Зірка Русі: значення оберегу, тату, що означає символ Сварога Квадрат

Один з найпотужніших слов’янських оберегів, через який людині надають заступництво Сварог і предки, – Зірка Русі. Амулет відображає силу безлічі богів, призначається для реалізації багатьох цілей, несе в собі знання сотень поколінь. Але його дія буде ефективним тільки після активації і при правильному носінні.

c71fd2560395c687a79e6a588e351390 Зірка Русі: значення оберегу, тату, що означає символ Сварога Квадрат

Що означає оберіг Зірка Русі

У символі Зірка Русі ховається спрощене зображення домашнього вогнища. А також в лініях простежуються свастические обриси.

Значення оберегу – налагодження гармонійного співіснування з людьми і навколишнім світом, розвиток інтуїції і прозорливості, впевнений рух до поставлених цілей. Зірка необхідна особистостей, що прагнуть зрозуміти таємниці Всесвіту, на інтуїтивному рівні спілкуватися з природою, приймати її.

Носіння оберега допустимо і для чоловіка, і для жінки. Але потрібно враховувати нюанси впливу виробу на представників різних підлог. Чоловіки носять Зірку Русі для розвитку інтуїції і мислення, знаходження правильного і справедливого шляху, отримання можливості реалізувати свої навички та здібності.

Оберіг підходить для чоловіків з низькою самооцінкою, слабким характером, нездатністю протистояти труднощам. Зірку Русі можна побачити в кузнях та інших ремісничих майстерень, в будинку людини, що працює фізично чи займає військову посаду.

Слов’янські жінки одягали амулет у складних життєвих обставинах, коли виявлялися оточеними проблемами і негараздами без чоловічої допомоги. Сучасні представниці слабкої статі купують талісман, щоб упевнено триматися на відповідальній посаді, сміливо будувати кар’єру, самостійно виховувати дитину, убезпечитися від сімейних конфліктів.

Значення символу

Одне з найдавніших символічних зображень – Зірка Русі, його значення – зв’язок з предками, передача знань новому поколінню. Але символ багатозначний, кожен його елемент має свій сенс.

Слід розшифрувати символіку:

 • Восьмикінцева зірка – основний елемент символу, що означає злиття трьох світів: Нави (помешкання мертвих), Праві (світу божественних сутностей), Яви (реального світу, де живуть люди). Сплетіння світів – основа світобудови. Кожна людина – носій небесного, загробного і земного. Ще зірка – відображення зв’язку трьох часів: минулого, теперішнього, майбутнього. Людина своїми діями впливає на хід подій, пожинає плоди в майбутньому. І третє значення – злиття трьох іпостасей людини: душі, духу, тіла. Гармонією злиття обумовлюється здоров’я.
 • Ромб, який вплетена зірка – символ родючості. Це схематичне зображення поля, засіяного пшеницею.
 • Лінії навколо ромба мають кілька значень: чотири сторони світу, чотири стихії природи (вогняна, повітряна, водна, земна), чотири головних людських чеснот (справедливість, чесність, свобода, віра). Всі лінії, що виходять з ромба, рівні по довжині, а значить, рівнозначні і перераховані чесноти.
 • Коло, що облямовує основні елементи, образно пов’язаний з Ярилом – денним світилом. Несе захисну і об’єднуючу функцію. При приміщенні Зірки Русі в Сонце показується сталість руху, саморозвиток.

Всі елементи слов’янського оберегу Зірка Русі підсилюють дію один одного. Символ є концентрованим і схематичним відображенням знань предків і уявлень про світобудову.

Значення тату

В татуюванні Зірка Русі, як і в амулеті, відображається злиття трьох світів. Також вона символізує міцність зв’язку чоловічого і жіночого начала, тому її наносять на тіло для зміцнення сімейних відносин.

Ескізи створюються в різних стилях, головний спосіб може поєднуватися з додатковими елементами. Але прикрашаючи тіло Зіркою, людина повинна розуміти, що так він демонструє свою причетність до слов’янської культури та язичництва.

ad61286f7832bf13c8a062ee0a221a9c Зірка Русі: значення оберегу, тату, що означає символ Сварога Квадрат

Квадрат Сварога

Таку назву має суто чоловічий варіант Зірки Русі. Коли чоловік купує або виготовляє Зірку Русі, то отримує основну силу з зображеного в центрі композиції Квадрата. Руна Квадрат – це кузня Бога Сварога, а чотири різнобічних лінії – язики полум’я, що виходять з горна.

Сварог – один з верховних слов’янських Богів, творець світів, подсказавший людям, як готувати їжу на вогні і кувати металеві знаряддя. Він має суворий і працелюбний характер, не терпить несправедливість і брехню. Відносяться до нього обереги роблять сильний магічний вплив. Тому Квадрат Сварога, що знаходиться в центрі композиції, посилює захисну дію амулета Зірка Русі.

Амулет рекомендується носити ремісникам, військовим, а також чоловікам, які прагнуть відновлювати і підтримувати велич країни. Бажано купувати срібні кулони, або виготовляти з дерева. Золота підвіска небажана: символ добре поєднується з сріблом, але погано з золотом.

Слід знати різницю між Квадратом Сварога і Зіркою Лади. Головна відмінність у значенні символу: перший чоловічий, другий призначається для жінок, допомагає зберігати родинне вогнище і оберігає подружнє щастя. Є і зовнішні відмінності: у Квадрата-чотири «мови» мають гострі кінці, у Лади – закруглені.

Квадрат Сварога – сонячний символ Русі. Допомагає представникам сильної статі:

 • знайти удачу;
 • зрозуміти таємниці Всесвіту;
 • навчитися ремеслу (особливо ковальства);
 • знайти чіткість і ясність мислення (важливо для чоловіків, що займаються політикою і дипломатією);
 • досягти успіху у вибраній справі;
 • розвинути творчі здібності.

dc9ee40cd2070bd4a6c920491e7f5041 Зірка Русі: значення оберегу, тату, що означає символ Сварога Квадрат

Що означає тату

Татуювання з Квадратом Сварога не стільки захисна, скільки допомагає носія реалізуватися та розкрити таланти. Нанесений на тіло рунічний знак робить людину працьовитим, які прагнуть до саморозвитку. Він усуває всі перепони, що заважають професійно і особистісно зростати, отримувати досвід і ремісничі навички.

У Квадрата Сварога значення сильне, тату не варто робити поспіхом. Потрібно гарненько подумати, перш ніж вибрати Квадрат Сварога як ескіз для нанесення на тіло. Татуювання, надаючи магічну дію, може перевернути звичний хід життя, з чим кожна людина морально впорається.

Кращі місця для нанесення татуювання – груди і плечі. Чим ближче зображення до серця, тим сильніше він впливає на носія.

Молот Сварога із Зіркою Русі

Молот Сварога – ще один із популярних чоловічих слов’янських знаків. Він Часто зображується не самостійно, а в складі інших оберегів. Найбільш ефективно за магічного впливу поєднання Молота Сварога із Зіркою Русі. Чоловічий амулет із сполучених символів має подвійну силу. Людина отримує мудрість предків, здобуває знання, що допомагають досягти гармонії існування.

Амулет, в якому поєднуються Молот і Квадрат Сварогу:

 • допомагає людям, що живуть по совісті;
 • зміцнює зв’язок з предками;
 • сприяє досягненню гармонії між тілом і духом;
 • загартовує і врівноважує характер;
 • допомагає досягти успіху у вибраній справі.

Амулет з двома чоловічими знаками не можна використовувати жінкам і дітям. Для них він занадто сильний, наділяє непотрібними якостями.

Якщо прикраса з Молотом Сварога і з Зіркою Русі одягне безсовісний і брехливий чоловік, то він отримає справедливе покарання від бога-коваля, розплатиться за брехливі слова і злочинні вчинки.

Активація талісманів

Амулети діють ефективно за умови активації і періодичної очистки від скупчився негативу. Активують Зірку Русі і Квадрат Сварога стандартним способом: за допомогою чотирьох стихій. Використовують:

 • свічкова полум’я (вогняна стихія);
 • воду (водна стихія);
 • жменя землі або піску (земна стихія);
 • видихуване повітря або вітер (повітряна стихія).

Оберіг потрібно покласти на чисту тканину, попросити у нього допомоги. Потім виріб потримати над свічкою, присипати землею, змочити водою, винести на вітер. Талісман насичується енергією природних стихій.

Аналогічним способом очищають Квадрат Сварога від негативної енергії.

Слід розуміти різницю між трьома варіантами стародавнього слов’янського символу. Для захисту сім’ї і дому, набуття мудрості набувають Зірку Русі. Чоловіки для отримання внутрішньої і фізичної сили носять Квадрат Сварога. Жінки, які потребують допомоги вищих сил, використовують Зірку Лади.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради