Прикмета: тріснуло дзеркало, що з ним робити

Здавна дзеркала наділяли містичними властивостями. Їх використовують у багатьох магічних обрядах і по сей день, так як вважають якимись провідниками в потойбічний світ. Тому якщо тріснуло дзеркало, то це завжди вважалося поганою прикметою.

56cb3b713b5df36536779780cf8cd72e Прикмета: тріснуло дзеркало, що з ним робити

До чого по прикметі тріскається дзеркало

Тріснуте дзеркало споконвіку вважалося дуже поганим знаком. Якщо воно тріснуло в будинку – чекай біди. В залежності від того, яким чином воно розкололося, можна по-різному трактувати прикмету:

 • все сталося само по собі, без зовнішніх впливів – в будинку скупчилося багато негативної енергії. Якщо тріщина з’явилась випадково – можна говорити про наявність в будинку нечистої сили. Також це може говорити і про те, що хтось намагається навести порчу;
 • дзеркало впало і тріснуло в результаті цього падіння – найчастіше можна трактувати як наближення хвороби когось із родичів або великої біди в родині. Не виключено і наявність нечистої сили або негативної енергії, як і в першому випадку;
 • дзеркало розкололося в спальні – найближчим часом пару чекають розбіжності і сварки в шлюбі.

Тлумачення з урахуванням деталей

В залежності від того, наскільки сильно тріснуло дзеркало, за яких обставин це сталося, трактування можуть значно відрізнятися один від одного:

 1. Зверніть увагу на тріщини, які утворилися. Якщо вони йдуть з однієї точки і розбігаються павутинкою по всій поверхні, то можете забути про свої давні плани і цілі – вони не увінчаються успіхом. Утворилася одна тріщина на дзеркалі і розділила його на дві частини – подружню пару чекає велика сварка або розлучення.
 2. Якщо ви помітили, що від дзеркала відколовся незначний шматочок – ні в якому разі не продовжуйте користуватися ним. Навіть такий невеликий скол буде випромінювати негарну енергію і псувати життя його власникові.
 3. Не тільки погане віщує розколоте дзеркало. Якщо воно лопнуло з-за того, що на нього сіли – навпаки, говорить про позитивні зміни в житті того, хто це зробив.
 4. Від розмірів дзеркала залежить і сила насувається лиха. Якщо тріснуло невелике кишенькове – не варто чекати великих нещасть. А ось якщо велике, в якому чоловік відбивався на весь зріст – це вже говорить про насування серйозної хвороби або навіть смерті.
 5. Також звертайте увагу, в якому місці постраждало дзеркало. Вважається, що десь воно лопнуло – в тій сфері і буде неприємність. Тобто, якщо в офісі – чекайте інтриг на роботі, вдома – очікуються сімейні проблеми. Розкололося автомобільне дзеркало – попереду аварія.
 6. Якщо дзеркало пошкодили діти чи ваші домашні вихованці, сильно не переймайтеся – всі біди обійдуть вас стороною, так як їх позитивна енергетика і аура «переб’є» весь негатив.
 7. Важливо, в який день все сталося – якщо пішло тріщинами в день народження, то іменинника весь рік чекає низка нещасть. Якщо ж таке сталося в день одруження подружньої пари, то їх сімейне життя може виявитися непростим і повної побутових і матеріальних проблем.

d89137f9c364e93eb5eecfc69be8b733 Прикмета: тріснуло дзеркало, що з ним робити

Чи можна тримати вдома тріснуте дзеркало

Дивитися в тріснуте дзеркало – дуже погана прикмета. Вважається, що якщо людина подивиться в осколки, то сім років його будуть чекати одні невдачі. А для незаміжніх і неодружених людей така прикмета обіцяє їм сім років самотності.

Якщо велике дзеркало відкололися по краях, і ви вирішили обрізати цю частину і зберегти таким чином свій скарб – це не врятує вас від поганих прикмет. Воно все одно буде накопичувати погану енергію і передавати її вам.

Зберігати вдома навіть трохи тріснуте дзеркало не рекомендується. Від нього обов’язково треба позбутися. Але просто викинути його буде недостатньо. Потрібно дотримувати певні правила.

Як позбутися від дзеркала, яке тріснуло

Для того щоб уникнути негативних наслідків від лопнув дзеркала, необхідно виконати цілий обряд, не пропустивши жодного пункту з нього. Інакше все одно не уникнути проблем.

 1. Найголовніше, не забувайте про те, що виглядати в поверхню, пошедшую тріщинами, ні за яких обставин не можна.
 2. Не прибирайте голими руками. Візьміть рукавички, щоб не порізатися. Тільки їх варто викинути після використання або навіть спалити.
 3. Не можна використовувати при збиранні віник. Якщо вам потрібно прибрати дрібні осколки, використовуйте мокру ганчірку і викиньте її потім разом з розколотим дзеркалом.
 4. Зберіть залишки в темний непрозорий пакет. Міцно зав’яжіть його. Далі є два способи позбутися від дзеркала – закопати або викинути в річку. Якщо вирішите вибрати перший варіант, то слід це робити якомога далі від свого дому, та й взагалі подалі від людних місць. Якщо ж вирішили викинути пакет в річку, то теж вибирайте ті місця, де купаються люди. Для сучасних умов є більш простий варіант – треба промити осколки під проточною водою, зав’язати в пакет і викинути його в сміттєпровід.

Ставитеся дбайливіше до таких крихким речей, щоб всі погані прикмети обходили стороною. І тоді не доведеться турбуватися про те, що ж вони означають. Якщо ж уникнути тріснутого дзеркала не вдалося, то тепер ви хоча б знаєте, як мінімізувати наслідки від події.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради