Томат з гучним ім’ям Помідорна королева: докладний опис, агротехніка, відгуки

Томати, приносять смачні і красиві плоди, в пошані у городників. Наприклад, Помідорна корольова – новий сорт, який завойовує більше шанувальників. Докладний опис, методика вирощування та відгуки знайшли місце в статті.

tomat s gromkim imenem pomidornaya koroleva: podrobnoe opisanie, agrotekhnika, otzyvy Томат з гучним імям Помідорна королева: докладний опис, агротехніка, відгуки

Загальний вигляд

Томат Помідорна королева встиг себе зарекомендувати завдяки неймовірно смачним і м’ясистим плодам.

 • Кущ при відповідних умовах росте у висоту до 180 см.
 • Листя на пагонах середня кількість.
 • Квітки простого типу. На кистях томат утворює по 3-4 зав’язі.
 • Плоди в зрілому вигляді жовто-оранжеві з широкими, добре помітними на фото, червоними мазками по всій поверхні.
 • Форма помідора плоськоокруглая. У плодоніжки проявляються ребра. Вага до 700 р.
 • У смаку м’ясистою м’якоті переважає солодкість з явними фруктовими нотками. Аромат виражений.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Характеристики плодів
  Ранньо-стиглий (100-105 днів) Индетерми-нантный (150 см в городі, 180 в теплиці) Салатний Для відкритого грунту і теплиць 400-700 На відкритих грядках до 10, в теплицях до 15 Плоско, м’ясисті, жовто-оранжеві з червоними смужками

  Переваги і недоліки

  Томат наділений безліччю позитивних характеристик. Основні переваги:

 • Відмінна схожість насіння і швидкий ріст сіянців.
 • Томат невибагливий у догляді.
 • Раннє дозрівання помідорів. До збирання врожаю приступають після закінчення 100-105 днів вегетаційного періоду.
 • Великоплідність. При посиленій агротехніці томат дає плоди масою до 700 р.
 • Висока врожайність. За сезон кожен кущ приносить до 5-6 кг.
 • Затяжне плодоношення. Помідори знімають з середини літа до холодів.
 • З недоліків відзначають неможливість тривалого зберігання і транспортування. Ніжні плоди, зірвані з куща, лежать без змін 3-4 дні.

  Особливості агротехніки

  Сіють насіння На розсаду на початку квітня. Томат швидко зростає і через 50 днів уже готовий до висаджування у відкритий грунт. На 1 м2 розміщують 3-4 рослини.

  tomat s gromkim imenem pomidornaya koroleva: podrobnoe opisanie, agrotekhnika, otzyvy1 Томат з гучним імям Помідорна королева: докладний опис, агротехніка, відгуки

  Формують кущ в 2-3 стебла. По мірі зростання томат пасинкують. Довгі пагони з важкими плодами потребують підв’язки. Для вертикальної підтримки стебел обладнують шпалеру. Через 2 тижні після посадки починають обвивати молоді рослини навколо каната. Старі листки, розташовані в нижній частині куща, регулярно видаляють. Так томат отримує достатньо світла і повітря.

  Підживлення під корінь і через листя сприяють хорошої врожайності. У хід йдуть мінеральні суміші та органіка.

  Увага! Комплекси з високим вмістом азоту вносять лише на початку росту. Пізніше використання призводить до збільшення зеленої маси і зниженню кількості плодів.

  Відгуки

  • Марина з Орла. Томат вирощувала в теплиці з плівковим покриттям. Рослини формувала в 2 стебла. В кінці червня дозрів перший помідор. Дуже сподобався зовнішній вигляд. На смак плоди – просто смакота. М’якоть тане в роті, солодка, зі слабко відчутною кислинкою. Помідори більше нагадують екзотичний фрукт, ніж звичний томат.
  • Катерина з Краснодарського краю. Помідори ростуть у мене в саду, без укриття. Описаний томат зарекомендував себе з найкращого боку. Потужні кущі з яскравими, великими плодами були помітні здалеку. Урожай збирали довго. Перший помідор дозрів на початку червня. Останній зняла у вересні. Смак дуже сподобався. М’якоть наче масло. Їла без нічого, додавала в салати. Пробувала робити сік — отримала густу пасту.
  • Олег з Тули. У минулому сезоні, за рекомендацією брата, посадив у теплиці представлений томат. Рослини формував 3 стебла. Як підгодівлю використовував тільки органіку. Помідори отримав великі і дуже смачні. Найбільший екземпляр затягнув 670 р.

  Помідорна королева відповідає назві на всі 100%. Дивно смачний і надзвичайно красивий помідор запросто очолить рейтинг кращих на вашій ділянці.

  Помідорна королева: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради