До чого знайти кільце: прикмети, що робити зі знахідкою, чи можна носити

Знахідка у вигляді кільця обіцяє щастя і удачу, якщо цього супроводжували певні обставини. За прикметами знайти кільце — не завжди сприятливий подія, часом прикраса краще не брати в руки.

7aa5119a783ed310f802dbd38fe37be9 До чого знайти кільце: прикмети, що робити зі знахідкою, чи можна носити

Знайти кільце: що кажуть прикмети

Велика удача і несподівана фінансова вигода чекає того, хто знайде кільце. Але відразу хапати знахідку не рекомендується. Воно завжди вважалося одним з найсильніших магічних атрибутів. Його використовували під час обрядів привороту і наведення псування.

Маги і чаклуни вкладали в прикраси потужну силу і запас енергії: як негативної, так і позитивної. На виріб з дорогоцінного металу найпростіше навести вроки, хвороба або вінець безшлюбності. Вважається, що негативний вплив перейде на того, хто одягне прикраса.

Заборонено навіть приміряти кільця з чужої руки. Вони інтенсивно накопичують енергію і зберігають у «пам’яті» погані і хороші події. Висока ймовірність повторити долю минулого господаря коштовності. Якщо енергетика сильна, то не залишить нового власника навіть після зняття прикраси.

Яке кільце ви знайшли

Якщо є сумніви, краще не чіпати знахідку і залишити її на місці. В крайньому випадку віднести до церкви. Кільце беруть серветкою, рукавичкою, шматочком тканини — підійде будь-яка матерія, яка не дозволить голій руці доторкнутися до знайденого ювелірного виробу.

За прикметами безпечно знайти золоте кільце в громадському місці:

 • на пляжі біля моря;
 • на лавці в парку;
 • у залі кінотеатру;
 • в супермаркеті чи магазині.

Золото — символ достатку та успіху. Висока проба дорогоцінного металу, дизайн і унікальна гравірування значно підвищують його вартість. Знайти таке — велике везіння.

Срібний виріб передвіщає удачу в справах і фінансових операціях, швидку прибуток. Тлумачення прикмети залежить і від каменя, який інкрустований в ювелірну прикрасу. Одні ведуть до процвітання, інші руйнують плани.

Обручку

За прикметами знайти обручку — до великого щастя. Молоді неодружені люди найближчим часом зустрінуть коханого. Знахідка віщує швидкий шлюб усталеної парі і стабільне довгий щастя в сімейному житті, де не буде сварок і розбрату.

Заміжня дівчина або хлопець знаходять обручку до швидкого поповнення в сімействі. Найчастіше прикмета спрацьовує для тих, хто знаходиться у шлюбі, але дітками ще не обзавелися. Крім цього, знахідка обіцяє:

 • просування по службі;
 • неждану прибуток;
 • допомогу від близьких людей;
 • зростання бізнесу.

1cbf98332bd7d343b055325b5d270eed До чого знайти кільце: прикмети, що робити зі знахідкою, чи можна носити

Золоте

Золоте кільце, знайдене не на кладовищі або перехресті, принесе успіх і удачу. Дівчині прикраса віщує зустріч з обранцем, а якщо леді в шлюбі, то швидку вагітність. Для чоловіків така знахідка буде символом успіху та процвітання бізнесу, прибуткових угод і контрактів.

Знайти золоте кільце біля будинку — до поліпшення житлових умов, придбання майна.

Старовіри вважали, що така знахідка говорить про неусвоенном уроці. Ніби стара проблема знову повернеться до життя, щоб бути вирішеною. Але негативна трактування такої події майже не зустрічається. Чоловічий золотий перстень — до миру в сім’ї і благополучного життя.

Срібне

Знахідка такого ювелірного виробу має більше негативних магічних наслідків. Втрачене кільце може опинитися на вулиці невипадково. Срібло використовують для посилення езотеричного впливу. Суворо забороняється піднімати або чіпати руками такі прикраси на кладовищі або перехресті, на природі або в кострища.

Не варто випробовувати долю, краще залишити кільце на колишньому місці. Знахідка не принесе щастя, зате може накоїти багато лиха. Чимало історій оповідає про зміну долі не в кращу сторону.

Спаси і збережи

Релігійні атрибути є сильним захисним талісманом. Найсильніші обереги зберігають власника від болю, страждань і нещасть. Носити таку знахідку у жодному разі не можна. Ці прикраси не губляться просто так. Вони могли лопнути або впасти з пальця, не витримавши накопиченого вантажу.

Якщо дівчина знаходить кільце з написом «Спаси і збережи», то повинна залишити його на місці. Тріснуте або пошкоджене релігійне кільце піднімати не можна. Якщо прикраса ціле, то потрібно взяти його захищеними руками і віднести до церкви, віддати батюшки. Доля колишнього власника колечка невідома. Чим важче вона була, тим гірше буде тому, хто одягне прикраса після.

Місце знахідки

Значення будь знахідки безпосередньо залежить від місця. Одні вважаються максимально безпечними і нешкідливими, інші обіцяють біду. За прикметами знайти кільце і підняти можна тільки в людних місцях, де ймовірність випадкової втрати вище всього:

 • в магазині, торговому центрі, супермаркеті;
 • в парку або сквері;
 • на пляжі або в готелі на відпочинку.

Енергетика власника слабшає майже відразу після втрати завдяки великому потоку людей, що проходять повз. Але навіть знайдене в безпечному місці прикраса краще не надягати на палець. Перед цим треба вимити виріб у святій воді або дати священика освятити.

Яким би гарним не було місце, потрібно прислухатися до себе. Інтуїція підкаже, чи варто піднімати прикраса або залишити на колишньому місці. Якщо душа противиться, то чіпати кільце не потрібно.

На перехресті

Маги використовують кільця для накопичення енергії і надприродного впливу. Часто застосовують для наговору або зняття порчі, хвороби або пристріту. На завершення ритуалу прикраса відносять і залишають на перехресті. Тому ні в якому разі не варто піднімати навіть найдорожчі вироби, виявлені в «небезпечних» місцях.

На вулиці часто можна знайти прикраса, але піднімати його варто не завжди, навіть якщо коштовність знаходиться в декількох метрах від перехрестя. Адже кільце могли просто штовхнути, відштовхнути колесом машини або велосипеда. Від цього негативна енергетика не змінюється.

Вдома

Несподівана знахідка може привести в замішання. Знайшовши кільце в будинку, де його бути не повинно, можна побоюватися магічного впливу. Підкинути його міг знайомий або близький людина, таємно бажає зла власникові будинку або квартири. Позбутися від знахідки потрібно як можна швидше.

Кільце не можна торкатися голими руками, необхідно скористатися серветкою або рукавичкою. Потім слід віднести виріб на перехрестя і залишити там. Особливо заповзятливі люди можуть здати прикраса у ломбард, якщо не бояться передати вплив на іншого.

На природі

Якщо людина знайшов кільце у відвідуваному місці біля водойми або на майданчику для пікніка, то боятися нічого. Знахідка обіцяє удачу і гарний прибуток. Складніше, якщо колечко лежить в місці, де загубитися просто так не могло.

b9ad97cfb71715ab6780032e38fcc0d0 До чого знайти кільце: прикмети, що робити зі знахідкою, чи можна носити

Зустрічаються випадки, коли вбивці знімають прикраси і кидають у лісі біля свіжого поховання. Не можна підбирати коштовності у попелищ, вогнищ і на узліссі. А ось знайти золоте кільце біля водоспаду — хороша прикмета, передвіщає довге життя в процвітанні.

В громадському транспорті

Нічого побоюватися того, хто знайшов прикраса у маршрутному таксі або автобусі. Його просто кинув один з пасажирів. Можна залишити собі або знайти власника. Знахідка віщує сприятливі наслідки, в залежності від матеріалу виготовлення.

Навіть срібне колечко, знайдене на сидінні автобуса, не віщує біди, скоріше, говорить про зустрічі нового друга чи відновлення старої дружби. Носити його можна тільки на лівій руці, а краще на ланцюжку. Знахідка не несе злого умислу.

Чи можна носити знайдені кільця

Думки магів, тарологов, нумерологів розходяться на цей рахунок. Одні стверджують, що якщо знайдене прикраса виявлено в безпечному місці, то його можна носити. А якщо в несподіваному або потенційно небезпечному, то навіть піднімати заборонено.

Інші стверджують, що ніякі знайдені кільця, амулети, обереги і кулони носити не можна. Вони завжди будуть зберігати енергетику минулого власника і не принесуть щастя. Небезпечно торкатися до втраченим прикрасам, надягати на себе або передаровувати.

Якщо бажання носити знахідку занадто велике, то можна надіти прикраса на безіменний палець і проходити кілька годин. При виникненні втоми, апатії або головних болів потрібно відразу зняти нещасливе виріб.

Правила поводження із знахідкою

Незважаючи на те, що кільця і персні асоціюються з багатством, подружньою вірністю та успіхом, не варто поспішати залишати знайдені коштовності собі. Замість омріяного щастя вони можуть принести безліч бід і страждань, звільнитися від яких буде непросто. Чи варто щось робити зі знайденим прикрасою, кожен вирішує сам.

Якщо чоловік знайшов кільце, то повинен оцінити ситуацію. Яке воно, з якого металу і де виявлено. Піднімати в незабороненого місці золоті прикраси можна. Але потім слід віднести коштовність в церкву і освятити або залишити на добу в святій воді. Якщо вода з кільцем потемніла, прикраса потрібно унести на перехрестя або кладовищі.

Шукати попереднього власника проблематично. Крім того, він повинен довести, що прикраса належала йому. В будь-якому іншому випадку це може виявитися шахрай.

Несподівана знахідка обіцяє багато приємних миттєвостей, успіх у справах, просування по кар’єрних сходах. Вона ж віщує біду і горе. Все залежить від виду кільця і місця знахідки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради