Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

З настанням вечора люди звикли обмінюватися побажаннями один одному добрих снів і тихою, безтурботної ночі. Цей елемент етикету відображає характер відносин між людьми, тому може носити риси дружнього, приятельської або любовного послання.

Читайте, як сказати або написати побажання спокійної ночі дівчині, вчіться підбирати підходящі картинки і листівки – і ваші стосунки отримають нові враження, дадуть поштовх для прояву фантазії і креативності.

Побажання для коханої дівчини

Деякі молоді люди, відправляючи побажання коханій дівчині, обходяться мінімальною кількістю літер: «спокі-нокі», «поки-чмоки» і тому подібними мініатюрами. Більшість хлопців вважають за краще не писати взагалі, чим відписуватись абияк. Пропонуємо приклади побажань добраніч, які можна написати дівчині своїми словами, і це буде більш змістовно і цікаво, ніж банальні «спокі-нокі».

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh70 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

Добраніч кохана

У прозі

Багатьом юним леді подобається, коли їх порівнюють з квітами або ставляться до них, як до маленької дитини. Це можна використовувати для складання побажання спокійної ночі коханій дівчині в прозі.

 1. Коли сонце ховається за горизонтом, всі квіти на землі закриваються і засинають. Чому ж мій найкращий і улюблений квітка досі не спить? Спи, кохана, солодких тобі снів.
 2. Я всю ніч буду дуже сумувати за тобою, моя маленька, але якщо ми не выспимся, не зможемо як слід зробити все завтрашні справи. Будь слухняною дівчинкою, лягай спати.
 3. Я бачив, як повз вікна мого пролетів нічний казкар, він напевно несе тобі гарні сни, швидше лягай спати, а то пропустиш.

Гарні побажання дівчині в прозі придумуються самі, якщо ви її любите, цінуєте і по-справжньому бажаєте добра.

У віршах

Ще один спосіб написати або сказати коханій спокійної ночі – придумати побажання у віршах. Приклади віршів можна знайти в інтернеті або скласти самому при наявності таланту віршування. Але потрібно намагатися, щоб вийшло дійсно гарне побажання коханої або його прелюдія, наприклад:

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh71 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах1. Ніч йде в будинку, у вікнах гасне світло,
Ти зараз одна, шлю тобі привіт,
А ще прошу – солодких снів тобі,
Спи, моя любов, ніч йде з небес.

2. Нехай тобі розкаже місяць,
Що без тебе мені сон – не сон,
Що бути з тобою мрію разом,
Адже я давно в тебе закоханий.

3. Твоя постіль залита місячним світлом,
Колише штору ніжний вітерець,
Звучать у моїй душі Морфея струни –
І про тебе народжується віршик.

Після таких романтичних вступів цілком доречно написати звичайне побажання дівчині – спокійної нічки, кохана. Дівчина неодмінно оцінить ваше прагнення побажати їй добрих снів у гарних віршах.

Як побажати жінці доброї ночі своїми словами

Дорослі дами зазвичай стримано ставляться до великої кількості вишуканих фраз і до зізнань віршами. Але вплести комплімент коханій жінці на додаток до побажання безтурботної ночі можна і своїми словами:

 • сьогодні ти була чарівна;
 • дякую за шикарний вечір з тобою;
 • гарних снів тобі, моя королева.

До бажанням можна додати будь-які слова, що виражають вашу любов, жінка неодмінно їх запам’ятає і засне з думкою про вас.

Оригінальні побажання для дружини

Найскладніше чоловікові здивувати власну дружину, особливо якщо у них за плечима – десяток і більше років спільного життя. І все-таки можна спробувати зробити те, чого ваша улюблена дружина від вас не чекає – оригінальне побажання доброї ночі. Таким сюрпризом можуть послужити:

 • красива музична листівка з інтернету;
 • ніжна колискова, тихенько заспівана вами їй на вушко,
 • пелюстки троянд, розсипані по простирадлі.

Побажання, яка такими «заходами», надовго запам’ятається вашій дружині і примусить її на відповідні дії.

Варіанти побажань подрузі або тієї, яка подобається

Непросто підібрати побажання подрузі, яка ще не є вашою дівчиною, але подобається. З одного боку, ви готові віддати їй всю ніжність свого серця, з іншого – ви повинні себе тримати в певних рамках. У цій ситуації хороший вихід – приятельское послання, з відтінком гумору та витонченості. До побажання подрузі можна приписати різні словесні «дрібнички».

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh72 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

Приємні слова дівчині

Красиві

Додайте до побажання гарні фрази своїми словами:

 • добрих снів найчарівнішій дівчині на світі;
 • дай відпочити своїм прекрасним бігають під їх пухнастими віями;
 • хай в твої сни ллється дивовижна музика, вриваються аромати квітів і спів чудових птахів.

Гарні побажання дівчині можна надіслати і в картинках з інтернету.

Прикольні та смішні

Якщо у ваших стосунках з дівчиною переважає жартівлива атмосфера, їй сподобаються прикольні або смішні побажання, які можна придумати або знайти в стічних картинках:

 • обережно, оченята зачиняються, наступна станція «Добрий ранок»;
 • всі закривають очі, коли хочуть спати, а я закриваю очі, коли хочу представити, як прикольно сопишь ти;
 • почекай, не засинай, я ще не замовив тобі найкращий сон в небесній канцелярії.

Найкращі побажання – ті, що йдуть від душі.

Короткі для смс

Приклади коротких побажань дівчині в віршиках або своїми словами:

 • спокійної нічки, цілую в щічку;
 • без зайвих слів – гарних снів;
 • доброї ночі, дуже сумую;
 • дорога моя подруга, доброї ночі тобі, спокійного і приємного сну, до завтра!

Для побажань коханій дівчині в СМС можна включити слова «кохана, безцінна, єдина» та інші ніжності.

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh73 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

Варіант короткого побажання

Милі

Побажання дівчині, що викликають розчулення, можна назвати милими, і це можуть бути будь-які слова, які зворушений серце вашої дівчини:

 1. Знаєш, як сплять маленькі ластівки в гнізді? Вони тісно притискаються один до одного, щоб зігрітися. Як мені не вистачає поруч моєї ластівки!
 2. Коли ти сказала, що спиш з плюшевим ведмежам, я тут же став заздрити цій м’якій іграшці і навіть ревнувати.
 3. Як шкода, що настає ніч і потрібно відпочивати, я хотів би і далі слухати твій ніжний голосочок.

Щоб підібрати миле побажання, потрібно проявляти увагу до того, що зачіпає вашу улюблену до глибини душі.

Ніжні

В душі чоловіки ніжність з’являється нечасто, зазвичай це провокується» закоханістю чи отеческими почуттями. Ось тоді й народжуються ніжні побажання коханій дівчині:

 • хочу взяти тебе на руки і колисати, поки ти не заснеш;
 • я прийду у твій сон і буду тебе ніжно-ніжно цілувати;
 • хочу укутати тебе в свої обійми, тихенько дихати в потилицю і охороняти твій сон до ранку.

Улюбленою можна говорити все, що завгодно, виходячи з особливостей ваших відносин.

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh74 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

Підійде закоханим, засыпающим порізно

Приємні

Будь-які побажання, сказані щиро і від душі, принесуть вашій дівчині приємні враження, відчуття турботи і ніжності. Щоб зробити приємне коханій людині, необов’язково шукати особливі слова, головне – любити всім серцем і намагатися передати це почуття своєї обраниці.

Емоційні до сліз

Ніхто не може заздалегідь передбачити, що може довести представницю слабкої статі до сліз: адже жінки непередбачувані і мінливі. Якщо ви довго спілкуєтеся з дівчиною, то напевно знаєте її слабкості і можете це використати. Насправді може виявитися, що вашу улюблену доведуть до сліз найпростіші побажання з перерахованих вище.

Які картинки і листівки можна використати

Надіслати коханій дівчині побажання доброї ночі в картинках – хороший спосіб підняти їй настрій перед сном, посіяти в ній бажання з нетерпінням чекати ранку. Підбирайте гарні картинки з зображенням місячної ночі і красивого будиночка з затишно світяться вікнами або солодко сплячого кошеня чи цуценя (залежно від того, що вона любить).

Як побажати добраніч коханому чоловікові

Приклади красивих і чудових побажань чоловікові можна знайти у статті за посиланням. Стежте, щоб вони відповідали тим відносинам, в яких ви з цим чоловіком перебуваєте: не пишіть коханому офіціозних або занадто іронічних послань, а чоловікові, що рахує вас колегою – «люблю, цілую» тощо.

Побажання спокійної ночі друзям і знайомим

Традиція бажати спокійних снів всім людям, з якими прощаєшся пізно ввечері, часто має місце між сусідами, колегами, знайомими і друзями. Які слова можна писати їм у побажаннях, розповідається в матеріалі по посиланню.

luchshie pozhelaniya spokojjnojj nochi devushke: primery svoimi slovami v proze i v stikhakh75 Найкращі побажання спокійної ночі дівчині: приклади своїми словами в прозі і у віршах

Побажання для одного

Висновок

 1. Побажання спокійної ночі дозволяють пов’язувати дні загальним настроєм і сенсом. Не нехтуйте ними у своєму житті.
 2. Будь-якій дівчині буде приємно тепле побажання добрих снів, якщо між вами склалися дружні або любовні стосунки.
 3. Побажання коханій дівчині можна сказати своїми словами або написати в прозі або віршах, а можна просто надіслати готову картинку з інтернету.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради