Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Один з наймогутніших і справедливих амулетів древніх скандинавів призначений для чоловіків. При цьому в деяких випадках Молот бога Тора можуть використовувати і жінки. Значення оберегу багатогранно, поширюється на різні сфери життя людини. Магічний знак володіє величезною силою, тому вимагає відповідного звернення.

dd681965d48354863b175ef5e668c5ed Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Легенди виникнення оберега Мьельнир

Про появу і прояві властивостей потужного захисного символу відомо кілька історій. Основна легенда свідчить про суперечці бога вогню по імені Локі і карликів-цвергов.

Також відомий міф про властивість предмета воскрешати тварин. Одного разу скандинавський Бог-громовержець Тор зупинився на нічліг в бідній хатині. Господарям не було чим нагодувати гостя, тоді той зарізав їх козлов для приготування вечері. Ранок, бажаючи віддячити привітних господарів, не пожалевших останнього майна і засобів до проживання для божества, він воскресив тварин даними зброєю.

Також є легенди про вплив молота на родючість полів, здатність благословляти шлюби.

Хто викував Молот Тора

Суть спору Локі і цвергов полягала в тому, хто найкращий коваль. Божество стверджувало, що карлики не зможуть створити нічого, що перевершить скарби Асгарда. Коли ті взялися за роботу, Локі перетворився на муху і всіляко заважав. В результаті молот вийшов з короткою ручкою і зміщеним центром ваги.

Незважаючи на численні спроби, бог вогню програв. Виріб цвергов було визнано найбільшим з усіх відомих раніше. За умовами суперечки недобросовісний небожитель повинен був померти.

0f8234e420ab1e3ae4aadab51302e4aa Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Але бог Один заборонив його вбивати, змінивши покарання на зашивання рота, щоб той більше не міг ні над ким насміхатися. Сам молот тоді нарекли Мьельниром. Незвичайний і чудовий предмет піднесли Тору для оборони Асгарда.

Особливості виробу пішли тільки на користь. Велика маса дозволяла пробивати голову велетня з одного удару. Акуратна ручка сприяла попадання в ціль з першої спроби.

Зміщений центр тяжіння зробив молот за типом бумеранга. Куди б його не закинув господар, зброя завжди до нього поверталося. Правда, Тору довелося для роботи з молотом надягати залізні рукавички, щоб не обпектися об метал і випадково не поранитися на полі бою.

Хто міг підняти атрибут бога

Молот був настільки важкий, що взяти в руки його міг виключно обраний. Таким і виявився бог-громовержець Тор. Тільки у нього зброю було здатне проявляти задані властивості, а сам власник без праці керував його рухом.

Молот завжди повертався до господаря, завдяки чому на полі бою він був здатний знищити набагато більше ворогів.

Що символізує амулет

Будь оберіг має своє значення, яке часто ґрунтується на символізмі знака. Молот бога Тора не виняток. При виборі талісмана для потрібно ознайомитися з подібною інформацією про нього.

Також слід врахувати, особливо при бажанні зробити специфічну татуювання, що для символу важливо пряме або перевернуте положення. Найчастіше позитивна інтерпретація можлива тільки в першому випадку.

Символ Молот Тора, згідно з міфами і легендами, означає наступне:

 • руйнування;
 • творення;
 • воскресіння;
 • перемогу;
 • захист від зла;
 • справедливість.

c5a9af4057a6461ffbebce713ccd81c2 Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Значення Молота Тора

Мьельнир – символ, який допомагає в основному чоловікам. Жінкам і дітям припустиме лише короткочасне використання амулета. Зате сильній половині людства правильно виготовлений і активоване оберіг здатний значно полегшити життя і допомогти у багатьох починаннях.

Значення символу Молот бога Тора:

 • набуття фізичної сили в потрібний момент;
 • захист від голоду, бідності і вимирання роду;
 • забезпечення фортеці сімейного союзу;
 • родючість;
 • спокій і впевненість у власних силах;
 • зміцнення здоров’я та психологічного стану;
 • залучення удачі та достатку;
 • поліпшення характеру;
 • екран проти темних сил;
 • допомога в бою і суперечці;
 • захист від нещасних випадків і природних катаклізмів.

Варіанти виконання оберега

Амулет Мьельнир потрібно носити постійно при собі, особливо в перший час.

Чоловікам рекомендувалося по можливості не знімати з тіла магічний символ.

Для цього його виготовляли в різних варіантах, щоб кожен міг підібрати найбільш зручний для себе.

Оберіг призначався для чоловіків, тому повинен був підходити під особливості життя скандинавів. Головне, щоб не заважав в бою, оскільки будь-яка дрібниця здатна відвернути власника в самий невідповідний момент, що може привести до його загибелі.

В якому вигляді можливе використання талісмана Молот Тора:

 • підвіска;
 • оберіг;
 • медальйон;
 • фігурка-статуетка;
 • намальовані руни, ставши;
 • картина в рамці на стіні;
 • татуювання.

7488d3ff6fb046e29836193f38b062d1 Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Як і кому можна використовувати Мьельнир

Молот Тора – це чоловічий амулет. Основне його значення виявляється в бою і в конфліктних ситуаціях. З цієї причини найбільше оберіг підходить особам, зайнятим у військовій справі, екстремальному спорті та правоохоронних органах, дипломатів, юристів, індивідуальним підприємцям, менеджерам.

Чоловікам, чия діяльність не пов’язана з подібним, Мьельнир допоможе в сімейному житті, а також розвине силу, впевненість у собі, ораторські здібності.

Амулет Молот Тора допоможе всім, хто зайнятий роботою на землі, сільським господарством. Віра в магічний символ забезпечить родючість, розмноження худоби. У рідкісних випадках талісман радили мати і жінкам. Це забезпечувало одне з головних властивостей Молота Тора, що пояснюється родючістю.

Оберіг був потрібний, коли довго не виходило завагітніти. Символ сприятливо позначився і на протікання самого процесу виношування дитини, а також трохи обезболивал при пологах.

240b453e6bec541202f27d0b4311519a Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Як зарядити і очистити амулет

Перед першим використанням, а також періодично під час експлуатації необхідно проводити нейтралізацію накопиченої негативної енергії і підзарядку оберега. Очищення для амулета потрібна досить сильна. Спочатку потрібно потримати оберіг під струменем проточної води, потім просушити і покласти в четверговий або звичайну кам’яну сіль. Через деякий час його потрібно промити, просушити над полум’ям свічки або сірники.

Активація талісмана Молот бога Тора полягає в правильному з ним зверненні.

Перший тиждень після нейтралізації негативу потрібно постійно носити оберіг на собі, як можна ближче до тіла. Якщо магічний символ виконаний у вигляді картини або статуетки, рекомендується максимально довго проводити з ним час.

При цьому важливо вірити в силу оберегу, ні в якому разі не сумніватися в його могутність. У іншому випадку замість активації оберіг перетвориться у звичайну річ. Деякі періодично звертаються до Молотка Тора з вдячністю за допомогу. Спеціальних слів для цього не потрібно.

Де зберігати Мьельнир

Бажано більшу частину часу мати при собі оберіг, не виставляючи напоказ. Якщо це стає неможливим з яких-небудь причин, рекомендується правильно організувати його зберігання.

Молот Тора не можна складати з іншими оберегами і навіть простими прикрасами. Бажано мати для магічного символу власну скриньку або хоча б загортати його в мішковину і прибирати в шафу або стіл.

Не потрібно виставляти на загальний огляд і картини, статуетки. Їх бажано розташувати у приміщенні так, щоб вони не кидалися в очі, при цьому були відкриті приходять в будинок людям.

На пляжі, перед відвідинами лікарні, під час щоденного купання Мьельнир рекомендується знімати і прибирати в недоступне для інших людей місце.

e143217be336846340ccb65735ed2dc1 Амулет Молот Тора: значення оберегу, символу для чоловіків

Як зробити амулет самостійно

Найбільшу позитивну енергетику несе оберіг, виготовлений своїми руками. Найчастіше для цих цілей його виконують у вигляді кулона. Ідеальним матеріалом вважається срібло, підсилює магічну дію атрибута.

Але не завжди можливо знайти підходящу срібну заготовку, щоб нанести на неї зображення Молота бога Тора. Також підійдуть папір, дерево, метали, дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння.

Небажано доповнювати символ іншими талісманами і оберегами.

Особливо неприпустимо зображення поряд з Молотом бога Тора змій і ящірок. Це пояснюється різними завданнями амулетів, що здатне привести до виникнення суперечностей і конфліктів всередині самої людини.

Тату з зображенням Молота Тора

Використовувати Мьельнир як звичайний етнічний символ краси вкрай небажано. Недбале поводження з магічним знаком неприпустимо. Оберіг здатний не тільки допомагати, але і нашкодити.

Часто це стосується випадків, коли при бажанні залишити Молот Тора назавжди людина не володіє такими якостями, як порядність, справедливість, чесність. Тоді амулет почне діяти проти свого власника.

Також при виборі татуювання слід звернути увагу на зображення молота. Піднята рукоятка символізує сприятливий для чоловіків значення, тому вважається найбільш бажаною.

Якщо набити малюнок з опущеною ручкою, то посиляться або виявляться такі властивості характеру, як хитрість і агресивність. Сам Мьельнир можна замінити зображенням руни Турисаз. Даний варіант також має пряме і перевернуте положення.

Оберіг Молот Тора належить до міфології середніх скандинавів. Він призначений для чоловіків, але в рідкісних випадках використовується жінками. Сильній половині людства рекомендується носити талісман щодня, періодично очищати від негативної енергії і заряджати. Прекрасної статі досить класти амулет під подушку на ніч, але теж не кожен день.

Зовні магічний атрибут може виглядати по-різному, але значення від цього не змінює. З рунічних знаків Мьельниру відповідає Турисаз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради