Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

Зміст

Підводкою для очей користується кожна друга жінка. Індустрія краси розробляє все нові засоби, які дозволяють правильно і легко підводити очі. Результат такого макіяжу – яскравий, що запам’ятовується погляд.

Для чого жінки підводять очі

Жінки підводять очі не тільки для краси.

Правильно намальована стрілка здатна:

 • скорегувати форму очей;
 • зробити погляд відкритим, очі розплющеними;
 • візуально підкоригувати посадку очей;
 • мінімізувати ефект нависло століття;
 • візуально збільшити обсяг вій та лінію їх зростання.

Способи підводки очей

Варіацій можливих підводок багато. Деякі жінки вважають за краще комбінувати декілька видів або адаптувати конкретний тип стрілки під себе.

Основними є:

3b586777a9dcabfcb779f062aeb31ed2 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

 • вузькі;
 • широкі;
 • подвійні;
 • подовжені;
 • на половину століття;
 • розтушовані;
 • кольорові.

Наводяться стрілки олівцем, плоскою, широкою і короткою пензлем, тонкої і круглою кистю, аплікатором, фломастером.

Етапи малювання стрілок

Підводка для очей — як правильно підводити очі знають професійні візажисти.

Вони виділяють кілька основних етапів цього процесу:

 • Підготовка століття. Ідеальним для нанесення підводки вважається повіку, очищене від забруднень, зволожене легким кремом або базою під макіяж для очей. Також обов’язковою умовою є нанесення тіней. Для денного макіяжу кращі базові нюдовые відтінки кольору шкіри. Для вечірнього макіяжу можна будь-які кольори, гармонійно вписуються в образ;4e2c1b8b1b5b8c2dac4cd0132cd34389 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото
 • Промальовування стрілок. Візажисти рекомендують підводити стрілки в кілька етапів. Умовно поділити очей на дві або три частини і акуратно промальовувати інструментом лінію зростання вій і межресничное простір. Важливо, щоб стрілки на обох очах були симетричні;
 • Закріплення контуру. Одна з головних проблем носіння стрілок – їх отпечатывание на верхній частині століття. Особливо сильно змазування схильні стрілки на очах з навислими століттями. Для вирішення проблеми рекомендується купувати водостійкі лайнери або закріплювати готову стрілку тінями або пудрою.
 • Підводка для круглих очей

  Власницям круглої форми очей рекомендується малювати стрілки по всій довжині очі з виходом за його межі. Тонка підводка у внутрішнього куточка з поступовим розширенням до зовнішньої боці століття. Кінець гострий і трохи піднятий.

  Такі стрілки здатні привнести погляду м’якості балансу і форм.

  Підводка для вузьких очей

  Жінкам з вузькими очима слід вибирати стрілки, які будуть розширюватися посередині лінії століття. Кінець може бути піднесеним, широким або вузьким.452df4e606dff073c5d182e4c5bd6d8d Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Така підводка розкриє очі, зробить їх кругліше, гармонійніше.

  Підводка для мигдалеподібних очей

  Мигдалеподібна форма очей – універсальна і виграшна. Будь-яка стрілка буде прикрашати макіяж. З допомогою різних видів підведення можливо добитися яскравого, ніжного або «невидимого» результату.

  Для денного макіяжу слід вибирати тонкі стрілки, які практично не виходять за межі лінії вій. Для вечірнього кращі широкі, глянцеві варіанти, які виділять красу очей та макіяжу.

  Підводка для глибоко посаджених очей

  Жінкам з глибоко посадженими очима протипоказано підводити їх чорним кольором. Відповідними відтінками є коричневий, зелений, темно-синій. Підводити необхідно верхню повіку, лінія повинна бути тонкою. За бажанням її можна розтушувати.e5ed149725dd8681d36c3b997b2bfaa5 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Такий вид підведення виділить очі і не посилить їх глибоке розташування. Колір підводки краще підбирати відповідно з кольором очей.

  Підводка для розкосих очей

  Ліквідувати надмірну раскосость очей можна, приділивши особливу увагу їх внутрішнього куточка. Його необхідно фарбувати трохи менше, ніж до середини нижнього століття безперервної лінією. Таким чином, візуально очі вирівняються, будуть виглядати як мигдалеподібні.

  Підводка для широко посаджених очей

  Для далеко розташованих очей необхідна стрілка, яка не виходить за межі століття, з ретельно промальованим внутрішнім кутом. На додаток на чверть довжини підводитися нижню повіку із зовнішнього боку ока. Верхню зовнішню частину стрілки можна розтушувати.b30f9794d3f65aa036e1ea3f145b652b Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  В результаті особа візуально стане вже, очі зблизяться, широкий лоб не буде виділятися.

  Підводка для очей з опущеними зовнішніми кутами

  Опущені зовнішні куточки очей надають особі наліт смутку. Щоб цього уникнути, стрілка верхнього століття малюється тонка, з явним потовщенням, починаючи з середини ока. Кінчик її малюється вище лінії росту вій на кілька міліметрів. Він повинен бути гострим і направленим під кутом вгору. Якщо додатково підводиться нижню повіку, то обидві стрілки зливаються в одну.

  Таким чином, особа набуває легкість, очі трохи «посміхаються».

  Підводка олівцем

  Олівець актуальне у випадках підведення очей жінками, у яких не завжди виходять рівні, правильні стрілки. Так як його з легкістю можна коригувати або повністю видалити і почати малювати заново.

  Він відмінно підходить для експериментів в макіяжі очей.Негативним моментом є його швидка смазываемость і отпечатывание в складці століття. Стрілку, намальовану олівцем (навіть твердим), необхідно поправляти не менше 3 разів за день. Практичніше за все олівцем малювати широкі, неординарні стрілки, розтушовані стрілки, кольорові варіанти.

  Використання рідкої підводки

  При нанесенні рідкої підводки потрібна тверда рука і наявність практики, так як коригувати готову стрілку проблематично з-за високої стійкості такого засобу.

  1936e97c1d2117bdc09f5ac1300c6bcb Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фотоПравильно підводити очі підведенням можна навчитися не відразу. Тому рекомендується починати експерименти з рідкою підводкою, і поступово намагатися олівцем і звичайної підводкою

  Стрілка при висиханні стає або матовою або глянсовою. Наноситься засіб спеціальною кистю. Відмітною особливістю є можливість нанесення як дуже тонкої лінії, так і широкої, розмашисто стрілки. Використання рідкої підводки підходить як для денного, так і для вечірнього макіяжу.

  Підводка тушшю

  Підводка для очей – як правильно підводити очі тушшю знають небагато. Це альтернативний метод, коли підводка закінчилася, засохла або загубилася. Для виділення очей необхідна плоска кутова кисть, на яку наноситься звичайна туш для вій.

  Робити це необхідно рухами, що вбивають, так як туш не призначена для звичайного малювання стрілки. Чітко підвести лінію століття таким способом не завжди можливо, тому візажисти рекомендують розтушовувати всю стрілку або зовнішній її край. Надлишки і нерівності необхідно видалити ватною паличкою. Важливо, щоб туш була свіжа, інакше нанесення стане проблематичним.

  Підводка тінями

  Ще один альтернативний варіант підведення очей – тіні.

  Перевагами методу є:

  • велика колірна гамма;
  • легкість нанесення (кисть необхідно змочити водою, набрати тіні і наносити на повіки);5aa60357faaa63bd7bc50059e834981c Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото
  • ідеальний варіант денного макіяжу;
  • немає необхідності додаткової покупки лайнерів або олівців;
  • стрілку можна не тушевать, вона відразу виходить м’якою.

  Єдиним недоліком методу вважається низька стійкість. Таку стрілку слід підправляти протягом всього дня. Стрілки, виконані тінями, досить широкі, м’які, натуральні. Можна підбивати обидва століття.

  Використання підводки-фломастера

  Підводка у вигляді фломастера більш стійка, ніж олівець, але теж зручна в нанесенні. Фініш біля таких підводок завжди матовий, менш яскравий, ніж у рідких лайнерів.9bd7fc0d6a74ccd42e5ecadb6fc49da3 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Підводкою-фломастером можливо намалювати будь-яку чітку стрілку, а при певних навичках — ультратонку лінію. Засіб важко тушуется, тому для отримання м’якої стрілки краще скористатися олівцем, тінями або тушшю.

  Використання сухої підводки

  Суха підводка за характеристиками схожа з звичайними запеченими тінями. Наноситься сухою або вологою пензлем. 55efccb4b65ca23461165d5e9fadecf5 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фотоВолодіє низьким ступенем стійкості і широким колірним поруч. Особливості нанесення ідентичні тіням.

  Рекомендації по підведенню очей брюнеткам

  У брюнеток часто карі, зелено-карі, майже чорні очі.

  При таких зовнішніх даних переважні:

  • класичний смокі;
  • двоколірна класична стрілка (чорно-золота);
  • растушеванная графітова стрілка, адаптована під форму очей.

  Рекомендації по підведенню очей блондинкам

  Блондинки – власниці блакитних, синіх, сірих, сіро-блакитних очей.

  Тому стосовно до їх способу можна виділити:

  • графітовий смокі;8078d770e5aa675dbd313decd9479ee6 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото
  • шиммерные (сірі, сині, блідо-рожеві) підводки для малювання стрілок;
  • розтушовані насичені холодні або теплі (залежно від типу) відтінки нюда.

  Рекомендації по підведенню очей шатенкам

  У шатенок переважає карий, зелений, янтарний колір очей.

  Слушними в загальний образ стрілками:

  • смарагдові розмиті широкі стрілки;
  • темно-коричневий смокі;
  • темно-фіолетові стрілки відповідної форми.

  Рекомендації по підведенню очей руденьким

  Жінки з рудим волоссям можуть володіти яскраво-блакитними, синіми, сірими, карими, зеленими очима.8b407de63fe2dbac4d9a4c46c64ffb51 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  На основі наявного кольору необхідно підбирати стрілки, які вигідно підкреслять образ цілком:

 • Блакитнооким не рекомендовані чорні стрілки (виняток – стилістична необхідність). Переважно світлий смокі-айс димчасто-сірого кольору, який при бажанні можна доповнити сріблястою рідиною;
 • Сероглазым дівчатам візажисти радять малювати стрілки ультратонкі і краще не чорного кольору. Відповідні кольори: холодні насичені бежеві, болотні, яскраво-сірі матові;
 • Кароокі можуть дозволити собі підводку коричневих відтінків з червоним подтоном, чорну. Для вечірнього макіяжу можна зупинити вибір на насичених, більш яскравих відтінках. Для денного — підійдуть світлі нюдовые теплі тони;
 • Зеленооким дівчатам підійде підводка під колір очей або волосся, але на тон темніше – темно-зелена або темно-коричнева. Важливо не переборщити, так як рудоволосі дівчата спочатку досить яскраві.
 • Рекомендації по підведенню очей підліткам

  Фахівці рекомендують юним дівчатам відмовитися від широких, чорних стрілок, так як такий макіяж додати декілька років до віку чи буде виглядати безглуздо.

  Краще підводити очі сухий підводкою, тінями, кольоровими олівцями. Кольори слід вибирати коричневі, болотні, насичено сині. Це зробить погляд ніжним, романтичним, підкреслить молодість обличчя дівчини.

  Відповідними будуть:

  • тушеванная або чітка стрілка на половину верхнього століття;
  • тонка кольорова стрілка на все віко, не виходить за межі очі;
  • тонка, з потовщенням до зовнішнього краю і підбитими нижнім століттям, стрілка.

  Техніка підводки чітких стрілець

  Досягти максимальної чіткості можливо, використовуючи рідкий лайнер в якості підводки.0d503d02b79ac0963ee2e0af0513f53c Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Важливо дотримуватися кількох порад:

 • Починати малювати стрілку слід максимально близько до вій, щоб не було прогалин;
 • Рівна і чітка стрілка виходить, якщо візуально поділити лінію підводки на дві частини. Спочатку прорисовується зовнішній край з загостреним кінцем, потім акуратно підводиться внутрішня частина стрілки, яка гармонійно зливається в єдину лінію;
 • Також для отримання чітких стрілок можна використовувати трафарет, який допоможе зробити симетричні стрілки і зменшить ймовірність зіпсувати їх.
 • Техніка підводки розмитою димки

  Домогтися розмитості стрілки просто – її слід розтушувати тінями відповідного кольору. Для отримання ефекту дымчатости макіяжу ідеально підійде олівець, яким малюється стрілка. Потім тінями схожого відтінку підведена лінія прохлопывается аплікатором або круглим пензлем.206cee0e9996f00a61b3fb0a2621a00f Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Очі з розмитими стрілками виглядають природно і трохи загадково. При цьому вони залишаються яскравими і привабливими.

  Денний макіяж

  Для денного макіяжу відповідними варіантами стрілок є:

  • кольорові стрілки;
  • кольорові стрілки з розтушовуванням;d53b698da12399775056e5cb3841134d Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото
  • ультратонка чорна стрілка;
  • чітка або растушеванная стрілка на половину століття з зовнішньої сторони;
  • підведення тінями верхнього і нижнього століття.

  Вечірній макіяж

  Для вечірнього макіяжу підходящими будуть:

  • широкі стрілки;
  • двоколірні стрілки (чорний +кольоровий);
  • кольорові стрілки (колір повинен гармоніювати з образом);
  • «котячі» стрілки;
  • глянцеві варіанти стрілок;
  • «єгипетські» стрілки.

  Підводка і колір очей

  Вид стрілки не залежить від кольору очей. Важлива їх форма, особливості особи. Поєднувати можна колір очей і підводки.b0bca7f50b2f69a809a3222d1d531c36 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фотоУ цьому випадку:

  • Жінкам з блакитними очима варто звернути увагу на підводки синіх або зелених кольорів. Також підкреслити глибину очей зможе теплі відтінки міді, золота, теракота;
  • Карі очі підкреслить підводка будь-якого відтінку. Наприклад, насичені коричневі, болотні, відтінки темного золота. Для екстраординарного макіяжу можна вибрати яскраві, помітні кольори (яскраво-синій, ліловий, шиммерные);
  • До зелених очей переважно підібрати підводку кольору махагон, стигла вишня, слива, червоний горіх, баклажан. Також підкреслити колір очей можна, намалювавши сталеву стрілку;
  • Сероглазым представницям прекрасної статі підходять теплі бежеві відтінки різної інтенсивності. Також надає додатковий блиск погляду яскраво-срібляста стрілка.

  Вплив кольору стрілок на образ

  Колір стрілок побічно впливає на образ.5cb474fe313a8afffa55db29e71b2ba7 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото

  Навколишні так сприймають підводку різних відтінків:

 • Чорні стрілки надають образу загадковості, гламурності. Є ідеальним варіантом вечірнього, урочистого макіяжу;
 • Темні зелені, сині, коричневі стрілки надають образу благородства, статусності. Допоможуть підкреслити природну красу очей. Кольори підходять для вечірнього і денного макіяжу. Важливо правильно підібрати ступінь яскравості і насиченості відтінків;
 • Яскраві фіолетові, лілові, жовтогарячі, золоті або срібні стрілки вказують на епатажність образу і сміливість жінки, яка зважилася на такий макіяж. У більшості випадків це стилістичне рішення, засноване на бажанні домогтися певної реакції оточуючих.
 • Якщо підводка засохла

  Реанімувати підводку можна різними способами. Олівець, який став кришитися, необхідно потримати кілька секунд над вогнем. Висока температура його подплавит і зробить м’якше і яскравіше.

  Підводку-фломастер допоможуть швидко відновити ножиці. Слід відрізати сухий кінчик під кутом.

  Кремові, рідкі підводки можливо розбавити наступними засобами:

  • вода (кип’ячена, міцелярна або термальна);
  • тонік для обличчя;
  • свіжий сік деревію;8720b0fd944406de2de10a5086083a17 Підводка для очей. Як правильно підводити очі рідким підведенням, олівцем, брюнеткам, блондинкам, знизу. Покрокова інструкція, фото
  • 1-2 краплі ефірного масла.

  Поради візажистів

  Підводити очі правильно можна швидко навчитися, якщо ознайомитися з кількома порадами професійних візажистів:

 • Підводка для очей, незалежно від виду рисуемой стрілки, повинна початися з тонкою, прикореневій лінії однієї ширини з заповненням межресничного простору. Після — здійснюється промальовування стрілки необхідної ширини і довжини;
 • Для більшої акуратності і гармонійності стрілку малюють на напівприкриті оці. Тоді результат буде таким, яким задумувався спочатку;
 • Так як надто широка і довга стрілка (для вечірнього макіяжу) може «з’їсть» частину об’єму вій, візажисти рекомендують використовувати накладні вії (пучки);
 • Для запобігання змазування або друку стрілок можна 1-2 рази протягом припудрювати верхні повіки.
 • З вищесказаного випливає, що техніка правильного підведення очей є цілим мистецтвом, якому, проте, легко можна навчитися.

  Види стрілок дуже різноманітні і залежать від особливостей розрізу очей, кольоротипу представниці прекрасної половини людства і цілі нанесення (запланованого заходу). Враховуючи всі нюанси, описані вище, погляд можна зробити яскравим і незабутнім.

  Відео про спосіб нанесення стрілок

  Як правильно підводити очі:

  Швидкий щоденний макіяж з м’якими стрілками:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради