Прикмети: впали ключі з рук, перед дверима, до чого впустити на підлогу

Люди часто не надають значення побутових предметів і тим знакам, які з їх допомогою посилає доля. У повсякденній метушні вони не помічають того, як впали ключі. Ця прикмета здатна перевернути життя кожного і застерегти від небезпеки. На неї варто звернути увагу.

9d20f099be6cca35b27a62274538c9c7 Прикмети: впали ключі з рук, перед дверима, до чого впустити на підлогу

До чого падають ключі

З давнину цей предмет символізував багатство, владу, таємні знання. Його неспроста зображували на портретах правителів, фресках, мініатюрах, полотнах і барельєфах.

Сьогодні мало хто приділяє увагу такої звичної речі. Люди в пориві кидають їх на підлогу, викидають через непотрібність, забувають, не надаючи значення можливих наслідків.

Випали з рук і лежать на підлозі ключі не обіцяють власнику нічого хорошого. У різних ситуаціях прикмета віщує:

 • втрату сили, статусу і положення у суспільстві;
 • невдачі в справах, у тому числі і любовних;
 • конфлікт з близькими, який здатний привести до остаточного розриву родинних зв’язків.

Точний сенс повір’я розкривається в конкретній ситуації з урахуванням власника, призначення і місця падіння.

Чужі

При тлумаченні забобонів важливо знати, чия річ впала. За прикметою впустити ключі, які належать родичам, друзям або колегам, означає швидку сварку з їх власником. Якщо падіння супроводжується різким дзвоном, то при з’ясуванні стосунків не вийде уникнути гучних криків і взаємних образ.

726bfc8f01802da11ea873c225d4fb4d Прикмети: впали ключі з рук, перед дверима, до чого впустити на підлогу

Щоб скоротити вірогідність виникнення конфлікту, рекомендується придивитися до того, кому належить річ. Потрібно з’ясувати, чи не потребує вона допомоги. При налагодженні спілкування не варто виводити співрозмовника з себе, краще спробувати вибудувати доброзичливу лінію поведінки, що допоможе знизити непорозуміння.

Свої

Якщо з незрозумілої причини падають ключі від власного будинку, то господареві також варто приготуватися до негативу. Прикмета попереджає про можливі проблеми, які у найближчому майбутньому відбудуться з власником або членом його сім’ї. Впала на підлогу зв’язка пророкує нещастя, сварки з близькими, нерозуміння з боку оточуючих, погіршення здоров’я або фінансового стану. Точний характер неприємностей безпосередньо залежить від призначення предмета та місця, де він випав з рук.

Від квартири

Езотерики наводять кілька тлумачень прикмети:

 • Що впали зі столу ключі від квартири або будинку передвіщають невдачі на любовному фронті.
 • В іншій трактуванні їх власникові варто уважно поставитися до охорони свого майна.
 • Выскользнувший з рук предмет застерігає господаря від можливого пограбування житла, шахрайства або погіршення фінансового становища.

Від машини

Коли при виході з будинку автомобільні ключі впали на поріг, то прикмета говорить про те, що в дорозі людини наздоженуть перешкоди. Таким способом незримі мешканці будинку застерігають господаря від небезпеки, рекомендують йому відмовитися від поїздки і залишитися під захистом власних стін.

Якщо трапилося зронити брелок від машини перед виїздом, то водієві варто побоюватися аварії або великої поломки посеред шляху.

По можливості рекомендується залишити автомобіль, змінивши його на інший транспортний засіб, або зовсім відмовитися від подорожі, щоб нейтралізувати дію прикмети.

Ціла зв’язка

При тлумаченні повір’я варто приділити увагу кількості ключів. Падіння зв’язки обернеться для людини неприємністю. Якщо це сталося перед виходом, то власнику рекомендують залишитися вдома, щоб зняти негативний вплив прикмети. В дорозі людини обов’язково наздожене небезпека, а його поточні справи або запланована зустріч обернуться невдачею.

В іншому контексті зв’язка, що випала з сильним і тривалим дзвоном, обіцяє:

 • швидку сварку з родичами, що супроводжується криками і взаємними образами;
 • неприємності на роботі, викликані нерозумінням з боку начальства або колег;
 • зрив угоди або ділової зустрічі, що призведе до погіршення фінансового стану.

7daea48c0053e2a7ea9af1590c1c383c Прикмети: впали ключі з рук, перед дверима, до чого впустити на підлогу

Якщо падіння набуває постійний характер і не пов’язане з втомою і неуважністю, то варто остерігатися проникнення в будинок грабіжників.

Місце падіння ключів

У марновірних людей випадково выскользнувший з рук предмет асоціюється з неприємностями, характер яких безпосередньо залежить від того, де це сталося:

 • Дзвін падаючих зі столу ключів вважається провісником великої сімейної сварки.
 • Якщо трапилося кинути річ біля робочого місця, то власникові варто остерігатися затяжного конфлікту з колегами.
 • Впав з кишені на перетині доріг предмет приверне увагу темних сил. Духи, що охороняють перехрестя, здатні підкинути власнику проблем чи накликати нещастя.

На вулиці

Ключі, випущені з рук при виході з будинку, не передбачають серйозних неприємностей. Повір’я говорить, що в таких ситуаціях справу, заради якого людині належало вийти на вулицю, закінчиться невдачею або викликає засмучення. Щоб нейтралізувати дію прикмети, рекомендується відкласти втілення задуманого.

Якщо трапилося упустити зв’язку в момент повернення, то повір’я обіцяє появу більш серйозних проблем, викликаних неприємною звісткою.

Перед дверима

До выскользнувшему з рук предмету варто уважно придивитися, щоб уникнути проблем і невдач. Якщо впали ключі перед дверима повернення, то можна чекати клопоту. Випала на підлогу річ не вкаже на характер біди. З власником може статися все що завгодно: від дрібної побутової поломки до втрати великої суми або документів.

Якщо трапилося кинути ключ перед відкриттям дверей, чекайте неприємного известия. У цій ситуації потрібно звертати увагу на характер дзвону. Чим він голосніше, тим гірше буде новину.

Як нейтралізувати погані знаки

Незважаючи на те, що падіння не віщує нічого доброго, людина в змозі самостійно зняти негативний вплив прикмети. Нейтралізувати і зменшити негативний посил допоможуть наступні поради:

 • Щоб заблокувати енергію від впав ключа, яка може призвести до серйозних проблем, рекомендується підняти предмет і кинути на землю або підлогу ще раз.
 • Інший спосіб полягає в правильному підборі брелока. Прикраса у вигляді черепа, зброї або монстра не принесе власникові нічого доброго, а лише посилить негатив. Можна налаштувати свої ключі на позитивний лад, прикріпивши до них те, про що довго мріялося. Це не тільки позбавить від невдач, але і допоможе бажанням швидше втілитися в реальність.
 • Не кидати ключі куди попало. Дбайливо ставитися до предмету і відвести йому спеціальне місце.

Іноді варто уважно придивлятися до дрібниць. Навіть випали з рук ключі здатні застерегти людину від небезпеки, сварки або невдачі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради