Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками Овна

Навіть люди, які не вірять в гороскопи, в більшості випадків з цікавістю вивчають попадаються під руку прогнози, особливо якщо стосуються взаємин. Сумісність чоловіка Овна з жінками багато в чому залежить від індивідуальних особливостей їх характерів. Також приймається до уваги світогляд, враховуються інтереси обох сторін.

Сумісність із жінкою, народженої під знаком Овна

Сумісність чоловіка та жінки знака Овен виглядає так:

  • любов – 89%;
  • шлюб – 39%.

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna28 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками ОвнаЛюбов жінки і чоловіки, які народилися під сузір’ям Овна, подібна лісової пожежі: вона виникає раптово, сильно розгорається, і, побушевав трохи, поступово затихає. Сумісність – 89%, але стосунки нагадують постійні бої і змагання. У них дуже багато пристрасті і мало ніжності. Характерна риса взаємин – непередбачуваність. Стабільність відсутня, але це зазвичай влаштовує обох партнерів.

Сумісність у ліжку чоловіки і жінки цього вогняного знаку одночасно можна і не можна назвати ідеальною. З одного боку, є гарячий секс, з іншого – представники цього знака зодіаку в першу чергу дбають про власне задоволення.

Сексуальне життя чоловіка і жінки, що належать до знаку Овна, також нагадує постійне змагання: сумісність присутній, але обом партнерам не вистачає чуйності і уваги до бажань іншого.

У шлюбі чоловік і жінка, народжені під зірками Овна, ведуть себе точно так само, як і під час романтичних відносин: сумісність ймовірна, але в 70% випадків такий союз розпадається і обидва Овна відправляються на пошук нових відчуттів.

Найкраще сумісність дівчата і чоловіки знаку Овна проявляється в дружбі. Їхні стосунки міцні. Дружба носить імпульсивний, епізодичний характер. Але якщо вона пройшла перевірку часом, то люди розуміють один одного з одного погляду або жесту.

Любов, постіль, шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Яскравий, пристрасний чоловік знака Овен часто є подарунком долі для інших знаків: особливо хороша сумісність у нього з жінками вогненної і водної стихії.

Телець

Сумісність Овна з жінкою знаку Телець становить 73%. В його характері переважає пристрасність, поривчастість і норовистість. Жінка-телець дуже «домашня, затишна, але вперта.

Вона викликає у нього бажання завоювати і підкорити. Одночасно він не відразу розуміє, що вона – «та сама». Це відбувається тільки тоді, коли жінка-Телець руйнує всі його плани по зваблюванню.

Відношення представників цих знаків зодіаку можна назвати контрастними: Телець поєднує в собі те, чого не вистачає Овну.

Одночасно початок їх спілки нагадує облогу фортеці. Сумісність в любові чоловіка, «народженої Овном», і жінки знаку Телець стане ідеальною, якщо обидва навчаться знаходити компроміси і приймати один одного повністю.

Можливі складнощі у відносинах пов’язані з повільністю Тельця: жінка завжди критично оцінює своїх шанувальників. Але коли вона вирішується довіритися партнеру, союз виходить гармонійним і досить міцним.

У сексі присутній ніжність і пристрасть. Але не можна сказати, що імпульсивний Овен є ідеальним партнером для чуттєвого, що віддає перевагу довгі прелюдії, Тільця.

Шлюб ймовірний, і в 90% випадків він гармонійний і надійний. Він дозволяє чоловікові реалізуватися не лише як чоловіка і батька, але і як здобувача – заробляти більше стимулює його прагнення Тельця до матеріального достатку і стабільності.

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna29 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками Овна

Можливий досить міцний союз

Близнюки

Сумісність чоловіка, народженого в період Овна, з Близнюками становить 82%. Непостійність дівчини і її прагнення вислизнути пробуджують в ньому інстинкт мисливця. Її підкорюють його сила і пристрасть.

Їхні стосунки нагадують бурхливу річку. Його натиск сприяє тому, що жінка прагне постійно втекти. При цьому вона не забуває дражнити і провокувати його.

Це дратує чоловіка, розпалює його пристрасть. Більшою мірою в ньому переважають власницькі настрої – зловити, приборкати і зробити своєю. Легкість у відносинах відсутня, але це компенсується взаємним фізичним потягом.

Секс – бурхливе і цікаве. Прагнення Близнюків до пошуку і бажання експериментувати привносить в інтимні стосунки насиченість. Шлюб можливий, але щасливим його назвати не можна. Це обумовлено мінливістю вітряних Близнюків і ревнощами чоловіка. Можливі часті, бурхливі сварки, які сприяють швидкому відчуження. З відносин обидва виходять втомленими.

Рак

Сумісність чоловіка, який належить до сузір’я Овна, і жінки, народженої в місяць Раку, становить 91%. Його приваблює її скромність, ніжність, невловимість і сексуальність. Їй симпатизує його сміливість і активність.

Між Овном і Раком можлива саме любов, а не пристрасть: їх сумісність зумовлена гармонійним поєднанням її ніжності і його сили. Можливі проблеми пов’язані з різницею темпераментів: йому хочеться екстриму у відносинах, вона весь час прагне до стабільності. З часом жінка перестає здаватися йому загадковою, він починає нудьгувати. Вона поруч з ним відчуває занепокоєння.

Ідеальний союз Овна і Раку – вільний. Він отримує свободу і таку необхідну йому непередбачуваність відносин.

Хороша сумісність чоловіка знаку Овен і жінки знаку Рак в ліжку пояснюється тим, що секс в цій парі відрізняється енергійністю і регулярністю. Якщо темпераментному чоловікові вдається підлаштуватися під чуттєву і трепетну партнерку, вони стають ідеальними коханцями.

Шлюб можливий. Він будується на терпіння і відданості Раку, який і є провідним в сімейному житті. Складність полягає в тому, що підкорена жінка-Рак вже не викликає у партнера такого інтересу, як раніше. Міцний і довгостроковий союз можливий, якщо Рак зможе постійно підігрівати інтерес чоловіка до себе.

Лев

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna30 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками ОвнаСумісність Овна і жінки, народженої в місяць Лева, становить 100%. Обидва є вогняними знаками. Енергійні і яскраві, вони схильні швидко спалахувати і стрімко згоряти.

Закоханість приходить практично відразу після знайомства. Відносини відрізняються жвавістю, яскравістю і пристрасністю.

Ідеальна сумісність Овна та Лева в любові обумовлена тим, що Він є провокатором відносин, іскрою, а Вона – рівним, довго гріючим полум’ям. Прагнення до міцності і ніжності в союзі належить Льву.

Сексуальна сумісність жінки, народженої в місяць Лева, і чоловіки знака Овен обумовлена взаємної пристрастю: темперамент цих знаків зодіаку дуже схожий, тому розбіжності в інтимних стосунках не спостерігається. Вони люблять пошук, насолоджуються експериментами, їм ніколи не буває нудно.

Якщо їх союз триває довго, то обидва прагнуть до укладення шлюбу. Хороша сімейна сумісність знаків Лев і Овен пояснюється його прагненням володіння коханою, і її бажанням упорядкувати відносини.

Діва

Сумісність становить 72%. Діва – земний знак. Їх відносини відрізняються стабільністю і яскравістю. Це творчий союз. Любовний інтерес Овна підкріплюється недоступністю Діви, яка обумовлена скептицизмом і недовірливістю жінки.

Можливі проблеми пов’язані з різницею темпераментів: вогненний Овен закохується моментально і тут же починає атаку. Це насторожує і лякає Діву, яка починає нові відносини тільки після ретельного аналізу ситуації.

Сексуальне життя в цих знаків зодіаку досить гармонійна. Замкнуті Діви потребують розкріпачення, а йому подобається роль вправного коханця і вчителі.

Якщо вони «дозрівають» до шлюбу, то він відрізняється тривалістю й надійністю. Обидва не володіють належною чутливістю, і сварки неминучі. Справжня любов у шлюбі настає тільки після декількох десятків років.

Ваги

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna31 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками ОвнаСумісність Овна з жінкою, яка народилася під впливом Ваг, становить 98%. Нетерплячість і вогненність Овна гармонійно поєднується з м’якістю і дипломатичністю Ваг.

Старт любовних відносин зазвичай починається зі сварки – ці знаки спочатку зовсім не розуміють один одного. Її дратує його прямолінійність і відсутність дипломатичності.

Взаємний інтерес зростає по мірі поглиблення знайомства, а любов спалахує спонтанно. Схема розвитку відносин класична: він оточує, вона поступово здається.

Палкий партнер не любить довго чекати, Терези обожнюють інтригувати і кокетувати. У відносинах присутня непередбачуваність, яка подобається обом.

Сумісність у ліжку чоловіка, народженого в місяць Овна, і жінки знака Ваги обумовлена її вмінням підлаштуватися під партнера. Секс є кращим способом згладити незручності і обговорити всі виникаючі суперечності.

Шлюб можливий, але малоймовірний: і Ваги, і Овни вважають за краще не зв’язувати себе штампом у паспорті, тому сумісність знаків більш імовірна при вільних відносинах.

Скорпіон

Сумісність в любові чоловіка знаку Овен і жінки, що народилася під сузір’ям Скорпіона, – 100%. Відносини відрізняються насиченістю, в них присутня сильна пристрасть. Обидва є власниками, і однаково йдуть в атаку – ними рухає прагнення захопити і володіти.

Скорпіон прагне емоційної прихильності – фізичний потяг не має для дівчини особливого значення. Він діє прямолінійно, вона – витончено і підступно. До моменту початку відносин обидва перебувають у впевненості, що партнер ними завойовано.

Секс в цій парі дуже пристрасний. Жінка майстерно володіє технікою зваблювання і збудження, він підкорює її силою і чарівністю.

Сімейний союз малоймовірний, але можливий. Шлюб досить складний, характеризується частими і бурхливими сварками. У чому конфлікти провокуються чоловіком. Він же є ініціатором розлучення.

Стрілець

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna32 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками ОвнаСумісність Овна з жінкою знака Стрілець – 84%. Вони відразу помічають один одного, між ними моментально виникають флюїди. Її приваблює його пристрасть і вогненність, він виявляється заінтригований її загадковістю. Але простих відносин чекати не варто.

Сумісність у любові чоловік знака Овен і жінки, що народилася в місяць Стрільця, можлива тільки при умінні обох партнерів знаходити компроміси, але це у них погано виходить.

Складнощі зумовлені подібністю їх темпераментів: обидва люблять свободу, обидва вважають за краще підпорядковувати і керувати. Жінки-Стрільці занадто незалежні, їх відносини з партнером нагадують боротьбу.

Хороша сумісність Овна зі Стрільцями в ліжку обумовлена пристрасністю обох партнерів. Вони охоче йдуть на експерименти, сексуальне життя відрізняється жвавістю і різноманітністю.

Шлюб між цими знаками непростий. Це пояснюється схожістю темпераментів. Але якщо жінка виявить мудрість, то можливий і багаторічний союз-співробітництво.

Козеріг

Сумісність чоловіка, народженого під зірками Овна, і жінки знаку Козерога в любові становить 82%. Його приваблює її удавана холодність і стриманість. Їй подобається вогненний темперамент і наполегливість шанувальника.

У сексі він відповідає за пристрасть, вона – за техніку. Почуття між партнерами зазвичай напружені, часто – загострені. Інтимне життя характеризується емоційністю, жвавістю і яскравістю.

Сімейне життя не відрізняється спокоєм, але якщо подружжя уміють знаходити компроміси, то можливий багаторічний союз.

Водолій

zhenshhiny kakikh znakov zodiaka imeyut luchshuyu sovmestimost v lyubvi, posteli i brake s muzhchinami, rozhdennye pod zvjozdami ovna33 Жінки яких знаків зодіаку мають кращу сумісність в любові, ліжка і шлюб з чоловіками, народжені під зірками ОвнаСумісність Овна з жінками, що знаходиться під впливом Водолія, – 100%. Гармонійність союзу обумовлена її волелюбністю і його завзятістю.

Хороша сумісність в любові чоловіка, народженого в місяць Овен, і жінки знаку Водолія пояснюється тим, що обидва є протилежностями один одного. Головний плюс відносин полягає в її прагненні до свободи і його бажанні добитися її. Ця жінка ніколи не буде належати йому повністю, тому пристрасний союз здатний тривати все життя.

Відносини Овна з Водолієм в ліжку не можна назвати повністю гармонійними: сумісність можлива в тому випадку, якщо вона припинить мучити його байдужістю до інтимного життя, а він кілька стримає свій запал. Шлюб вірогідний, але, враховуючи незалежність водолія, союз навряд чи протриває довго.

Риби

Сумісність – 85%. Гармонійність союзу обумовлена її романтичністю і його вміння завойовувати. Відносини цих знаків дуже насичені і пристрасні. Вона досить пасивна, любить, коли її домагаються. Постійно проявляючи суто «жіночі» риси, вона дозволяє йому відчувати себе мисливцем і завойовником.

Проблеми полягають в дуже сильній напористості чоловіка, який не визнає особистих кордонів, а також – у пасивності Риб.

Сексуальна життя гармонійна: ініціатива належить йому, Риби – приймаюча сторона, яка вміє розслабити і навчити ніжності.

Можливий довговічний, міцний союз. Це пояснюється м’якістю і чуйністю риб, а також бажанням чоловіка не відпускати від себе ту, яку він тільки що завоював.

Висновок

  1. Вогненний, темпераментний Овен легко запалюється і любить непередбачуваність у відносинах.
  2. Стосунки з жінкою-Овном надзвичайно насичені та цікаві. У деяких випадках такі союзи можуть бути на все життя.
  3. Чоловіки знака Овен легко сходяться з жінками, з багатьма з яких вдається домогтися гарної сумісності в романтичних і сімейних відносинах. Це, насамперед, такі знаки, як Рак, Лев, Скорпіон, Водолій.
  4. Любовний союз можливий практично з будь-яким знаком зодіаку, а те, що буде далі, залежить від бажання обох партнерів жити в гармонійному союзі.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради