Чому в хаті не приживаються кішки і коти, дохнуть: народні прикмети

Кішки супроводжують людину з давніх часів. Ще в ті далекі роки, коли Єгиптом правили фараони, ці тварини вже жили разом із людьми, їх обожнювали і поклонялись їм. Цілком природно, що їх оточує величезна кількість легенд і забобонів. Вони і пояснюють, що відбувається, якщо в будинку не приживаються кішки.

7f4f8131c0641d60df61ee501e96fbf8 Чому в хаті не приживаються кішки і коти, дохнуть: народні прикмети

Чому кішки не живуть довго в будинку

Причини того, чому кішки довго не живуть в будинку, можуть бути самими різними, починаючи від спадкових захворювань і закінчуючи впливами ззовні. Найпоширенішими вважаються наступні явища — духи, енергетика і ставлення господарів.

Енергія добра і зла

Як відомо, представники сімейства котячих дуже чуйні до енергетиці місць і людей, а також і інших сутностей, що населяють наш світ. Вони не підійдуть до поганого людині і не захочуть залишатися в будинку, якщо в ньому є щось погане. Так що, цілком природно, що ці тваринки не будуть довго жити в будинку, який побудований у невдалому місці, або ж має щось темне в своїй історії.

eb01e3aa82e8ee1626166ff1912a66ed Чому в хаті не приживаються кішки і коти, дохнуть: народні прикмети
Також кішки не вживаються з тими людьми, хто часто скандалить, та й взагалі проявляє негативні почуття до оточуючим або собі самому. Звичайно, до певного моменту тварина намагається врегулювати ситуацію, особливо якщо щиро любить господаря, і поглинає негативну енергію, проживаючи в будинку з ним. Але, в якийсь момент можливостей звірка вже не вистачає, і тоді він або йде, або гине.

Кішки і парфуми

Іншою поширеною причиною, по якій у квартирі не приживаються коти, є духи. Але не варто вірити твердженням, ніби в цьому винні будинкові. Як відомо, будинкові, це духи-захисники, хранителі вогнища і благополуччя будинку. Подібним сутностей немає потреби переводити домашня тварина, це суперечить їх природі.

Інша справа, якщо в квартирі завівся щось ще, що може не любити і вас, і вашого вихованця. У такому випадку варто потурбуватися про те, щоб запросити фахівця, який допоможе позбутися негативно налаштованої сутності.

Тільки після очищення квартири можна заводити в будинку кошеняти.

7828098ce2a713d352c88b0735ab47b1 Чому в хаті не приживаються кішки і коти, дохнуть: народні прикмети

Любов і відповідальність

Як вже говорилося, кішки чуйно реагують не тільки на енергетику місць, але і людей. Відповідно, вони відчувають і любов своїх господарів. Але ці загадкові істоти відчувають і інші речі, беручи на себе відповідальність за своїх господарів і їх рід.

Так, причиною, чому котик йде з дому, може бути те, що він відчуває майбутнє поповнення в сімействі і звільняє для нього місце.

Вихованець може покинути будинок, щоб повести за собою неприємність або хвороба. Нерідкі випадки, коли звір залишав свого господаря, який був серйозно хворий, але видужував після того, як кішечка йшла.

Як нейтралізувати негатив

Самі по собі кішки не несуть нічого поганого. Але народні прикмети дають досить чітку вказівку, що виявити у себе на порозі дохлое тварина — до біди. Звичайно, кішки гинуть досить часто, але вони вибирають для цього затишні місця, до яких поріг будинку не відноситься. Це явний натяк на те, що хтось хоче вам зла. Труп варто віднести подалі і закопати.

Повернувшись додому, ретельно вимийте руки, а потім встаньте під душ, представляючи навколо себе захисну сферу. Вода забере все зло з собою. Деякі воліють додатково вмитися святою водою, що теж буде зовсім не зайвим в подібній ситуації.

Непогано буде завести собі кошеня. Притому не породистого, а самого звичайного, так хоч підібраного на вулиці і подлеченного від наявних хвороб. Такий звір стане відмінним захисником вашого будинку і відводити біду геть, так як буде вдячний за порятунок і догляд й віддячить за добро сторицею.


Пам’ятайте, що самі по собі коти не бажають вам зла і навіть прикмети пов’язані з чорними кішками не вказують на їх злостивість. Прикмета, це просто прикмета — специфічний досвід знаючих людей, подмечающих взаємозв’язку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради