Прикмети про кішок в будинку (квартирі) – умивається, чхає, підібрати кошеня з вулиці

Споконвіку в будинках жили приручені тварини. Велике господарство було традиційною складовою щасливої родини. Не дивно, що за кілька століть було створено безліч забобонів про худобу і інших домашніх мешканців.

Багато з них застосовні і до сучасного життя, незважаючи на те, що за останні 200 років все навколо змінилося. Досі актуальні прикмети про кішок, за якими можна визначити погоду, дізнатися про майбутні проблеми і радощі.

bb0da4139a074a011a9ba51b6de18622 Прикмети про кішок в будинку (квартирі) – умивається, чхає, підібрати кошеня з вулиці

Народні прикмети про кішок в будинку

Коти здавна вважалися істотами, наділеними магічною силою. Тому здійснюючи певні дії, можна залучити в будинок багатство, радість або інші блага. А також є дії з волохатими чотириногими, що негативно впливають на життя людини.

 • Гладити кішку – залучати в будинок позитивну енергію. Незабаром людина відчує, що кількість його проблем значно знизилося. Між членами сім’ї встановляться теплі довірчі відносини, а серйозних конфліктів стане менше. Це також позначиться на працездатності: вона збільшиться в кілька разів.
 • Випускати тварина з дому – до швидкої сварці з другою половинкою. Партнери не зможуть впоратися з навалившимися проблемами, що стане причиною розчарування одне в одному. Лише через деякий час у закоханих вдасться знайти компроміс і відновити гармонію у відносинах.
 • Як свідчать прикмети, якщо щодня розчісувати кішку шість, то незабаром збільшиться дохід кожного, хто живе в будинку. Незважаючи на збільшення заробітної плати, навантаження залишиться колишньою. Позитивні зміни в матеріальному становищі позначаться на життя сім’ї в цілому. Іншими стануть звички, бажання і ставлення до витрат.
 • Лаяти кішку – передвістя кар’єрних невдач. Серед колег з’являться недоброзичливці. Які постараються якомога швидше позбавити людину перспектив. Подібні обставини призведуть до конфлікту з начальником або до повної втрати роботи.

Серед прикмет, пов’язаних з кішками, є і вказують на психічний стан людини. По тому, яка кількість тварин в будинку, можна визначити ментальний стан особистості.

 • Прихистити одну кішку – знайти гармонію з навколишнім світом. Людина зможе позбутися труднощів, тяготивших його в останніх кількох місяцях. Тепер його свідомість буде повністю вільно і готовий до інтенсивної роботи над ідеями, найбільш важливими для кар’єри і подальшої самореалізації.
 • Взяти двох кішок додому – знак, що вказує на самовпевненість людини. Незабаром це якість особистості негативно позначиться на роботі з колегами. Амбіційність виявиться зайвою, що стане причиною провалу. Однак навіть після цього змінитися не вийде, тому завищену думку про себе неодноразово буде псувати життя.
 • Придбання трьох кішок пов’язано з низькою дисциплінованістю. Людина рідко обмежує себе в розвагах, відриваючи час від роботи. З-за прокрастинації будуть упущені багато можливості, які могли позитивно вплинути на кар’єрне зростання і спілкування з професійним колективом.
 • Якщо в будинку живе чотири кота, то особистість занадто багато мріє. Незважаючи на здійсненність навіть самих незвичайних бажань, людина нічого не робить для цього. Тому велика частина ідей так і не буде втілена в життя.
 • Як свідчать прикмети про кішок, заводити п’ять і більше тварин – значить, не довіряти власним думкам. Незважаючи на те, що багато доводи виявляються вірними, людина рідко прислухається до них. Авторитетом для нього є думка оточуючих, що призводить до труднощів у житті і накопичення проблем.

9b76771c32a13cd24789c68251006cef Прикмети про кішок в будинку (квартирі) – умивається, чхає, підібрати кошеня з вулиці

Забарвлення кішок

Дізнатися, що саме чекає на людину у найближчому майбутньому, можна в залежності від того, як з’явилася кішка в домі. До наших днів дійшли такі прикмети та повір’я:

 • Якщо людина підбере триколірну кішку, то його чекає примирення з ворогами. Незважаючи на серйозність мотивів, опір закінчиться. Ворогуючі сторони знайдуть компроміс, завдяки чому у особистості з’явиться час для саморозвитку та реалізації ідей.
 • Взяти з вулиці кішку білого кольору – до розвитку відносин між діловими партнерами. Люди зможуть укласти угоду на вигідних для обох сторін умовах. Співпраця продовжиться навіть після завершення договору.
 • Підібрати рудого кошеня з вулиці – незабаром отримати велику премію. Гонорар буде результатом тривалої та успішної роботи. Завдяки отриманим грошам людина позбавиться від фінансових труднощів, забезпечивши собі більш спокійне життя.
 • Як свідчать котячі прикмети, знайти тварину чорного кольору – знак, що вказує на кар’єрні успіхи. Людина в стислі терміни виконає важливі доручення, завдяки чому зарекомендує себе перед начальством з кращого боку. Прихильність боса стане важливою для подальшого професійного зростання.
 • Підібраний коричневий або сірий кіт – передвістя змін у матеріальному становищі. Людина зможе розраховувати на стабільне збільшення доходу, без змін кількості роботи.
 • Якщо індивіду подарували білого кошеняти, то його чекає сварка з другою половинкою. Причиною конфлікту стане той, від кого було отримано презент. Спори ще довго будуть порушувати гармонію в родині, однак, до розриву справа не дійде.
 • Отримати в якості подарунка коричневого або сірого кошеня – дізнатися важливу інформацію від рідних. Новина обрадує людини, однак з-за розділяє членів сім’ї відстані він не зможе особисто привітати близьких.
 • Подароване тварина рудого кольору – вісник хвороби. Незабаром декільком членам сім’ї доведеться боротися з недугою. Для одужання потрібно чимало сил, часу і фінансів. Повне відновлення буде неможливим.
 • За прикметами, чорний кошеня в якості подарунка – поганий знак. Незабаром в житті людини настане чорна смуга. Жодне з розпочатих справ не буде завершено, а спроби самореалізації виявляться безуспішними.
 • Якщо подарували трикольорового кошеня, то в сім’ю скоро завітає удача. Низка випадкових подій зробить людину володарем пристойного стану, що стане мотивацією до відкриття своєї справи.
 • Триколірна кішка

  Згідно з народними прикметами про кішок, триколірні тварини володіють наступними характеристиками:

  • Якщо у домашньої тварини народилися кошенята, то приміщення повністю очищено від негативної енергії. У такому будинку можна без побоювань жити, виховувати дитину і приводити гостей.
  • Якщо кішка вмивається на колінах у господаря, то його чекає прощення від близької людини. Давня сварка забудеться, і приятелі знову будуть жити душа в душу.
  • Якщо триколірне чотириноге часто йде з будинку, в квартирі з’явилася нечиста сила. Позбутися від неї допоможе тварина: потрібно лише якомога рідше випускати його куди-небудь з приміщення.

  Біла кішка

  Як багато хто думає, прикмети про білих котів бувають тільки гарними. Насправді це не так.

 • Завести першої білу кішку – значить, незабаром отримати важливі знання. Процес навчання буде тривалим і трудомістким, проте, зовсім скоро отримані дані стануть у нагоді при подальшій самореалізації та кар’єрному зростанні.
 • Те місце, куди білий кіт рідше всього ходить, щось таїть в собі. Розгадавши загадку, господар зможе дещо дізнатися про своїх родичів. Однак, отримані дані доведеться приховувати, так як вони можуть нашкодити репутації сім’ї.
 • Як свідчить прикмета, якщо біла кішка вмивається, то в будинку скоро з’явиться несподіваний гість. Його прихід буде небажаним, однак вигнати гостя не вийде.
 • 30fa9ea6d177fbb63cea9bd5247bee13 Прикмети про кішок в будинку (квартирі) – умивається, чхає, підібрати кошеня з вулиці

  Чорна кішка

  За прикметами, чорний кіт в хаті – добрий знак. Вихованець саме такого забарвлення найкраще пророкує погоду.

  • Брати чорного кота в поїздку – до хорошої погоди. Куди б не пішов господар тварини, його скрізь буде зустрічати сонце. Завдяки відсутності вітру і опадів, можна буде не тільки зробити все заплановане, але і насолодитися місцевими краєвидами.
  • Кішка миється взимку – до рясного снігопаду. Краще заздалегідь відкласти заплановане на кілька днів, інакше людина може постати як непунктуальний або безвідповідальний.
  • Тікає влітку на вулицю домашній кіт – провісник теплої погоди. Найближчим часом не варто чекати опадів і також в сонячний безхмарний день, передбачений тваринам, людині посміхнеться фортуна. Тому на таку дату краще всього запланувати найбільш важливі заходи.

  Рудий кіт

  Прикмети і забобони визначають поява рудого кота в будинку як збільшення доходів. В залежності від ситуації гроші з’являться в бюджеті тим чи іншим шляхом.

 • Якщо руда кішка чхає, то варто чекати доленосної зустрічі. Завдяки спілкуванню з новим знайомим у людини з’являться плани самореалізації. Втіливши задумане в життя, особистість зможе збільшити свій дохід.
 • Взяти котика рудого кольору з притулку – до швидкого кар’єрного зростання. Людина зможе зарекомендувати себе перед начальником, що стане причиною підвищення.
 • Вылизывающийся рудий вихованець вказує на швидку удачу. Фортуна посміхнеться людині, завдяки чому він зможе стати власником невеликої суми.
 • 6c59445d48e4c44fbb9d768aa6b5e219 Прикмети про кішок в будинку (квартирі) – умивається, чхає, підібрати кошеня з вулиці

  Кішки і погода

  Крім забобонів про майбутні події, існують і вказують на погоду в найближчому майбутньому. Серед таких прикмет про кішок в будинку досі актуальними залишаються наступні:

  • Якщо кішка кілька разів поспіль чхнула, то найближчим часом буде дощ. На вулиці запанує вогкість, на дорогах буде бруд. Опади будуть невеликими, але затяжними. Така погода не зміниться ще кілька тижнів, і лише після цього настануть теплі сонячні дні.
  • Пухнастик, вылизывающий передні лапи, – передвістя заморозків. Незабаром погода різко зміниться. Сонце рідше буде виглядати з-за хмар, а з-за прохолодного вітру не буде відчуватися тепло від рідкісних променів. З плином часу температура буде тільки падати.
  • Кішка вилизує задні лапи – протягом кількох днів на вулиці буде дрібний дощ. Неприємна мряка зіпсує плани людини: йому доведеться відкласти прогулянки або зовсім від них відмовитися. Місце розташування запланованих зустрічей на природі також буде змінено: співрозмовники будуть змушені переміститися в кафе або особистий кабінет.
  • Умывающий мордочку вихованець – до теплої погоди. Протягом кількох днів на вулиці буде спека. Невблаганний сонце і безхмарна погода перетворить місто на справжню пустелю. Це згубно вплине на самопочуття людини, що позначиться на працездатності і мотивації.
  • Як свідчать прикмети, якщо кішка чухає вухо, то попереду різкі зміни температури. Переходи від нуля градусів за Цельсієм до максимально спекотної погоди будуть занадто різкими. Періодично з’являються опади тільки погіршать ситуацію. Доведеться підлаштовуватися під такі капризи природи, що буде вкрай незручно.
  • Вихованець, який грає з хвостом, вказує на морозну зиму. Три місяці температура повітря буде різко перевищувати позначку 0 градусів за Цельсієм. Безперервні морози, ожеледиця і північний вітер зроблять перебування на вулиці нестерпним, а часте випадання снігу стане причиною постійних фізичних навантажень.
  • Кішка лежить на животі – до вітряного літа. Незважаючи на безхмарну погоду і яскраве сонце на вулиці не буде тепло. З-за поривів вітру з півночі, тепло буде розсіюватися по всьому місту. Лише на пляжі або біля річки в денні години можна насолодитися рідкісними жаркими променями.
  • Сплячий вихованець, згорнувся калачиком, – передвістя дощового вересня. Листопад і яскравий килим під ногами вже до середини місяця стануть звичними явищами. Щоденний грибний дощ і веселка створять атмосферу зябкой мисливської осені. З’явиться бажання сходити за лісовими плодами або влаштувати пікнік.
  • Згідно з прикметами, якщо кішка витягнулася на спині, то найближча весна настане рано. Вже на останньому тижні лютого можна буде помітити потепління. Крапель і струмочки з’являться вже в середині березня. Незважаючи на очікування оманливого тепла, після якого знову буде холодно, люди рано почнуть міняти теплі речі на легку весняну одяг. Можна розраховувати на більш довге літо з теплою ясною погодою.

  Незважаючи на те, що кішки є звичними супутниками людини, вони володіють незвичайними здібностями. Вже багато знають про їх лікарських можливості.

  Тварини можуть рятувати будинок від негативної енергії, просто перебуваючи тривалий час у приміщенні.

  Також за відомими прикметами людина може дізнатися про погоду і події найближчого майбутнього, просто спостерігаючи за поведінкою вихованця. Значення тих чи інших вчинків може бути різним в залежності від ситуації і кольору кота.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради