До чого в будинку (квартирі) з’являються миші – прикмети

Прикмета про мишей в будинку бере початок з часів, коли люди жили в дерев’яних хатах. В такі споруди волохаті гості забігали досить часто, і народ склав думка, щодо того або іншого їх поведінки. Серед забобонів є хороші і погані, говорять про майбутні події, про стан здоров’я господарів і про матеріальне благополуччя.

1b7d73ed75befb6af51a90508954b2fe До чого в будинку (квартирі) зявляються миші – прикмети

До чого в будинку з’являються миші: прикмети

Поширена прикмета свідчить, що заводяться миші в квартирі до удачі. Але тільки в тому випадку, коли вона одна. Це означає появу зберігача домашнього вогнища. Однак коли непроханих гостей багато – чекайте численних неприємностей.

Розглянемо інші тлумачення.

 • Якщо ваше життя в цілому складається благополучно, то з приходом мишей будьте готові до появи недоброзичливця. Хто вам заздрить і з-за цього бажає зла.
 • Інші прикмети говорять про те, що миші з’являються в будинках поганих господарів. І цілком логічне пояснення – коли людина неакуратний у всіх відношеннях (і в спілкуванні, і у веденні господарства), він привертає проблеми.
 • Забобони про прихід волохатої гості говорять, як про швидке одержання приємних звісток – так, одна мишка приносить звістку про швидке поповнення в родині.

Виявити в будинку або квартирі

Щоб отримати більш точне значення прикмети, довгохвостих гостей просто виявити недостатньо – за ними варто поспостерігати.

 • Коли гризуни активно снують по будинку і при цьому пищать – у двері незаміжньої дівчини незабаром постукає суджений або прийдуть свати. При цьому якщо метушня під підлогою стає все голосніше – це явна ознака того, що намічається весілля, а тому готуйтеся до пишного святкування.
 • Якщо ви помітили, що мишки звили гніздо і тягають в нього різні їстівні припаси – це обіцяє матеріальне благополуччя. Тому можете сміливо планувати придбання речі, яка вже давно сподобалася. А щоб прикмета точно збулася, не слід проганяти гризунів, навпаки, поділіться з ними хлібом і зерном.
 • Справжнє нашестя волохатих гостей не обіцяє нічого хорошого. У цьому випадку будинку загрожує розорення або хтось з мешканців серйозно захворіє.
 • Якщо квартирі зберігається який-небудь товар, і миші пошкодили його упаковку – будьте впевнені, що зможете продати його з максимальною вигодою.
 • Поганим знаком вважається виразний писк мишей за ліжком хворого. Прикмета каже, що одужання не передбачається, і незабаром ця людина може померти. Особливо явним ознака стає в тому випадку, коли мишка пробігає по тілу.
 • Миші залізли на стіл і поїдають залишки вечері – у господаря незабаром заболять зуби. Тут слід пам’ятати ось про що: є давня прикмета, в якій говориться, щоб нейтралізувати ознаку, необхідно доїсти те, що недоела довгохвоста гостя. Ні в якому разі не робіть цього! Інакше проблем зі здоров’ям точно не уникнути!
 • Якщо гризун раптом впаде в молоко – до нещастя. І коли ви виливаєте зіпсований продукт, а він потрапляє на стіл – біди і хвороби будуть переслідувати всіх членів сім’ї буквально на кожному кроці.
 • Почули, що гризун шкребеться з-за стінки, намагаючись пробратися в кімнату – він привертає неприємності; коли дряпає стіну назовні – веде негатив геть з дому.
 • Діставши з шафи білизну або одяг, помітили, що волохаті гості його неабияк зіпсували – вас очікують невдачі в справах. І чим більше на речах дірок, тим серйозніша небезпека.
 • Миші гризуть меблі – неприємності підстерігають всіх, що живуть в будинку.

82b251c95e1f3b8f9b1b2fd7706733ee До чого в будинку (квартирі) зявляються миші – прикмети

Забігла з вулиці в будинок

Якщо побачили, як миша забігає в будинок з вулиці, бережіться – обережність зараз не завадить. А коли вона при цьому перебігає дорогу – ретельно стежте за своїми витратами і гаманцем. Після такої події прикмети обіцяють підступи зловмисників.

Багато гризунів, які облаштувалися у дворі і поглядывающих додому – до мізерного врожаю. Якщо ж вони вирішили влаштуватися в каморі з припасами, почали їх поїдати або активно знищують сіно в сараї, то це обіцяє злидні.

Коли миші починають все частіше забігати в будинок з приходом осені, то старі народні повір’я трактують це як переїзд. Змінити місце проживання може як один з членів сім’ї, так і все відразу. При цьому прикмета обіцяє, що новий будинок буде набагато краще колишнього.

Якщо звернутися до сучасних прикметами, то їх значення на цей рахунок інша – один з проживаючих в будинку/квартирі незабаром вирушити в дорогу. Це може бути ділова поїздка або подорож, пов’язане з відпочинком.

Добре, коли миша забігає в будинок, в якому є достаток – гризуни відчувають, що там вони точно не будуть мати потреби ні в їжі, ні в теплі. І таке їх поведінка обіцяє стабільність у фінансовій сфері.

7bf154fd9972621acbfe0d1c7b746153 До чого в будинку (квартирі) зявляються миші – прикмети

Дохла миша

 • Згідно з народними повір’ями, миші вмирають тільки в тих будинках, де панує негативна атмосфера. І якщо ви виявили у себе в квартирі дохлого гризуна – постарайтеся бути обережніше в побуті.
 • Коли мертву мишку знаходить жінка, то її неприємності можуть підстерігати як вдома, так і на роботі.
 • Інша прикмета таку знахідку пов’язує з хворобою, причому її буде дуже важким.
 • Існує і хороше тлумачення – дохла миша, знайдена у взутті, забирає з дому все погане, а господареві приносить удачу та успіх.
 • Великі неприємності будуть підстерігати мешканцем будинку, якщо виявлений ними мертвий гризун виявиться білим. А справжнім лихом обернеться ситуація, якщо в її смерті винні безпосередньо ви: чоловікові це обіцяє тривалий період невдач у всіх сферах, жінці – розгром в господарстві.

2cf377ab9ee935a27368aa783d78addf До чого в будинку (квартирі) зявляються миші – прикмети

Як позбутися мишей народними способами

Деякі народні методи виявляються доволі жорстокими – з їх допомогою ви не відлякує гризунів, а саме знищуєте. Прислухайтеся до забобонів, які говорять, що вбивство мишей накличе на вас біду, і використовуйте нешкідливі засоби.

 • Довгохвості гості дуже не люблять запаху нафталіну. Його слід розкласти по периметру кімнати і заштовхати безпосередньо в знайдені норки. Миші відчують аромат і підуть.
 • Гризунів лякає насичений запах ефірних олій. Засобом необхідно змочити шматочки тканини або вати і залишити їх у місцях проживання волохатих сусідів.
 • Високу ефективність у боротьбі з мишами показують трави: полин, м’ята перцева, цибулина рябчика, чорнокорінь, багно болотний, бузина. Їх використовують у свіжому вигляді, розклавши пучки рослин по кутах.

Прикмети кажуть, що проганяти мишей з дому краще у великодні свята, а після того, як вони підуть, очистити свячені яйця і залишити шматочки шкаралупи в кожній кімнаті. У цьому випадку гризуни точно не повернуться.

Якщо мишка раптом з’явилася в будинку або квартирі, не поспішайте її вбивати – адже вона всього лише принесла новини. І яким би не було тлумачення прикмети, ви все одно залишаєтеся у виграші, так як тепер зможете вплинути на подальші події або як слід до неї підготуватися.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради