Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони

Зробити красиві кучері на довгому волоссі можна за допомогою плойки, прасування або бігуді. Кінцевий результат завивки волосся залежить не тільки від пристрою, але і способу накрутки. Детальні інструкції та фотографії допоможуть визначитися з вибором і зробити локони своїми руками.

Підготовка волосся для зачіски з локонами

Перш ніж створювати зачіску, слід добре вимити голову, і локони довше збережуть ідеальну форму. Бажано не використовувати бальзами та кондиціонери, адже вони сильно обтяжують волосся, і завитки швидше расплетаются під власною вагою.

Якщо планується робити кучері з використанням гарячих інструментів (плойки, прасування або термобігуді), то потрібно обов’язково висушити голову.

Інакше це погано позначиться на стані волосся. Причому бажано дати висохнути пасмам, не застосовуючи фен. При плетінні косички або використанні звичайних бігуді або папільоток, сушити голову не потрібно. Навпаки, бажано, щоб волосся було трохи вологими.55f3d7f8c2e8538aaccc603f9a6a183b Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони

Перед застосуванням гарячих інструментів доцільно обробити пасма термостійкими засобами. І також варто нанести на пасма стайлінгові засоби: мус, гель або пінку. А ось обробляти волосся лаком перед використанням плойки або прасування категорично заборонено.

Техніки завивки довгого волосся утюжком

За допомогою праски можна створити красиві кучері, як на довгих, так і коротких волоссі. І фото наочно показують, наскільки привабливими виходять завитки. Причому є кілька способів накрутки локонів із застосуванням прасування. Але варто пам’ятати, що вдаватися до подібних методів завивки можна не частіше одного разу на 7-10 днів.

9977eaea517adf9cf29798ac4c6e6a17 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локониФото кучерів на довгому волоссі

Щоб не зіпсувати локони, важливо при роботі з праскою дотримуватися наступних рекомендацій:

 • При завивці ослаблених і пошкоджених локонів треба встановлювати безпечний режим.
 • Оптимальна температура для тонкого волосся – 160 °C.
 • Завивати жорсткі, неслухняні пасма потрібно при температурі 200 °C.
 • Не можна довго тримати праску на одному місці, так як це може спалити локони.

Між процедурами слід обов’язково використовувати лікувальні і живильні бальзами, а також робити маски.

Класичний метод накручування волосся

Кучері на довге волосся, фото яких наведено в статті, створюються за таким алгоритмом:

 • На вимиті і висушені волосся слід нанести термозахисної засіб, а також мус або пінку.
 • Необхідно відокремити пасмо, і скрутити її в щільний джгут. Товщина локона не повинна перевищувати 1 див. Інакше волосся не прогріються повністю, і завиток вийде невиразним.
 • Необхідно плавно протягнути утюжок з джгуту, починаючи від коріння. Не варто на цьому етапі прогрівати кінчики, адже так можуть вийти некрасиві заломи. Краще не доходити приблизно 5 см до кінця, і тільки потім обробити цю частину пасма. Протягувати утюжок з джгуту слід 2-3 рази, тоді результат буде більш виразним.
 • Пасмо за пасмом потрібно накрутити всю копицю волосся. Прогрів один локон, не слід відразу ж розпускати. Краще почекати, поки він охолоне природним чином, тоді кучері довше будуть тримати форму.bb6de15d601b4d1619c13a386df0d513 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Після накрутки потрібно акуратно розкрутити джгути, і злегка підправити зачіску гребінцем. Щоб кучері довше трималися, варто обприскати їх лаком, розпилюючи засіб ближче до коріння. Не варто дуже старатися з стайлінгом, інакше зачіска набуває неохайного вигляду.

  Створення дрібних локонів з допомогою косичок та прасування

  Техніка виконання:

 • Вимиті і висушені волосся необхідно розділити на кілька частин. І чим вони менші, тим більш дрібні вийдуть завитки. Кожну частину треба заплести в класичні коси з трьох пасм, зафіксувавши їх невеликими гумками, які бажано розташовувати ближче до кінчиків.
 • Кожну косу потрібно обробити праскою. Слід починати від коренів волосся, плавно переміщаючи пристрій до кінчиків, не доходячи до них.
 • Обробивши всі коси, потрібно почекати, поки вони повністю не охолонуть, і тільки потім розплести.
 • Потрібно злегка підкрутити кінчики, і якщо необхідно злегка розчесати зачіску, надаючи їй завершений вигляд.37ac6a62f3a27b2fafd942e5d4ac4e69 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Щоб закріпити отриманий результат, можна злегка збризнути завитки лаком.

  Завивка волосся утюжком з допомогою олівця

  Цей метод досить трудомісткий і займає чимало часу, але зате в результаті кучері виходять пружними, однорідними по всій довжині, і виглядають максимально природно.

  Техніка виконання:

 • На вимиті і висушені волосся необхідно нанести захисний засіб. Відокремивши пасмо волосся, товщиною 0,5-1 см потрібно намотати її на олівець, намагаючись брати ближче до краю. При цьому витки не повинні накладатися один на одного.
 • Утюжком необхідно прогріти завиток протягом 3-5 секунд. Після цього потрібно дати волоссю охолонути приблизно 10 секунд, і тільки потім зняти їх з олівця. Отриманий завиток бажано не розпускати, поки не будуть опрацьовані всі пасма.
 • Закрутивши всі локони, потрібно трошки розпрямити пальцями. Не варто розчісувати волосся, інакше завитки втрачають форму.fd3e858923f07f88d78e526c685b83b1 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Отриману зачіску можна злегка збризнути лаком, щоб зафіксувати результат.

  Локони на кінчиках з використанням фольги та прасування

  Такий метод не забирає багато часу, і вся процедура виконуєте за наступним алгоритмом:

 • Підготовлені волосся необхідно розділити на пасма однієї товщини.
 • Потрібно нарізати квадрати з фольги розміром приблизно 10*10 див. Кількість заготовок повинно дорівнювати числу пасм.
 • Взявши одну пасмо, необхідно загорнути її в кільце до середини довжини, а потім укласти в конверт з фольги. Подібним чином готуються всі локони.
 • Кожен конверт потрібно прогріти протягом 5 секунд.283015ce4ea8fa3231184b39c2d46140 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Не потрібно відразу розгортати фольгу, а краще почекати 10 хвилин, поки волосся не охолонуть природним чином. Тоді завитки будуть довго триматися навіть без застосування лаку. Розгорнувши фольгу, потрібно обережно розправити кучері пальцями, і надати зачісці завершений вигляд.

  Зигзаги (ламані локони)

  Така зачіска виглядає оригінально, а на її створення йде мінімум часу.

  Алгоритм виконання:

 • Всю копицю волосся треба розділити на пасма. Чим тонше ці локони, тим більш дрібними стануть зигзаги.
 • Підрахувавши кількість пасом, необхідно нарізати в 2 рази більша кількість прямокутників з фольги. Довжина заготовок повинна відповідати довжині локонів, а ширина повинна бути на 1-2 см більше їх обсягу.
 • Кожне пасмо потрібно покласти на одну смужку з фольги, накривши зверху другий. Зафіксувавши прямокутники, слід згинати в різні сторони з однаковим кроком, щоб вийшла «гармошка». Подібним чином потрібно підготувати всі пасма.
 • Складені «гармошки» потрібно прогріти праскою протягом 5-10 секунд.b0ea3be5f7aa7adbcd7df8c6f6ce326e Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Обробивши всі пасма, бажано почекати поки вони охолонуть, після чого потрібно зняти фольгу, і обережно розправити зигзаги пальцями. Готову зачіску слід зафіксувати стайлінгом.

  Способи створення кучерів на довге волосся плойкою

  Кучері на довге волосся, фото яких представлено в матеріалі, легко створити за допомогою плойки. І при бажанні локонам можна надати будь-який розмір. Але варто пам’ятати, що плойка, як і праску, шкодить структурі волосся. Тому використовувати цей пристрій можна лише на сухих волоссі. До того ж перед цим їх варто обробити термозахисним засобом.

  Великі кучері

  Кучері на довге волосся, фото яких наведено вище, завиваються з допомогою спеціальної плойки з діаметром до 3-5 див.b55af187954e118b12bec5cb9bc55992 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони

  Алгоритм дій:

 • Вимиті і висушені волосся треба розділити на пасма завтовшки 5-10 див Бажано закріпити верхню частину волосся, щоб вони не заважали в процесі.
 • Закріпивши кінчик прядки між пластинами, потрібно обмотати локон навколо плойки. Тримати пристрій необхідно вертикально. Пасмо досить прогрівати близько 10-15 секунд. Через покладений час необхідно акуратно розпустити локон, намагаючись не пошкодити його форму.
 • Подібним чином необхідно накрутити всі пасма, рухаючись від потилиці до маківки.
 • В кінці потрібно злегка підправити пасма пальцями, щоб надати їм завершеного вигляду. Отриманий результат можна зафіксувати лаком.

  Дрібні хвилі

  Знадобиться або плойка з діаметром від 1 до 3 см, або спеціальний пристрій для створення гофре. Перед використанням приладів потрібно вимити і висушити волосся, нанести на них термозахисної засіб. Копицю слід розділити на пасма товщиною в 0,5 см, і завити плойкою. Обробляти локони потрібно від потилиці до маківки, тримаючи пристрій у вертикальному положенні. Наприкінці слід злегка поправити зачіску пальцями, і зафіксувати результат лаком.

  Легкі (недбалі) хвилі

  Для створення такої зачіски, необхідно вимити і висушити волосся, а потім ретельно їх розчесати. Після цього потрібно нанести термозахисної засіб, і розділити копицю на пасма товщиною в 3-4 див. Кожну з них слід прогріти від 10 до 15 секунд, в залежності від потужності плойки. Залишається лише розчесати кучері редкозубым гребінцем, і зафіксувати результат лаком.

  Голлівудський шарм

  Кучері на довге волосся, фото яких наведено вище, не даремно називаються голлівудськими, адже нерідко таку зачіску вибирають зірки.e0ee7fb14ca81459f9e18c0a776b2665 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони

  Як зробити укладку:

 • Після миття на волосся потрібно нанести захисний засіб, мус або пінку, які не склеюють і не обтяжують локони.
 • Необхідно зробити проділ, причому він може бути як збоку, так і по центру голови.
 • Слід висушити волосся за допомогою фена і круглої гребінця. Це додасть зачісці додатковий обсяг.
 • Відокремивши верхню або нижню пасмо потрібно накрутити її на плойку і потримати її протягом 10-15 секунд. Всі наступні пасма накручуються в ту ж сторону, що і перша. В цьому і полягає сенс голлівудської зачіски.
 • Накрутивши всі пасма, необхідно обережно розчесати їх редкозубым гребенем, надавши потрібну форму.
 • Бажано не використовувати для фіксації лак, засіб обтяжить локони, і зачіска буде виглядати неохайною.

  Бігуді для довгого волосся

  Існує чимало видів бігуді, але для завивки довгого волосся підходять наступні різновиди:

  Особливості Як використовуються Переваги Недоліки
  Спіральні Являють собою циліндри з різьбою по боках. Можуть виготовлятися з пластику або дерева. Вологі волосся поділяють на пасма з товщиною, приблизно рівній поглиблення спіралі. Кожен локон намотується на виріб по руху різьблення, і фіксується резинкою. Допомагають зробити пружні дрібні завитки, і коштують відносно недорого. На спіралі важко накрутити самостійно потиличні пасма. Неможливо використовувати на ніч. Досить важкі, викликають дискомфорт.
  Оксамитові Виготовляються з пластику, верхній шар покритий велюром. Виглядають як порожнисті циліндри з безліччю отворів. Вологі волосся намотуються на вироби, і фіксуються гумкою або затиском, після чого висушуються. Не псують волосся, запобігають електризацію. Сприяють швидкому висиханню пасм, що прискорює укладання. Не підходять для завивки під час сну. Можуть сповзати.
  Бумеранги Являють собою гнучкі циліндри з дротяним стрижнем і поролоновою або прогумованою поверхнею. Вологі пасма накручують на бумеранги, починаючи з кінчиків до коренів. Після цього вироби згортаються в пучок. Підходять для завивки на ніч. Допомагають зробити акуратні локони без заломів. Недовговічні, і ними важко користуватись.
  Коклюшки Дерев’яні чи пластмасові палички, злегка завужені до центру. Вологі пасма накручуються на вироби від кінчиків до коренів, і фіксуються гумками або затискачами. Дозволяють отримати дрібні кучері, які довго не втрачають форми. Дешево коштують. Накрутка забирає чимало часу. Волосся на коклюшки сохнуть довше, ніж на звичайні бігуді. Не можна використовувати на ніч.
  Чарівні або MagicLeverag

   

  Являють собою стрічкові спіральки, виконані з тканини. Вологі пасма просмикуються в бігуді за допомогою спеціального гачка. Після цього волосся висушують будь-яким способом. Не заважають спати, і допомагають створити завитки будь-якої форми. Не призводять до заломів. Без певного досвіду ними важко користуватись. Завивка забирає багато часу.

   

  Як накрутити великі пасма на бігуді

  Для створення такої зачіски потрібні бігуді великих розмірів. Алгоритм дій:

 • Вологі волосся потрібно розібрати на пасма завтовшки 5-10 див
 • Кожен локон необхідно накрутити на бігуді у довільному порядку.
 • Висушивши волосся і знявши стайлери, слід злегка розчесати завитки. Якщо потрібно зберегти їх форму, то краще скористатися гребінцем з рідкісними зубцями.
 • Для фіксації зачіски, потрібно збризнути завитки лаком.

  Як зробити дрібні кучері на бігуді

  Для створення дрібних кучерів краще використовувати коклюшки. Якщо ж завивка проходить на ніч, то бажано віддати перевагу бумерангам з мінімальним діаметром. Перед використанням виробів необхідно вимити волосся, нанести на них фіксує мус або пінку.445a26e73111d85ca2b21713454c33c8 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони

  Сушити локони не потрібно. Далі, волосся діляться на однакові пасма, товщиною в 1 см. Кожна з них намотується на коклюшку або бумеранг, і фіксується. Коли волосся висохне, треба розкрутити стайлери, і злегка підправити зачіску пальцями.

  Як накрутити кінчики довгого волосся на бігуді

  Подібний тип укладання допомагає отримати м’які і акуратні завитки. Його відмінність полягає в тому, що на бігуді накручуються тільки кінчики волосся довжиною до 10 см. Для цього методу можна використовувати будь-які типи виробів. Але бажано вибирати бігуді більшого об’єму, інакше завитки будуть виглядати неприродно. Після завивки слід обов’язково розчесати волосся, інакше вони придбають неприродний, ляльковий вид.

  Техніка накрутки волосся на бігуді

  На кінцевий результат впливає не тільки вибір самих бігуді, але і спосіб їх накрутки:

  • Горизонтальна накрутка. Підходить для створення пружних локонів, а також надає пишність зачіски і додатковий об’єм.
  • Вертикальна накрутка. Допомагає створити хвилясті вниз завитки. Не збільшує обсяг зачіски.
  • Спіральна накрутка. Підходить для створення пружних, однорідних по всій довжині локонів, а також голлівудської зачіски.

  Горизонтальна

  Така накрутка потрібно проводити за наступним алгоритмом:

 • Вимите і злегка вологі волосся треба розділити на три частини: дві в області скронь і одна на маківці.
 • Процес накрутки слід починати з тім’яної області, а точніше з чола. Тут необхідно виділити тонку пасмо, ширина якої дорівнює розміру бігуді. Піднявши локон вгору так, щоб він став перпендикулярний голові, потрібно розчесати його, а потім накрутити на бігуді з кінця, повертаючи стайлер від лоба до верхівки. Пасмо повинна бути закручена як можна ближче до голови, тоді не виникне залому.
 • Таким же способом необхідно закрутити наступні пасма в тім’яній області. В результаті бігуді повинні розташовуватися паралельно один одному. Бажано відбирати локони однакової товщини.
 • Пасма на скронях накручуються тим же способом, що і в тім’яній області.
 • Коли все волосся завите в бігуді, необхідно просушити їх струменем гарячого повітря. Не варто підносити фен занадто близько до голови, щоб не спалити локони.
 • Слід розкрутити бігуді. Починати потрібно з потилиці, поступово пересуваючись вгору.
 • Залишається лише злегка розчесати волосся і зачіска готова.

  Вертикальна

  Подібний тип накрутки краще виконувати на бігуді з невеликим діаметром.

  Алгоритм дій:

 • Верхні пасма на маківці варто закріпити зажимами, щоб вони не заважали.
 • На потилиці необхідно виділити широку пасмо, і розділити її вертикальними проборами на кілька частин. Кожну з них слід накрутити на бігуді в довільному напрямку, але так, щоб стайлери розташовувалися вертикально.
 • Відокремивши пасмо з маківки, її також необхідно розділити на кілька частин, після чого завити в бігуді. Таким чином, необхідно закрутити все волосся, а потім висушити їх за допомогою фена.
 • Остиглі волосся потрібно зняти з них бігуді, піднімаючись від потилиці до маківки.
 • Готові завитки необхідно злегка розчесати редкозубым гребінцем або пальцями, щоб надати зачісці завершений вигляд.

  Спіральна

  Подібну зачіску потрібно робити за таким алгоритмом:

 • Волосся необхідно розділити на 4 частини: віскі, темінь і потилицю. Ті, що поки що не використовуються, краще закріпити зажимами, щоб вони не заважали.
 • Починаючи з потилиці, треба відокремлювати тонку пасмо, і накручувати її на спіральні бігуді, слідуючи від коренів до кінчиків. Повторювати так з усіма локонами, рухаючись знизу вгору.
 • Необхідно висушити волосся феном, а потім зняти бігуді.c8ad181a8f5e1f487301fa7cc927f695 Як зробити кучері на довге волосся праскою, плойкою, бігуді. Фото, зачіски середні, довгі і короткі локони
 • Можна трохи розчесати завитки пальцями або редкозубым гребенем, щоб підрівняти зачіску. Використовувати лак для фіксації не рекомендується, так як від цього кошти локони будуть здаватися неприродними.

  Корисні поради

  Кучері самі по собі виглядають закінченими, але якщо є бажання урізноманітнити образ, то можна поекспериментувати з зачіскою:

  • Високий хвіст з завитками стане відмінним рішенням для весілля.
  • Якщо зробити хвіст на бік, то вийде модна зачіска для походу в клуб.
  • Грецька зачіска з локонами підійде як для прогулянки по місту, так і для офісу.
  • Коси з локонами підходять для будь-якого вбрання, і доповнять образ як з джинсами, так і з вечірньою сукнею.
  • Для роботи в офісі можна зробити пучок з завитками, закріпивши його ззаду чи збоку. Такий варіант виглядає елегантно, але не занадто строго.

  Дивлячись на фотографії, наведені в статті, можна зрозуміти, що кучері стануть відмінною основою багатьох зачісок як святкові, так і повсякденних. Так що у власниць довгого волосся завжди є з чого вибирати. Головне пам’ятати, що робити завивку можна не частіше разу на тиждень. Інакше локони швидко перетворяться в солому.

  Відео про завивки довгого волосся

  Як зробити локони праскою:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради