фото, тенденції, тренди: сережки, намиста, кольє, кільця, бренди, новинки

 • Брошки. Знову в моді брошки у вінтажному стилі, прикрашені камінням і виконані в техніці «під старовину». Також у тренді яскраві фігурні брошки хенд-мейд, виготовлені з бісеру і страз, нашитих на основу з натуральної шкіри.
 • Намисто, кольє. Популярні масивні багатокомпонентні кольє у кілька ярусів у королівському стилі, декоровані яскравими виробні або напівдорогоцінним камінням.
 • Тіари, обідки, шпильки. Аксесуари для волосся зі стразами різної форми і розмірів стануть найкращим доповненням весільного або вишуканого вечірнього образу.
 • Сережки. Великі, прикрашені стразами та камінням сережки гармонійно доповнять вечірнє вбрання, а мініатюрні «гвоздики» з кристалами Сваровські стануть родзинкою офісного або повсякденного образу.
 • Браслети. Тонка нитка кристалів, обвивающая зап’ясті або щиколотку, підкреслить витонченість, а стильний масивний браслет, виконаний з шкіри і розшитий великими каменями-кабошонами, зробить look ефектним і яскравим.
 • Підвіски, амулети, кулони. Знову популярні витончені кольє на волосіні з блискучим кристалом-краплею посередині, а також великі кулони геометричної форми, інкрустовані камінням та стразами.

Одним з основних напрямів нового сезону є прозорість.

Особливою популярністю у модниць будуть користуватися комплекти аксесуарів з прозорими елементами, немов діаманти чистої води. При підборі біжутерії з кристалами і камінням слід дотримуватися принципу помірності.

Занадто велика кількість блискучих елементів в образі може порушити гармонію стилю, демонструючи відсутність смаку. Досить скомбінувати не більш 3-х блискучих прикрас для вечірнього, або не більше 2-х для повсякденного образу.

Стильна і модна в 2020-2021 році біжутерія представлена різними напрямками. В тренді знову класика, вінтажні вироби, авангард, анімалістичні та флористичні мотиви, масивні і оригінальні прикраси. Експериментуючи і створюючи стильний look, важливо пам’ятати про гармонії, правильно поєднуючи всі елементи — одяг, макіяж і біжутерію.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради