Розбити склянку — прикмета і її тлумачення, що буде, якщо це сталося на весіллі

Існує прикмета, що розбити склянку – це на щастя. Але насправді враховується, за яких обставин і як часто розбивається посуд. Нерідко така ситуація відбувається буквально щодня або на різних святкових подіях. Це може негативно позначатися на здоров’ї та самопочутті людини. Якщо розібратися в різних забобонах, то можна відганяти невдачі або залучати успіх у своє життя.

Якщо тріснув або лопнув в руці

Якщо стакан повністю розбивається, то це вважається хорошою ознакою. Розбити склянку досить легко, якщо він падає на стіл або підлогу. Але іноді на стінках вироби з’являються тріщини. Це є поганою прикметою, оскільки сигналізує про появу різних грошових проблем в сім’ї. Особливо це відноситься до ситуації, коли тріщини виникають на брудному посуді – потрібно підготуватися до майбутніх неприємностей.

cec4033d891a2a73a8e2fa0082a585ea Розбити склянку — прикмета і її тлумачення, що буде, якщо це сталося на весілліЯкщо тріщина з’являється навіть без впливу з боку людини, то це може свідчити про серйозне захворювання у родича.

Не можна дивитися через з’явилася тріщину, оскільки це призводить до того, що сумна прикмета обов’язково збудеться.

Тріщини на скляному стакані, якими постійно користується дівчина, сигналізують про можливе романтичному пригоді з заможною людиною.

Лопнув склянку вважається позитивною подією, так як свідчить про поліпшення фінансового добробуту людей. Передбачається, що незабаром в будинок прийдуть в гості, приносять хороші новини.

Порожній або повний

Розбитий стакан може стати гарною чи поганою прикметою, так як враховуються умови, при яких відбулася ця подія. Важливо знати, чи була посуд порожній або повній:

 • якщо порожній стакан, яким користується тільки чоловік, розбивається жінкою, то це загрожує швидкої зрадою;
 • якщо посуд б’ється чоловіком, то це є позитивною прикметою, так як може принести високий дохід або ефективний розвиток бізнесу;
 • коли порожній стакан б’ється дитиною, то це говорить про псування або пристріт;
 • якщо подібна ситуація відбувається на весіллі чи іншому святковому подію, це приносить щастя, фінансову незалежність і благополуччя;
 • якщо крихке виріб саме по собі просто вислизає з руки, то це говорить про наявність образ і смутку на душі;
 • у випадках, коли виріб було старим, то незабаром в житті людини з’явиться нова річ;
 • якщо розбити нову скляну посуд, то це обіцяє швидку сварку з коханою людиною або втрату довіри.

7c032d9ddd7c339095944f0a63647607 Розбити склянку — прикмета і її тлумачення, що буде, якщо це сталося на весілліЯкщо повна посуд розбивається підприємцем, то він повинен побоюватися неприємностей в процесі ведення бізнесу.

Якщо розбивається об підлогу склянку з рідиною, то враховується, що саме було в посуді:

 • якщо у склянці знаходилася вода, то велика ймовірність, що людина буде страждати від алкогольної залежності;
 • коли розбивається виріб зі спиртним, то чим міцніше напій, тим більше образ і нерозуміння накопичилося в душі, тому потрібно звільнитися від цього вантажу;
 • якщо у склянці був сік або інший солодкий напій, то найближчим часом можлива сварка з близькими або сторонніми людьми;

Якщо розбився на весіллі

Існує прикмета, що молодята самі повинні розбити нові склянки на весіллі. З допомогою таких дій вони зможуть позбутися від старих образ, а також оновленими увійти в нове щасливе подружнє життя. Така традиція існує в різних країнах світу. З допомогою розбитого посуду молоді люди можуть відігнати заздрісників і захиститися від пристріту. Вважається, що фужери є останнім, що повинні розбити молодята, ладу спільне щасливе майбутнє.

Чим більше осколків залишається від розбитих келихів, тим більш міцною і щасливою буде любов молодят.

Але якщо розбився кришталевий келих під час весільного торжества з необережності, то це є поганою прикметою. Така ситуація вважається недобрим знаком, що обіцяє швидке розставання для молодих людей. Якщо фужер тріскається в руках батьків, то між сватами не будуть складатися хороші відносини. Але це не означає, що неприязнь між батьками негативно позначиться на шлюб.

Якщо в будинку постійно б’ються склянки

Деякі люди помічають, що в їх будинку дуже часто розбиваються скляні вироби. Це звичайно є поганим призначенням, що означає, що на будинок або його жителів наведена порча. Тому, якщо жінка в черговий раз розбила фужер, то бажано покликати священика освятити квартиру або самостійно обприскати її кути святою водою.

Інші люди вірять, що такі ситуації є наслідком активності домовика. Тому його потрібно задобрити з допомогою молока і хліба.

Тлумачення по днях тижня

Щоб зрозуміти, до чого розбивається склянку, враховується день тижня, у який виникає така ситуація. Існують такі прикмети:

 • по понеділках – можна чекати вечірніх гостей;
 • розбита у вівторок посуд сигналізує про отримання радісних звісток;
 • у середу – можна зустрітися з близькими друзями;
 • у четвер поява тріщин на фужері говорить про швидке знайомстві з новою людиною, який буде підтримкою і опорою в майбутньому;
 • якщо розбивається склянку в п’ятницю, то це призводить до відновлення відносин з партнером;
 • розбита в суботу посуд сигналізує про підвищення на посаді або притягнення успіху;
 • у неділю – можна отримати приємний подарунок.

804942ad3f430592064f810e2cfa3976 Розбити склянку — прикмета і її тлумачення, що буде, якщо це сталося на весілліНе завжди осколки від посуду сигналізують про погані наслідки.

Нейтралізація поганих ознак

Щоб розбиті фужери не принесли нещастя, можна легко боротися з прикметою. Для цього осколки сбрызгиваются чистою і освяченою водою. Після вони вкладаються в пакет або тканину, причому не можна торкатися осколків голими руками.

Якщо ситуація відбувається на весіллі, то потрібно розбити відразу другий фужер. Наречена повинна наступити на осколки, щоб запобігти зраду молодого чоловіка.

Що робити з розбитим посудом

Осколки від розбитої склянки потрібно відразу прибрати, не показуючи гостям. Бажано виконувати процес в рукавичках, щоб не торкатися шкірою до скла.

Виносяться осколки після відходу останнього гостя. Бажано покласти їх у темний пакет і викинути у смітник, розташовану далеко від дому.

Розбитий посуд може приносити удачу або неприємності в залежності від того, коли і де відбувається така ситуація. Можна в будь-який момент впоратися з недобрими ознаками, якщо швидко прибрати осколки, не торкаючись до них голими руками.

pinit fg en rect red 28 Розбити склянку — прикмета і її тлумачення, що буде, якщо це сталося на весіллі

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради