Перевіряємо сумісність партнерів по імені й по даті народження: методи нумерології і зіставлення гороскопів

Красива легенда про те, що у кожної людини є ідеальна половинка – потрібно тільки її знайти, досить багатьма сприймається всерйоз. У пошуках ідеалу люди намагаються вибудувати систему, що дозволяє зрозуміти, своя людина чи чужий. Сумісний за характером, світоглядом, інтелекту, принесуть чи відносини з ним щастя.

Шукаючи відповіді на ці питання, то люди наділяють владою зірки (астрологія), то надають значення числам (нумерологія). Ці вчення, незважаючи на антинауковість, залишаються досить популярними. Сьогодні ми розповімо, як пропонує розрахувати сумісність з дати народження та імені нумерологія.

Як перевірити сумісність пари по нумерології

Як відомо з комедії А. С. Грибоєдова, «щасливі годин не спостерігають». Люди, які знайшли свою любов, не помічають плину часу, поганої погоди, неприємностей або недоліків у своєму партнері. Якщо ж, перебуваючи в парі, обидва відчувають дискомфорт або постійно сваряться, сумісність пари сумнівна. Щоб не витрачати час на аналітичні міркування і «перевірку почуттів», нумерологія пропонує сумісність просто підрахувати.

proveryaem sovmestimost partnjorov po imeni i po date rozhdeniya: metody numerologii i sopostavleniya goroskopov77 Перевіряємо сумісність партнерів по імені й по даті народження: методи нумерології і зіставлення гороскопів

Секрети щасливих відносин починаються з загальних цінностей і цілей

За датою народження

Для початку потрібно навчитися обчислювати власне «число долі», використовуючи дату народження. Наприклад, ви народилися 16 червня 1991 року.

 1. Запишіть дату цифрами – 16.06.1991.
 2. Тепер складіть всі цифри дати 1+6+6+1+9+9+1= 33.
 3. Залишилося скласти цифри до отримання однозначного числа: 3+3= 9.

Тепер можна дізнатися про себе і партнера багато цікавого з таблиці характеристик особистостей.

Таблиця 1. Характеристики та сумісність згідно з нумерологією пар

Число судьбыХарактеристикаСовместимостьнесовместимость
1 Головні риси характеру – цілеспрямованість і честолюбство. Така людина завжди прагне бути лідером, він амбітний і навіть агресивний. Ідеальні партнери для «одинички» – 3-ка або 5-ка. Саме вони допоможуть уникнути суперечностей у владних відносинах з партнером. Підійде і універсальна 6-ка. Варто триматися подалі від 8-до і одиниць. Вони самі амбітні, і пару чекає постійна боротьба за лідерство, в якій ніхто не має наміру поступатися.
2 Прагнення до гармонії і компромісу, спокій, м’якість і врівноваженість. Гармонійні відносини очікуються в союзі з 8-кою або 9-кою. 4-ки і 7-ки можуть скласти щастя, але воно буде недовговічним. Двійок варто бути вкрай обережними і дипломатичними з одиницями. Якщо ви не погодитеся грати другорядну роль у відносинах, союз приречений на провал.
3 3-ка – відмітний знак талановитих людей. Вони дивляться на життя з оптимізмом, легко пристосовуються до обставин, але зрідка бувають неврівноваженими. Сміливі 5-ки і загадкові 7-ки – ідеальні партнери для 3-єк. Це ті випадки, коли партнери вдало доповнюють один одного. З практичними 4-мі відносини не складуться. Вони не оцінять ваших якостей по достоїнству. 8-ки будуть надмірно критичні, і це швидко набридне.
4 Працьовитий, надійний, врівноважена людина, що не любить ризикувати. Він уособлює стабільність, і цим все сказано. 4-ки цінують міцні, надійні відносини, тому їм підійдуть лише серйозні 1-біття і цілеспрямовані 8-ки. Сумісність пари з 6-кою також висока. А з 7-кою відносини будуть динамічними і збалансованими. Варто уникати непередбачуваних 3-до і невтомних 5-к. Мрійливі 9-ки також не підійдуть.
5 5-ка – найщасливіший з чисел долі. Везіння буквально переслідує таких людей, які б авантюри вони не втручалися. Непередбачуваність, оптимізм, винахідливість і життєлюбність б’ють з них ключем. 5-ки потребують різноманітності і зміни. Авторитарність 1-біття, як не дивно, сумісна з 5-ї. Оптимістичність 3-ки – також непогано. Ідеальний варіант – загадкова і небагатослівна 7-ка. Небажане партнерство – 4, 8 і 9-ки. Вони вас не оцінять.
6 Надійність і стабільність, вірність і працьовитість, але при цьому 6-ка ранима і обидчива. Зате здатна ужитися з людиною будь-якого числа і року народження. З легкістю будують відносини з будь-яким числом долі. Ідеальними ж вони будуть з ніжною і емоційної 2-кою. Єдиний випадок, коли несумісність з іншими числами практично неможлива.
7 7-ка вважається знаком таємниці, люди цього числа талановиті і інтелектуальні, прагнуть до нових знань і самовдосконалення. Із-за завищених очікувань 7-кам важко знайти свою половинку. Приємні і інтелігентні відносини очікуються з 5-ками. Підійде і креативна 3-ка, яка не буде зазіхати на особистий простір 7-ки. Не вийде союзу з емоційною 2-кою і самодостатньою 9-кою. А домінуючі 1-ца і 8-ка будуть дратувати нав’язуванням своїх правил.
8 Успішність, цілеспрямованість і твердість, що доходить до нещадності – ось що характеризує цих вольових і сильних людей. Прагнення все контролювати – головна перешкода для пошуку пари 8-ке. Але м’яка 2-ка й дипломатична 6-ка вам підійдуть. Ідеальний варіант – приземлена, але дисциплінована 4-ка. Невідповідні партнери – незалежна 1-ца і волелюбна 5-ка. Конфлікти з цими супротивниками обмежень неминучі.
9 Знак успішних, сильних і перспективних людей, що володіють хорошим потенціалом. Їм досить легко дістається благополуччя і високе положення в суспільстві. При цьому вони залишаються скритними, загадковими, «пішли в себе». Головне, чого ви хочете від партнера – надання повної свободи дій. На це здатні тільки любляча 2-ка і універсальна 6-ка. Артистична і креативна 3-ка також може бути вам близька. Будь-які інші типажі, особливо властолюбні і надмірно активні, вам не підійдуть.

Знаючи рік і дату народження потенційних партнерів, можна перевірити всіх на сумісність і зробити висновки.

Не забувайте, що останнє слово залишиться за нумерологією, а за вашими почуттями. Адже справжня любов не підкоряється жодним правилам.

По іменах і прізвищах

Ім’я та прізвище, отримані при народженні, також мають значення у нумерології. По імені та прізвища можна розрахувати так зване «число переходу», за яким вираховується «число любові» пари. Воно допоможе закоханим вийти з кризи і поліпшити взаємини. Потрібно просто вміти «оцифровувати» паспортні дані. Для цього користуються спеціальною таблицею.

Таблиця 2. Розрахунок числа імені

123456789
А Б В Г Д Е Е Ж З
І Ї До Л М Н Про П Р
З Т У Ф Х Ц Год Ш Щ
Ъ И Ь Е Ю Я

Напишіть повністю ваші ім’я, по батькові та прізвище і співвіднесіть їх з цифрами. Всі отримані цифри складіть з нумерологічної системі, тобто до отримання однозначного числа.

Наприклад, розрахунок для ПІБ Васнецов Ігор Андрійович буде виглядати так:

 • 3 + 1 + 1 + 6 + 6 + 6 + 7 + 3 (В+А+З+Н+Е+Ц+О+В) = 33;
 • 1 + 4 + 7 + 9 + 3 (І+Р+О+Р+Ь) = 24;
 • 1 + 6 + 5 + 9 + 6 + 6 + 3 + 1 + 7 (А+Н+Д+Р+Е+Е+В+І+Ч)= 44;
 • 33 + 24 + 44 = 101; 1 + 1 = 2.

Число імені Васнецова Ігоря Андрійовича – 2. Тепер потрібно скласти число імені з числом долі (див. попередній параграф), щоб отримати число переходу.

 1. Припустимо, число долі у Васнецова – 9.
 2. Складаємо з числом імені: 9 + 2 = 11 .
 3. Доводимо до однозначного числа: 1 + 1 = 2.
 4. Отримали число переходу = 2.
 5. Тепер можна розрахувати число любові» пари – скласти числа переходу обох партнерів.
 6. Отримане значення також звіряємо зі спеціальною таблицею.

Таблиця 3. Характеристики числа любові в нумерології

Число любові парыХарактеристика сумісності
1 Якщо союз об’єднують спільні цілі, є всі шанси стати щасливою парою. Спільний бізнес, будівництво будинку, створення сім’ї або переїзд за кордон – обидва повинні працювати на втілення задуманого в життя.
2 Головне в такій парі – спілкування. Навіть якщо обидва не занадто говіркі, один з одним спілкуватися. Або разом вчитися чомусь одному. Або робити одну роботу. Без спілкування союз довго не протримається.
3 У цій парі зобов’язана бути присутньою веселощі. Нехай це виглядає дитячістю, дозвольте емоціям вирватися назовні, бувайте безтурботними хоча б на вихідних. Рутина і сірий побут для пари згубні.
4 Знайти міцність і стабільність у відносинах допоможуть плани на майбутнє. Нумерологія рекомендує складати докладні плани на кожну тиждень. Якщо ви не вмієте цього робити, доведеться навчитися.
5 Оживити почуття і згуртувати союз допоможуть пригоди. Вам просто необхідно спільне дослідження навколишнього світу або невеликі зміни. Включіть фантазію і прийнятний варіант «здригнутися» обов’язково знайдеться.
6 Кожен з партнерів в цьому союзі повинна відчувати турботу, безпека, упорядкованість і довіру, висхідний до безтурботності. Тільки тоді буде комфортно обом. Підозри та інші потрясіння внесуть розбрат і загострять градус відносин до межі.
7 Глибоке занурення в почуття один одного – ось що необхідно для зміцнення союзу. Знаходьте сакральні смисли в звичайних речах, нові способи вирішення рутинних завдань, філософське сприйняття життя. Не слухайте родичів, спраглих втрутитися у ваше особисте життя.
8 Цей союз тримається на примноження багатства, до чого обидва повинні докладати зусилля. В іншому випадку рівновага порушиться, і дисгармонія тут же проявиться у відносинах. Якщо криза назріла, спокійно обговоріть його можливі причини, нікого не звинувачуючи, визначте роль кожного в парі і стратегію поведінки на майбутнє.
9 Благодійність, допомога потребуючим – це те, чим повинні займатися партнери в цьому союзі. Але допомога іншим не повинна затьмарювати і турботу один про одного.

Математичні підрахунки – захоплююче заняття, особливо, якщо вони обіцяють вирішення проблем у відносинах. Але не варто забувати, що ситуації і особливості відносин мільйонів пар неможливо підвести під характеристики таблиць з 9 стовпців. Всі ці дані досить приблизні.

Як безкоштовно розрахувати любовний гороскоп партнерів?

Сумісність розраховується і по знакам зодіаку. Це можна зробити безкоштовно, потрібно просто точно знати, коли народилася людина і яким знаком він належить.

Таблиця 4. Гороскоп сумісності партнерів по знаках зодіаку

Жінки: ОвенТелецБлизнецыРак
Чоловіки:

Овен

Сумісність у любові – 90%, тип відносин – «Війна та мир». 70%, «Гармонійний контраст» 80%, «Подвійна жага діяльності» 80%, «Взаємовигідний симбіоз»
Телець 80%, «Різниця в темпі» 100%, «Подвійне завзятість» 70%, «Хитка рівновага» 90%, «Двоє в одному човні»
Близнюки 70%, «Бойова готовність» 70%, «Разом, але порізно» 80%, «Свобода виходу за рамки» 70%, «Гармонія протиріч»
Рак 80%, «Шерше ля фам» 80%, «Схожий погляд на речі» 90%, «Вся сила бажань» 80%, «Однодумці і союзники»
Лев 100%, «Дотягнутися до небес» 100%, «Пристрасть і ніжність» 80%, «Гонитва за ідеалом» 80%, «Гармонія і розуміння»
Діва 80%, «Рівняння на лідера» 90%, «Душа в душу» 80%, «Вітер змін» 80%, «Хранителі сімейного вогнища»
Ваги 80%, «Круті віражі» 90%, «Споріднені душі» 90%, «Мистецтво розуміти» 90%, «Неквапливо, але грунтовно»
Скорпіон 100%, «Сила пристрасті» 100% «Голка і нитка» 90% «Мистецтво розуміти» 90% «Паралельні світи»
Стрілець 90% «Суперники чи союзники?» 90% «Гармонія протилежностей» 100% «Ніяких зобов’язань» 80% «На грані неможливого»
Козеріг 80% «Хто попереду?» 100% «Як за кам’яною стіною» 80% «Розум або серце?» 90% «Від дружби до любові»
Водолій 80% «Бурі на сонці» 80% «І в горі, і в радості» 90% «Немає часу нудьгувати» 80% «Непередбачувані повороти»
Риби 90% «У пошуках рівноваги» 90% «Приклад для наслідування» 80% «100 таємниць один від одного» 100% «Вітер удачі»

Жінки: ЛевДеваВесыСкорпион
Чоловіки:

Овен

100%, «Яскравість і пристрасть» 70%,

«Добровільне нерівність»

100%, «Штормове попередження» 100% «Гармонія бурі»
Телець 90%, «Любов і амбіції» 70%, «Один за одного горою» 100% «Мистецтво насолоджуватися життям» 100% «Сила, помножена на 2»
Близнюки 90%, «Все або нічого» 70%, «Метод проб і помилок» 100% «Непередбачувані повороти» 90% «Битва титанів»
Рак 70%, «За вістря бритви» 80%, «Вірні супутники життя» 80% «Обережний баланс» 90% «Енергія стиснутої пружини»
Лев 100%, «Сила двох стихій» 70%, «Не такі як всі» 100% «Американські гірки» 90% «Бої без правил»
Діва 80%, «Приємна залежність» 70%, «Плечем до плеча» 80% «Спокуси в дорозі» 90% «Прекрасна команда»
Ваги 90%, «Різниця потенціалів» 70%, «Всупереч усьому» 90% «Духовна спорідненість» 100% «Чудеса на віражах»
Скорпіон 100% «Дві зірки» 90% «Разом проти всіх» 100% «Хитка рівновага» 100% «Війна світів»
Стрілець 100% «Вміння взяти від життя все» 70% «Таємні бажання» 100% «Ідеальні коханці» 90% «Загострення бурхливих пристрастей»
Козеріг 90% «Шлях до вершини» 60% «Через терни до зірок» 90% «Любов і ніжність» 100% «Вся гама почуттів»
Водолій 90% « Неземне тяжіння» 70% «Яскравість і контраст» 100% «Ромео і Джульєтта» 80% «Незвичайне диво»
Риби 80% «Практичний підхід» 60% «Всупереч стереотипам» 80% «Ігри розуму та почуттів» 90% «Взаємна удача»

Жінки: СтрелецКозерогВодолейРыбы
Чоловіки:

Овен

80% «Небезпечні ігри» 80%

«На шляху до великого майбутнього»

100%,

«Вир почуттів»

80%,

«Турбота і ніжність»

Телець 70% «Прогулянки по лабіринту» 80% «Принцип визначеності» 80% «Повнота почуттів» 80% «Сила сплячого вулкана»
Близнюки 100% «Без забобонів» 70% «Небо і земля» 90% «Сонячний вітер» 80% «Відмова від штампів»
Рак 70% «Боротьба контрастів» 80% «Повільно, але вірно» 70% «Поруч, але не разом» 80% «Хранителі таємниць»
Лев 100% «Сонячна сторона життя» 80% «Єдність і боротьба» 90% «Буря емоцій» 90% «Єдність протилежностей»
Діва 80% «Незважаючи ні на що» 80% «Долаючи всі перепони» 90% «Буря емоцій» 100% «Незвичайне тяжіння»
Ваги 90% «Звичайне диво» 80% «Пошук спільних шляхів» 100% «Незалежна залежність» 100% «Гра в хованки»
Скорпіон 100% «Гра з вогнем» 100% «Вир яскравих почуттів» 90% «Балансуючи на грані» 100% «Досяжний ідеал»
Стрілець 100% «Життя сьогоднішнім днем» 90% «Сила переконання» 100% «Мистецтво витати в хмарах» 70% «Мешканці різних планет»
Козеріг 80% «По різні боки вулиці» 80% «Друзі, коханці, партнери» 90% «Не завдяки, а всупереч» 90% «Дві половинки»
Водолій 100% «Низка чудес» 80% «Труднощі перекладу» 70% «Не згадуючи про майбутнє» 90% «Життя, повне яскравих фарб»
Риби 70% «Вчитися поступатися» 70% «Перевірка на міцність» 100% «Веселка без кордонів» 100% «Шлях до себе»

В таблиці наведена сумісність людей в любові, але вона не завжди співпадає з прогнозами на шлюб. При 100% любовної сумісності шанси на міцний шлюб не можуть перевищувати 50%.

При виборі партнера все ж краще керуватися почуттями і здоровим глуздом.

Сумісність імен і знаків зодіаку

На нашому сайті є ще одна стаття, в якій розглянуто можливі варіанти сумісність імен і знаків зодіаку. Пройдіть за посиланням, щоб дізнатися більше.

Тест на сумісність імен

В дійсності існує багато спосіб інтерпретації сумісність імен. Вони можуть бути засновані на нумерології, на значення імен, на їх фонетичному звучанні. Один з тестів ви можете пройти, натиснувши на посилання вище.

 Перевіряємо сумісність партнерів по імені й по даті народження: методи нумерології і зіставлення гороскопів

Ім’я – не просто візитна картка людини, це ще й відображення його характеру і долі

Сумісність чоловічих імен з жіночими

Як зрозуміти, що імена сумісні? Це дуже просто. Наприклад, вони можуть бути фонетично співзвучні – Іван та Валентина, Володимир і Маргарита, Максим і Ксенія. Докладніше про сумісність жіночих імен з чоловічими можна дізнатися за посиланням вище.

Сумісність жіночих імен з чоловічими

Можна розглянути ще один варіант сумісності, заснований на звучанні імен. Наприклад, виходити з того, що жіноче ім’я має звучати більш м’яко, ніж чоловіче. З цієї точки зору, добре поєднуються такі пари, як Олена та Іван, Марія і Володимир, Зоя і Олександр.

Сумісність імен у дружбі

Надійні відносини важливі не тільки в любові, але і в дружбі. Щоб дізнатися, чи сумісні чоловіки, як друзі, і жінки, як подруги, прочитайте статтю за посиланням вище.

Висновок

 1. За датою народження і числа імені можна розрахувати, наскільки ви сумісні з сексуальним партнером, другом або майбутнім чоловіком.
 2. Якщо ви збираєтеся побудувати відносини з людиною, дату його народження корисно дізнатися хоча б для того, щоб вітати його з особистим святом.
 3. Нумерологія не є наукою, тому її дані можна розглядати лише як один із способів ворожіння. Втім, і ворожіння збуваються, якщо ви в них вірите.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради