Прикмети, якщо синиця сіла на вікно або підвіконня

У міських мешканців, які звикли стикатися з птахами тільки на вулиці, синиця, що сіла на підвіконня, викликає подив і тривогу. Можливо, маленька пташка зголодніла або потребує допомоги, але ймовірний і третій варіант — вона намагається про щось повідомити власника квартиру. Споконвіку в народних прикметах птахи вважалися вісниками майбутнього, тому ігнорувати подібне подія вкрай необачно. Якщо вірити нашим предкам, синиця за вікном — важливий знак, здатний змінити долю людини.

01fd642636eac1e184fa935a2ed8ad20 Прикмети, якщо синиця сіла на вікно або підвіконня

До чого синичка сіла на вікно

Народні прикмети про те, що синиця сіла на вікно, здебільшого мають подвійне значення. Це пов’язано з тим, що у давнину люди вважали птахів судинами для душ померлих близьких, які просто скучили за рідним. Вони прилітали на віконце побачитися або попередити про найближчому майбутньому. А приємними чи ні будуть події, можна сказати, якщо поспостерігати за птахами.

Звичайно, не можна відкидати варіант того, що желтогрудая пташка сіла на віконце погрітися або в пошуках їжі, однак і ігнорувати цей візит теж не варто. Розібратися, до чого прилітають синички на віконце, допоможе детальний аналіз поведінки птиці.

Розташувалася на підвіконні

Синички вважаються вісниками успіху і сімейного щастя, тому що прилетіла на вікно крихітна пташка найчастіше приносить гарні новини, що означають початок позитивних змін у житті власника квартири. Помітивши синицю, яка розташувалася на підвіконні, не можна зганяти або лякати гостю. Згідно з повір’ями, так можна образити душу померлої людини.

Власнику квартири слід поспостерігати за синицею, чия поведінка допоможе дізнатися, що ж чекає його в майбутньому:

 • Якщо папуга сидить на вікні підвіконня спокійно, це означає велику удачу — великий виграш у лотерею, одержання премії, підвищення заробітної плати.
 • Якщо пташка енергійно снує по підвіконню туди-сюди, але при цьому не налякана і не поранена, то така поведінка віщує швидкий візит гостей.
 • Синичка, що сіла на підвіконня спиною до кімнати, не вважається вісником. Незважаючи на це, гостю можна проганяти — можна кинути хлібні крихти вниз, і пернате полетить сама.
 • Якщо синиця, сіла на віконце, чимось стурбована і демонструє незвичайну поведінку, то власника очікують матеріальні втрати і збитки.

e97edc9358add04d2b3f68a6db22c27f Прикмети, якщо синиця сіла на вікно або підвіконня

Села на кватирку

Побачити синицю, яка сидить на кватирці або намагається залетіти в кімнату, — хороший знак. Згідно древнім прикметам і забобонам, така поведінка пташки означає, що власник є доброю людиною і заслуговує щастя. Синиця на кватирці віщує наступні події:

 • В будинку є незаміжня дівчина — чекати сватів і весілля.
 • Синиця посиділа на кватирці, а потім залетіла в кімнату — до хвороби одного із членів сім’ї.
 • Прилетіла до вікна квартири, в якій проживає молода сімейна пара, — до народження малюка.
 • Пташка сидить на кватирці і заглядає в кімнату — один з членів сім’ї повернеться додому після тривалої відсутності.
 • Синичка неспокійно стрибає з кватирки на підвіконня і назад — до важливих новин.

Якщо недалеко від вікна є годівниця або дерево за смачними ягодами, візит синиці не вважається знаком долі. Пташка прилітає, щоб підкріпитися, а не повідомити щось важливе.

Швидко полетіла

Птах, який підлетів на вікно і відразу полетіла, може передбачити майбутнє. Згідно з прикметами, якщо синиця на вікні не затрималася, а покинула підвіконня відразу ж, то це віщує сприятливі вісті. Особливо вдалим вважається, якщо пташка тримала в дзьобику травинку або весело щебетала. Значить, покинули цей світ близькі люди і родичі відчувають спокій, оберігають і доглядають за рідними. Якщо синиця прилетіла на вікно і залишила послід — до отримання багатства.

17ece8a08d8300cf4078ba2759323307 Прикмети, якщо синиця сіла на вікно або підвіконня

Довго не відлітала

Синиця, довго сидить на вікні або прилетающая протягом декількох днів, символізує важливі зміни в житті господарів. Зрозуміти, про що саме намагається попередити пташка, можна по її поведінці:

 • Синичка постукала у віконце і довго не відлітають — до несподіваним і приємним новин, приїзду бажаних гостей.
 • Пташка сидить на віконці і завзято щебече — скоро в будинку буде свято.
 • Якщо синиця не сіла на підвіконня, а довго пурхає і крутиться біля скла, за прикметами власників чекає довге і щасливе життя.
 • Синиця прилітає кілька днів поспіль — до швидкої весілля або отримання великої грошової суми.

Заглядає у вікно

Несподівана крилата гостя, присів на віконце, у деяких людей не викликає побоювань: можливо, птах втомилася і хоче відпочити. Однак якщо синиця заглядає в кімнату або люто стукає в віконце, то списати таку поведінку на природні речі не вийде. Згідно з прикметами, яка спостерігає крізь вікно желтогрудая пташка віщує наступні події:

 • Синичка дивиться крізь скло в кімнату — власника чекають приємні новини та покращення матеріального становища.
 • Птах стукає у вікно і розмахує крильцями — до хвороби.
 • Синиця б’ється об скло, всіма силами прориваючись всередину — бути великій біді і горю.
 • Птиця прилетіла на віконце, заглянула в кімнату і загинула — сім’ю очікують підступи ворогів і сильних супротивників.

Як запобігти біді

Якщо поведінка синички, прилетіла на віконце, обіцяє власникові удачу та успіх, то господареві дому не залишається нічого, крім як чекати приємних звісток і радіти. А ось якщо синиця люто б’ється у вікно, стукає або гине, то люди лякаються і починають думати, як уникнути сумних подій.

Щоб захистити сім’ю і себе від бід, потрібно зробити наступне:

 • Ретельно вимити вікно, підвіконня, а потім окропити святою водою.
 • Відвідати церкву, помолитися і залишити підношення.

Крім цього, можна повісити на віконці оберіг, який захистить сім’ю від нещасть — гілки горобини. Це дерево володіє потужною енергетикою і оберігає від злих магічних сил. Якщо горобиною скористатися не можна, то замінити гілочки може червона стрічка, прив’язана до ручки вікна.

Побачивши на своєму підвіконні спокійну або щебечущие синицю, не варто переживати. Візит пернатої гості віщує радісні новини, весілля, гроші, щастя. Якщо поведінка птиці незвично і обіцяє сім’ї біди, важливо не піддаватися паніці, а скористатися порадами мудрих предків про те, як нейтралізувати погане дію прикмети.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради