Прикмети на заміжжя для незаміжніх дівчат: як швидко вийти заміж і наблизити весілля

Для багатьох дівчат природно бажання вийти заміж. Ще наші предки протягом століть намагалися помічати, які події і дії незаміжньої дівчини ведуть до швидкого шлюбу. За сотні років виробилися прикмети на заміжжя, і вже наші юні сучасниці слідують їм, намагаючись якнайшвидше знайти сімейне щастя.

abe7b5b703d7c0af080ee23c2d430243 Прикмети на заміжжя для незаміжніх дівчат: як швидко вийти заміж і наблизити весілля

Повсякденні прикмети до швидкої весіллі

Більшість весільних прикмет пов’язано з чужим весіллям, куди незаміжня дівчина може потрапити у якості гості або свідка. Однак народні повір’я говорять про те, що дівчина може наблизити власне заміжжя, не тільки побувавши на чужому весіллі. Деякі дії, що здійснюються у звичайному житті, або навколишні предмети теж можуть допомогти швидше вийти заміж.

Предмети

Вважається, що деякі прості, на перший погляд, речі здатні «притягти» до дівиці судженого:

 • Статуетка закоханих. Прикмета свідчить, що якщо встановити біля ліжка мініатюрне порцелянове статуя нареченого і нареченої, то скоро сама господиня спальні піде під вінець.
 • Взуття. Народні прикмети запевняють, що якщо почати ставити туфлі носками в одному напрямку, то незабаром їх володарка набуде довгоочікуваний шлюб. При цьому туфельки повинні стикатися бічними сторонами.
 • Букет, випадково знайдений незаміжньою особливої на вулиці, натякає на те, що незабаром її чекає заміжжя. Важливо лише пам’ятати, що знайдені квіти не можна брати в руки і приносити додому. Можливо, на букет накладено прокляття, тому, знайшовши його, слід пройти повз.

Дії та події

Повір’я стверджують, що незаміжня дівчина зможе стати щасливою дружиною, якщо виконає наступне:

 • Стане хрещеною матір’ю. Як тільки малюк вперше підніметься на ніжки, хрещена може починати рахувати дні до власного заміжжя.
 • Посидить на чужому весіллі між двома рідними братами або сестрами.
 • Потанцює на весіллі з нареченим. Ця прикмета особливо добре працює, якщо наречений сам запросить гостей на танець.
 • Якщо ж панночки не вдасться потанцювати з нареченим, то можна замінити його будь-яким гостем чоловічої статі. Важливо, щоб він сидів як можна далі від неї за урочистим столом.
 • Стане свідком на весільній церемонії подружки. Це одна із самих щасливих весільних прикмет, що говорить про те, що дівчина, яка довго не може вийти заміж, скоро отримає сімейне щастя. Однак прикмета не діє, якщо він за короткий проміжок часу запрошують дружкою на весілля більше двох разів.
 • Навчиться шити. Повір’я гласить: щоб вийти заміж, необхідно вміти красиво вишивати розпустилися квіти.
 • Прокотиться на дикому або домашньому віслюку.
 • Знайде на вулиці монету номіналом 2 рублі (така монетка символізує закохану пару). Гроші слід принести додому, але не витрачати, а зберігати до весілля.
 • Знайде чуже обручку. Носити таке колечко, звичайно, не можна, а от переплавити і використовувати в якості нового прикраси дозволяється.
 • Ні юної дівчини, ні зрілій жінці не варто боятися, якщо в будинку раптом почнуть лунати незрозумілі стуки і скрипи, яких не було раніше. В народі вірять, що таким способом мешкає в оселі домовик намагається підказати жінці, що скоро її чекає заміжжя.

dce30480ec10ce6571f9a5748cf8ba18 Прикмети на заміжжя для незаміжніх дівчат: як швидко вийти заміж і наблизити весілля

Певні дні

Щасливою прикметою для незаміжньої дівчини вважається познайомитися з молодою людиною в будь-четвер. Повір’я стверджує, що саме з ним вона незабаром піде під вінець. Крім того, є кілька спеціальних днів у році, коли мріє про заміжжя панночка може наблизити бажаний день весілля:

 • За тиждень до Водохреща потрібно зірвати гілочку з вишні, принести її додому і поставити у воду. Якщо на Водохреща гілочка дасть нирки або навіть перші листочки, значить, яка зірвала її дівчина незабаром не тільки вийде заміж, але і швидко народить первістка.
 • В ніч на Івана Купала незаміжні дівчата плетуть вінки з квітів і пускають їх по воді. Ту, чий вінок не потоне довше інших, чекає швидке заміжжя.
 • У Вербну неділю незаміжню особу слід відшмагати гілками верби — це допоможе швидко віддати її заміж.
 • Помившись у Чистий четвер, панянка повинна витертися новим рушником. У Великдень це рушник разом із крашанками і освяченою паскою треба віддати просить, натомість Бог пошле дівиці вірного судженого.
 • На покрову Святої Богородиці дівчина може запалити свічку, поставити живі квіти у воду і просити Богородицю про зустріч з тим, хто зробить їй пропозицію руки і серця. З великою ймовірністю прохання буде почута.

Перевірені прикмети швидкого заміжжя

Є низка повір’їв, про яких знають навіть не забобонні люди. В основному вони мають відношення до весілля, а також до того, наскільки добре незаміжня дівчина готова до ролі майбутньої господині дому.

Повір’я про волосся

Для всіх представниць прекрасної статі волосся є предметом їхньої гордості. Не дивно, що кілька прикмет до швидкого заміжжя пов’язано саме з ними:

 • Якщо у юної особи несподівано почали випадати волосся, то не варто сумувати. Подібна подія означає, що скоро дівчина зустріне того, хто одружується на ній.
 • Ще одним способом гарантовано піти під вінець є прикріпити своє волосся до сукні нареченої. Зробити це потрібно нишком, щоб ніхто не побачив і не «відлякав» удачу.

eabb5bb4aa525b4f3c00f2ceceeba331 Прикмети на заміжжя для незаміжніх дівчат: як швидко вийти заміж і наблизити весілля

Шпилька з сукні нареченої

Доброю прикметою для будь незаміжньої дівчини буде забрати собі одну з голок або шпильок, які використовувалися при шиття плаття нареченої. Отримавши подібний трофей, спритна особа може бути впевнена, що незабаром вже для неї самої будуть шити весільну сукню.

Якщо облитися шампанським

У розпал весільного веселощів гості нерідко обливають один одного алкогольними напоями. Якщо таке відбувається з дівчиною, яка довго не може вийти заміж, то її можна тільки привітати — швидше за все, через короткий час шипучий напій будуть розливати на її весіллі.

Підшиваємо сукня нареченої

Мріють про заміжжя панночкам знаючі люди радять попросити у нареченої дозволу підшити поділ її сукні. Особливо добре прикмета працює для кровних родичів нареченої. Якщо ж юній особі не вдасться доторкнутися до подолу сукні, то турбуватися не варто. Перед церемонією одруження досить протерти туфельки нареченої, і це збільшить шанси на власну швидке весілля.

Зловити букет

Однією з найбільш відомих прийме до заміжжя є зловити весільний букет, кинутий нареченою. При цьому слід враховувати такий нюанс: як правило, для цієї традиції використовується два букета. Основний багато новоспечені дружини забирають з весілля і зберігають вдома, як запорука щасливого сімейного життя.

Нареченої частіше кидають букет-дублер, не володіє позитивною енергетикою основного. З цієї причини прикмета часто не працює або ж діє, але тільки для тих панянок, які дуже сильно хочуть вийти заміж.

Прибирання та дотримання посту

У давнину вважалося, що більше шансів швидко вийти заміж мають дівчата, які є хорошими господинями і дотримуються всі церковні звичаї. І це зрозуміло – навряд чи нормальному чоловікові захочеться одружитися на нечупара або розпущеної особи. Тому дівчатам, які хочуть швидше піти під вінець, прикмети радять наступне:

 • Навчитися краще прибирати в будинку і взяти за правило підмітати сміття від вхідних дверей в оселі по напрямку до вікна або столу.
 • Удосконалити власні уміння в кулінарії. Причому тій, у кого на перших порах буде постійно підгоряти їжа, засмучуватися не варто. Повір’я стверджує, що така особа заміж вийде, але чоловік у неї буде не блондином або рудим, а темноволосим.
 • Стати вмілою рукодільницею — це теж відмінний спосіб наблизити власне весілля. Кожен раз відриваючи при шитті по довгій нитці, дівчина може «притягти» до себе чоловіка з іншого міста.
 • Будь-якій дівчині, яка хоче вийти заміж, необхідно дотримуватися церковні пости (особливо Великий піст) і не приймати їжу кожне 7 листопада.

Повір’я про заміжжя на Новий рік і Різдво

Всім відомо: щоб вийти заміж у наступному році, потрібно написати відповідну бажання на папірці, спалити її, кинути попіл у келих з шампанським і встигнути випити, поки б’ють куранти. Крім того, є ще декілька менш відомих новорічних прикмет про заміжжя:

 • Дівчина, яка випадково порізала палець на Різдво чи Новий рік, скоро отримає пропозицію руки і серця.
 • Для того щоб «притягнути» до собі майбутнього чоловіка, що бажає вийти заміж дівчині слід придбати до Нового року красивий наряд в колір символу майбутнього року.
 • Господині повинна якомога швидше посадити гостей за святковий стіл — тоді й вона сама вискочить заміж дуже швидко.
 • У Новий рік мріє про шлюб панночці не можна їсти стоячи. Робити це потрібно, тільки сидячи за столом.
 • Якщо попередній рік був невдалим в плані любові, слід спалити минулорічний календар. Тоді наступаючий рік буде більш успішним.
 • Якщо у дівчини вже є кавалер, який ніяк не наважується зробити пропозицію, то їй досить обв’язати ниткою ніжки новорічного столу. Незабаром після цього вона стане законною дружиною.

Прикмети, що перешкоджають заміжжя

На думку забобонних людей, щоб вийти заміж, панночкам необхідно не тільки прислухатися до позитивних повір’ями на заміжжя. Потрібно пам’ятати, що є й негативні прикмети для незаміжніх. Дещо дівчатам робити вкрай не рекомендується, інакше на все життя можна залишитися в дівках або виявитися нещаслива в шлюбі:

 • Народні повір’я забороняють юної дівчини віддавати чужим людям що-небудь через поріг будинку. Разом з відданої річчю вона може добровільно «викинути» і надію на власне швидке заміжжя.
 • Працюючи по неділях, можна також залишитися старою дівою.
 • Не можна запрошувати гостей у неприбранный будинок — мало хто захоче одружитися на тій, хто не вміє підтримувати в житлі порядок.
 • Якщо зірвана перед Хрещенням і поставлена у воду гілочку вишні не дала нирки на Водохреща, значить, протягом найближчого року панночка під вінець не піде.
 • Наші предки вважали, що волосся жінки відповідають за її успіх, тому будь-які дії з ними вона повинна робити таємно від оточуючих. Дівчині, яка робить собі зачіску на людях, на швидкий шлюб сподіватися не варто.
 • Кожна дівчина повинна пам’ятати, що безіменний палець призначений тільки для помолвочного і обручки кілець. Звичайні прикраси носити на ньому не можна, інакше весільне кільце на цьому пальці не «приживеться».
 • Тим, хто хоче вийти заміж, повір’я забороняють приміряти чужу весільну сукню.
 • Стара прикмета свідчить: незаміжній дівчині, яка хоче якнайшвидше вийти заміж, на чужому весіллі слід вести себе скромно. Їй не варто брати участь у весільних конкурсах, голосно сміятися чи багато танцювати.
 • Повір’я стверджують, що дівчина може на все життя залишитися старою дівою, якщо буде сидіти в хаті на столі або на підвіконні, тримати в оселі кактуси і фіалки, а також картини (статуетки) із зображенням самотніх жінок.
 • Вкрай поганим знаком вважається, якщо молодша сестра виходить заміж раніше старшої. Прикмета каже, що останньою доведеться довго жити одній.
 • Незаміжнім дівчатам не варто струшувати зі столу хлібні крихти або стирати пил рукою — майбутній чоловік такою неохайною особи виявиться недоцільним.
 • При прибиранні будинку панночці слід бути акуратною, не мочити поділ сукні і добре віджимати випрану білизну. Інакше, навіть якщо вона вийде заміж, то її майбутній чоловік буде таким же «мокрим», тобто алкоголіком.

18afa3423b2d9d7647a955f097f33f8a Прикмети на заміжжя для незаміжніх дівчат: як швидко вийти заміж і наблизити весілля

Звичайно, в світі є стільки позитивних і негативних візьме на заміжжя, що у будь-якої дівчини може піти обертом голова, якщо вона спробує слідувати їм усім. Тому потрібно налаштовувати себе на краще і бути позитивною, готової в будь-який момент зустріти майбутнього чоловіка і не відштовхнути його необережним словом або вчинком.

Останнім часом поширене переконання, що незаміжній дамі не варто зациклюватися на своєму сімейному статусі. Тоді і зустріч з гідним нареченим не змусить себе довго чекати. Цієї ж думки дотримуються і психологи. Дівчина, яка живе повним життям, привертає набагато більше, ніж особа, пильно спостерігає за усіма знаками та прикметами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради