Як носити блакитний, смарагдовий і бордо: найкращий спосіб для осені від королеви Рании

Не захоплюватися красою, стилем і шармом йорданської королеви Рании неможливо. Вона чарівна завжди і у всьому, модні провали – це не її історія. І ми завжди з нетерпінням чекаємо її виходів, щоб надихнутися новими ідеями для жіночних, неповторних образів.

Ранія славиться своїм умінням комбінувати звичайні повсякденні речі в своєму особливому стилі і отримувати дивно вишукані, модні образи. Блакитний, смарагдовий і бордо – як вам таке поєднання? Звучить жахливо, але тільки подивіться, як чудово виглядає королева Йорданії в такому триколорі!

 Як носити блакитний, смарагдовий і бордо: найкращий спосіб для осені від королеви Рании@queenrania / Instagram.com

Днями Ранія прибула в США з офіційним візитом, першим пунктом у її маршруті по країні став Нью-Йорк, де вона дала інтерв’ю для телеканалу CNN. Для такого заходу королева вибрала лаконічний костюм-двійку ніжно-блакитного кольору Alice and Olivia, який доповнила широким темно-бордовим поясом і човниками Gianvito Rossi в тон. А зверху абсолютно несподівано Ранія накинула темно-смарагдовий блейзер класичного покрою. І вийшло шикарно!

 Як носити блакитний, смарагдовий і бордо: найкращий спосіб для осені від королеви Рании@lady_etiquette_ / Instagram.com
 Як носити блакитний, смарагдовий і бордо: найкращий спосіб для осені від королеви Рании@lady_etiquette_ / Instagram.com

Перша леді Йорданії не втомлюється радувати нас і приємно дивувати свіжими образами, настільки гармонійними і бездоганними, що ми готові пробачити їй невгамовне марнотратство на дизайнерські одяг і брендові аксесуари. Адже жінка завжди має право залишатися жінкою, а Ранія вміє це робити так красиво!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради