Яке двоярусне ліжко варто купити?

Якщо в кімнаті кілька дітей, то двоярусне ліжко – це необхідність для комфортного їх розміщення в одній кімнаті. Таким чином не тільки надасте кожній дитині комфортне спальне місце, а й заощадите вільний простір у кімнаті. Таке рішення сподобається як батькам, яким необхідно розташувати з комфортом усіх дітей. Так і малюкам, які отримали особистий вільний простір. Щоб вибрати найкраще спальне місце, просто відкрийте каталог інтернет-магазину “Світ Матраців”, і зможете купити найкраще двоярусне ліжко в Харкові, Києві, Львові та інших точках України.

1 Яке двоярусне ліжко варто купити?

Як правильно вибрати?

Почати вибір необхідно з визначення потрібного типу:

  • два спальних місця, які розташовані одне за одним;
  • з письмовим столом;
  • зі шведською стінкою.

Перш, ніж приступити до вибору двоспального ліжка, необхідно визначити, скільки дітей спатиме в одній кімнаті. Якщо дітей кілька, то краще вибрати двоспальне ліжко з двома спальними місцями. Якщо в кімнаті одна дитина, але вільного простору мало, то можна на другому поверсі розташувати спальне місце. Тоді як перший поверх виконуватиме роль спортивного куточка або місця для навчання. Письмовий стіл або швейцарська стінка – вибір за кожним батьком і малюком індивідуально.

Важливі деталі

Обираючи двоспальне ліжко, додатково зверніть увагу на такі параметри:

  • вагу, яку легко зможе витримати;
  • на наявність бортиків;
  • висоту моделей, особливо якщо в будинку невисокі стелі;
  • безпеку;
  • матеріал;
  • вартість.

Щоб обрати найкраще двоспальне ліжко, протестуйте його самостійно. Просто сядьте на ліжко і поспостерігайте за його станом. Якщо ліжко скрипить, прогинається, то не варто купувати таку модель для свого малюка. Дитина активна, а значить постійно буде підніматися і спускатися з нього. А значить ліжко має бути максимально міцним.

Не зайвим буде подивитися в інструкції, яка максимальна вага допустима при використанні.

Щоб дитина могла спокійно перевертатися під час сну, варто купувати моделі з бортиками. Тоді не доведеться переживати, що дитина випадково впаде під час сну. Оптимально, щоб висота бортиків була не менше 30 см.

Якщо в будинку низькі стелі, то можливо двоярусне ліжко – не найкраще рішення. Пам’ятайте, що в дитини між спальним місцем і стелею має бути вільний простір.

Особливої уваги потребують і сходи, оскільки дитина постійно буде користуватися ними. Пропонуються два типи сходів – вертикальні та похилі, у вигляді сходинок. Для маленької дитини, звісно ж, кращий другий варіант.

2 Яке двоярусне ліжко варто купити?

Для дітей краще обирати натуральні матеріали, оскільки вони точно не завдадуть жодної шкоди здоров’ю малюка. Бук, дуб і береза – найкраще рішення для дитячого ліжка. А якщо шукайте бюджетний варіант, то краще зупинити вибір на сосні. Вони мають чудовий вигляд і прекрасно служать. Зверху ці меблі покривають лаком, але тільки на основі натуральних компонентів.

Якщо необхідно вибрати практичні, але демократичні моделі, то варто звернути увагу на ДСП і МДФ. Але щоб не сумніватися в їхній високій якості, варто ознайомитися з гігієнічним сертифікатом.

Іноді такі меблі роблять із металу, але варто пам’ятати, що для зовсім маленьких дітей – це не найкраще рішення, оскільки вони можуть бути травмонебезпечними.
Виділивши основні критерії вибору спального місця, вибрати найкраще двоярусне ліжко буде набагато простіше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради