Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Будь татуювання для двох необов’язково повинні виглядати однаково. Парні малюнки на тілі можуть доповнювати один одного за змістом або являти собою 2 половини однієї картини.

Знання стилів та видів тату, розуміння того, на якій частині тіла картинка буде виглядати найкраще, а також як правильно вибрати парні малюнки, допоможе людям не тільки прикрасити своє тіло, але і грамотно закласти потаємний сенс в набиту татуювання.

Види та стилі парних татуювань

Парні татуювання для двох підрозділяються на кілька видів.

Така класифікація заснована на типі зв’язку людей, що прийняли рішення набити схожі картинки на свої тіла:

 • любовні (у тому числі весільні);
 • для друзів (подруг);
 • сімейні (мають на увазі не тільки кровнородственные зв’язку, але і відносини між подружжям).

За своїм стилем парні тату можуть виконуватися:

 • геометрія (наприклад, однакову биття пульсу, стріли, знаки нескінченності);
 • анимализме (зображення тварин);
 • символізм (значущі символи);
 • у вигляді серця в різних варіаціях (однакові серця, розбите серце)
 • дотворк («точковий» малюнок);
 • у вигляді картинки, як би розфарбованої акварельними фарбами.

71282c5989908bf63e9af0c44e2e2e71 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Перед прийняттям остаточного рішення про те, яку татуювання буде набивати собі пара людей, їм варто не тільки досконально вивчити зміст обраного ескізу, але і продумати деталі малюнка, здатні зробити його унікальним, зрозумілим тільки носіям тату.

На якій частині тіла варто наносити парні татуювання

Щоб татуювання радувала свого власника максимально тривалий час, необхідно правильно вибрати місце її нанесення. Для парних татуювань переважні області шкіри, приховані від першого погляду незнайомців. Це пояснюється бажанням людини приховати інтимну, значущу деталь свого образу від навколишнього світу.

Місце нанесення тату також визначає і її розмір. Якщо площа, необхідна для нанесення обраного ескізу, велика, то приховати картинку від сторонніх очей буде скрутним.

Найбільш поширеними місцями на тілі для парних тату є:

 • тильна сторона долонь;
 • безіменні пальці;
 • зап’ястя;
 • плечі;
 • передпліччя;
 • низ живота;
 • спина;
 • ребра;

e06ef2d5bb14136a136357d29e8fe902 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

 • стегна;
 • бічна частина ступні.

Щоб не пошкодувати надалі про зробленої татуюванні, важливо вивчити особливості догляду за натільною малюнком і характерне зміна його стану з плином часу в конкретній області.

Наприклад, картинка, набита на зап’ясті, втратить свій зовнішній вигляд швидше, ніж аналогічна тату, нанесена на стегні. Це пояснюється підвищеною рухливістю шкіри в кистьовому згині руки.

Як правильно вибрати те, що наносити парам

Парні татуювання повинні володіти змістом, зрозумілим тільки їх носіям. Натільні малюнки для двох рекомендують вибирати виходячи з ключових визначальних параметрів. Для цього доцільно скористатися алгоритмом, створених професійними татуировщиками з метою полегшити вибір ескізу своїм клієнтам.

Наприклад:

 • Визначитися з тим, який факт із спільного життя (наприклад, весілля або місце знайомства) або конкретну дату (дата народження дитини або дата весілля) планується «зашифрувати» в татуюванні.
 • Вибрати ескіз які знаходяться у вільному доступі в Інтернеті або розробити його індивідуально з майстром за окрему плату.
 • Додати деталі на вибрані картинки (наприклад, на підставі корони приписати римськими цифрами дату весілля або на сліді від ніжки немовляти розмістити дату народження дитини).

Не рекомендується вибирати ескіз маленького або середнього розміру, що складається з безлічі деталей. З часом деформація будь татуювання неминуча, а при наявності дрібних складових частин картинки провести корекцію з метою відновлення первісного вигляду тату буде важко навіть самому досвідченому майстрові.

Парні тату для закоханих

Закохані, перебуваючи в ейфорії від натовпу один до одного почуттів, найчастіше вибирають однакові картинки для нанесення на шкіру або ті, які знаходять сенс виключно при їх зіставленні.

Згідно зі спостереженнями татуювальників, молоді пари останнім часом віддають перевагу таким ескізами:

652279f9ab427f196659ef13a6a9c293 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Папужок – нерозлучників воліють набивати собі ті, хто не уявляє життя один без одного. Згідно з дослідженнями, ці птахи постійно тримаються поруч, а при тривалому перебуванні в розлуці, гинуть. Вибираючи ескіз із зображенням папуг – нерозлучників, закохані таким чином вимовляють своєрідну клятву один одному у вічній вірності і підтримки своєї другої половини.
64c4b1595102c733448cad1a7c6c377a Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Татуювання у вигляді мозаїки уособлюють глибоку прихильність своїх власників один до одного. Вони, набиваючи на своє тіло такий малюнок, підтверджують, що, тільки перебуваючи разом, відчувають себе комфортно і цільно. Варіаціями такого ескізу може бути традиційний пазл і його складова частина (не у формі серця) або 2 частини мозаїки, збігаються гранями при зіставленні.

Для чоловіка з дружиною

Чоловік і жінка після офіційного одруження вирішують робити парні татуювання зазвичай в якості додаткового визнання серйозності їхніх намірів один до одного. Найпопулярніша татуювання для подружжя – дата їхнього весілля римськими цифрами.

Крім традиційної картинки, сучасні молодята можуть звертатися до майстрів з проханням набити:

Варіант ескізу Опис і характеристика
9ab6b7b86ef5c9e897fc46947c5cec0c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Корони зі значущою датою в підставі – символ хизування своєю другої половини ранг короля чи королеви. Вибираючи такий ескіз, подружжя підкреслюють значущість шлюбу для них, а також визнають, що чоловік або дружина є їх другою половиною не просто «по паперах», але і в справжньому житті.
ff4a77213f7697f8a4cbdc059e8e759c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Масті карт воліють набивати собі ті, чия історія знайомства якимось чином пов’язана з грою. Наприклад, відносини подружжя зав’язалися на спортивних змаганнях. Наносячи такий малюнок на внутрішню сторону пальців, пара підкреслює своє трепетне ставлення один до одного і бажання приховати своє щастя від сторонніх очей.
5ea2cc474d8f710e5a2c4b6d17bcd734 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Тату на безіменному пальці правої руки вибирають молодята, які відмовилися від традицій і прийняли рішення не носити обручки. Оперізуючий палець напис візуально схожа на кільце і свідчить про те, що конкретна людина перебуває в родинних стосунках і не приховує цього. Така натільний малюнок є своєрідним визнанням подружжя у вічній любові один до одного, так як, якщо обручку можна зняти або втратити, то тату – кільце безслідно вивести практично неможливо.

Парні тату для друзів

Парні татуювання для двох не завжди набиваються людьми, що складаються в любовному зв’язку один з одним. Найчастіше за натільними малюнками, схожими за своїм зовнішнім виглядом, до тату-майстрів звертаються подруги або друзі.

Вибрані ескізи зазвичай нагадують про важливість другого одного незалежно від другорядних життєвих обставин.

Тату для друзів Опис значення
191f4677d7e09e9562134adf5ab8ca4e Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Розділений на 2 частини знак Бетмена (героя всесвіту коміксів Марвел) ілюструє нерозривний зв’язок між двома друзями. На одній частині малюнка зображений сам Бетмен, а на другий Робін, його незамінний помічник. Такий ескіз зазвичай обирають хлопці, знайомі з історією згаданих друзів-героїв коміксів і усвідомлюють всю важливість такої дружби один для одного.
f2ddab27d0bfc3a93732bfa79e5645ac Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Однакові тату з зображенням елегантних квіток для подруг символізують спорідненість душ, схожість інтересів, збіг подій реальних життів дівчат. Стебло, за своєю формою нагадує знак нескінченності, свідчить про вічну прихильності подруг один до одного і готовність прийти на допомогу в будь-який час.
6f9d92fb956e960475d3c53141f41228 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Тату у вигляді поділеної на 2 частини серця зі словами, які придбавають сенс тільки при зіставленні двох картинок один з одним, вибирають в якості натільної малюнка зазвичай дівчата. Зважаючи більшої емоційної прихильності до своїх подруг, для них дружба сприймається як «раз і назавжди». Така картинка символізує довічну зв’язок двох людей, які вкладають у своїх дружні стосунки максимально глибокий зміст.

Ідеї для родичів

Крім друзів і закоханих, парні татуювання набивають і кровні родичі, які бажають підкреслити значимість сімейних уз в їх житті. Ескізи споріднених тату рекомендується розробляти індивідуально для кожного випадку, зважаючи на велику кількість варіантів, які знаходяться у вільному доступі в інтернеті.

Для мам і дочок

Жінки, в більшості своїй, самі емоційні живі істоти на планеті. Цей факт пояснює бажання набити парні тату саме матерями і їх дочками. Дочки таким чином підкреслюють, що мама для них є еталоном, а самі матері – цінність своєї дитини в їх житті.

Приклад ескізу Приписуваний тату зміст
80ea34146141811180104ea78c205b18 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Фраза – визнання в любові своєї матері або дитині в різних варіаціях вважається найпоширенішим ескізом парних тату найближчих родичів. Дочка набиває собі слова «Я люблю тебе мама», написані англійською або будь-якому іншому мовою, мама, у свою чергу пише на шкірі: «Я люблю тебе сильніше». Такі символічні варіанти вираження почуттів сприймаються як талісман або оберіг для свого власника.
de01566cf3e195d0690fa6a9c1df009f Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Татуювання з ім’ям матері або загальним словом «мама» зазвичай набивається дочками на тильну або бічну сторону передпліччя. Мами, у свою чергу, вибраним шрифтом пишуть ім’я своєї дитини на тій же ділянці шкіри. Такі натільні малюнки нагадують своїм власникам, що найближча людина завжди поруч з ним, незалежно від фактичного відстані між родичами.
537e0ed9db9261d695f17984522e483b Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Тату у вигляді контурів тваринного зі своїм дитинчам зазвичай набивається в ідентичному вигляді обом родичам. Для дочки – це спосіб висловити свою подяку подвигу її мами, для мами – підкреслити значимість дитини, народження якого перевернуло життя жінки свого часу.

Для мам і синів

Сини, незважаючи на велику емоційну стриманість у порівнянні з дочками, також часто присвячують свої татуювання мамам. Зазвичай вони вибирають великі малюнки, впадають в очі оточуючим. Мами, з метою підтримки ідеї свого сина, навпаки, вважають за краще набивати дрібні тату, в які вони закладають потаємний сенс.

Приклад татуювання Опис і зміст малюнка
0eb3ecff8a10520f89ee05b5f402fcac Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Серед мам, що присвячують татуювання своїм дітям чоловічої статі, популярна тату з зображенням відбитка дитячої руки. Щоб зробити ескіз індивідуальним, жінки просять майстра приписати дату народження сина чи його ім’я. Такі малюнки зазвичай наносяться в область серця під ребра. Це символізує безмежну любов до своєї дитини і той факт, що він, незалежно від свого віку, назавжди залишиться в її серці.
cb3fa04d8a28c4749a276d601a9e910c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Схематичне зображення жінки з немовлям на руках набивають собі сини, навіть будучи вже дорослими чоловіками. Таким жестом вони прагнуть виразити в черговий раз свою вдячність матері за подаровану життя і можливості в ній. Така тату може доповнюватися ім’ям мами або фрази, частіше всього, англійською мовою. Завдавши таку картинку на шкіру, син визнає, що мама на все життя залишиться для нього головною жінкою в житті.

Для сестер і братів

Парні татуювання для двох також поширені серед братів і сестер. Найближчі родичі, зазвичай проводять один з одним більшу частину свого життя, володіють сильною спорідненої зв’язком, незалежно від відносин між ними, які вони показують оточуючим.

Тату для братів та сестер Зміст натільної малюнка
4797bf33e5f8a3a97c61b31152d2fea4 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Така татуювання знаходить сенс виключно при зіставленні з її другою частиною. Брат набиває собі хлопчика, який тримає в руці дротову рацію, сестра – дівчинку з аналогічним пристосуванням. Поєднавши 2 половинки загальної татуювання, стає очевидним, що намальовані хлопчик з дівчинкою не просто з’єднані одним дротом, але і слухають один одного. Вибираючи такий ескіз, брат з сестрою дають обіцянку один одному постійної підтримки та готовність прийти на допомогу в будь-якій ситуації протягом усього життя.
4b4eb17b343051a5ba0c1eedab4d2e35 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Ліза і Барт Сімпсон – головні герої відомого мультфільму «Сімпсони». За сюжетом вони є братом і сестрою і, незважаючи на часті конфлікти між один одним, завжди приходять на допомогу своєму родичу. Набиваючи таке татуювання, брат з сестрою доводять один одному і роблять нагадування собі, що, незалежно від сварок або вчинків другого, він назавжди залишиться самим близьким в житті родичем після батьків.

Єдність поглядів і захоплень

Татуювання, присвячені єдності поглядів або захоплень, виконуються в ідентичному стилі. Вони можуть бути однаковими для обох носіїв тату, доповнювати один одного або бути двома половинами одного малюнка.

Приклад натільної малюнка Опис і значення
41c34639ba665feb7a4640e70cc2d78c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Міліціонерів один одного головних героїв мультфільму «Алладін» набивають собі ті, хто є фанатом цієї історії. Зазвичай це люди, які виросли на цьому мультику і продовжують стежити за розвитком казки уже будучи дорослими (відвідувати покази з ремейками фільму, ходити на тематичні вечірки).
80f889068f62fed53d54a14215e1716a Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи Волков в стилі «Реалізм» вибирають, наприклад, колеги по роботі, які стали друзями в житті. Такі люди впевнені, що тільки людина, що володіє силою, витривалістю, а також безмежною відданістю своїм «родичам» може бути гідний поваги.

Парні татуювання на пальцях

Парні татуювання для двох, враховуючи їхній сокровенний зміст, часто набиваються на місця, приховані від першого погляду, наприклад, внутрішню сторону пальців руки. Такі тату вибирають закохані або молодята.

d0e252086f518612191dc3cb78f28f9c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написиПарні татуювання для двох дуже зближують пари.

Малюнки на пальцях повинні складатися з мінімальної кількості деталей, зважаючи на відсутність можливості у майстра промальовувати дрібні складові картинки на маленькій ділянці шкіри. В абсолютній більшості випадків вони символізують обіцянку любити і зберігати вірність усе життя.

Парні татуювання на ногах

Нанесення татуювання на ноги – одна з самих хворобливих процедур серед аналогічних. Однак цей факт не робить її менш популярною. Такі місця для натільних малюнків вибирають закохані, подружжя, друзі або брати і сестри.

Чоловікам рекомендується бити тату виключно в області ступні.

Це пояснюється підвищеною кількістю волосся на інших областях ніг, з-за яких загальний вид татуювання значно погіршиться. Такі картинки, в залежності від своєї варіації, несуть унікальний сенс для своїх власників (визнання в любові, підкреслення важливості сімейних уз, цінності дружби або готовність підтримувати свого партнера в будь-якому починанні).

f5ee091cd8dc94e841b25b94049863d0 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи 12addbd58602149de8b406f64022dff2 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи 9a020b48f3b1aa1282d619500f0bb7ed Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Малюнки, доповнюють один одного

Малюнки, доповнюють один одного, зазвичай виглядають однаково.

В іншому випадку, навіть при зовнішньому відсутності прямого зв’язку між ними вони доповнюють загальний зміст обраного ескізу. В залежності від розміру обраної картинки її можна наносити на будь-яку частину тіла. При цьому необов’язково, щоб її володарі набивали собі тату в однакових місцях.

00527a44c17659e765d62f469c7ae4c8 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи 291a8c833a637fe9eef772f1c11d2e27 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи d772bd91cb42bb157fff5313270a1945 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Такі тату актуальні для всіх, хто шукає вираження теплих почуттів (любовних, родинних, дружніх один до одного.

Чорно-білі варіанти

Чорно-білі татуювання — найбільш практичний варіант натільних малюнків. Додаючи колір ескіз, важливо розуміти подальшу необхідність проводити корекцію тату, мінімум, раз в 6-12 місяців. В іншому випадку набитий малюнок вицвіте, а значить і загальний зовнішній вигляд картинки буде втрачений.

Незважаючи на зовнішнє одноманітність, чорно-білі татуювання можуть, як і кольорові, містити велику кількість деталей, а також являти собою комплексну композицію. Їх значення залежить від обраного ескізу, а розмір буде визначатися місцем їх нанесення.

2de833dab78b5ed4a9d8860ba90f2a40 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи b6ebeb8542aa8c435fce7ad8b6471676 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи 07b95965fd0f7af0727a5effb39c9061 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Парні написи тату

Парні тату написи, як і картинки подібного формату, можуть бути однаковими в обох людей або доповнювати один одного. Щоб татуювання подобалася кожному, а конфліктів у процесі вибору ескізу не виникало, рекомендується вибирати різні шрифти і стилі написання фраз.

Незначне «підстроювання» такого роду вихідної картинки під себе не порушить загальної ідеї і не змінить сенс набитого на шкірі.

Цей варіант тату – найуніверсальніший. Він підійде всім парам, незалежно від зв’язують їх відносин, так як слова, які планується наносити на тіло, можуть бути будь-якими (слова улюбленої обома людьми пісні, освідчення в коханні дружині або чоловікові, вдячність матері).

e06cdd8e0767efebc27e932f01fea887 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи a867f10653deaaa2229de0f3494c7a3c Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи 58f9b6928d934261efd538c72f90df39 Парні татуювання для двох закоханих, для подруг, сестер. Маленькі ескізи, ідеї написи

Доповнюючі один одного татуювання для двох – гарний спосіб виразити свої почуття, визнання або вдячність один одному.

Парні картинки повинні подобатися обом власникам і мати сенс, зрозумілий тільки їм двом.

Перед прийняттям остаточного рішення, пов’язаного з вибором ескізу, необхідно спільно з майстром по тату пропрацювати кілька варіантів, вибравши серед них найкрасивіший з точки зору візуального сприйняття, а також найбільш практичний з точки зору догляду за ним після безпосереднього нанесення на шкіру.

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про татуювання для пар

Тату для закоханих:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради